Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

Ciocia Blondi

Witam. Pracowalam razem z chlopakiem przez Direct People. Ciezko opowiedziec slowami co tam siedzialo... Niestety to co napisze jest sama prawda.. Albo wierzysz albo nie.. Pierwszy raz jechalam za granice i pierwszyraz z ta agencja i byl to ostatni raz!!! Jesli mialabym tu opisywac wszystko.. zajebloby mi to za duzo czasu... jezeli ktos z Was bylby bardziej zainteresowany informacjami co dzieje sie w DP i jak traktuja ludzi.. Zapraszam by odezwal sie do mnie na emaila ( claudia 5 @ wp. pl -usunac spacje) ... Zaczne od pracy.. Firm mieli sporo.. niestety wiekszosc zrezygnowala ze wspolpracy z DP i zostaly tylko 3- NFB-praca przy czesciach samochodowych, Sherpeinhuizen- praca przy pakowaniu warzyw oraz o dziwo, ze maja taka oferte co ich bardzo ratuje.. Prodrive Technologies B.V- elektronika, montaz itp. Ja robilam w dwoch, Moj Ukochany w trzech.. Praca dla mezczyzn w NFB by odpowiadala.. mi niestety nie, ale to dlatego, ze nie czuje sie dobrze na magazynie. A na magazynie jak to na magazynie- brudno, ciezko..i sztywno. Praca w Prodrive to szczescie, czysta, z db warunkami gdzie czujesz sie dobrze. Natomiast przy warzywach... te prace polecic mozna tylko osobom, ktore w zyciu nie chca nic osiagnac, jie maja perspektyw na zycie, i lubia gdy sie je poniza. Lubia kiedy liniowy wydzieraja sie i gnoja, kiedy wyzywaja i pokazuja, ze jestes smieciem. Moj chlopak kiedy tam robil tracil tylko na wadze przez stres i nerwy, odbijalo sie tez to i na nas. Biegasz dla nich jak marionetka. Zeby dostac szafke trzeba sie o nia bic, kluczykow nie ma, szatnie sa nawet w toalecie, aby przejsc na hale, przechodzi sie przez toalety, kazdy sie przepycha jak w sklepach w PL na swieta.. Ale mowa tutaj o Direct People.. Lekko sie rozpisalam ale coz.. Ta agencja to jedna z najgorszych.. na 1wszym miejscu jednak dalabym T&S. Kiedy planista byl jeszcze Rafal, dalo ske cos zalatwic, teraz jest jeszcze gorzej. do Biura w Eindhoven ciezko sie dodzwonic, kobiety pracuja do 17 a juz od 15 potrafia nacisnac "zajete" lub po prostu omijac ten telefon. Koordynator? To kolejna z największych porażek- potrzebujesz pomocy? Chcialbys o cos zapytac? O cos sie odniesc? Na pewno nie idz do niego! Jego jedyna opowiedz to "Ja nic nie wiem, dzwon do biura". Lokacja jaka? DP mial jeszcze hotel jakis (slyszalam o nim tylko), lecz z niego zrezygnowali z checi oszczednosci. Zatem tylko bungale przy Valkenswaardzie zostaly. Domki 4osobowe, a to juz tlok w takim malym czyms. Grzyb jest na kazdej scianie, brudne i splesniale materace, stare rozpadajace sie lozka, szafy rozwalone.. Nic innego procz szafy i lozka w pokojach nie ma. Lazienki tez sa paskudne i bez zaslon w prysznicu, przez co robi sie kaluza i bloto na podlodze. Oczywiscie wazne tez jest z kim sie mieszka i na jaki bungal sie trafi. Ale bez wkladania pieniedzy w domek nic tam sie miec nie bedzie. Pana Pawla (koordynatora) gnebi jego wlasna zona, a jest ona takze liniowa na warzywach. Co jeszcze o agencji mozna napisac? W sumie wielee, ale kto to bedzie tu czytal? Mimo, iz moim zdaniem ta opinia JEST BARDZO POMOCNA. Paroma slowami, ktorymi opisac ja mozna to: Oszusci, kretacze, zlodzieje, zaklamani ch**e, skur****ny itp.. Jezeli jestes ugodliwy na kazda z ich decyzji, jezeli nie obchodzi Cie zbyt wiele i nie pilnijesz swoich spraw, bedziesz miala tam lekko. Choc i tak na samym koncu podziekuja Ci za wspolprace a na solarisie dowiesz sie, ze dali Ci kare wysokosci 300euro- co jest niezgodne z prawem. Ale oni na kazdym kroku lamia prawo. Za dojazdy do i z pracy placisz- co tez jest lamaniem prawa. Wydaje mi sie, ze i tak wiele napisalam.. Mam nadzieje, ze jakos pomoglam.. ChcialbysChcialabys wiedziec wiecej? Napisz do mnie a chetnie odpowiem na pytania i opowiem wiecej :) Generalnie - radze ich omijac szerokim łukiem! Pozdrawiam :)

gb

Pracował ktoś w Best jako: Pracownik produkcyjny - części samochodowe Proszę o opinie

R

Miałem wątpliwą przyjemność przespania jednej nocy na tym kempingu. Gorszego miejsca zamieszkania w NL przez ok. 3 lat wyjazdów nie uświadczyłem :) przyczepy w stanie rozkładu ,pranie płatne , sklepy kawałek drogi , na miejscu impreza 24h a koordynator zamulony jakąś chemią. Szczerze nie polecam :D

@R

witam R a gdzie dokładnie był ten park na którym Pan spał jedną noc ? :)

Damian

Odradzam warunki mieszkalne poniżej krytyki. O czym nie wspomna rekrutantki.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
imi

i nikt nic???? na temat Son?

imi

witam ponawiam prośbę o opinię na sortowaniu paczek w den bosch? jak z godzinami i czy znośne warunki na zakwaterowaniu? jeśli jest ktoś kto pracował w Son niech również sie wypowie i ułatwi mi podjęcie decyzji ;-) będę bardzo wdzięczna

Ona

Prosze o oponię o parku w Valkenswaard jakie tam są warunki i pracy w Prodrive?

patrycja
@Ona

montaż elektroniki w Helmond ? też chętnie się dowiem co to za firma ?

Ona

Witam szukam opinii o pracy na montażu elektroniki w Helmond z tej agencji i jakie oferują warunki mieszkaniowe?

jojo

Hej, pracował ktoś tu : Pracownik produkcji - truskawki (Udenhout, Holandia) jakie opinie ?

eeeee

witajcie mozecie cos powiedziec na temat pracy w son i mieszkania przez ta agecje?

Damian

Arczi nie jestes na lekcji polskiego. Wsiadaj w busa i zobacz te warunki mieszkalne i dopiero sie wypowiadaj.

Damian

Odradzam warunki mieszkalne ponirzej krytyki + uchocy na terenie kempingu.

arczi
@Damian

Nie dziwie się że ci nic nie pasuje, nawet pisać po polsku nie umiesz , plus błędy ortograficzne.

Damian

Odradzam warunki okropne mieszkanie to budy z dykty i obok obuz uchoców z syri naprawde to nie żarty. Pralka platna 5,5pranie praca niepewna w zalerznosci ile ludzi potrzebuja w tygodniu na elektronice jak malo to londujesz na innej fabryce albo tydzien wolnego

technik elektronik

Możecie napisać gdzie dokładnie się pracuje przy montażu elektroniki? Na ile zmian? Co to za firma elektroniczna? Na ile czasu trzeba podpisać umowę? Czy można stawiać samochód pod fabryką czy np ochrona nie wpuszcza itp? Czy realne jest wynajęcie pokoju w okolicy u Holendrów?

ELEKTRONIK

jaka jest stawka dla elektronika na reke? i jaki jest koszt za mieszkanie warunki jeszcze tam tych arabów brakowało beda pewnie ich wszedzie wciskac

Ghahaj

Zmienilo sie teraz obok domkow kempingowych jest obuz uchocow z syri i otym panie z biura w lublinie nie wspominaja ze przez plot mieszka 100uchoców i ze pranie kosztuje w pralce 5,5euro ze stała praca to kłamstwo a domki wgladaja jak zbite z tektury budy

merry29

firma jest bardzo dobra bylam w niej dluzszy okres czasu nie narzekalam teraz mzoe sie pozmineialo

dziadek
@merry29

Merry byłaś i wyleciałaś na zbity pysk pijaczko i ćpunko.

Tisiek

Tylko nie sery! mega chaos i bałagan! nienormowany czas pracy, czasami możesz skończyć wcześniej od innych ludzi z Twojej zmianowej ekipy i musisz na nich czekać godzinami na kantynie, do tego musisz się prosić przełożonych (chamów) żeby Ci godzinówkę wypisali, praca niczym w kamieniołomie a warunki pracy poniżej zera. Tak zaniedbanego i flejtuchowatego miejsca pracy nikomu nie życzę. Wielu ludzi pracuje początkowo w innej firmie a gdy wrzucają ich na sery to uciekają do Polski. Ludzie za żadne skarby nie chcą tam pracować.

Jolantaaajk

Hey szukam informacji, o tym jak pracuje sie na produkcji w Baarn(jakies dania orientalne)kto tam pracuje lub pracowal niech pisze pleaseee bo nie wiem czy ryzykować ;(

dpa

Pracował ktoś w sortowni kurierskiej w Den Bosch? Jeśli tak proszę o opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE