Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

dionizy

skurcz sie o 10 lat to chetnych bedzie wielu ;)

@dionizy

znalazł się wyszczekany gówniarz

gosia78

Hejka ,jedzie ktoś 28.08 na pakowanie warzyw i owoców.Jadę sama miło by było kogoś poznać przed wyjazdem gg23976493

mycior

Z tego co wyczytałem na rozliczeniu, to w tym było chyba 120 euro tzw. wakacyjnego. No i trzeba wspomnieć ze miałem wtedy te nocki i drugie zmiany za co jest liczone 125% i 150% stawki. (usunięte przez administratora),

Łukasz

Witam! Mam oferte wyjazdu 24.08... Moze ktos jest tam teraz i moze sie wypowidedziec jak wyglada sprawa pracy przy owocach?

szybki
@Łukasz

No kolego pracowalem tam troche czasu i za 177h po odliczeniu wszystkiego troche ciezko jest wyciagnac taka sume. A co do pracy dobra na chwile ale na dluzej nie polecam lepiej jest poczekac i poszukac czegos innego.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mycior

Aśka, że co? Chyba na wiekówce, jak masz 18 lat. Ja za przepracowane 177 godzin (przez jeden miesiąc), w tym tydzień drugich zmian i tydzień nocek dostałem razem z zaliczkami w sumie 1275 euro, co daje około 5200 zł przy kursie 4,11 (wtedy z takiego zamieniałem). Jest to suma po odliczeniu przez agencję wszystkich opłat. Należy w to wliczyć jeszcze koszty zakupów. Zależy kto co kupuje, czy ma używki, itd. Oczywiście mam rocznikowo 23 lata, a więc mam tą najwyższą stawkę 9,02 (poza wiekówką).

mycior

Pierwszą zaliczkę dostajesz 2 tygodnie po rozpoczęciu pracy. Potem kolejną co tydzień. Oczywiście każda po 100€ Jeśli nie masz numeru Sofi, to powinieneś powiedzieć o tym w biurze i powinni Ci powiedzieć że po przyjeździe do Holandii w któryś dzień pojedziesz busem na wyrobienie sobie tego numeru do Eindhoven.

wk
@mycior

dzięki za info. a jak oceniacie zarobki?

Aśka
@wk

Zarobki sa rewejacyjne 400 euro miesiecznie Polecam DP wszystkim

zzzz
@Aśka

a nie czasem 800 e

@mycior

Przelewem na konto, czy do rąk własnych?

@ktoś inny

Oczywiście przelewem. Zazwyczaj dochodzi co czwartek.

wyjazd

jedzie ktoś w niedziele? jak tak kontakt gg9488836

anon

co jeśli jade i nie mam numeru sofi?

JA

macie teraz do wyrobienia nadgodziny? jak to teraz wygląda na produkcji warzywka i owoce :D

wk

mam wyjazd w niedziele jak to jest z tą zaliczką po 2 tyg dopiero od przyjazdu i co co dwa tyg dostaje tylko 100e? a po 6 całość dobrze to zrozumiałam?

ktoś inny

Natomiast temat prac agencyjnych nie jest mi obcy. Tam jesteśmy numerkami, "robolami", "żywym mięsem" który odwala robotę. Atmosfera poniżania, z jakich przyczyn powstaje? Z pracy większości polaków, którzy prześcigają się w plotkach, palą duże ilości zalegalizowanego towaru, a także chcą być lepsi od nas. A my, chyba wiemy co to jest kultura, inteligentne podejście do każdej sprawy. Nie dajmy się więc sprowokować byle komu. Mam nadzieję, że po przeczytaniu mojej wersji wrażeń - wydarzeń, zdobytych w Holandii dotrze do innych.

ktoś inny

Jak widzę, temat agencji oraz Holandii szybko nie skończy się. Jeżeli ktoś chce być robolem w NL, a równie dobrze może być kimś na stanowisku biurowym w Polsce - po co tam wyjeżdżać ?

Mo

Wybiera sie ktoś 3 sierpnia do Eindhoven na pakowanie owoców i warzyw?? Jade sama i chętnie poznałabym kogoś kto też jedzie, żeby było raźniej. monbry09@gmail.com piszcie!!

ruchaś
@Mo

Umów się ze mną na randkę to poznasz mnie i będzie Ci raźniej. Będziemy podążać przez życie razem na dobre i na złe, będziesz matką moich dzieci i babcią moich wnuków, aj lowju bejbe

hehe
@ruchaś

oj kalol kalol

asd

hej. moze ktos cos powiedziec o tym pickowaniu? na czym to polega?

Krysia

pracuje ktos przy zbieraniu zamówień ile się zarabia i czy sa tam godziny, jak wygląda atmosfera.

zuza
@Krysia

pickowanie tam jest serio spoko, sama sobie w miare organizujesz czas, bo masz swoja norme do zrobienia i musisz ja zrobic. Moge pochwalic, bo z godzinami jest wporzo. Wiadomo, ze mozesz sie postresowac, jak nie bedziesz mogla normy wyrobic, ale stresik wszedzie jest. Jak ogarniesz robote, to dasz rade.

Krysia
@zuza

a ile dostaje sie za dniówke, nocke? mam powyzej 23 lat,ile sie płaci za domek i ubezpiecznie i ile wychodzi na reke co tydzien mniej wiecej.Prosze o odpowiedz, ciągle nawiązuje do zbierania zamówiem w Oss.

Mario

To biuro jest totalną, porażką. Jeżeli chcesz jechać do legalnego auschwitz to jak najbardziej POLECAM !!! Jestem pracowity i sama praca w sobie jest łatwa ale najbardziej cierpi psychika, gdy ktoś stoi nad tobą i krzyczy min. ,, szybciej kur.wa bo wylecisz'' . Ile razy naoglądałem się dziewczyn które szły na kantyne z płaczem bo nie wyrabiały ... Szkoda że swój swojego sprzedałby za 1euro ... Ale niestety tak tam jest, w czerwcu wyleciało mase ludzi którzy byli poza wiekówką żeby zrobic miejsce młodym na wiekówce , co jest bardziej opłacalne... Dla wszystkich młodych którzy mają zamiar się tam wybrac, spokojnie na domkach jest mase dilerów , cpunów itp. Będziecie mieli super wakacje... Tyle odemnie.

Karolcia
@Mario

Legalny (usunięte przez administratora)ktory opisujesz to jest slynny Scherpenhuizen Packaging :) direct people i domki w valkenswaard na parki brugse heide masa swirów i dilerka mariuchlany :)

Maariola
@Mario

Legalny auschwitz ktory opisujesz to jest slynny oboz pracy pod nazwa Scherpenhuizen Packaging :) direct people i domki w valkenswaard na parki brugse heide masa swirów i dilerka mariuchlany :)

@Mario

Jestem po za wiekówką, i nie wyrąbali mnie dla wiekówki, a dlaczego? Dlatego, że nie jestem cwaniak, robię co do mnie należy bez żadnych grymasów, daję się lubić i dlatego jest tutaj dla mnie miejsce. Pracuję tutaj już dłuższy okres i NIGDY nie usłyszałem od przełożonych tego typu wulgaryzmów. No ale pewnie dlatego, że nie jestem patologicznym chamem i nierobem. Takie wyzwiska dostają tylko gnoje którzy się opieprzają

były pracownik Gopack

zastanów się co piszesz,bo kultury to nie masz za grosz,a to co napisał ,,Mario'' to w 100% się zgadza.uważasz że ktokolwiek w pracy ma prawo cię wyzywać i poniżać,a tam zawsze na nowych osobach się wyżywają.ja tam byłem jednorazowo na 10 tygodni,i napewno już nigdy bym do tej firmy nie wrócił,i to tylko przez atmosferę w pracy,bo pracy się nie boję i za grancą pracuję już przez długie lata. jeśli tam jest tak fajnie,to dlaczego jest aż taka rotacja ludzi,i dla wielu osób jest to wyjazd na jeden raz i nigdy więcej-ludzie mają swoją godność i nie dają sobą pomiatać byle komu. tobie się tam bardzo podoba bo zapewne jesteś lizusem i pieskiem liniowych. zanim kogoś tutaj nazwiesz gnojem co się opieprza,to dwa razy się zastanów-ale ten poziom kultury akurat pasuje do większosći ludzi tam pracujących. serdecznie nie pozdrawiam!!!

@były pracownik Gopack

Bez powodu nikt nie jest źle traktowany. Wszędzie panuje zasada "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" i ta zasada również obowiązuje w Scherpenhuizen. Jeżeli ktoś nie ma szacunku do innych i ma gdzieś pracę bo uważa, że ma na godzinę i może robić jak mu się podoba to niech nie oczekuje pozytywów. Warto być skromnym i pokornym a nie pyskatym chamem i cwaniakiem / pyskatą suką lub cwaniarą bo to drugie nie popłaca

@Anna

"(usunięte przez administratora) - to było dobre :) Co prawda nie pracowałem jeszcze dla tej agencji. Mam więc kilka pytań: 1.Czy tzw. zaliczki otrzymuje się po pierwszym przepracowanym tygodniu, jakie kwoty? 2.Jak wygląda sytuacja z zakwaterowaniem, proszę o wszystkie możliwe szczegóły? 3.W jakich kwotach klasyfikują się potrącenia za przejazdy do/z pracy? Proszę wszystkich o odpowiedź.

@ktoś inny

znalazł się wyszczekany gówniarz

@gosia78

Różnica wieku pomiędzy mną, a tobą to 3 lata. Więc, bardzo proszę o wyrażanie się. Jeżeli nie masz nic istotnego do napisania, proponuję - wstrzymaj się od wyzwisk?

siekiera

pewnie, ze nie jest to skomplikowane. jedziesz do sadu, wpalcasz oplate i powinni ci od reki wydac :) z jednej strony tez dobrze samemu sobie to zalatwic i miec z glowy... jesli ktos blisko ma, to moze podskoczyc.

siekiera

hellloł, to ciekawe jakim cudem to dostałem, jesli ta prosba od nich twoim zdaniem nie wystarczy, to jak sad mogl to wydac? ja pierdziele, rzucasz sie nie wiadomo o co, a wyglada na to, ze nigdy nie jechalas i nie masz doswiadczenia w wielu agencjach, bo nie wiesz jakie problemy faktyczne moga cie spotkac na miejscu. Z karta owszem, przyjmie cie lekarz za free, ale jak chcesz jechac na dlugo, a w Pl nie jestes ubezpieczona, to mozesz sobie nia tylek podetrzec, bo bedzie niewazna :P

siekiera

no jasne, że trzeba uważać, co sie podpisuje, zeby nie dac sie wyrolowac. ale reginka nie nazywaj ludzi naiwniakami, bo duzo prawdy w tym, co piszesz, dobrze wiedzic gdzie sie jedzie i sie oczytac. Noo ale sorryyy troche jestes niedoinformowana, albo nie najezdzialas sie do holandii i nie bylas w pracy za granica. Karta w zyciu nie wystarczy, kazda normalna firma musi cie ubezpieczyc, no chyba ze chcesz tyrac na czarno! a swoja drogą, jak masz czas i chce ci sie jezdzic po sądach po niekaralnosc, to podziwiam.... mi na to szkoda kasy i czasu, skoro moge wszystko na raz zalatwic.

młoda
@siekiera

Ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem firma nie załatwi za Ciebie zaświadczenia o niekaralności jeśli nie posiada na to upoważnienia wydanego przez sąd żeby uzyskiwać takie zaświadczenia w imieniu potencjalnych pracowników twoje pełnomocnictwo podpisane w biurze nic ci nie daje .Proste płacisz 30 zł w biurze podpisujesz pełnomocnictwo ( które nie jest oryginalnym pełnomocnictwem) a biuro i tak nie uzyska od sądu zaświadczenia bo nie posiada postanowienia sądowego na mocy którego może w imieniu swoich pracowników uzyskiwać takie zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego.Tylko w momencie spełnienia dwóch warunków może za Ciebie uzyskać takie zaświadczenie 1. Zgoda sądu (nie twoja) na uzyskiwanie takich zaświadczeń w imieniu pracowników ( biuro powinno Ci taką zgodę udostępnić i pokazać że posiada) 2. Prawidłowo wypełnione pełnomocnictwo łącznie z upoważnieniem do odbioru za Ciebie takiego zaświadczenia.Dlatego byli pracownicy nie mogą po powrocie doprosić się od firmy takiego zaświadczenia. Apropo karty EUROPEJSKIEGO UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO zgadza się że pracując za granicą legalnie musisz opłacać składkę ubezpieczenia w danym kraju jednak karta ta upoważnia do leczenia bezpłatnie każdego mieszkańca w unii europejskiej w każdym kraju unii Przykład Pan Holender pracuje w Anglii a jest w Polsce idzie do lekarza bo się rozchorował daje kartę zostaje przyjęty na podstawie karty ( na niej są zapisane wszystkie informacje kto jest twoim ubezpieczycielem w celu ściągnięcia pieniędzy od tego ubezpieczyciela ) spróbuj iść za granicą do lekarza bez tej karty, przyjmie Cię tylko nie zdziw się jak zapłacisz za wizytę oczywiście potem możesz dochodzić zwrotu pieniędzy tylko czy znasz dobrze język kraju w którym pracujesz i się ubezpieczasz.Wydaje mi się że lepiej się zabezpieczyć z góry przed wyjazdem. :)

opiniujacy

nie oskarżam, lecz to moje sugestie - większość opini takich jak "prawniczek" lub "rokii" dodawane są przez własnie tą agencje. ludzie przejżyjcie na oczy! chcecie wiedziec gdzie pojedziecie? sprawdzcie dokladnie, ja wam jestem w stanie odpowiedziec, ze napewno nie tam gdzie podano wam w agencji. druga sprawa, panie prawniku studiujacy prawo, prosze dokladnie doczytac kwestie pelnomocnictwa wydania ZOK oraz jak to ten dokument wygladac powinien. Nie studiuje prawa, a wiem dokladnie ze na zwykly podpis na papierku nie wydadza w sadzie nic, to NIE JEST UPOWAŻNIENIE!

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE