Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

praca

mozesz napisac jakie inne biura?

kasha

ludzie ja was nie rozumiem każdy kto tu pisze to wogule nie ma pojęcia o Holandi teraz jest ciężki okres dla prac i każdy o tym wie co tu pracuje dzis w Direct People pracują osoby co tu sa juz od świąt bo wiedza ze jak zjada do będą mieli ciężko zaraz wrócić ja tez z chłopakiem czekała 2 miesiące i wyjechałam trochę cierpliwości i opanowania naprawdę a co do Judyty inne firmy tak znamy tu kilka co na domkach ludzie siedzą po pare dni albo tygodni bo takie firmy biorą do oporu co słyszałam w takich firmach na domkach siedzi nawet 80/100osob ale jak to jest napisane z otwartymi rekami ich przyjęli i wyjechali żaden dziś wam nie da gwarancji ze będą godziny bo nie ma okresu na to żeby dobrze zarobić ale co widzę w Direct People naprawdę sie starają żeby każdy każdego dnia szedł do pracy a tych złe nastawionych to im powiem tak jak chcecie wyjazd na otwrte rece albo w Polsce poczekać z cierpliwością

Do Judyty

Judytko! Jak super ze sie odezwalas, mysle, ze tez bede musiala jechac z chlopakiem do opola, mowisz ze jest praca? wyejkchaliscie razem? a jak mieszkania i pokoje ? praca jest codzien ? czyli polecasz mi zebym sie tma z chlopakiem przejechala? sa jeszcze oferty? kurde super by bylo

kolba

Kazali dzwonic po 17:00, wtedy ma być coś wiadomo.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
anetta

Dzień dobry. Cięzko sie do biura dodzwonic dzis, ale po wielu probach ...dowiedziałam sie ,ze nie maja jeszcze zadnych wiadomosci i ofert.

kolba

dzwonil ktos moze do nich dzis? sa jakies oferty?

kolba

dzwonil ktos moze do nich dzis? sa jakies oferty?

nona

i jak tam? wie ktos cos czy sa jakies wyjazdy czy nie ?

Oni z direct kazali zawsze dzwonic w czwartki i pytac czy sa wyjazdy, bo wtedy wiedza, nie wczesniej, kurde chce wyjechac, potrzebuje bardzo, tak samo jak i Wy ? jak jedziecie ludzie? sami w parze? z kolegami, do znajomych ?

Buniu kiedy sie zarejestrowałaś? jka tez czekam :( smutno mi

anetta

Witam,czytam opinie gdyz tez jestem zarejestrowana w DP i czekam na wyjazd.Coz opinie rozne jak i ludzie,jednym sie podoba innym nie musi.Nie moge sie tylko doczytac na jakiej zasadzie jest rekrutacja,złozylam cv wraz z wypełnionym wnioskiem w biurze,zrobiono mi zdjecie,co czwartek dzwonie i czekam (a jak sie moj nos nie spodobal? hahahha)Nie sadzilam ,ze tak ciezko bedzie sie przebic nawet przez agencje.Czy jest szansa szybkiego wyjazdu?

aga

oni maja ponoc swoje przewozy

Maniu

Siemka! Ponawiam pytanko :) czy można do tej firmy wyjechać własnym samochodem?

kseńka

kurde no ja tez czekam, chce wyjechac bardzo, to bedzie moj pierwszy wyjazd a wasz ?:) moze cos bedzie wiadomo w czwartek po 14, bo wtedy jest wiadomo dla kogo praca i jaka, ostatnio Panie z biura mowily, ze wyjezdzaja mezczyzni do cieższych prac.

Kseńka

Dziewczyny jak wy ja również czekam na wyjazd, kiedy sie rejestrowałyście? chce też wyjechać, ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie, a ty Bunia i Aga? jedziecie same? jedziecie do znajomych ? znacie może ta agencję? :) odpiszcie:*

Domi;)

Śmieszny ten komentarz jest dla mnie!! Zarejestrowałam się z chlopakiem w poniedziałek a w czwartek dzwonią żeby przyjechać podpisać umowe i nic tym miłym panią w biurze nie płaciliśmy;/ troche szczęcia i doświadczenia;) Umowa podpisana i wyjazd w niedziele. Przestań ,,xxx,, więc takie głupoty pisać!!

GruDi

ja jade teraz w niedziele mysle ze bedzie dobrze :))

marta

wyjechalam okolo2 tyg temu, i wchodze czasem na forum zeby na biezaco napisac jak jest, a wiec tak, smieszne sa dla mnei opinie, ze "ktos" obiecal 14 euro za ubezpieczenie a na miejscu bylo 21?????hmmmm haloooooooooooo, widocznie dana osoba nei czytala umowy, gdzie dokladnie jest napisane jakie sa potracone koszta. Mieszkania, w zaleznosci, sa lepsze i gorsze, nie pasuje Ci cos, zadzwon do biura a przeniosa Cie. (usunięte przez administratora) Ja mialam przyjemnosc pracowac przez OTTO, Sherpe, E&A i inne, i zdania byly podzielone. Ja w DP sie dobrze czuje, praca jest ok, ludzie nie sa zli, warto sie przekonac.

nata

a jak z mieszkaniami ? jak dlaeko do pracy ? ile zmian ? co z łazienkami ? jak z jezykiem ?

stejzi

Kiedy się rejestrowałaś Ewelinka? Ja rejestrowalem się 28.01 i co czwartek po 14:00 są oferty ale niestety nie zakwalifikowalem sie.

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE