Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

kasia

hej, chciałabym się dowiedzieć co jakie macie opinie na temat produkcji warzyw i owocow w Eindhoven?

madzia

czy na systemie słuchawkowym są komendy w języku polskim?

lolo

Byłem kiedyś w tym biurze z dziewczyną na rozmowie, tam pracują same tępaki, podejrzewam że w NL jest to samo....GRTS

Francuz

Jedzie ktos jako ordepicker w niedziele ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
Robol

Nie jest najgorzej ale zaawsze moglo byc lepiej... pracuje tam rok... wiem ze sa gorsze firmy... najgorzej jest z urlopami... umawiasz sie ze jedziesz np na 2 tyg na urlop a wracasz po 4/5 albo wcale:(

Daria
@Robol

A ja mam miłe wspomnienia z pracy na gopacku :D A co do biura... nigdy w życiu! Mam awersję do Holandii przez nich i "pro-inteligentne" dziunie w Eindhoven. Warunki straszne, w tych bungalach każdy wchodzi sobie w drogę. Ale dobrze wspominam ten wyjazd, tak czy siak :D

Witam wszystkich. Pracowałem w zeszłym roku z dziewczyna 2 miesiące. Gdyby nie polaczki praca by była ok.....teraz pracuje przez inne biuro i pracuje 40 godz mnuiej miesiącznie a zarabiam więcej o 300 Euro.....ni i praca ok tylko z holendrami:) Ogólnie za żałuje tego czasu na GoPaku bo sie troche dowiedziałem o pracy z polakami..... pozdrawiam

poszukiwacz
@były pracownik

daj namiary na ta twoją agencje

bulinka
@były pracownik

Możesz podać nazwę tej agencji w której pracujesz ponieważ szukam z chłopakiem jakiejś sprawdzonej agencji....

mona91
@były pracownik

"były pracownik" przez jakie biuro wyjechaliscie teraz? Proszę o kontakt na maila 91loczek@wp.pl

pppp

ludzie wpiszcie sobie w google scherpenhuizen packaging to jest miejsc pracy gdzie wysylaja ludzi przeczytajcie opinie o tym zakladzie

onaaa

nieeeeeeeeeeeee :D direct people NIC nie placi za to ze zaloza ci nr sofi :D

Benny_666

Witam, czy ktoś, może mi powiedzieć czy DP daje pieniądze za założenie nr SOFI? Bo znajomy był rok temu przez inna firmę i ponoć dostał 200 euro od urzędu za wyrobienie nr SOFI, które to potem dostał od pośrednika pracy.

Ja pracę mialem fajna, na wozkach, z pieniedzmi nigdy nie miałem problemów, zawsze rozliczony co do joty, no i pensja calkiem niezla w oklicach 1400 miesiecznie, to jesli chodzi o plusy tego biura, minusy to samo biuro, pomimo na pierwszy rzut oka staran biura (mowie ze swoich obserwacji) biuro nie jest w stanie zalatwic wszystkich spraw na czas i tak jak tego oczekuja ludzie, przyklad to transport, samochody w oplakanym stanie,2 godziny czas dojazdu, kierowca rowniez placi za dojazd 6.5, tak więc mumo ze daleko i tracisz czas to jeszcze placisz, zdarzylo sie nawet ze po dojechaniu prywatnym samochodem rowniez placisz za trasport i biuro mialo na to uzasadnienie, ??? Takich podobnych historii z biurem jest duzo wiecej, biuro moze ci powiedzieć zebys pozyczyl np kase na benzynę od kolegow mimo ze za transport placisz, albo zebys sobie kupil auto, do tego musisz sie liczyc z roznymi ludzmi (usunięte przez administratora) domki nie byly zle, fajne nawet, po przeprowadzeniu ludzi na hotelik blizej pracy tez fajne pokoje ale ludzie scisnieci w jednym miejscu jak sardynki, to zawsze powoduje konflikty stres, i brak możliwości odpoczynku, a przy tym biuro ktore probuje zwiazac koniec z koncem ze srodkow ktore ma co odbija sie na ludziach poprostu, koordynatorzy byli dla mnie wporzadku, (usunięte przez administratora)to ludzie sa dla niego a nie on dla ludzi, mlody chlopak jeszcze jest, poki co nietrafil jeszcze na nikogo az tak nerwowego, inaczej sytacja sie przedstaw ia na prywarnej lokacji, idziesz do pracy, placisz za swoje mieszkanie masz spokoj sam sie martwisz o dojazd i jeat super, tak powinno byc, gdyby nie fakt ze poza nielicznymi wyjatkami nie wiesz czy nagle nie zostaniesz przeniesiony na inny zaklad oddalony o 80km i sobie dojedz a przeniesienie na inny zaklad to decyzja 5 sekundowa, tak wiec.., gdyby nie organizacja biura zarobki naprawde fajne i praca wporzadku, ludzie w duzeej wiekszosci ktorych pozdrawiam:) normalni i pomagajacy sobie nawzajem, tak wiec gdyby nie partyzantka biura i ..jakis wyjatkow ktorym nie warto robic slawy byloby naprawde fajnie, pozdro

Byly pracownik

Najlepsza firma w jakia znam! Polecam

MAURYCY T
@Byly pracownik

ODMOWIEL ZOSTAC KOORDYNATOREM NA PARKU W DINTHER HEESWAIJ JAK CZYTAC NIE UMIESZ TO SIE NAUCZ CZYTAC I PISAC BO WIDZE DLATEGO TAKIEGO TYPKA JAK TY TRZYNAJA NAJDLUZEJ BO ANALFABETA W POLSKIM JEZYKU JESTES ZE O OBCY NIE WSPOMINAM TAKICH JAK TY WLASNIE KAPOSIOW POTZREBUJA NAJBARDZIEJ

no dokladnie trzeba czekac nic nie zrobisz a dzwoniles do biura tam ci powiedzieli

były pracownik Gopacku

o jarograf dowiadywałem się w biurze Direct-People w Holandii,i powiedziano mi że będą pod koniec lutego,i będą wysyłane na adresy e-mail. pozdrawiam.

ok dzieki bo nie wiedziałem do kiedy ale wielkie dzięki

Dostaliście jarograf bo ja jeszcze nie do kiedy powinien przyjść

xxlhehe

wiesz wydaje mi sie ze jaarograf powinien przyjsc do konca stycznia tak jak w tamtym roku wysylali:) wiec spokojnie poczekaj do konca stycznia napewno przyjdzie a jak nie to zadzwonisz do biura i sie bedziesz dowiadywal dokladnie kiedy bedzie :)

były pracownik Gopacku

ja pytałem i powiedziano mi że jarografy będą pod koniec lutego,a w większośći firm do końca stycznia wszyscy mają jarografy,bo z tym nie ma za dużo pracy,ale co zrobić-trzeba czekać.

yetiu

Dostał już ktoś jarograf z Holandii do kiedy się czeka kiedy powinno przyjść

taktak

Bylem tam już i powiem wam szczerze ze może firma nie jest najlepsza, ale jesli pracyjesz, a po to tam jedziesz to nie ma na co narzekać. Może to wasza pierwsza praca za graniacą. Uwiezcie mi ze wszedzie jest podobnie (jesli chodzi o prace zalatwianą przez biura) Ktos musi utrzymywać ludzi w biurze, takie życie. Wole jechać tam, troche sie (usunięte przez administratora)ale mieć pieniądze na koncie a nie jak w polsce tylko na papierku. Może dla was nie jest to dużo i uwazacie że to wyzysk, coś w tym jest!

sretetettete
@taktak

stary nie wciskaj glupot, jak mam zarobic 50 euro na tydzien to wole byc w polsce, bo nie poto zostawiam rodczine w pl zeby zarabiac na (usunięte przez administratora)direct

liza

oni wysyłaja ludzi jeszcze do pracy na szklarnie na zbiór ogórków i scinanie kwiatów ale jak tam bedziecie to sie nie gódzcie bo to tez jest wykorzystywanie ludzi nam szef kiedys na szklarni powiedział ze bierze d.p bo ta firma jest najtansza to zobaczcie jak holendrzy maja nas traktowac z szacunkiem

zainteresowany

Witam. Wie ktoś może czy teraz sa jakies wyjazdy, z directu

marcin
@zainteresowany

kolego,kolezako nie wyjezdzaj, najggorrsza z mozliwych firm, a raczej male (usunięte przez administratora) maja 2 firmy najgorsze w calej Holandii, wiec pracy ci nie zapewnia na pewno

nick

jednak agencj boi sie stracic ludzi podalam numer na pakowanie juz skasowany

Anon14

Również długo pracuje na gopacku,i atmosfera jak tam jest,oczywiście stworzona przez Polaków to po prostu tragedia. Ale ogólnie praca wporzo. Natomiast co do Biura DP,nie polecam i nie polecił(bym)a nikomu.(usunięte przez administratora),nawet takich co pracują tam już kilka lat. Co do koordynatorów np. (usunięte przez administratora)pozwolę sobie skomentować,który to nie ma wgl szacunku do ludzi - na każde pytanie odpowiada "nie wiem" i pilnuje tylko swoich spraw i spraw swoich współlokatorów. Pawle ? Kiedyś potraktują Cie jak każdego z nas i wyrzucą Cie jak zgnite jabłko.

M ichał
@Anon14

Co do Pawła do ja się nim zajm (usunięte przez administratora) jeden wiem gdzie mieszka :) A co do firmy nie polecam Achim zwalnia ludzi jak mu człowiek nie podejdzie a sam jest nierobem jego siostra prowadzi firmę a on jest brak słów żeby to ująć każdy człowiek który się szanuje odradzam naprawdę pracowałem tam 8 miesięcy i miałem funkcję dopóki Achim nie stwierdził że nie ma po co mnie trzymać i mnie zwolnił jak jechałem na urlop.W dodatku dowiedziałem się ze jestem zwolniony od kierowcy Widera jak cię zwolnią to kierowca WIDERA ci powie nie biuro.

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE