Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

Nina

Bunia - byłam wczorjsa o 11 rano w agencji direct people, też chce wyjechac do pracy. Na miejscu wypelniasz kartke z twoimi danymi, potewm robią ci zdjęcie z kamerki i do paru dni dzownisz do nich i pytasz. Tak wyglada rejestracja, a trzeba wstawić sie tma osobiście zeby Cie zarejestrowali.

bunia

Witam, czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z wyjazdami do pracy przez direct people?

miska

Ja jestem zadowolona z wyplacalnosci, wyplata zawsze na czas, stawka taka jak byla w umowie, po przyjezdzie do Holandii nic sie nie zmienilo. Ja nie moge nic zlego powiedziec

rafal K

Pomimo roznych opinii o Direct People, ja uwazam, ze sa ok, duzo zalezy od osob ktore sa na parkach, ale to raczej nie wina biura, czesto widzialem, jak z osobom normalnym odbijalo, uwazali sie za lepszych, a tylko dlatego ze pracowali kilka m-cy dluzej. Ja nie mam zamiaru tutaj nikogo zachwalac, bo zawsze sie znajdzie cos co danej osobie nie bedzie odpowiadalo, ale jesli chodzi o mnie to ok.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
wiem

8 tygodni

Zanzare

Witam! Mam pytanie, jak wygląda sytuacja z kontraktami w DP? Chodzi mi jaki jest minimalny okres czasu na któy można wyjechać? Spotkałam się w kilku agencjach pośrednictwa pracy, że kontrakty są na pół roku lub rok a dla mnie to trochę za długo. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kurde mialem jechac w tom niedziele ucieszylem sie po telefonie no ale potem nastepny tel dostelem babcia zmarla i do angli na pogrzeb jade. Mam nadzieje ze trafi sie okazja wyjazdu w nowym roku pozdrawiam

FlooZwT

Jedno co mnie martwi i nie podoba w DP to, to że nie moge sam wyjechać własnym samochodem ehhh, ale dobra jak tam wygląda transport do pracy? czy dają auta, na pewno! jakie? jak to wygląda z paliwem i wożeniem ludzi? czy zawsze w aucie jet stała ekipa czy trzeba rozwozić ludzi po kwaterach? pozdrawiam

FlooZwT

... i jak jest co miesiąc to jak wyglądają zaliczki... ;]

FlooZwT

Witam wszystkich może pojadę z DP teraz w niedzielę na stanowisko Orderpicker! spooko mam tylko jedno pytanie jak tam wyglądają przelewy? czy wypłata jest co tydzień czy co miesiąc? i jak jest co tydzien to jak wyglądają zaliczki??dzięki za pomoc pozdrawiam

aleks

ale nikt nie obiecał, ze bedzie wyjazd, ja sie z tym liczylem bo w biurze powiedzieli mi ze nie obiecuja, bo osob chetnych jest bardzo duzo,a pracy mniej,

m

dzwoniłem wczoraj i powiedzieli, że raczej nie ma co liczyć na wyjazd w tym roku bo jest mało pracy.

ebik

Na pewno jest mniej pracy w Holandii, mam znajomych w roznych sektorach spozywczych, i wszedzie jest ciezko, nie da sie ukryc. Ja tez czekam na Directa bo tam sa znajomi i wiem mniej wiecej jak tam jest. Jesli nie w tym roku to w przyszlym

?

Czy slychac cos juz o wyjazdach swiatecznych, bo chce wyjechac przez Directa, jesli ktos ma jakies info o wyjazdach dajce znac

agnes

ja tez czekam, i pomimo tego ze jest tam moja siostra to ciezko sie dostac, duzo chetnych, duzo stalych osob, a jak wiadomo, to nie okres letni, kiedy pracy jest duzo. Z recenzji siostry moge powiedziec ze jest ok, praca jej sie podoba, tempo jest szybkie ale to kwestia przyzwyczajenia. Ja polecam wszystkim, ona poleca wszystkim ktorzy chca pracowac normalnej atmosferze

mysia

Czesc wszystkim, slyszalam, ze Direct jest ok, cz macie jeakies opinie inne, chce od nich wyjechac

para

jest mniej pracy dla wozkowych, a ostatni ktorzy przyjechali to sie przyjeli, takiej posadki nikt nie chce stracic, wiesz o co chodzi, Wiem, ze ci ktorzy przyjechali maja bardzo duze doswiadczenie, bdb znajomosc jezyka i holenderskie uprawnienia, jesli spelniasz te warunki to mysle ze wyjazd niedlugo dla Ciebie tez bedzie. Wiem, ze maja kupe ludzi zapisanych, +wozkowi i inni, wiec maja z kogo wybierac.

marcel

"para" Cześć,jesli jesteś tam juz dłuższy czas to pewnie orientujesz się w sytuacji-mam wyjechać jako operator wózka(reachtruck-a),czekam już ponad miesiąc-powiedz mi czy nie ma zapotrzebowania na operatorów,czy jest jakaś inna przyczyna,bo w biurze mówią mi tylko że nie było wyjazdu i tak od 4 tygodni.napisz jeśli wiesz coś na ten temat.pozdrawiam.

para

Ju sie kiedys tu wypowiadalem, jestem na pickingu i smialo stary mozesz jechac, kasa fajna, ludzie tez, chyba, ze trafi ci sie ktos z innej firmy to moze byc gorzej, bo ludzie sa rozni. Ale DP polecam, jestem juz tu dluzszy czas, i na pewno szybko nie zrezygnuje. Domki rozne w wiekszosc zadbane, jesli sie tarfi kiepsi, mozesz powiadomic biuro i zostaniesz przeniesiony. Problemow nie robia.

marta

Do \\\"prawda\\\" jesli bylas wypelnic dok, to na pewno wiedzialas ze to tylko rejestracja, przynajmniej ja i moi znajomi o tym wiedzielismy, wiec ja nie wiem w czym jest propblem, sama czekam na wyjazd z tej firmy, ale wiem, ze takie sa procedury, a chetnych pewnie maja multum. Najlepiej jesli masz pytania dzwon do biura, bo ja tak robie, i niestety wiem, ze od tych dziewczyn to nie zalezy.

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE