Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

linka

witam napiszcie proszę jak jest teraz w tej firmie jak z wyplatami ,pracą i mieszkaniem dziękuję i pozdrawiam

gruby
@linka

wyplaty na czas sie zgadzaja, praca jak wszedzie, reszta zalezy od tego gdzie pracujesz jako kto

pracownica

Udanego Sylwestra i szczęścia w Nowym Roku dla wszystkich współpracowników :)

haha
@pracownica

z kontekstu twoich "wypocin" wnioskuję , że Twój zasób słownictwa w mowie i piśmie jest tak ograniczony, że ledwo posługujesz się językiem Polskim, a co dopiero angielskim czy też niderlandzkim!

haha

Poirytowana

Firma w której pracują niekompetętni menadżerowie. Nie znają się chyba na datach i godzinach bo planowanie godzin pracy jest niezrozumiałe i wprowadza w błąd.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
pracownica

Wesołych Świąt dla wszystkich !! :))

ktoś

przez dług czas czytam wasze opinie i w sumie zastanawiam się co napisać. Pracuję w tej firmie od dlugiego czasu, predzej pracowalam w kilku innych i dlatego mam porwnanie i mysle ze moge miec trzeźwe spojrzenie na sprawę. Poznalem tutaj duzo fajnych osob i dlatego zastanawiam się nad ilością złości jaka jest demonstrowana na forum, nie tylko spotkalem dużo fajnych ludzi co przezylem duzo fajnych chwil. poznalem tutaj moja dziewczyne ktora bardzo kocham i z ktora tutaj normalnie zyje i mam plany na przylosc, nie spedze tutaj calego zycia ale traktuje te prace jako przystanek do zrealizowania moich planow aby je zrealizowac potrzebuje pieniadze ktore tutaj spokojnie moge zapracowac i nie sa to wcale male kwoty. Oczywiscie jezeli ktos jest nie zadowolony zawsze moze zmienic swoj przystanek, nikt nikogo nie trzyma tu na sile, ale ostatnie wpisy na forum pokazuja ze to nie dkonoca z firma jest az tak zla. Fakt jest taki że cięzko pracuje sie z kims kto jest nie ogartnięty emocjonalnie, wulgarny i oddaje sie swojej pracy i jest to Pan (usunięte przez administratora)- nie pisze zle o ludziach ale on niszczy wizerunek tej firmy i szkoda ze pracodawca nic z tym nie zrobi, odnosi się źle nie tylko do ludzi ktorych ma pod soba ale rowniez nie raz slyszalem jak odnosni sie do pracownikow z biura, jak ich obmawia, wiele razy ktos pisał że coś bierze nie wiem sam nie widzialem ale jest strasznie agresywny. I moze kiedys zrobimy zebranie w tej sprawie i wyjasnimy P. Bartkowi jakie zadania ma coach i jak powinien się zachowywać. Co do firmy jest ok. jak cos mi nie pasuje to dzwonie do biura i wyjasniam, Panie w biurze są ok i je pozdrawiam, jak ktos jest chory zawsze pomogą. W zyciu kieruje sie zasada to co daje to otrzymuje nie moge miec pretnesji do calego swiata ze tutaj pracuje bo to byl moj swiadomy wybor ale tak jak pisalem predzej to jest moj przystanek ktory mam zamiar dobrze wykorzystac i zawsze bede dobrze wspominac bo rowniez tutaj sa ludzie dla ktorych chce sie byc ale przypuszczam ze sa to osoby ktore nie maja zamiaru ekspanowac swojego gniewu na forum:) pozdrawiam goroaco tych zadowlonych i tych mniej zadowlonych aby odnalezi swoje zadowolenie tu albo gdzieś indziej........

bueno

Praca jak praca, kasa na czas - zawsze sie zgadza, jest ok.

Potos

Możecie powiedzieć czy w najbliższym czasie ktoś coś wspominał o jakiejś rekrutacji? Jeżeli będzie miało coś takiego miejsce to na jakie stanowisko, bo zastanawiam się nad zmianą pracy. Chociaż wiele jest tu głosów negatywnych to w jakimś stopniu równoważą się z tymi pozytywnymi. A w okolicy chyba ciężko byłoby znaleźć coś lepszego.

Potos

ble ble ble

i po co te nerwy? Zamiast zająć się pracą i swoim życiem, to roztrząsacie prywatne sprawy innych pracowników. Dajcie już spokój tym ploteczką, bo nikomu to na dobre to nie wyjdzie. Pozdrawiam

;)

Inteligencja dopasowana do kolezanki z E&A,jedyne slowa to na ja....le,k...a,gratuluje kultury kobieto!

cała 'inteligencja' directa pięknie ukazana w 3 komentarzach! :)

ona

Kurczę,jestem tu pierwszy raz i widzę że się dzieje hehe szkoda że wszyscy co tam brzydko piszą nie mają odwagi powiedzieć tego wszystkiego do konkretnej osoby dali by sobie ,,po razie,, i milej by się pracowało :) chociaż ostatnio doszły mnie słuchy że jeden znerwicowany kolega ma zostać drapnięty i obawiam się że może tego nie przeżyć haha bo wystartował do chłopaka 4 razy większego (biedaczek pewnie złamie się w pół chociaż takiego to nawet szkoda lać)pozdrawiam Czek 333

mim

Czy pracowal ktos przez DP w Niemczech?Prosze o jakies opinie na ten tematCzy firma wyplacalna warunki mieszkaniowe itd.

hyhyhy

Większość reacherów którzy tam pracują wyżej srają ni (usunięte przez administratora) mają ;)

hyhyhyhyhyyh
@hyhyhy

Jest tez kilku w porządku, chyba tych nowszych...

PORACHA

czytam te komentarze i nie dowierzam że 3/4 z was jest na tak niskim poziomie intelektualnym. albo może i dowierzam, bo pracuje z wami na codzień INTELEKTUALIŚCI Z DIRECT PEOPLE. to moja 3 praca w holandii, ale najgorsza. atmosfera i warunki pracy poniżej godności świni z obory. gratuluję pozwolenia na robienie z siebie (usunięte przez administratora) i tyranów pracujących po 13 godzin za tak śmieszne pieniądze. mam nadzieję, że firmą która zostanie zwolniona z tego syfu będzie e&a, a wy dalej będziecie pracować w swoim kochanym ND :) nie pozdrawiam.

ktośiek

Powiem tak,z moich spostrzeżeń wywnioskowałem,że Bartek wbrew pozorom może i jest twardy co do ludzi,ale jak by nie był to chyba co niektórzy wskoczyli by mu na głowę,taka jego rola,natomiast w przeciwieństwie do co niektórych osób w tej firmie nigdy nie widziałem żeby za plecami chodził i podp...ał swoich pracowników jak to co niektórzy maja w krwi niestety w tej firmie,chyba lepiej być zjebanym w sposób męski aniżeli podjebanym,co nie????!!! Zdecydowanie wole ludzi pokroju Bartka,aniżeli Judasza ładnie uśmiechającego sie do ludzi,a jak sie odwrócisz to masz przysłowiowy nóz w plecy.Pozdrawiam Judaszy!!!

Ktoś

Bartek jest super , (usunięte przez administratora) sie od niego a Karolinie dajcie spokoj nie , macie swojego życia róbcie swoje i do domu !

Zwykly pracownik

Dron wychyl sie ze strefy cienia, to przyjade i zrobie Ci tatuaz, moze poczujesz sie jak koordynator i przestaniesz szczekac. A tak juz bardziej kulturalnie, poniewaz ludzie z Direct People reprezentuja soba dosyc wysoki poziom... Pogodz sie z tym, ze moze do nas nie pasujesz i lepiej Ci bedzie gdzies indziej? Skoro jestes tak slabo poinformowany jak ma na imie nasz koordynator, a kim jest Bartek... To zanim kogos obrazisz, sprobuj pomyslec, co robisz w firmie, ktora doskonale dawala sobie rade bez Ciebie, a po Twojej rezygnacji, nawet tego nie odczuje. Skoro rzucasz sie na ludzi zajmujacych wyzsze stanowiska od Ciebie, nie chce nawet myslec jak sie zachowujesz wobec kolegow z ktorymi codziennie pracujesz. Obawiam sie, ze dla mojego i twojego dobra, lepiej zostac przy anonimowosci. Tatuaz czy kolczyk jeszcze malo mowi o czlowieku, ale kolezenstwo i solidarnosc bardzo wiele. Temat mam nadzieje, ze wkrotce zostanie zamkniety i skupimy sie na tym, ze przydalyby sie nowe koszulki czy bluzy bo idzie zima.

ocb
@Zwykly pracownik

anonimowosc to podstawa a co zrobil by mi cos taki bartek niech lepiej ni wychodzi do ludzi bo inteligencja to on nie zablysnie a straszyc to on moze swoja karolinke blazen i tak zostanie dojechany jak stara proca na pigalaku za to ze byl i jest takim burakiem niekontrolujacym siebie i tego co mowi i do kogo . a zadarl z niewlasciwa osoba ktora czeka i poczeka jeszcze troche az przyjdzie dzien, alibi i ukorwi sie tego chwasta bartosza ja sie z toba (usunięte przez administratora) poznanska policze

nk
@ocb

buhahahaha

do dron

A co zazdrościsz ,że Bartas dobrze wygląda,żal ci dupę ściska,że pewnie jesteś tłustym grubym burakiem,nie mającym własnego życia i celu,zajmij się swoją tłustą dupą a nie innych.

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE