Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

Ewelinka;)

Hej, zarejestrowałam się w biurze w lublińcu i dalej nikt nie dzwoni aby powiedzieć czy jest wyjazd;/ Czy ktoś wie może kiedy będą wyjazdy na produkcje?? ;))

Dominika;)

hej ja też wybieram się do pracy tam:p ile czekacie na wyjazd od zarejestrowania w biurze w Lublińcu??

marta

wlasnei podpisalam umowe, jade do mojej kumpeli, ktora juz jest na miejscu, i jest zadowolona. Jak bede na miejscu dam znac co i jak

lopez

Marta a kiedy się rejestrowałaś u nich w oddziale? Fajnie masz, powodzenia

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
marta

Ja jade w tym tygodniu, dzisiaj podpisuje umowe.Hurrrrrraaaaaaaa

bunia

a kiedy się rejestrowałeś? nie wiem jakie tam sa kryteria według których wybierane sa osoby ktore jada do pracy. To zaczyna być już denerwujące bo człowiek czeka i czeka i nic.

stejzi

W tym tygodniu jest wyjazd na produkcję, tylko z tego co zrozumiałem wyjadą Ci ktorzy rejestrowali się już dawniej. Wyjeżdża ktoś może?

ToTenZły

Ja czekałem 3 dni ale to było w kwietniu 2011 a jak jest teraz to nie wiem

martulka

chciałabym wiedziec od osób ktore sa juz w dp jak długo czekaly na wyjazd od chwili rejestracji??

bunia

joseph ja bylam juz jakis czas temu, caly czas czekam.

Maniu

Witam :) Orientuje się może ktoś, czy można tam jechać własnym samochodem?

Stokrota

Ludzie powiedzcie mi czy ktos sie wybiera do holandii do pracy? na produkcje ? jest tyle opini ze juz rece opadaja :( czy oni sa ok ? czy nie ? powiedzcie prawde.Czy obecnie na forum pisze ktos, kto w tej chwili pracuje w Holandii, przebywa tam ????

Asia

Firma profesjonalna, zaufana i solidna.Bardzo mila obsluga w biurze, poszukuja pracownikow na produkcje i do sortowania,polecam, ja oceniam ta firme naprawde bardzo pozytywnieJak ci cos nie pasuje to mozesz jechac do polski

joseph

Ja bylem w agencji w poniedzialek , takze zarejestrowalem sie i mam czekać. A Ty bunia kiedy bylas?

bunia

tak byłam :) Może podaj jakiś kontakt do siebie maila lub gg?

xx

a bylas w agencji juz bunia ???

bunia

Nina ja też się wybieram :)

Nina

Witam ! Dzwonilam do direct people dzisiaj. Powiedziano mi , że w tym tygodniu wysyłają samych wykwalifikowanych pracowników na wózki widłowe. Jednak mam dzwonić w poniedziałek, tj. 4 luty. Bede dzwonila, dam Wam znać. A teraz pytanie: Kto się wybiera do pracy na produkcje? :)) pozdrawiam :*

bunia

Ja tam była pod koniec grudnia, też wypelniałam papierek ale zdjecia mi nie robili. Cala czas czekam na telefon od nich i cisza.

Nina

Wczaj 28m stycznia bylam w Lublińcu u nich w agencji. Rejestrowalam sie na wyjazd do pracy do Holandii na prodkucje. Na miejscu wypełniałam papierek na ktorym mialam napisac swoje dane , potem robili mi zdjęcie z kamerki internetowej, żeby wyjechac, trzeba tam pierwsze jechać się zarejestrować. Zobaczymy co tam będzie jak zadzwonie, dam Ci znać. Byłam wczoraj tam koło 11. Pracuje tam 5 miłych Pań. Czy ktoś też będzie wyjeżdzał????

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE
2.7/5 Na podstawie 660 ocen.
  • Edyty Stein 3A
    42-700 Lubliniec