Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

matka Stiflera

Podziele sie z Wami moja przygodą z Direct People oraz pracą w ND w Oss jako picker ,więc od poczatku.Pracę rozpocząłe przed świetami,po jednodniowym szkoleniu przez Bartka (nie oceniam ludzi).Praca jak praca trzeba sie spieszyć,bo "norma" ten temat przewija się wszedzie ,w pracy ,w drodze do pracy i po pracy normalna paranoja,niektórzy mieli naprawde z tym problem.Przed pracą walka o lepszy skaner i słuchawki i poszukiwanie beteja który ma pełne baterie,bo wymienianie baterii w czasie pracy zabiera czas i obniża norme,dodam ze trzeba to robić z innym pracownikiem bo inaczej zwolnienie.Ale nikt nie zwraca uwagi na to że wymiana akumulatorów należy do firmy lub przeszkolonych pracowników ale w Norbert Dentressangle Oss robią to zwykli pracownicy ,co jest zreszta niezgodne z przepisami Holenderskimi. Wszyscy na to klną ,ale siedza cicho bo praca-dramat.Wracając do normy, codziennie na tablicy jest wywieszana norma kazdego pracownika ,i miejsce te jest odwiedzane przez kazdego pracownika jak meczet przez muzułmanina, a dwa metry dalej siedza holendrzy ,patrzą na to i w duchu śmieją sie z gek met de Poolse.Wazelina w tej firmie jes mocno obecna,ale to Polacy doprowadzili do tej sytuacjii.Ogólnie ludzie którzy tam pracują sa sympatyczni i pomocni,bez wzgledu z jakiej sa firmy.Co do pracy i ilości godzin to delikatnie mówiąc szału nie ma.W momencie przyjazdu nasłuchałem się ile to będzie pracy przed świętami,że dzień w dzień do pracy itd.Rzeczywistość okazała sie brutalna,tylko kierowcy mieli godziny reszta w niby najlepszym okresie przedswiątecznym 32.25 a to niby najlepszy okres po Bożym Narodzeniu,naprawde szał.Spotkałem sie z przypadkiem że pracownik miał 8 GODZIN W TYGODNIU.To teraz sobie wyobrażcie ile może być pracy po "sezonie"?? Teraz warunki mieszkaniowe. Wszystko zależy gdzie trafisz. Są miejsca dobre i beznadziejne,jak trafisz na te drugie to masz łazienke na kilkanascie osób i kuchnię tak samo,łatwo sobie wyobrazić jak taka kuchnia wyglada;) O łazience na kilkanaście osób to chyba nie trzeba pisać...Aktualnie teraz DIRECT PEOPLE "SUGERUJE" pracownikom żeby przechodzili na prywatne mieszkania ,bo zdają sobie sprawe że lepiej wysłać wszystkich na -privat- a nie bać się ewentualnych kontroli z Gminy i dostać kilkadziesiąt tysięcy euro kary,za warunki w jakich umiejscowili pracowników.Najważniejsze ,zapomnij o swoim prywatny samochodzie ,masz dojeżdzac do pracy autem DP za które bedziesz płacił 5.50euro za przejazd i niekiedy po pracy musisz czekać nawet 1.5h po pracy ,bo ktoś jeszcze pracuje,o rozwożeniu juz nie wspominam ile to czasu zajmuje...Na temat ludzi nie będe pisał ,bo to normalne ze spotkasz różnych, fajnych,idiotów,zajebistych,pijaków,brudasów,szczęscie jest ważne. Na koniec praca w ND W Oss ,nie zarobisz tego co CI OBIECAJĄ ,prędzej wpadniesz w alkoholizm -bez kitu-.Najwazniejsze, są tam osoby które wydają sie najlepszymi kumplami a tak naprawde są sprzedawcami bez skrupułów.Ale najważniejsze jest to zwolnią cię kiedy im sie podoba ,umowa podpisana na 6 miesiecy jest mrżonką.Nie jesteś potrzebny to jestes zwolniony z dnia na dzień,nie licząc mojej osoby podczas dwóch miesięcy z osób które znałem osobiście lub przynajmniej z widzenia poleciało ok.11 osób!! Powodem była norma , ale tak naprawdę nie było po prostu tyle pracy dla tylu osób,nie wspominam o osobach które wyjechały na urlop np.2 tyg. a siedzą w polsce ponad miesiąc i naiwnie czekają na telefon kiedy mogą wrócić.Ogólnie Direct People jako pośrednik was nie oszuka,zabiorą wam to co tylko mogą ale to co wam się nalezy to dostaniecie o czasie , no chyba ze świeto. Podsumowując praca w OSS w ND TRZYMAĆ SIE Z DALEKA tam sie nie zarabia.

Anoniem
@matka Stiflera

Krystian, dobrzy pracownicy nie są zwalniani ;) Może logistyka nie jest branżą dla dziewczyny? Warto to przemyśleć :) Agencja wypłacalna, z godzinami nie ma tragedii. Apropo's lokum - żeby przyjemnie się mieszkało, trzeba czasem sprzątać pokój. Wiadomo, zawsze lepiej na swoim. Pozdrowienia od współpracowników.

czeslaw
@Anoniem

sa zwalniani lub sami odchodza bo kto chce pracowac po max 30 godzin w tygodniu, aniekiedy jak wyzej dziewczyna mowila jest duzo mnie godzin najlepiej dla directu ti nabarac multum osob i zeby pracowaly po 2-3 dni w tygodniu co do szparatania zgadazam sie a dziewczyny w logistyce tez swietnie pracuja nie ma znaczenia ogolnie direct klamie ludz w biurze obiecujac im duzo pracy , godzin a tak naparawde nie ma tyle godzin odtraca wszytko plus zycie zostaja male ochlapy , planista w tej dierct tez masakra takiego niedorajdy juz dawno nie widzialem , jeszce jedno sporo negatywnych i mowiacych prawde o direct people opinni jest niestety usuwanych

@Anoniem

Nie wiem kim jesteś,ale ja nie jestem żadnym Krystianem.Widze że nie tylko ja mam takie zdanie.Prawda jest taka ze ND W Oss to dramat,no chyba że jesteś wazeliniarzem i kapusiem ,to bardzo zmienia postać rzeczy i ułatwia ,ale czy warto?

stopklatka
@matka Stiflera

Wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma..jednak przyslowie aktualne do dnia dzisiejszego.Narzekac kazdy umie, ale dzis trudno znalezc wiarygodnego i wyplacalnego pracodawce w NL. Pracowalem w direct, trafilem na chwilowy problem z godzinami i pochopnie zdecydowalem sie przejsc do innej agencji, bo tak zachwalali prace. I to byl jeden z moich najgorszych bledow w "karierze". Teraz juz mnie tam nie chca przez glupia decyzje, a moj kumpel szczesliwie dotarl do konca fazy B, pracowal prawie 3 lata, wiec da sie. Niezadowolonym radze przemyslec decyzje 10 razy, bo jeszcze zatesknice za directem, choc gorsze chwile tez tam sie zdazaja, ale przymajmniej wyplaca Ci to na co zarobiles, bo boja sie kontroli i kar i wiem to z pewnego zrodla. Pozdrowienia dla wszystkich szukajacych pracy!

@stopklatka

Wszędzie dobrze.... rozumiem, ale ja tylko przedstawiłem to co widziałem.Nie wiem kogo to wina ,matki czy ojca że nie obdarzyli mnie genami kapusia,plotkarza,wazeliniarza, sobotniego pijaczka, takiego zresztą polaka w NL z którego śmieja się holendrzy ,bo nie znacie języka a siedzicie tam kilka lat i jak coś wam holender powie to tylko się głupio śmiejecie bo to najlepsze rozwiązanie

zniesmaczony
@matka Stiflera

ten ktory pisze jako matka stiflera coraz bardziej sie pograza. wiekszosc osob na magazynach zna angielski. holendrzy nie smieja sie z tych, ktorzy przyjechali zarabiac - nie cwaniakowac. kilka przepracowanych lat jest lepsze od kilku lat lecenia w kulki. mozna cos odlozyc, mozna zyc. chyba masz spaczony obraz na rzeczywistosc. nerwy mnie biora od tak glupiego gadania.

3marr

Witam ! Może mi ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w direct People ?

@3marr

To już zależy od stanowiska :)

3marr
@7890

Chodzi tutaj o pakowanie warzyw i owoców, ważenie produktów itp

śmieszek

Sama piszesz, że może się podobać. A podoba się. I tak, pracuję używając do tego dwóch rąk :) Nie rozumiem dlaczego mój wcześniejszy komentarz został usunięty? No cóż, pokłony dla obiektywnego portalu gowork.

róża

Sory jakie biedactwo pewno tam robisz i tobie sie podoba ale ja nie należe do osob gdzie ktos mnie poniża i przeklina do mnie. Poza tym dużo sie tam zmieniło i teraz tam rządzi firma scherpa ktora ma odrebny kodeks i wiem ze duzo ludzi z tamtąd uciekło.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
róża

Jeśli do Valkenswardu jest park gdzie domki bungalowe 6 osób.Sa 2 pokoje 2-osobowe , w jednym jest łózko piętrowe, a w drugim łózko małżeńskie jest jeszcze pokoj ale 1-osobowy. Aneks kuchenny we wszystko wyposażony lodóweczka bardzo mala na 6 osób. Pralki są osobnym budynku i są płatne przeważnie wchodzily 5 zlotówki. Do miasta masz godzinę czasu. Do pracy jeździsz autokarem dziennie płacisz 6 euro 2 lub 3 razy w tygodniu zakupy w stroju roboczym po pracy i z tego co wiem ok 20 min na zakupy. Pracaw bardzo szybkim tempie do tego cie wyzywaja oraz przeklinaja na ciebie. Co przerwe wypisują jaka jest norma jak jest powyżej 100% sązadowoleni. Ale przy papryce to trzeba zapierdzielać wiem bo pracowałam nie dośc ze obcinasz ogonki ogladasz papryke to wszystko robisz dwoma rekoma. Codziennie wieczorem do domku dostajesz listę czy idziesz na rano czy na drugą zmiane. Jak przyjeżdzasz na zaklad patrzysz w następną liste z kim robisz i na jakiej linii.Najgorsze jest to ze cię poniżają psychicznie. Wiec zastanówcie sie kto chce jechać do pracy????

hej jedzie ktoś w najbliższym czasie do Einhoven ? z okolic Lublińca?

Witam Prośiłbym Kogoś Kto wie coś na temat pracy na Wózku widłowym na terenie Holandii dokładnej lokalizacji nie znam a nie chcę gdybać. Może Ktoś z Was był , jest lub coś słyszał na ten tema peosiłbym o jakieś opinie.Pozdrawiam

EDWARD
@Tomek

j.w.

EDWARD

praca ok., kasa ok.

Michałos19

Podobno na wiekówce prawie o połowę spadły odliczenia za domki i dowóz? Ktoś? Coś?

mymymy

Ekipa najlepszych pracowników wraca w wakacje;-D Pozdrowienia dla całego DirectPeople!!

Miłosz

a ja dzwonie i dzwonie i mi mowia nonstop ze nie ma przyjec i nie bedzie nic w najblizszych tygodniach, zeby zostawic godziny dla pracownikow. wiadomo raz jest lepiej - raz gorzej. uroki pracy w holandii. jak beda przyjecia - pisze sie na to. znajomy byl, opinie o biurze ma dobra. tak ze ludzi raczej nie sciagaja na hama :)

kiniu13

Acha dzięki wielkie.Pozdrawiam

kiniu13

Witam serdecznie,bardzo proszę czy ktoś mógłby mi napisać czy wymagają w praktyce zaświadczenie o niekaralności?Czy da się to obejść?Pozdrawiam

@kiniu13

karanych nie wysylaja albo od razu zwalniaja.

halo

Widziałam dużo różnych miejsc dlatego pytam... Jeśli da sie mieszkać to spoko:) Czyli Ty tam jesteś teraz?

komar

zalezy jakie masz wyamagania :) mieszkac sie da, jak komus nie pasuje to pozostaje wypowiedzenie miaszkania i na prywata. w innych miejscach bylo duzo gorzej. my przeszlismy z innej agencji, dwie godz. tyg. idzie plakac - nie pracowac. tu jest ok.

halo

Czy jest ktoś kto dostał oferte teraz albo kiedyś od tej firmy do pracy na produkcji w miejscowości Eindhoven, a mamy mieszkać na jakiś bungalach w valkenswaard... Chce się dowiedzieć jakie tam są warunki, czy wgl ta praca jest... Wiem, że warunki są różne i nie oczekuje luksusowego hotelu, po prostu nie chce trafić na jakiś totalny (usunięte przez administratora)

bunia
@halo

Pracuje w oss w nd pranuja.. ogłoszenie jest, a od ostatniego tyg lutego siedzimy w domu i do pracy chodzimy w kratke.pojechalismy na urlop, a jak chcialismy wracac to dostalismy meila, ze mamy jeszcze tydzien. a tu kasy brak. dzwonisz do biura i oni niby nic nie wiedza. ściagaja ludzi bo nie wiadomo kiedy bedzie kolejne bum..

kazik

Zastanawia mnie czemu oferta operator wózka wysokiego składowania w oss jest już od 2 mies dostępna, składałem w styczniu CV na nią i pani mi przez telefon powiedziała ze mam kilka dni aby się tam stawić akurat wtedy mi to nie pasowało, a teraz wychodzi na to ze nie ma chętnych coś jest nie tak z ta pracą tam ? Jak ktoś coś wie to proszę o info

ewelina

Hej czy ktoś z Was ma zamiar jechać do Holandii do Einhoven w najbliższym czasie bo ja bym chciała byłam tam 2 lata temu powiem Wam że nie jest tak źle i domki też nie są takie złe zależy z kim się mieszka a pytam się dlatego bo chciałabym tam znów pojechać ale nie sama?

agaa
@ewelina

Hej, zastanawiasz się jeszcze nad wyjazdem ? jeśli tak to podaję maila, daj znać :) aca_zyga@yahoo.pl

goldyn10

Czy ktoś może wie jak się pracuje w kamieniarstwie w Helmond? Bo nie wiem czy zdecydować sie na pracę, a wyjazd już w niedzielę.

kamiyń
@goldyn10

Stale godziny, nadgodziny, dobra atmosfera.

wirtuoz wózka widłowego

Cześć wszystkim. Wybieram się do pracy z DP do Oosterhout jako operator wózka wysokiego składu, ktoś wie może jakie tam są warunki pracy i mieszkania? Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Luzak
@wirtuoz wózka widłowego

Praca w centrum dystrybucji IKEA. Bardzo fajna robota. Mieszkanie... Jeśli trafisz na kartony na droomgart to lipa. Lepiej hotel Nuland.

wirtuoz wózka widłowego
@Luzak

A godzin pracy jest dużo?

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE