Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

ziemowit

Kumpel byl w tym roku z dziewczyna. Mowi ze spoko, zadowolony, zarobic sie da. Oczywiscie jak sie jedzie tam do pracy a nie na wakacje, jak to mowila babeczka z biura, ze duzo osob sobie nie zdaje sprawy po co tam jedzie. Tez mam zamiar jechac z dziewczyna. Tak jak ktos wczesniej napisal, duzo podpieprzaczy.

13go

Witam, w tygodniu byłem na podpisaniu umowy z DP w sprawie pracy do eindhoven - pakowanie owoców i warzyw. Dzisiaj babeczka do mnie dzwoni i mówi, że wyjazd się przełoży na za tydzień i dadzą jeszcze znać. Dzwoniła do mnie z tego numeru: (usunięte przez administratora), sprawdzałem ten numer u nich na stronie i nie ma takiego. Co to jest za numer?

zancia21

hej mam pytanie byłaś juz moze w tej holandi eindhoven jeśli tak to prosze powiec coś jak tam jest jak wyglada praca itd z góry dziękuje:)

michael_gliwice

No to chyba będziemy jecha razem ;p ja mam wyjazd zaplanowany jakoś na 5.30 :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Serwisant rowerowy
mateusz.student

Ja jadę w tą niedzielę, z Krakowa o 4.00.

michael_gliwice

Jedzie ktoś może w tą niedziele z Direct na pakowanie??

Tomasz

Cześć, ciężko znaleźć jakąś pracę, jedyne co znalazłem to właśnie ta z Direct People do pakowania owoców i warzyw, jeżeli ktoś już był lub ma jakieś informacje o tej pracy to napiszcie na gg 5660560, ewentualnie tutaj. Z góry dzięki.

Edyta

Cześć. Orientujecie się ile wakacyjnego i urlopowego się dostaje? Dodam, że chodzi o 8tyg pracy w NL.

clin

niech ktos napisze ile godzin sie srednio pracuje w tygodniu i ile mozna zarobic

nnn

Wie ktos moze ile kosztuje bilet z Krk?

Margaret

Mam taka sama sytuacje:) Ja tez podpisze umowe na miejscu. Z tego co wiem bo moi znajomi tam sa to firma jest bardzo profesjonalna. Podoba im sie tam.

matthew201222interia.pl

Witam mam takie pytanie czy ta agencja pracy jest dobra DIRECT PEOPLE bo wyjeżdżam w poniedziałek z rana i ma do mnie zadzwonić przewoźnik od nich powiedzieć dokładną godzinie i miejsce dokładne i mam się dokładnie spytać ile kosztuje bilet bo przez telefon mi pani mówiła ze 250zł ale trzeba się kierowcy dokładnie spytać jak będzie dzwonić, i w biurze nie byłem w pani z biura do mnie dzwoniła w piątek i się pytała mnie czy mogę jechać w poniedziałek poniedziałek tak i się pytała skąd jestem to poniedziałek i daleko mam do biura i mówiła ze odrazu żebym jechał do Holandii tam podpisze umowę dokumenty rożne czy dobra ta agencja.

Dominika Ewelina Fidrysiak

pomocniku liniowego ja też chce wiedzieć kim jesteś??

ewelina

A może ktoś jeszcze jedzie do pracy zagranice?np w te wakacje?

Ola

próbuje się od wczoraj dodzwonić do direct people i nie mogę. Też tak macie ?? :/

....

martula - 2013-06-18 16:36:25 Moj brat jedzie, byla tam moja mama, fakt jest cisnienie z tymi krzykami, ale co ma do tego Direct, przeciez tacy sa Polacy, ile kto wyciaga, ja moge powiedziec na podstawie mojej mamy, ktora jest osoba oszczedna, wyszla za 2 m-ce, ok 5000zl.jesli to jest malo, to zawsze mozna zostac w Polsce.ale Twoja mama z pewnością nie była na wiekówce... i wtedy myśle, że da się zarobić... ale jesli jest się na niej to szału nie ma...

Baxxx

Ja jadę z kolegą, dziś podpisaliśmy umowę ;)

martula

pracuś

oo, jest ktoś jeszcze, kto w niedziele jedzie? może jakaś młodzież?

Ola

Czy macie w ogóle jakąś odpowiedz z direct people?? Ja dzwonilam, pytałam i tylko w czwartki karzą oddzwaniać ?

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE