Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

zmartwiona

Jakie macie opinie o pracy jako ORDER PICKER w OSS ?? Mam jechać z chłopakiem i trochę mnie martwi co tu piszecie. Biuro zapewnia, że będzie dużo godzin... jest tak ktoś teraz i powie mi jak tam jest?

wojtek
@zmartwiona

dajcie sobie spokój,tylko tyle.

CZARODZIEJ z BAJKI

Przepracowalem w tej agencji blisko 3lata i powiem ze jak sie chce pracowac to nikt nikogo w domku trzymal nie bedzie ale jesli picker woli rozmawiac w gangach to przelozony mu dobrych not nie wystawi.Sa ludzie ktorzy przyjechali pic palic inni przyjechali zarobic.WYBACZCIE ale nie bedzie pracy dla osob ktore sie chwala doswiadczeniem na voice 5 letnim badz dluzszym awyrobia 140 normy wiec pozniej do kogo pretensje Najlatwiej miec pretensje do koordynatora badz planisty ale najtrudniej miec pretensje do siebie.Z ludzmi trzebaumieczyc i trzeba dac sie poznac z jak najlepszej strony wowczas osiagniecie cel -placzem wyzwiskami skargami nic nie wskoracie.AGENCJE OCENIAM na 4 z plusem wyplaty na czas wspolpraca ok pozdrawiam DIRECT PEOPLE

krystian

Stefan napisał 100% prawdy. Byłem widziałem.Nigdy więcej.A te układanie porozrzucanego towaru na paletach po odbitym czasie to już totalne złodziejstwo,więcej nie pisze bo ND w Oss to dramat,jak ktoś nie wierzy to niech da się złapać na piękne słówka i jedzie sie przekonać na własnej skórze. Powodzenia.

stefan

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA PRACĘ POPRZEZ DIRECT PEOPLE!!! To co obiecują wam przy podpisywaniu umowy to jedna wielka ściema. W Oss jesteś planowany 3 dni w tygodniu i może 1 na weekend. Praca jest ciężka i jeśli pracujesz na nocki to nigdy niewiesz o któej godzinie skończysz. Co najlepsze: planista tak ustawia plan że kazda osoba jest planowana na inną godzinę. Bardzo często sie zdarza ze wyjedza auto z ludźmi do pracy, a że zaczynasz później to czekach na kantynie 30-90 minut(tak tak to niejest błąd). Bywa też ze skończyłeś pracę i też musisz czekać bo docker nie skończył pracy. Albo skończyłeś pracę wybijasz sie na zegarze i... idzesz (już za darmo) równać towar na paletach albo sprzątasz (masz wydzieloną alejkę którą musisz ogarnąć). Tak więc ludzie bądźcie mądzrzy przed szkodą.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
a

Ta agencja ma na celu tylko zwerbowanie ludzi to pracy, ale pozniej to nic juz ich nie interesuje, czy ci ludzie mają tam pracę,owszem zapewnią godziny,ale tylko by starczyło na koszty domków, ubezpieczenia. Na wypłatę lepszą niz Pl nie ma co liczyć, a koordynator pozal się Boze ma chyba jeden tekst na pamięć wykuty,bo nic innego od niego się nie usłyszy tylk: "dzwońcie do biura, ja o niczym nie wiem", więc nie wiem po co on tam jest, skoro biuro ma niby wszystko załatwić, a oni odsłyłają z biura do biura i tak tracisz kasę, zanim coś załatwisz. Robota cięzka, więc za taką kasę nie ma co, no chyba, ze kotoś chce (usunięte przez administratora) przetrwania, ale tu na robote nie ma co liczyc, ludzie siedza na domkach, a kasa za utrzymanie leci. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niewiemp

pracuje ktoś może na sortowni warzyw?

bulaga gwidon
@niewiemp

dajcie sobie ludzie spokoj z direct people pracy malo ludzi sciagaja jak kolega wyzej pisal obojetnie czy magazyn nd oss czy warzywa czy inne klamia klamia i tylko klamia to wszytko co mam wam do powiedzenia stary pracownik

G
@bulaga gwidon

Wyjechałam do Holandii 12.07.15 wróciłam po 5 dniach. Nic nie zgadza się z tym co mówią. Pracy nie ma, warunki straszne. Tylko straciłam mnóstwo pieniędzy. Nie jedźcie tam!!!

PEPE
@G

Potwierdzam wcześniejszego przedmówcę. Osobiście nie polecam agencji Direct People. Praca w Ikei w Oosterhout. Jak chcą Ciebie ściągnąć, to obiecują godziny, super stawkę i że będzie dobra praca. To wszystko po to abyś skusił się na ich kłamstwo. Potem okazuje się, ze na początku pracujesz tydzień na nocki, a potem na dziennej zmianie za dnia masz rezerwy 2 dni w tygodniu. Jak pytasz dla czego? To nie jesteś w stanie uzyskać konkretnej odpowiedzi. Koordynator tłumaczy, że nie musisz mieć rezerw , mogą być cofnięte, a w rzeczywistości łudzisz się, że zadzwonią po Ciebie, a nie dzwonią. Koordynator uważa się za GURU i nie szanuje osób. Wysyła Ciebie do pracy, bo rozmawia z tobą telefonicznie i następnego dnia okazuje się, że jednak masz rezerwę a w office nic nie słyszeli, żebyś miał przyjść. Więc wycieczka za darmo. Jestem już ponad rok w Holandii i tak jak napisałem osobiście nie polecam tej agencji. Oczywiście , zaraz pojawi się odpowiedź na mojego posta, że jest super, że nie wiem o czym piszę. Ale kto che uwierzy, a kto nie chce, przekona się na własnej skórze.Ja przepracowałem 4 tygodnie i podobno zostałem zwolniony , bo nie należycie wykonywałem swoje obowiązki. A na robocie, nikt nie wziął mnie do biura i nie powiedział, że to zrobiłeś źle, albo tamto zrobiłeś źle. Dowiedziałem się telefonicznie w niedziele, że nie dostałem planningu, bo nie pracuje. Jednym słowem ogólnie KICHA.

@niewiemp

Nazywa to sie prodrive :) jeśli pojedziesz z Directu to jest to lepsze od Sherpenhuizen i NFB, ponieważ masz stały grafik od 7 do 15 czasami dłużej zależy ile pracy i jest darmowy bufet co się opłaca ponieważ zaoszczędzi sie pieniądze i czas na robienie śniadań do pracy

monika

pracuje ktoś w SON - Składanie/skręcanie sprzętu elektronicznego (Składanie sprzętu zgodnie z instrukcją w języku angielskim przedstawioną na komputerze) taka oferta pracy jest na stronie. Moze s e ktos wypowiedziec co to za firma, jak sie pracuje, jak jest z godzinami itp ??? Nigdy nie pracowalam przez direct people, tylko przez work today. Czy ta agencja wspolpracuje z Tempo-team w holandii ? ???

el
@monika

mozesz wyrazic sowja opinie jesli tam pracujesz?

el
@monika

czy moze mi ktos cos powiedziec o pracy w son i mieszkaniach firmy

Stefan

UWAGA. Direct People to oszukańcza firma. Obiecuje zarobki, godziny pracy, ale w rzeczywistości pracujesz 2 lub 3 dni w tygodniu i 1 w weekend. Pracujesz tylko tyle zeby biuro miało z czego sciągnąć opłaty za ubezpieczenie, mieszkanie i ... dojazd do pracy. Zostaje ci tylko troche drobnych na życie. 29.6.2015 wystawili oferte na stanowisko order picker w magazyniach w Oss. Niema tam pracy bo w tym magazynie jest tez OTTO i EenA. Jak wyrzucaja kogos z pracy to tylko ludzi z Direct People. Wyrzucają ale nowych osób z DP już nie przyjmują. Wyrzucają za byle błachostki.

patiiii

Jade z chlopakiem 5 lipca do eindhoven do pracy na produkcji. Idzie dorobic? Jak z godzinami pracy? Nadgodziny sa czy po prostu biuro koloruje sytuacje tam? ;)

broszka

Rok temu przeszłam z innej agencji gdzie była lipa z godzinami. Teraz jadę prosto tam. Trochę można dorobić.

janka96

Co sądzicie o pracy w Eidenhoven przy pakowaniu warzyw i owoców? Jaka atmosfera, czy szybko można sie nauczyć wyrabiać normę, jak to wszystko wygląda? Czy warto?

okidoki

ok.

gregor

Praca O.K, Kasa O.K, ludzie spoko! Mieszania "służbowe" rewelacji nie ma , ale na głowę nie pada:)

antykonfident

Powiem krotko,kasa nie jest najgorsza,praca nie była by zła gdyby nie Polacy,którzy dostali tam kawałek stanowiska polskich cieci,tzw poganiaczy i podpierdalaczy.Polak może wszystko tylko nie rządzić,ale holendrzy takich potrzebują,a z tyłu stoją i się śmieją,taka jest prawda,uważajcie na jednego wózkowego,który niby umie trochę holenderskiego,podpierd... wszystkich dookoła,tak po za tym pracuje tutaj 90 proc dobrych ludzi.pozdrawiam

jaa

Witam. Czy ktoś pracuje na sprzątaniu w Roggel i może coś więcej wypowiedzieć sie na ten temat ? pozdrawiam

gosc

co dokladnie o tych czesciach

NARESZCIE DOBRZE TRAFIŁAM

POLECAM PRACE PRZY CZESCIACH ELEKTRONICZNYCH! GODZINY SA, PRACA LATWA, ATMOSFERA SUPER!!NAJLEPSZA PRACA W JAKIEJ BYLAM! POOOLECAAAAAAM WSZYSTKIM KOBIETKOM!!

assembler electronic
@NARESZCIE DOBRZE TRAFIŁAM

a mozesz mi powiedziec jakei sa stawki na produkcji elektroniki skręcanie lutowanie komponentów i gdzie sie mieszka?

heswijk

Matka Stiflera napisał prawdę.dziekuje.koniec.

Wakacyjni Słoneczni

Wakacje! :-))))))) My chcemy słońca !!!!!

Krystian

na 10h pracy 2 przerwy co 3h, ale tylko pikerzy! Reszta normalnie co 2 h. Więc o czym tu sie rozpisywać?! Niewolnicy a nie pracownicy! Tak nas traktują!

Anoniem
@Krystian

Już Was nie traktują, zwolnieni koledzy. Za niewolnictwo nie dostajesz kasy, warto uzupełnić wiedzę przed rzucaniem takich haseł. Wracajcie do Polski, dostaniecie kwadrans przerwy na 10 godzin pracy. Czesław, Krystian, Matka Stiflera - jakkolwiek się nie podpiszesz - tutaj na miejscu wszyscy wiemy jak było. Nowych zniechęcać jest łatwo. Dziewczynie w pracy się nie udało, nie ma prawa udać się nikomu. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE