GVL as Dania/ ICC Staff Polska

Poznań

Opinie o GVL as Dania/ ICC Staff Polska

medyk 2009-11-14 15:51:06
pracowalem dla icc w gvl zarobki byly super troche gorzej z mieszkaniem ale dalo sie wytrzymac ,teraz pracuje dla gvl tez nie jest najgorzej ,:)pozdro
anonim 2009-11-14 19:30:49
takiej popranej firmy to jeszcze nie widziałem,zdecydowanie odradzam to skandal jak zle sie traktuje ludzi i wiecie co te wszystkie pozytywnewpisy pisza tylko ludzie z tej firmy boją się
Kazek2802 2010-10-09 17:59:52
Dzien dobry kolego.
Mozesz mi napisac maila co jest grane.Wlasnie zamierzam zlozyc papiery o prace w tej firmie[usunięte przez moderatora]
Piotr 2010-11-05 20:02:55
Naprawdę solidna firma pracuje w niej
a 2011-04-04 21:57:12
...a banda czornego rąbła czekoladę ze sklepu w Kopenhadze,ale ich politi szczapiła.Rozebrali ich do naga i zajżeli do tyłków ale mieli czyste,oprócz czornego bo on był na czujce i nie poddał się kontroli.A czorny nie był czysty bo on kąpał się ostatnio na boże narodzenie,ale on dba o higjenę, brudne majtki zawsze trzyma koło łóżka.Banda czornego zajmuje się także w ramach obowiązków odzyskiem miedzi z przewodów elektrycznych na opanowanych terenach . Ostatnio na jednej z budów-Kastrup opuszczonej w pośpiechu przez bandę czornego,o czym świadczą pozostawione kupy śmieci i nieprzyjemy fetor w kontenerze socjalnym ,wynikający z braku kąpieli przez okres 2ch- miesięcy, nasi doszli do wniosku,że banda czornego miała tu swoje legowisko,stały bopael służący do wypadów rabunkowych na Kopenhagę celem pozyskania czekolady, niebędnej czornemu do prawidłowego funkcjonowania jego kiszki stolcowej.Nasi takźe przejmując tę budowę po bandzie czornego znaleźli worek wysokogatunkowej miedzi,pozyskanej czasochłonną metodą wywodzącą się ze starych tradycji obierania kabli nożem w ramach ustawowego wynagrodzenia 127.5 korony na godzinę i należnej ulgi podatkowej ze skatu.Worek ów przygotowany był do eksportu poza granicę królestwa danii celem osiągniecia na rynku spekulacyjnym ceny 25 zł za kilogram. Zdecydowane wkroczenie naszych na Kastrup nie tylko przecięło te praktyki lecz również zapobiegło wywozowi surowca poza granice danii bo w efekcie drogocenny kruszec znalazł się w pobliskim skupie z duźą korzyścią materialną dla naszych.Oprócz tego nasi znaleźli w trawie kilkadziesiąt pustych butelek po wódce o poj.100 i 750 ml będąch dowodem na to ,źe banda czornego niedawno tędy przechodziła...

manik 2016-05-20 14:58:42
ale dużo lepiej to znaczy konkretnie ile? wydaje mi się, ze spokojnie mozna u ncih zarobić i do 4000 zł tylko to wszystko zależy od stanowiska standardowo oczywiście, wiec wiecie.. a poza tym kasa jest raczej dobra.
Zostaw swoją opinię o GVL as Dania/ ICC Staff Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GVL as Dania/ ICC Staff Polska