Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

Praca w Eindhoven

Witam Jestem już 3 tydzień wraz z dziewczyną. Najgorszy był 1 tydzień i to tempo. Ja trafiłem do Zakładu Szcherpen...w Eindhoven. Jest coraz lepiej, przyzwyczaiłem sie do tempa i już mi nie przeszkadza. Ogólnie tak jak ludzie piszą. Zależy gdzie się trafi na jaką linie i z jakimi ludzmi. Zobaczymy ile da sie zarobić...:)

Czy mając 21 można cos tam zarobic na pakowaniu??

Jedzie ktoś 21.04.2013? do holandi?

roksi

kto ma jakies namiary na te domki jak to jest miejscowosc

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Serwisant rowerowy
asd

marta - podaj adres gdzie te domki są. Można je gdzieś zobaczyć na zdjęciach?

marta

Przepraszam za brak informacji przez jakis czas, ale w wolnej chwili lubie wejsc na fora i cos przeczytac. A wiec jestem juz ktorys tydzien z koleii w NLw firmie Direct, i jestem zadowolona, rozpoczal sie sezon, pracy jest bardzo duzo, ale tylko dla tych ktorzy chca pracowac, atmosfera zalezna od ludzi z ktorymi pracujesz, ale ja nie narzekam, najlepiej zrobic swoje i wrocic na domek,hahah jesli chodzi o domki, to ja nie wiem ludzie czego sie spodziewacie, ja mieszkalam kiedys w kontenereach, wiec dla mnie warunki sa w zupelnosci wystarczajace. Ja polecam, wiec nie wahajcie sie przyjezdzac.a opinie zawsze beda rozne, nikomu sie nie dogodzi

Pakowacz owoców i warzyw od świąt

Witam, W niedziele razem z dziewczyną jedziemy na pakowanie warzyw i owoców do Eindhoven. Czy ktoś juz tam pracował?? Może ktoś się tam wybiera z tego biura?? Pozdrawiam

kochaniutka :)

Powiem wprost. Pracuje dla tej agencji juz rok. Wypłaty zawsze na czas, zaliczki co tydzień są na koncie. wszystko z kasą ok. Praca nie jest ciężka ale jak komuś nie chce się pracować to niech nie przyjeżdża lepiej wcale. zaoszczędzić się da jeśli ktoś chce. prace ogólnie mają na produkcji przy pakowaniu i sortowaniu warzyw i owoców, i na magazynach przy zbieraniu zamówień. przeczytałam niektóre opinie i powiem szczerze ze prawdopodobnie są to osoby które piły, nie wstawały do pracy i ogólnie przyjechały się bawić a nie zarabiać bo takie tez sie znajdą . a co do mieszkań to są to domki typu bungalow, warunki są jakie są ale wyjezdzasz do pracy a nie do hotelu pięcio gwiazdkowego... pracuje sie na zmiany jeśli ktoś jeszcze chce o coś zapytać to poprostu piszcie. pozdrawiam

mirka

Do "Aga" jak wiesz ze wyjezdzasz do Niemiec, to po co siedziesz na forum Directu?????? Jesli ty sugerujesz sie tym, ze ktos Cie zapytal " czy zostanie pani na swieta" jest jednoznaczne z potwierdzeniem wyjazdu, to chyba sie mylisz, to jest taka sama rejestracja na jakeij ja bylam,ale w odroznieniu do Ciebie ja nie pisze nic, dopoki nie wyjade, wttedy bede mogla cokolwiek napisac, byla tam rok temu moja kuzynka, na okres wakacyjny, miala najnizsza stawke, a i tak zaoszczedzila kase, wiec mysle ze nie moze byc tak zle. Ale jesli komus nie odpowiada to, to po co siedziec i zasmiecac to forum.

marta

To co, czekamy? Może dzisiaj uprzejme Panie zadzwonią z jakąś ofertą :)

gregor

mała pomyłka pracuje się od pn-sob po te 6,8h

marta

Co tu taka cisza? Czyżby wszyscy wyjechali do hol?

jorg68

Co do wyjazdu własnym samochodem za pierwszym razem musisz jechać od nich przewożnikem,

bunia

Tak też myślałam, że nie zadzwonią. Mają w kim przebierać jak tyle osob sie tam rejestruje. Aga a z jakiej agencji jedziesz?

stejzi

Dzwoniłem przed chwilą, jeśli kogoś zaakceptują od 15-17 mają się dziś skontaktować. Trzeba czekać choć zapewne nic z tego nie będzie.

bunia

Ktoś może dzwonił do DP? Wie ktoś może czy są jakieś oferty?

magda

ciekawe czy dzisiaj bedzie cos wiadomo na temat wyjazdu chociazby dla kobiet? jakos czarno widze to wszystko, a szkoda

anetta

Dzień dobry,kochani czytajcie ze zrozumieniem,pisałam ze wszystkie te stawki MY bedziemy mieli odciągane z pensji.Wiadomo ,ze kazdy posrednik musi zarobic więc az taka naiwna nie jestem.Co prawda przez agencje wyjechałabym pierwszy raz ale to nie oznacza ze nic nie wiem na temat pracy za granica, mam juz doswiadczenie gdyz pracowałam. Aga wbrew Twoim oczekiwaniom czekam na tą oferte wyjazdu tak samo jak i TY.A co do wyjazdow owszem wiem o tym ,ze wyjezdzaja ludzie co tydzien,męzczyzni lub osoby z dobra znajomoscia angielskiego.Sezon zacznie się koniec marca poczatek kwietnia,więc po co teraz sie denerwowac, dyskutowac .Wyglada na to ,ze kazdy ma swoja racje i chce ja udowodnic...zatem ustępuje pola mlodszym Paniom Panom byc moze maja wieksze doswiadczenie z ta agencja.... Pozdrawiam Anetta :)

Judyta

Co do przejazdu to i owszem zapewniaja Ci przewoźnika ale trzeba samemu za to zaplacic i tak jest w kazdej agencji.

anetta

Dzień dobry,czytając Państwa opinie zastanawiam się czy ja miałam cos ze słuchem będąc w biurze DP w Lublińcu.Słuchałam dokładnie co mi mówiono na temat pracy i wyjazdu i opinie nie bardzo się zgadzaja z moimi informacjami (bynajmniej te pisane ostatnio).Wiadomo,ze okres wiosenny zacznie się za miesiąc i będą wieksze mozliwosci wyjazdu,zatem troche cierpliwosci (ja rowniez czekam),chetnych jest dosc sporo a wiadomo ,ze w pierwszej kolejnosci pojada CI co juz tam dłuzej pracuja, (usunięte przez administratora)To ile kto zarobi zalezne jest od ilosci godzin oraz nawału i chęci pracy.Cóz więcej dodac..albo się ktos decyduje albo nie.Nikt nikogo na siłe do pracy nie wysyla więc skad te narzekania młodych ludzi ?Wy macie wieksze szanse wyjazdu ja juz jestem po 40 i mam jednak nadzieje...Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE