Opinie o Elektromontaż Poznań S.A w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elektromontaż Poznań S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elektromontaż Poznań S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektromontaż Poznań S.A w Poznań

podwykonawca

Witam Współpracowałem z Elektromontażem jako podwykonawca doprowadziła mnie ta współpraca na skraj bankructwa. Nie wypłacono mi żadnych pieniędzy za prace dodatkowe. Podpisałem w jednym terminie trzy kontrakty na wszystkich poniosłem straty związane z robotami dodatkowymi. Z tego co słyszałem w tym roku na jednej budowie poległy 4 firmy, które do wyceny miały zaniżony zakres prac a za roboty dodatkowe nie wypłacone z tego co wiem kierownikiem był Pan Janusz K. W elektromontażu panuje jedna zasada oszukać

Podwykonawca
@podwykonawca

To bardzo dziwne rzeczy piszesz bo ja jako podwykonawca pracuję solidnie i solidnie zarabiam być może twoje problemy wywodzą się braku nadzoru twoich pracowników

@Podwykonawca

Cześć, możesz zdradzić więcej szczegółów dotyczących negocjacji wynagrodzeń w Elektromontażem Poznań? Współpracujesz z firmą na zasadzie B2B, możesz napisać od kiedy i czy jest to Twój pierwszy projekt z firmą?

Wiesław

No słabo z odzyskaniem kasiury było ale mam takiego chłopaczka co sprytnie odzyskuje sianko, 514 746 783 na Wieśka się powoływać

@Wiesław

Witaj @Wiesław, możesz rozwinąć wypowiedź? Czy miałeś problemy z odebraniem wynagrodzenia od Elektromontażu Poznań? Możesz zdradzić na jakim stanowisku byłeś zatrudniony w firmie i kiedy?

Marzena

Cześć! Czy ktoś z Was odbywał praktyki zawodowe w Elektromontażu Poznań? Napiszcie, jak przebiegają i czy komuś po ich odbyciu zaproponowano pracę?

Robo

Tutaj jest artykuł, który troszkę mówi o tej firmie: (usunięte przez administratora)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Elektromontaż Poznań S.A? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Elektromonter
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Jarek

@Arek o co chodzi? To jakaś sugestia?

Arek

nie polecam tej firmy.cyganie

On

@Radio a wypłaty na czas są?

elektromonter

Ile proponują elektromonterowi na start netto?

nick
@elektromonter

tu ci nikt nie odpowie,nawet na budowie sie miedzy "kolegami" nie dowiesz,podobno w delegacji mozna 5k zl wyciagnac za 240 h ale podobno.

Radio
@elektromonter

23 brutto

Członek Zarządu

Jak firma może być ok, skoro jakiś członek zarządu (usunięte przez administratora) swoich klientów nie robi im podatkow, zaległości w zus, i wszystko zwala jaki to jest zarobiony w elektro. zwykly (usunięte przez administratora) . swoja drogą skarbówka go bada i pewnie niedługo zajrzy do siedziby. jaki zarząd takie skutki. uważajcie!!!!!!!!!!!!!!!!

bhp
@Członek Zarządu

Pan Prawnik ma bogate doświadczenie widać, ale inni z zarządu też nie byle co. firma ma w takim razie bardzo "dobrych " doradcow. Uciekać i nie oglądać za siebie

Wąż boa

Czy "EP"szuka elektromonterow do pracy ,czy tylko posiłkuje się podwykonawcami?

KT8x

Nie polecam pracy w firmie Elektromontaz poznań nikomu. Praca w tej firmie to uwłaczające doświadczenie. Większość ludzi (nie wszyscy, lecz większość) pracujących tam (od kierowników robót, poprzez kierowników kontraktów aż po dyrektorów) to ludzie z poziomem kultury gorszym od największych prostaków. W szczególności tyczy się to szanownego pana prezesa z branży budowlanej, który nie ma pojęcia o pracy w branży elektrycznej, nie wspominając już o kulturze osobistej. To samo tyczy się niektórych kierowników, którzy swoje uprawnienia budowlane kupili chyba na bazarze. Powszechnym zjawiskiem jest kolesiostwo i obsadzanie na stanowiskach niekompetentnych ludzi. Nie liczy się chęć pracy, zaangażowanie, poświęcenie, liczy się bardziej kto i jak bardziej polubił się z "managmentem". Brak szkoleń, brak płatnych nadgodzin, praca na przestarzałym sprzęcie, brak odpowiedniego oprogramowania lub okrojone/pirackie licencje, podejście raczej ukierunkowane na tryb pracy niewolniczy. Kierownictwo niechętnie podpisuje papiery na uprawnienia projektowe i wykonawcze (ważne, byś pracował jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem dla nich i nie stwarzał konkurencji). Nie polecam pracownikom etatowym jak i podwykonawcom. Kierownicy kontraktów usilnie starają się wmówić podwykonawcom że praca została wykonana niepoprawnie, zarzucają kradzież materiałów budowlanych (!) oraz zwlekają z wypłatami należności, czego wielokrotnie byłam świadkiem na budowach. Miałam okazje pracować także na działach ofertowania i projektowania, gdzie niestety sytuacja była podobna (niemiła atmosfera, brak jakiejkolwiek organizacji, brak nadzoru przełożonych). Na koniec chciałabym zwrócić uwagę na zarobki które są bardzo niskie w porównaniu do innych firm na rynku (ale to wiadomo kwestia indywidualna, można się zgodzić na pracę lub nie, w każdym bądź razie przestrzegam).

Ares
@KT8x

To niestety prawda w wielu procentach .Chamstwo,kolesiostwo,mobbing,brak podstawowych narzędzi na budowach.Załoga w większości składająca się z ludzi chamskich ,dwulicowych ,niesamowicie zawistnych .Przykre to ale prawdziwe.........

Wachol

Mi w tej firmie się podoba! Nic nie robię, stosuje na młodych mobbing a kierownictwo o tym wie i nic z tym nie robi, miedzi poskrobie, przyjadę przyczepka i drewno nazbieram. Najlepsza firma

Ares
@Wachol

To niestety prawda chamów w tej firmie nie brakuje ale do czasu .bo jak głosi przysłowie nosił wilk razy kilka i ponieśli wilka .

XXXXX

bylam w sezonie i skladam skarge na osrodek w karpicku mianowicie na pania [usunięte przez moderatora] jest nie mila pyskata arogancka pokoj po niej posprzatany tragicznie brud skandal taka osoba nie powinna tam pracowac. za to [usunięte przez moderatora]bardzo mile uprzejme a pokoj posprzatany po pani [usunięte przez moderatora]i bez zastrzezen szysciutko pachnaco rewelacja taka osoba to skarb!!!! jak beda te dwie panie to mozna znow w sezonie jechac ale jak bedzie pani [usunięte przez moderatora] to odradzam.

Beton
@XXXXX

Gdzie byłaś w sezonie?Ty debilko to jest forum pracowników i podwykonawców Ekktromontaż S.A. a nie ośrodka wczasowego!!

tylko razem

szukam kontaktu z wykonawcami pokrzywdzonymi przez elektromontaż poznań

Pokrzywdzony
@tylko razem

Prosze o kontakt telefoniczny 788633935.

Kancelariaprawna
@tylko razem

Szanowni Państwo, Jesteśmy w trakcie przygotowywania pozwu zbiorowego przeciwko Elektomontaż Poznań S.A. Wszystkich zaintersowanych prosimy o kontakt pod adresem e-mail poszkodowanielektromontaz@gmail.com

to teraz rusza lawina
@Kancelariaprawna

najpierw elektromontaz gdansk ,teraz poznan ,a za chwile elektrobudowa...sku.....syny i (usunięte przez administratora)

gruby
@tylko razem

tak z ciekawosci ? dalej szuaja jeleni za 28zl/h?

wilk z wall street

Panie Prezesie schowales sie na (www.elektromontazpoznan.com) ale znajdziemy Cie w krsie (krs ems)

Elus
@wilk z wall street

CZy macie zle doświadczenia z elektromontaz Poznań? Pracowaliśmy jako podwykonawcy na budowie dla elektromontaz (usunięte przez administratora)

Podwykonawca
@Elus

Wszyscy podwykonawcy w ten czy inny sposób były (usunięte przez administratora) przez firmę. Nie polecam żadnej współpracy!!! Jeden schemat- nieopłacone dodatkowe prace, zmieniony projekt.

Livinge
@Podwykonawca

Niestety to prawda. Każda praca dodatkowa nie została wypłacona. Najpierw teksty w stylu " RÓBCIE DOGADAMY SIĘ" a na koniec kasy brak i przecież o niczym takim nie było mowy. Projekty zmienianie co chwile. pojawiały się sytuacje że w piątek dostawałem projekt poprawiony jechałe sam drukować a w poniedziałek rano już był nie aktualny. Harmonogram prac otrzymany już po minucie był nieaktualny. Ja już więcej współpracy nie podejmę. Teraz jeszcze tylko walka by odzyskać choć cześć pieniędzy. Ostatnia FV płatność 0% a i o zwrot kaucji gwarancyjnej bardzo trudno bo powinienem ją dostać już 3 m-c temu a ty nadal 0% z kaucji. Wszystkim życzę powodzenia i szczęścia

wystawiony
@Livinge

Proszę o kontakt wszystkich podwykonawców tak samo potraktowanych, jest prosty sposób na odzyskanie swoich należności bez konieczności ponoszenia kosztów,mój numer 512654314

Kaczor19xx

Najgorsza firma z która współpracowałem. były zarząd (T. Bochna, M. Pokrywka) to ludzie poniżej jakiejkolwiek krytyki. ich zachowanie można porównać do obory,,,

Monter

W ubiegłym roku Budimex sprzedał Elektromontaz i wiele firm podwykonawczych, jak i samych pracowników miało nadzieję, że dokonają się zmiany w zarządzie, ale niestety mija niemalże rok i wszystko po staremu, (usunięte przez administratora)

Roman
@Monter

I z pewnością nic się nie zmieni, mimo że jest nowy zarząd. Pan Bochna - jako poprzedni zarząd kręci właścicielami jak chce, a oni tańczą jak on im zagra.

Pan Janusz K. robi pod górkę nawet swoim współpracownikom. Ostrzegam wszystkich. Nawet jak macie coś na piśmie to i ytak próbuje się wyprzeć. Uważajcie na gościa i na firmę. Podwykonawców to (usunięte przez administratora) maksymalnie

Agata

Jak wygląda sytuacja z punktu widzenia pracowników? Warto aplikować? Elektromontaż Poznań S.A. szuka pracowników, m. in. stale potrzebni są elektromonterzy. Wklejam link, gdyby ktoś chciał starać się o pracę: http://www.elektromontaz.com/?page=1040

Agata

Jesteśmy na forum publicznym, więc unikajmy obrażania innych. Widzę, że nie odpowiada Ci stawka w Elektromontaż Poznań S.A. A może dobrym rozwiązaniem byłoby negocjowanie pensji, jak sądzisz?

Lysy
@Agata

"Jesteśmy na forum publicznym, więc unikajmy obrażania innych."-znaczy stawka dla ucznia jest obraza dla pracownika z doswiadczeniem i uprawnieniami?nawet ukraincy za te wasze wysokie i negocjowalne stawki nie chca pracowac ,a wy dalej swoje ze nie ma ludzi do pracy.

newada s.a.

wszystko się zgadza podpisujemy sie obiema rękami, omijajcie szerokim łukiem na początku wszystko obiecanki, głaskanie a na koniec między oczy ... żydowska metoda " zróbcie szybko, tanio a najlepiej za darmo ..... z daleka od Elektromontażu Poznań S.A. przecież to już wielokrotny bankrut ostrzegajcie innych, czas wymieść z rynku oszustów i nieudaczników

Zostaw merytoryczną opinię o Elektromontaż Poznań S.A - Poznań

• Jak się pracuje w Elektromontaż Poznań S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Elektromontaż Poznań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektromontaż Poznań S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elektromontaż Poznań S.A
1.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Wieruszowska 12/16
    Poznań