Opinie o Elektromontaż Poznań S.A w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elektromontaż Poznań S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elektromontaż Poznań S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektromontaż Poznań S.A w Poznań

Ogólnie firma ok - można zdobyć doświadczenie w branży. Jedyny problem to toksyczna dyrektor w dziale oferowania. Bardzo boi się o swój stołek i usilnie pilnuje żeby "ktoś" jej nie wygryzł. Wielu doświadczonych pracowników odeszło właśnie przez nią. Dziwne że nikt z nią jeszcze nie zrobił porządku...w dobie problemów ze zdobyciem nowych pracowników w pewnym momencie będzie to obciążenie dla firmy. Atmosfera w jej biurze straszna - "siekiera" w powietrzu, wszyscy zastraszeni, nikt się nie wychyla zza monitorów i nie odzywa przez cały dzień. Nikt nie chce podpaść...bo potem pani dyrektor się mści...jesteś na celowniku...problemy z urlopami itd. Nawet wyjście do toalety jest "kontrolowane", bo dyrektor chciałaby mieć kontrolę nad wszystkim. Kto ma siłę ucieka na budowy lub zmienia pracę... Zarządzanie strachem jednym słowem z domieszką mobbingu. Wyśmiewanie, obgadywanie itd. itp. Nikomu nie życzę pracy w tym dziale...

Iwona

To jakiego działu nie polecasz tak ogółem? Czy mimo tego "staroświeckiego podejścia" dobrze tu idzie zarobić na ta chwilę? Podasz jakieś widełki, bo chcę się zorientować jak to wyglada.

biki

czy ktos wie mozna zna temat w bridgstone elektryk dyzorny jest ciezko jaksa atmofera

Gosia
@Jarosław

Ale nie ma w ogóle chętnych czy tak szybko zmieniają się osoby? Może wymień co takiego jest w obowiązkach, co wychodzi poza stanowisko?

Lucy Nowy wpis

Te wszystkie ogłoszenia na ich stronie to są aktualne? Mąż czai się na pracę jako ślusarz i kazał mi tu podejrzeć. Doświadczenie jest tylko mile widziane, ale jak już wchodzi to w grę to ile lat najlepiej go mieć? Chodzi bardziej o pewność zatrudnienia. Jakby ktoś znał zarobki to chętnie przeczytam :)

Michal Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy ktoś wie jak sytuacje na budowach ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak wygląda kwestia awansu w Elektromontaż Poznań S.A? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Elektryk?

biki

Jarosław
@biki

Na dyżurnego elektryka i energetyka jest ciągła rekrutacja. Zakres obowiązków + to co oferują za pracę to...

Gosia Nowy wpis
@Jarosław

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Elektromontaż Poznań S.A? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Elektromonter
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Zbychu

Jako kierownik można mieć z 10 000 netto, inżynierowie mniej może 7000-8000. No chyba że kontakt w Niemczech, ale nie warto.

Ktoś

Widze, że ktos pytał już o to stanowisko, ale niewiele z tego wynikło. Ciekawy jestem, czy ten Dyżurny Elektryk ma więcej niż w innych firmach zazwyczaj, jaka tu jest stawka? Od października co najmniej wisi oferta pracy, którą dopiero znalazłem, ale tam nie napisali.

Jak tam jest na dziale co dyżurny elektryk pracuje? Bo tu pisał ktoś, że różnie bywa, w zależności od tego, na jakim się pracuje. Chodzi mi o atmosferę no i ogólnie podejście do człowieka. W ogłoszeniu to nie napisali zbytnio takich rzeczy, w ogóle kilkanaście dni temu było i nie wiem, czy już przyjęli kogo czy nie.

Jarosław

Czy w Bridgestone w Poznaniu Elektromontaż nadal wspomaga utrzymanie ruchu?

Urszula

A czy inne działy według ciebie warte są uwagi? Oprócz wspomnianej pani dyrektor to pozostali są ok? Przymierzam się od dłuższego czasu do aplikacji i właśnie tego komentarza chyba mi do tej pory brakowało.

@Urszula

W większości działów są normalni przełożeni, z którymi da się współpracować. Choć są też działy, z których ludzie również uciekają tak jak ja. Wszystko zależy od działu do którego chcesz aplikować. Jednak nie ma co ukrywać firma ma staroświeckie podejście do zarządzania i do pracownika.

Iwona

Jan Kraków

Uwaga podwykonawcy ostrzegam , żeby nie powtórzyła się sytuacja jak z elektromontazem gdańskim że wydymają dostawców,podwykonawców, kontrahentów, dostarczać towary i usługi tylko za gotówkę, żadnych rat i innych kombinacji .pozdrawiam.

EIT
@Jan Kraków

Rozumiem że też nie otrzymaliście wynagrodzenia, ciekaw jestem ile firm czeka na pieniądze od Elektromontażu Poznań? W Warszawie z jednej budowy to kilkanaście firm, a pozostali?

FS
@EIT

A wiadomo ile firm nie dostało pieniędzy za BGW we Wrocławiu ?

Podwykonawca
@Jan Kraków

Dokładnie, już teraz sobie jaja robią (usunięte przez administratora)

Lesio
@Podwykonawca

Wiele firm, wystawiamy faktury i czekamy... moje leżą od maja, a wiem że nie jestem jedyny, omijać szerokim łukiem.

Barbara
@Lesio

Pisałeś do nich maila, dzwoniłeś? Od maja czekasz i nigdzie tego nie zgłosiłeś?

Ale rozumiem, że problemy z nim jako pracownicy zgłaszaliście i nikt kompletnie nie reagował? No bo jednak jeśli widać, że ktoś zatruwa pracę innym i atmosferę to wypadałoby coś w tym kierunku zrobić, żeby to zmienić

Weronika

ten człowiek na którego narzekasz on pracował w firmie i był awansowany na to stanowisko, czy był zrekrutowany z zewnątrz?

Ten Pan
@Ewa

A moze tylko Slawek miał z nim problemy bo mu się pracować nie chcialo i chce uwage odwrócić od siebie. Statystów jest wielu. Pozatym anonimowo można napisać wszystko

Emilia
@Ten Pan

A na jakiej podstawie stwierdzasz, że tak jest? Masz jakieś dowody?

Jak długo czekaliście na odzew z Elektromontaż Poznań S.A? Oddzwaniają zawsze?

Marian

Jak podałeś za wysokie widełki finansowe w ich mniemaniu oczywiście to się przestraszyli i nie odpisują.

Wiktoria
@Marian

Jakich zatem widełek nie wystraszą się w Elektromontaż? W jaki przedział celować na stanowisku asystenta projektanta? Masz jakieś rozeznanie na tym konkretnym stanowisku?

jabuk
@Wiktoria

1600-2000

Yyy

5 dni roboczych czekałem na telefon.

łysy

ja sobie chwalę . Mam 9 EUR na łapę jako elektromonter.Przejazdy do pl za free ,w pracy spoko jak umiesz pracować za granicą.Mieszkanie za free moze bez szaleństw ale spoko. Kto chce robić i lubi robotę elektryka ma szansę.Aha budowa pod berlinem -blisko.

Marzena
@łysy

Cześć @łysy, powiedz jak przebiegała Twoja rekrutacja do Elektromontażu Poznań. Czy musiałeś przedstawić jakieś rekomendacje z poprzednich miejsc pracy?

Jan
@łysy

Za 9 euro??? Przecież (usunięte przez administratora) w biały dzień. A Biorą za osobę od 35-50 euro od osoby i dodatkowo dostają na osobę 50 euro diety a za mieszkanie płacą max 15-20 euro od osoby i ty mówisz że 9 euro to dużo??? Dziwię się że Elektrycy godzą się na takie śmieszne zarobki.

@łysy

Za 9 euro??? 7 lat temu miałem 10 eur i darmowe mieszkanie i przejazdy. Dziwię się że ktoś chce pracować za takie śmieszne pieniądze

Jak ktoś chce pracować a nie siedzieć to polecam, szybko należy się uczyć i nie być (usunięte przez administratora) wołową, wypłaty na czas zawsze

Agata

Niektóre komcie to brzmią trochę jak syndrom sztokholmski, fajnie ze na czas , bo taki maja obowiązek płacić, a ty się cieszysz jakbyś prezent na gwiazdkę dostał. Ciekawe ile płaca, minimalna? XD

dawny pracownik

Nie polecam tej firmy jako pracodawcę. Pierwsze wrażenie ok jednak po tygodniu pracy zabufana Pani tzw wapir energetyczny która nazywa ,,myszką" pracownika a zarazem zero wspólpracy . Pracownik traci wiarę w siebie, zero pomocy wdrożeniu i przekazie informacji. (usunięte przez administratora) to podstawa w tej firmie informując przełożonego o zaistaniełej wszystko zamiatane pod dywan. Każdy cicho siedzi bo boi sie o stanowisko.

Gabriela
@dawny pracownik

To straszne co piszesz. W takiej atmosferze ciężko jest pracować. Powiedz mi czy chociaż jest odpowiednie wynagrodzenie za pracę w ciężkich warunkach? Ile tu można zarobić?

@Gabriela

Pieniądze może są ale zdrowie i atmosfera to podstawa w pracy. Za dużo czasu się spędza razem by pracować w takich warunkach.

@Nowy

Nie bez powodu się mówi, że praca to drugi dom... Czyli według Ciebie zarobki nie są tutaj adekwatne wobec ponoszonych kosztów zdrowotnych? Nawet gdyby były np dwa razy większe? Jak inni się na to zapatrują?

Gruby

"Patryk" Tyle co ty ludziom pomogles w zmianie pracy to nikt nie podola. Pozdrow kierownika w bialym zlomie jak będziesz mu opowiadał jaki to fachowiec jestes. Nie oceniaj ludzi swoją miara. Pozdro

@Gruby

A streścisz co tam było napisane? Bo niestety treść zniknęła a ciekawa jestem kontekstu

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Elektromontaż Poznań S.A? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Odpuść sobie pracę w tej firmie. Jest wiele innych ciekawych i dobrze płatnych miejsc pracy

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Elektromontaż Poznań S.A?

Szary

A o jakie stanowisko pytasz?

@Szary

Jak to wygląda jeśli chodzi o stanowisko asystenta projektanta w Elektromontażu? Jak przebiega cały proces rekrutacyjny? Ile ma etapów? Po jakim czasie dostaje się decyzję odnośnie przyjęcia?

Szary
@Karolina

Zasad w tej firmie odnośnie rekrutacji nie ma żadnych. Jedno spotkanie raczej. Nie ma działu rekrutacji.

Agata
@Szary

Aha, a jak wejdziesz na stronę, to jest wielki napis "Dział zarządzania zasobami ludzkimi" i są oferty pracy. Czyli jest dział rekrutacji, tylko nazywa się bardziej pojemnie. Czy Ty tam w ogóle pracujesz?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Elektromontaż Poznań S.A?

Dawid

W tej firmie nie ma żadnego stylu a tym bardziej stylu zarządzania. Kierownicy i dyrektorzy nie mają pojęcia o zarządzaniu.

Arek

nieuczćiwy pracodawca.dużo kłamstwa w tej spólce

Zostaw merytoryczną opinię o Elektromontaż Poznań S.A - Poznań

• Jak się pracuje w Elektromontaż Poznań S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Elektromontaż Poznań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektromontaż Poznań S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elektromontaż Poznań S.A
1.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Wieruszowska 12/16
    Poznań