Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

blow

Może ktoś napisać coś więcej o pakowni serów w Weert? Mam tam jechać ale po ostatniej opinii nie moge sie zdecydować.

szpok

witam prosze o opinie na temat fabryki serów mam tam jechac do pracy prosze pilna odpowiedz!!!!

mateusz
@szpok

Tylko nie sery! mega chaos i bałagan! nienormowany czas pracy, czasami możesz skończyć wcześniej od innych ludzi z Twojej zmianowej ekipy i musisz na nich czekać godzinami na kantynie, do tego musisz się prosić przełożonych (chamów) żeby Ci godzinówkę wypisali, praca niczym w kamieniołomie a warunki pracy poniżej zera. Tak zaniedbanego i flejtuchowatego miejsca pracy nikomu nie życzę. Wielu ludzi pracuje początkowo w innej firmie a gdy wrzucają ich na sery to uciekają do Polski. Ludzie za żadne skarby nie chcą tam pracować.

Tisiok

Hej Justyna, ja mam zacząć tam prace od pn prosze o kontakt wyslij mi swoj nr oddzwonię gusta1@o2.pl

justyna

hey wszystkim, mieszkam aktualnie w baarn i bardzo proszę o kontakt do kogoś kto pracuje już w fabryce tych zupek chińskich. dzięki

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
mrowa

Hej Chodziło mi o zerwanie umowy podpisanej w Polsce na okres 6 miesięcy, miałem pracować jako operator maszyn stawka 9.20 euro praca w Baarn. Po przeczytaniu opinii w tym wątku umowę jednak zerwałem bez konsekwencji.

ona
@mrowa

umowa podpisywana w Polsce jest tylko takim potwierdzeniem dla nich, że wyjedziesz i nie zrobisz ich w bambuko. W Holandii umowa podpisana w Polsce jest śmieciem.

mrowa

Hej Mam pytanko jak wygląda sytuacja przy pakowaniu zupek w Baarn? Warunki zakwaterowania, liczba godzin? niby mamy tam jechać w niedzielę 8.11.2015. Dodatkowo czy da radę jeszcze jakoś zerwać umowę bez kary 300 euro? Jak ktoś ma jakiekolwiek informację będę wdzięczny.

ona
@mrowa

Nie dostajesz umowy na określony czas a zalewają Cię umowami gdy przepracujesz dany okres (ja przepracowałam 2 miesiące a następnie dostałam umowę za te dwa miesiące i tak w kółko. Nigdy nie dostałam umowy tak jak powinno być czyli na dany okres pracy) więc ewentualna kara nie może być egzekwowana i w praktyce nie jest egzekwowana - jest to tylko tzw. straszak.

ini

hej, czy ktoś z Was wpłacał firmie 30 zł na sprawdzenie niekaralności? czy oni mi załatwia to świadectwo że dostanę je do reki czy to tylko dla nich czy w ogóle nic nie załatwiają bo z tego co wiem zaświadczenie kosztuje 30 ale przez pełnomocnika to jest plus jeszcze 17 zł a oni chcą dokładnie 30, dziwne to

dawna pracownica
@ini

Pobierają opłatę i biorą ją dla siebie. Ta kasa to dla nich potwierdzenie, że jesteś niekarana. Ja osobiście wyrabiałem zaświadczenie o niekaralności w innym celu i znaczek kosztował 50 zł więc tyle kosztuje owe zaświadczenie a nie żadne 30 zł. U nich jak się o to pytali to nie zgodziłem się im płacić kasę a powiedziałem, że sobie sam wyrobię i na słowach się skończyło bo nic nie wyrabiałem a do pracy wyjechałem. Gdyby rzeczywiście takie zaświadczenie było wymagane to nie było by u nich tak dużej ilości śląskiej patologii.

kiks
@dawna pracownica

Teraz kosztuje zaswiadczenie o niekaralności 30 zł. Chyba dawn temu kolezanka wyciągała owy dokument.

gość

A możesz IM mi powiedzieć czy są godziny i coś wiecej na temat pracy przy pakowaniu zupek chińskich w Baarn. Będę Ci bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Im
@gość

Godziny zależą od tego czy jest się pracowitym i bezkonfliktowym czy też leserem. Ci co mają wyrąbane na pracę i są pyskaci to dostają zbyt dużo dni wolnych więc prawidłowo. Niestety nie pracowałem przy zupkach więc nie wiem jakie panują tam zasady.

domi

Ma moze ktos namiary na jakiegos rekrutanta w polskie numer jego? Z gory dzieki.pozdrawiam

gość

Hej, dostałam propozycje pracy przy pakowaniu zupek chińskich itd w Baarn, czy może mi ktoś powiedzieć jak tam jest? czy są godziny itd. Mieszkać mam w Maarssen. Boję się wyjechać i stracić pieniądze bo kiedys byłam juz oszukana

im
@gość

Przez Direct nie zostaniesz oszukana. Pracowałem tam rok i agencja jest uczciwa - pieniądze są na czas i w każdej kwestii można się dogadać. Warunki mieszkaniowe są ok.

mycior

Ja tam pracowałem rok temu :) Maastrichterweg, to jest ulica i należy pod Valkenswaard. WiFi nie ma, trzeba kupować internet mobilny. Co do ogrzewania, to rewelacja, bo jest pod każdy domek podpięty gaz oraz jeden piecyk do ogrzewania (w salonie/kuchni) :) Zimno Ci napewno nie będzie.

ita

pojutrze mam zacząć pracę przy elektronice z zakwaterowaniem w Maastrichterweg (pod Valkenswaard)- byłaś tam może? Jakie są warunki? Jest ogrzewanie, jakieś miejsce z darmowym wi-fi?

W miarę zadowolona

W 100% zgadzam się z tą opinią.

Klaudia
@W miarę zadowolona

Hej, sluchaj zastanawiam sie nad wyjazdem do Holandii wlasnie przy sprzecie elektronicznym. Bylam w wakacje na NFB przez Direct People. Tylko boje sie,ze nie poradze sobie z angielskim. Masz moze linki odnosnie tej pracy(jak ona wyglada ,jakie slownictwo wymagane) Ty znasz bardzo dobrze angielski-slowka ?:)

W miarę zadowolona

Z doświadczenia: Pracowałam przez Direct kilka miesięcy. Uważam, że zarobiłam dość dobrze. Prace miałam cały czas, min. 40 h/tyg, a bywało więcej. Bywało również tak, że współlokatorzy mieli przez połowę tych godzin. Dlaczego? Ciężko powiedzieć. Warunki mieszkaniowe: Bungale 4 osobowe, pokoje 2xjednoos. + 1xdwuoos. Warunki mieszkaniowe nie są najgorsze, zależy z kim mieszkasz. Jeśli zgrasz się ze współlokatorami możesz czuć się nawet jak w domu. Praca przy pakowaniu warzyw: Jest ciężko i nie jest to praca dla leniwych. Jeśli chodzi o atmosferę, ja uważam, że nie jest zła. Chociaż wiem, że dużo osób za tą opinią by się nie zgodziło. Niestety krzyki na pracowników to norma, ale to tylko dla popisu przed "górą". Praca dobra dla początkujących w NL i nieznających języka. Stawka jak za taką pracę uważam, że jest dość niska. Praca na elektronice: Tu warunki są dużo lepsze, no a przede wszystkim zarobki bardziej zadowalające, ponieważ od kosztów nie odliczają transportu do pracy, w pracy jest posiłek (oczywiście zapewnione przez pracodawce, a nie przez DP). Atmosfera w pracy jak najbardziej dobra. Nie pośpieszają, wręcz odwrotnie - wolniej, ale dokładniej. Warunek konieczny - znajomość angielskiego. Bez niego ciężko będzie Ci przetrwać i sama będziesz się stresować. W tych pracach nie musisz mieć doświadczenia.

@W miarę zadowolona

Siema , napisz coś więcej język angielski techniczny czy? Lutowanie skręcanie? ?

piter

Co sadzicie o gabryśce z directu?

MLODY 88

witam wszystkich najgorsze biuro jakie może być wyzysk na maxa zarobki lipna po odliczeniu mieszkania o ile można tak nazwać dojazdów to jakieś na czysto 500 eur wyjdzie straszenie karami jak ktos chce zobaczyć umowę to mogę udostępnić. stawka 9,65 eur brutto odliczyć podatek mieszkanie 75 eur tygodniowo 20 eur ubezpieczenie tygodniowo i dojazd 6,5 eur dziennie policzcie sobie teraz jeszcze jedzenie sobie cza kupić masakra nie polecam nikomu nikt sie nie liczy tam z człowiekiem. jak najdalej od tej firmy pozdrawiam

merry28

bardzo dobra firma jak byla mozliwosc bym tam wrocila nie bylo zle praca ok kasa byla na czas a ludzie sa rozni najlepiej ich olac i tyle

dawna pracownica

Współpraca z agencją oraz zorganizowanie z ich strony na najwyższym poziomie. Pieniądze na czas, w przypadku problemów agencja służy pomocą i łatwo można się porozumieć. Nigdy nie spotkałam się z tak uczciwym pracodawcą. AGENCJĘ DIRECT PEOPLE SZCZERZE POLECAM. Są też minusy przebywania tam a największym z nich to nic nie wiedzący koordynator z Valkenswaard posiadający śmiech jak kobyła, często podsłuchujący mieszkańców bungali i oszukujący się z żoną (ukrywają wzajemnie przed sobą, że palą) oraz grono liniowych - wysoko noszą głowę i są mściwi ale polecam traktować ich jak powietrze. Wśród pracowników SH panuje (trafne) przekonanie, że Direct People ma najpodlejsze liniowe i cwaniaków liniowych pomijając Antka. Dawny Flexipool posiada zgraną, pomocną, wyrozumiałą i sympatyczną ekipę liniowych i innych pracowników z którymi pracuje się przyjemnie ale być może dlatego, że są to ludzie młodzi, z różnych zakątków Polski. Kolejny minus to autokar którym się jeździ w sezonie letnim w połączeniu z narzuconymi trzema dniami sklepowymi daje 2 godziny straty dziennie dla pracownika a większość osób i tak jeżdżą i chodzą do sklepów w miejscowości zamieszkania więc narzucone dni sklepowe i drogi market powinny być wykluczone. Gdyby nie powyższe minusy z chęcią bym tam wróciła i pracowała w nieskończoność.

niko

A moze ktos wie jak wyglada praca na wozkach widlowych w Oosterhout?? Gdzie zakwaterowanie itp?? Bo mam propozycje pracy i sie wlasnie siie zastanawiam

rosberg
@niko

To praca w centrum dystrybucji IKEA. Praca bardzo ok. Kiedyś zakwaterowanie było w Roompot Oosterhout (poszukaj w necie) warunki były super. Czy dalej tam mają mieszkania, nie wiem.

niko
@rosberg

a moze wiesz jak z godzinami???

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE