Elektromontaż Poznań S.A

Poznań

Opinie o Elektromontaż Poznań S.A

XXXXX 2010-10-11 17:16:58
bylam w sezonie i skladam skarge na osrodek w karpicku mianowicie na pania [usunięte przez moderatora] jest nie mila pyskata arogancka pokoj po niej posprzatany tragicznie brud skandal taka osoba nie powinna tam pracowac. za to [usunięte przez moderatora]bardzo mile uprzejme a pokoj posprzatany po pani [usunięte przez moderatora]i bez zastrzezen szysciutko pachnaco rewelacja taka osoba to skarb!!!! jak beda te dwie panie to mozna znow w sezonie jechac ale jak bedzie pani [usunięte przez moderatora] to odradzam.
oszukany 2010-10-20 09:23:37
Nie polecam współpracy z firmą Elektromontaż poznań. Zostałem [usunięte przez moderatora] i zponiewierany.
lolo 2010-11-14 21:22:57
A dokładniej bo mam zamiar nawiązać współpracę?
Jan 2012-03-30 22:14:56
Elektromontaz Poznan to firma nie dbajaca o swych emerytow dzieki ktorym istnieje gdyz budowali ja z wlasnych srodkow finansowych za to dzisiaj nawet grosza im nie daje.To haniebne przedsiebiorstwo!!!!
s 2014-09-09 21:54:16
powiem ci że nie jest źle , ale zobaczysz jak bedziesz pracował
miszka 2015-01-02 15:38:59
Jestem monterem w tej firmie i mysle ze zadowolenie z pracy i finansow zalezy od tego pod jakiego kierownika traficie bo on ustala premie,gdyz sama podstawa to nedza.Premia zalezy od ilosci przepracowanch godzin bo oficjalnie w tej firmie pracuje sie tylko 8h;)prawie zawsze robi sie 10-14h.Ogolnie nie polecam firmy,sam szukam zmiany.Duza nerwowka,nidy nie wiesz o ktorej bedziesz w domu i ile zarobisz.jedyny plus to wyplata zawsze 10-tego na koncie.Podwykonawcow szczerze ostrzegam,podstawa to dobrze spisana umowa bo ta firma was wydoi!
podwykonawca 2015-01-23 10:43:46
Nie powinienem tego pisać bo to nie w moim interesie ostrzegać konkurencję, ale uważajcie podwykonawcy. Termin płatności to jakiś kosmicznie odległy czas od daty wykonania robót w szczególności jak to są roboty dodatkowe nie przewidziane w kontrakcie. Jak będziecie mieli szczęście i traficie na obrotnego kierownika to poczekacie sobie minimum miesiąc zanim otrzymacie aneks umowy później kilka tygodni za protokołem no i jeszcze termin płatności przeważnie więcej niż miesiąc no i słynne pierwsze i trzecie czwartki miesiąca płatności, także robicie coś w styczniu to kasy możecie się spodziewać w kwietniu. Uważajcie na zapisy w umowie i jak wam coś nie pasuje to po prostu nie podpisujcie i kropka nikt was nie zmusi to podpisania czegoś czego nie chcecie a jak nikt nie będzie chciał takich zapisów niejasnych podpisać to w końcu nie będzie chętnych aby z nimi współpracować na takich warunkach i zmienią swoje postępowanie. Ogólnie mówiąc po zakończeniu tego kontraktu trzeba szukać innego bardziej stabilnego finansowo zleceniodawcy.
elektryk 2015-01-28 17:24:05
nie poleca problemy z zapłatą ,lepiej siedzieć w domu niż pracować za darmo
temo13 2015-12-28 18:53:03
Witam! Pracowałem u podwykonawcy (p.Rafał Zalewski)firmy "Elektromontaż Poznań" S.A. na budowie fabryki samochodowej "VW" od sierpnia do końca października. Dwa razy dostałem wypłatę terminowo ale później się zaczęło: brak wypłaty, brak kontaktu telefonicznego za miesiąc październik nie dostałem a ni grosza (3600 zl). Tylko odpowiedz od p.Rafała Zalewskiego, że mogę się skarżyć komy tylko chce, i tak nic to nie da.Nikogo nie obchodzi to, że wypłaty nie są wypłacane terminowo albo w ogóle nie wypłacane.
aaa 2016-05-17 15:53:14
Witam jak wygląda praca w tej firmie jako elektromonter jestem studentem i chciałbym tam pracować w wakacje mam technika elektryka i SEP do 1 kV , jak kształtują się zarobki jako elektromonter?
Poznań 2016-08-10 22:57:59
Znów jest oferta na stanowisko księgowa, ostatnio była w kwietniu, dlaczego tak często jest rotacja pracowników w tej firmie? Jak się pracuje w dziale księgowości w Elektromontaż Poznań, ktoś wie? dajcie znać
saławek 2016-08-11 09:23:08
Specjalista ds. Ofertowania Instalacji Teletechnicznych - Słaboprądowych jest obecnie u nich poszukiwany z tego co widze i zastanawiam się jak u nich wygląda praca na nadgodzinach no i czy takie sie zdażają w ogóle?
Oprawca. 2016-11-18 07:44:34
Pracowałem niestety w tej firmie. Obiecują świetne warunki a w rzeczywistości każdy przymyka oko na mobbing. Kierownik J.Korcz nie robi nic po za zarzucaniem każdemu kłamstwa.
Zostaw swoją opinię o Elektromontaż Poznań S.A - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektromontaż Poznań S.A