Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

Angelika1127

Witam. Pracowałam dla prodrive w Son przez direct people. O biurze nie mogę wiele powiedzieć bo wypłata zawsze się zgadzała, kontakt zawsze był. Za to o samej firmie mogę powiedzieć wiele. Moja znajoma została zwolniona stamtąd ponieważ "się nie uśmiechała". Co było totalną brednią. Pracowałam z nią 2 tygodnie, zawsze zostawała na nad godziny i nie zauważyłam żeby jakoś "się nie uśmiechała". Później się okazało, że nie spodobało się to pewnej dziewczynie i nawymyślała brednie na moją znajomą do Team Leadera, a on jej uwierzył. Ja byłam w podobnej sytuacji. Jedna kobieta (Dominika, 34 lat) pracowała dłużej, a nie robiła nic. Ciągle słyszałam od niej "zrób to, zrób tamto", a sama na telefonie ciągle coś robiła. Jak zapytałam jej dlaczego się wysługuje nami, a sama nic nie robi, poszła do team Leadera i oskarżyła mnie o mobbing. Mówiłam wiele razy, że to brednie, że mają pójść i zapytać innych pracowników, którzy pracowali z nami, powiedzieli, że to zrobią. Teraz miałam tydzień urlopu i zostałam zwolniona z powodu "konfliktu ze wszystkimi kolegami z pracy". Jeśli szukacie dobrej firmy to na pewno nie Prodrive. Tam dziewczyny żeby dostać kontrakt potrafią nawymyślać takich bredni, że głowa mała, a w dodatku zniszczą Cię psychicznie. Jeszcze nigdzie tutaj w Holandii nie spotkałam się z taką nienawiścią do drugiego człowieka. Uważajcie na tą firmę.

Joachim gruby szef

dziwna firma ktora powinna byc zamknieta z powodu swoich niedociagniec,klamliwego pochwytywania ludzi..firma bez kategori bo balansuje nizej niz dno,takze omijajcie ja napewno bo ja znam ponad 7 lat i tam nie pracuje ale widze slysze co sie dzieje..obiecuja wam wiele ,ale gdy do nich przystapisz zaoferuja ci dno tyle bys przezyl bo dla nich jest wazne ze oni za ciebie maja kase i ich (usunięte przez administratora) rosna a geby wtedy maja jak banany ze kolejni ludzie sa nabici w butelke a oni pasozyty sie ciagle rozwijaja...szukajcie innej firmy i nie wierzcie im tym co wam oferuja bo naprawde dobrze sie zawiedziecie!!!!!!

Kate Ma

Pracuje w tym syfie i nie polecam go nikomu.

Przemek

Tragedia to najlepsze słowo aby określić ta firmę pracowałem niecałe 2mce na warzywach w Eindhoven...55-60h tyg na rękę 250 ...po odliczeniu cudownego bungala w Valkenswardzie...każdemu zainteresowanemu wyśle salaris podatek 45.6%...Pawel "koordynator"temat osobny nic nie wie od tego jest biuro i ta jego pani...żal Pl Achim Joachim wielki planista braciszek cudownej Wioletty...każdemu zainteresowanemu wyśle nagranie rozmowy telefonicznej i zastraszanie mnie że odmawiam jazdy autem...auta kierowcy auta graty rzechy a jak podpiszesz że zgadzasz się jeździsz za free panie Joachimie pojedziemy do Hagii do ambasady hehe ...praca tragedia warunki mieszkalne jeszcze gorsze nie polecił bym tej agencji największemu wrogowi omijać szerokim łukiem!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Oszukany przez direct people

Złodzieje za tydzień pracy dostałem 55 euro mam dowody w jakich warunkach zatrudniają ludzi Ostrzegam przez direct people to oszuści i złodzieje!!!!!! Mafia która się rozrasta ledwo uszedlem cały z tego UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ DIRECT PEOPLE TO jedna wielka patologia a nie firma.

wioleta

Złodzieje
@wioleta

Nigdy. Pozdrawiamy.

grupa 2017

dzień dobry państwu ostrzeżenie przed direct polska wszystkie złe komentarze zostają usunięte od razu wiec komentarze bedą regulanie udostępniane po pierwsze zacznę od tego iż firma ta nie wywiazuje sie z zakładanych planów dla pracowników godziny pracy są nieregularne i wynoszą one nawet 20 h tygodniowo planningi są ustalane wbrew zasadom firma ta pobiera oplaty o których nie było wcześniej żadnej mowy zakwaterowanie proponowane przez tą firmie odbiega od jakich kolwiek standardów sam grzyb i niedostosowane warunki dla ludzi pleśń gaz grzyb to tylko kilka podstawowych problemów z jakimi zmagali sie pracownicy pracujący w roku 2017 od czerwca przedewszystkim chcielibyśmy zaznaczyć ze firma stosuje rygorystyczne zasady zmuszania do pracy przedewszystkim ludzie skarżą sie na to że prosząc o wolne zostają potraktowani chamsko i słyszą tekst : za często byście chcieli mieć wolne '' gdzie proszą o to wolne osoby ktore pracowały bez dnia wolnego od początku . jak równiez panuje haos ze wzgledu na kontakty direct polska z holenderskimi firmami np ludzie którzy danego dnia zastają zaplanowani w direct nie są wpuszczani na hale i magazyny i musza kilka godzin spędzać na kantynach firm holenderskich. ponad to równiez sytuacja finansowa zostawia wiele do życzenia ponieważ nie było tygodnia w ktorym solarisy by sie nie rozniły np w jednym tygodniu 209 e a juz w nastepnym przy takich samyc godzinach solarisy wychodziły 118 euro dlatego tez jezeli ktos miał podobne problemy zapraszam do kontaktu ze związkami zawodowymi wtedy wszystkie państwa zaległości zostaną wyrównane jak równiez personel do którego zostaliśmy wysłani nie spełnia norm . personel direct people w holandi nie udzielał pomocy polskim pracownikom jak równiez traktował ich z góry z wielka łaską miedzy innymi koordynator Paweł jak i pani Wioletta sa to osoby na które nagminnie są stosowane skargi .

parka w holandii

Byliśmy w tamtym roku. Wyjazd dla pary natomiast prace mielismy osobno. Bez paniki, moj angielski jest lepszy niz mojego partnera wiec babeczka z biura nalegala bym byla w innej pracy, lepszej z posilkami itp. zgodzilismy sie w razie czego byla mozliwsosc bym przeszla do pracy partnera. Bez wymaganego angielskiego trafil na zaklad pracy z czesciami samochodowymi. Oczywiscie praca fizyczna, ale mozesz trafic na dział lajowy gdzie wieszasz male czesci a mozesz i takie ktore waza ok 5-10kg (mezczyzni, kobiety maja lzejsze czesci) Ja mialam natomiast skladac male urzadzenia. najbardziej obawialam sie zakwaterowania poniewaz po adresie ktory mi podali z google maps widzialam juz ze sa to bungale, nie wiedzialam jednak ze takie... babeczka mowila ,prosze pani cudow nie ma, ale ja bylam widzialam i nie jest strasznie. Pojechalismy na miejsce, o 6 rano koles wygladajacy jak zaspany grzyb wyszedl do nas i zaprowadzil do domku. Na poczatku chcialo mi sie plakac, bungale male, mielismy kibel obok, zero prywatnosci. W domku mieszkala mloda dziewczyna i rownie mlody chlopak, w oddzielnych malych pokajach w ktorych miescilo sie lozko i mala szafa, ciasne ale wlasne ? Ludzie ktorych poznalismy na miejscu zapewniali ze praca nam wszystko wynagrodzi a juz na pewno mi. Nastepnego dnia faktycznie okazalo sie ze prace sa calkiem spoko. Moj facet zaklimatyzowal sie choc dzwigal po 10 kg, ale troche przypakowal wiec wyszlo na plus hehe :) natomiast ja mialam prace przy skladaniu czesci elektrionicznych typu rutery, tablety itp szczerze to najlepsza praca jaka mialam, przerwy co 2 h bo musisz trzezwo myslec i to nie moze cie nudzic, posilki w pracy ale nie tam jakis obiad, szefowa i szef kuchni codziennie przygotowywali pyszne sniadania i obiady, czasem krewetki,czasem losos, kurczak , wszystko na wypasie. Natomiast do woli mozna pic mleko ,kawy ,soki ,herbaty ,jesc owoce (codziennie inne) praca fajna, ja musialam odejsc :( U mojego partnera pracowalam rowniez w zakladzie pracy i poczatkowo bylo strasznie, brakowalo mi koncycji, bylo lato wiec na hali upal jak nie wiem ,blacha sie nagrzewala a z nas sie lalo... Po kilku tygodniach sie zaklimatyzowalam i bylo nawet spoko, kondycja tez sie poprawila. Jednak wciaz to praca fizyczna i pamietajmy ze to nie jest dobre na dlozsza mete dla naszego zdrowia. w dodatku co jak co to brudna praca, czesci sa w oleju, kurzu itp. Wracajac do biura, nie mielismy wiekszosc problemow, malo organizacyjne to wszystko i trzeba sprawdzac solarisy, proponuje rowniez jak w naszym przypaku przeprowadzic sie na swoje.

reach truck driver

złodzieje nie firma nie wypłacalni ludzie nie dostają wynagrodzenia za prace

Biały Murzyn

Pracowałem przez Direct People prawie dwa miesiące. Biuro samo w sobie jest OK, solarisy i pieniądze są na czas (raz na ruski rok może się zdarzyć jakaś pomyłka w solarisie, lecz w miare szybko działają z korektami jak się ich o tym poinformuje - u mnie zdarzyło się to pierwszy raz i sobie czekam na korektę. Każdemu może się zdarzyć jakaś pomyłka, niedowidzenie więc nie ma co tu obwiniać biura, jesteśmy ludźmi). Koordynatorzy - na Valkenswaardzie w prawdzie można liczyć jedynie na Pana Joachima, z Pawłem już jest ciężej coś załatwić, praktycznie niemożliwe (chyba, że tylko rozmowa nt domku i umowy to ok). Co do pracy - pracowałem na firmie Scherpenhuizen w Eindhoven - praca w miarę jest OK, wiadomo - chłopaki dostają przeważnie cięższą robotę, lecz swoje trzeba wytrzymać tylko, że ostatnio gdy byłem to z godzinami było licho - nie było gwarantowanych min 40h tygodniowo (a teraz to nie wiem jak to tam wygląda) i dlatego zdecydowałem się napisać wypowiedzenie. Kwestia zakwaterowania - brak WIFI (jedynie na parkingu przy biurze), TV teoretycznie też (może były tam z 2/3 kanały holenderskie i to wszystko lecz na co to komu, i tak większość patrzy się tam w sufit), o łazience nawet nie wspomnę - ogólnie domki: wygoda/cena - wielka pomyłka, zdecydowanie za dużo 100€ tygodniowo za taki szpas ale co zrobisz? Nic nie zrobisz, lepsze to niż spać pod chmurką, lecz człowiek też potrzebuje normalnych warunków, bydłem z obory nie jesteśmy. Wniosek, który wyciągnąłem z tej całej wycieczki - jeżeli chcesz nie masz pieniędzy a chciał(a)byś COŚ zarobić (bo kokosów nie da się zarobić, niestety), można jechać. Jeżeli nie zależy Ci na tym, żeby tylko zwiedzić Holandę i jarać zioło czy pić % - będziesz mieć tam w miarę dobrze. Z wielką chęcią po wakacjach sam bym chciał wrócić tam do pracy, bo na prawdę - znam gorsze biura, a Direct People póki co do nich nie należy (z mojego doświadczenia). Pozdrawiam serdecznie.

przodownik pracy

Witam procowałem przez direct people 1 tydzień w scherpenhuizen w eindvoven jako operator wózków widłowych. Bardziej złodziejskiej firmy nie ma w Holandii niż Direct People. Przepracowałem w 19 tygodniu 22,5godziny (tyle się pracuje w tej agencji )przy stawce 10.61 a oni wysyłają Salarisa na minusie, dzwonie do nich i niby wszystko się zgadza???Wysyłam skargę do SNCU i FVN niech zrobią porządek z tymi oszustami NIE IDŹCIE TAM NIE ZAROBICIE NAWET NA CHLEB ZE SMALCEM

bolo

POracowałem , nie polecam. Kłamią, mają coś załatwić co jest ich psim obowiązkiem, a nie robią tego. 100 x obiecują a nic nie robią. 0 profesjonalizmu

Edyta

Jedną z aktualnych ofert pracy oferowaną przez Direct People Polska jest Kontroler jakości - maszyny CNC. Czy orientował się już ktoś jak wygląda wynagrodzenie?

Domino

Jesteś życiowym desperatem? Pracuj u zleceniodawców Direct People! :-)

Kate Ma

Polecam wszystkim niewolnikom.

cnc solving

Niestety firma totalne DNO.....począwszy od pierwszego kontaktu.....wszystko "patykiem na wodzie pisane" zero konkretów, ...jedna sprawe prowadzi kilka osób.......Każda odpowiedź wymijąca.Uzyskać od nich jakąś informację poza tym, że trzeba im płacić za mieszkanie i są kary które też nie do końca są jasne....są nieosiągalne Dziwię się,że ta firma jeszcze istnieje (chyba tylko dlatego,że w Holandii jest główna siedziba)NIE POLECAM NIKOMU!!!!!A JEŚLI CHCECIE ZARYZYKOWAĆ DOKLADNIE PYTAJCIE I PROŚCIE O UMOWĘ DO WGLĄDU PRZED WYJAZDEM A NIE BAJKI O CUDOWNEJ APLIKACJI KTÓRĄ ZOBACZYCIE NA MIEJSCU!!!!!!!!

jola

hej ja wyjeżdzam do Holandii do pakowania warzyw i owoców czy jest ta firma uczciwa i solidna nie oszukaja mnie

Selena

Witam Serdecznie, Byłych i Przyszłych pracowników Direct People, w odczuciu zlekceważenia i poczuciu oszukania chce wyrazić swoje zażalenie na firme Direct People, to co dzieje się obecnie w tej firmie jest nie do zrozumienia. Miejsce zatrudnienia gdzie oddelegowała mnie firma DP to praca przy częściach samochodowych "NFB" , do pracy nie ma jakichkolwiek zażaleń , jest nawet znośnie jedyny minus to że jest gorąco no ale coś kosztem czegoś, jednak powinniśmy skupić się na samym biurze DP, a w szczególności wynagrodzeń za prace . Solarisy są rozliczane w cały świat każdy pracownik przy 160 godzinach pracy ma zupełnie inne wyrównanie , ogólnie w firma DP lubi ściągać podatki , to jest główny bakcyl który jest nie do zrozumienia , nie ma tu wypłat w formie tygodniówek są tu jednak co tygodniowe wypłaty zwane zaliczkami w kwocie 100 euro i co cztery tygodnie są wypłacane wyrównania, kwoty tych wyrównań to 550 euro , 575 euro , 613 euro nie wiadomo z jakich to przyczyn nigdy nie są one równe każdy pracownik dostaje inna kwotą, aby było jeszcze tego mało podatek jaki ściąga firma to podatek od zaliczek, podatek od nadgodzin( jeśli pracownik takie owe posiada) oraz podatek od całkowitej wypłaty. Z podatkiem całkowitym tak samo jak z wyrównaniem każdy ma co innego czasem jest to 45,22% czasem 36% wszystko jest nie równe innym solarisom nawet jeśli pracownicy mają te same godziny, miejsce pracy czy też wiek . Cała firma to jedna wielka TAJEMNICA ,Pracownicy z Biura DP których nikt nigdy nie widział , tylko słyszał przez telefon potrafią tak omotać aby wyszło na ich rację a człowiekowi robią wodę z mózgu. A w biurze DP panuje częsta absencja.

ONA24

WITAM WSZYSTKICH PRACOWALAM PRZEZ DP PONAD 3 LATA TEMU BIURO JEST WPORZADKU JESLI CHODZI O WYPLACANIE PIENIEDZY ALE JESLI CHODZI O DZIEN WOLNY CZY CHOROBE SA WIELKIE PROBLEMY PODZIWIAM TYCH LUDZI KTOZY DALEJ PRACUJA DLA DP PONIEWAZ PRACA W SHERPENHUIZEN DO LEKKICH NIENALEZY ATMOSFERA JEST OKROPNA JEDNO NA DRUGEGO SIE WYDZIERA TEMPO JEST NIESAMOWITE TEN ZAKLAD ZOSTA L ZWANY KLAINE AUSHWITZ LINIOWE SA OKROPNE PRACUJA TAM STARSZE KOBIETY W WIEKU 50 60 LAT LINIOWE BARDZA POMIATAJA TAKIMI STARSZYMI LUDZMI ZERO SZACUNKU ZERO WSPOLPRACY A DP TO JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) JESLI TRAFICIE NA PANA AHIMA UWAZAJACIE BO TO BRACISZEK PANI ANETKI A PANI ANETKA TO ZONA SZEFA Z DP AHIM TO STARY GBOR CHAM NIEPOTRAFI SIE WYSLOWIC JEGO SIOSTRA NIE LEPSZA WIELKA PANI WYZEJ SXRA NIZ DUPE MA

petrochemia
@ONA24

wielki ahim nie raz siostra go ratowala bo w pysk mial dostac ogolnie firma dno i porazka nie polecam chyba ze ktos sie sie ma za murzyna

Zenek

Albo malo wiesz lub masz skleroze ale DP posiada jeszcze zleceniodawce o nazwie Prika czyli tzw. Sery - jeden wielki oboz koncentracyjny.

Ciocia Blondi
@Zenek

Musze Cie rozczarowac .. niestety mi posiadam sklerozy,wiec sie mylisz :) Kiedy robilam przez DP, serów nie było. Albo dlatego, że sezonu nue było albo dlatego jak słyszałam - zerwali ze sobą współpracę.. Może znowu posiadaja te firme.. juz malo mnie to intresuje :) ... + dodam, że praca na truskawkach jest, ale zakwaterowanie inne niz przy Valkenswaard.. sezon wrócił;)

Zenek
@Ciocia Blondi

Od kilku lat sa sery i wspolpracy nie zakonczyli. Zreszta pocaluj mnie w odbyt

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE