Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

Prawda jest taka że w zasadzie każdy nowy w tym zakładzie prze*ebane. Tylko Ci silniejsi psychicznie, robotni i bardziej zdeterminowani zostają. Reszta nie wytrzymuje presji i tempa pracy i poprostu wraca do Polski, klnąć pod nosem. Pracownicy z dłuższym stażem mają już więcej doświadczenia i znajomości, przez co łatwiej jest im pracować.

orzeł

pisz na maila polo102@vp.pl pogadamy bardziej szczegółowo:)

orzeł

Witam; Czy ktoś wyjeżdża w niedziele do pakowania owoców i warzyw z tej agencji?? My z kolegą byliśmy wczoraj podpisać te wszystkie dokumenty, a teraz tak czytam te opinie i nieciekawie to wygląda;

mala
@orzeł

tez jadę! z tego co wiem, mają duży wyjazd. jade sama, podaj jakieś namiary na siebie :) koledzy już są na miejscu i nie narzekaja! :))

@mala

pisz na maila polo102@vp.pl pogadamy bardziej szczegółowo:) odp nie na to co trzeba heh

ommenmen

witam czy powie ktos jak jest na retraku w oss z tego biora DP????

Krysiek

Kryśka dej se spokoj z oss na pakowaniu warzyw i owocow na gopacku zarobisz 2 euro mniej ale masz prace lzejsza, wiecej luzu i bardzo mila atmosfere

były pracownik Gopack
@Krysiek

na pakowaniu warzyw zarobi dużo mniej,praca cały czas w stresie,i atmosfera napewno do miłych nie należy-tylko tempo-tempo,a jak się nie podoba to wyślemy cię na kantynę. tam polak do polaka to największy wróg.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krysia

Zuza czy w ogole dostaje sie wypłate tygodniówke czy co miesiać bo widze ze wypłacane sa jakies zaliczki po 100 euro. Tak jest tylko na poczatku czy cały czas? Jakie sa warunki mieszkaniowe ? budgalo park? domki? pracowałam już przy zbieraniu w (usunięte przez administratora)hejnie w Tilburgu oraz Geldenmalsen, także wiem na czym praca polega, z tm ze w Gelden byly lekkie produkty a w Tilburgu bardzo ciężkie takie jak kraty z piwamiutd, jak jest w Oss?

Krysia

pracował ktos przy zbieraniu zamówien w oss? ponoc daja 11 euro brutto? ile kosztuje domek? ubezpieczenie? w direct people?

ala1444

macie bo wymazali wpis podaje jeszcze raz(usunięte przez administratora)załatwia prace bierze 200e ale warto wpłacić ja już pracuje i mam 10e na godz jest super uciekajcie z direktu banda deb.....

kundel bury

Propozycje to nie wszystko. Tusk tez duzo proponowal :) Ocenisz czy jest pozytywnie dopiero po otrzymaniu wyplaty.

ktoś inny

Mogę jedynie pochwalić się wyjazdem pod koniec tego tygodnia przez agencję Randstad. Zaproponowali mi bardzo pozytywną stawkę, bardzo dobre warunki mieszkalne, a także dobrą pracę. Pozdrawiam ;)

ktoś inny

Potrzebowałem jedynie potwierdzenia, najświeższych informacji na temat owej agencji. Jednak dobrze jest poczekać na coś innego i bardziej konkretnego, niż wdawać się w bałagan, który ostatnio mnie spotkał w APPLE Syncreon (AXELL). Pozdrawiam i dziękuję za bardzo ważne dla mnie informacje.

tequila

LJS tyle w tym prawdy ile masz inteligencji w sobie a wiec bardzo malo. bakowy to nie awans a zwykla praca/funkcja. awansowac to mozesz na szefa, kierownika lub prezesa. w pracy najgorsza (usunięte przez administratora) jest "szefowa" Beata, z reszta jak dobrze sie zyje to nie bedzie powodow do nazekania. Kasia zwolnila sie ze wzgledu na swojego chlopaka głąbie a co do Pawla to masz racje bo to "koordynator" ktory zawsze nic nie wie

LJS

i pamietajcie jeszcze o jednym: wedlug prawa holenderskiego nikt nie moze ukarac was finansowo za zerwanie umowy na czas okresly, a tym bardziej takiej umowy jaka daje ta firma i zycze tym chamom wielu procesow o mobing moze wtedy sie naucza jak pracuje sie z innymi ludzmi bo zjeb...ka z...bka ale nikt nie ma prawa ponizac innych ludzi

LJS

Pracowalem dla firmy DP przez okres 3 miesiecy od kwietnia do lipca i potwierdzam wszystkie negatywne opinie jakie opinie jakie tu przeczytalem. Prawda jest ze zdzieraja z ludzi kase jak tylko idzie. Prawda jest rowniez to ze na Sch-go pack ludzi traktuje sie gorzej jak bydlo, i to nietylko tych ktorzy sie opierniczaja, lecz cierpia tez ludzie ktorzy (usunięte przez administratora) a(mowa o zwyklych szarakach) Pewna czesc liniowych panoszy sie jak nie wiem co i drze sie po ludziach wyzywajac ich i grozac ze zalatwia im kantyne(sam bylem swiadkiem) Nie bede sie rozpisywal kto swoja skurwysynowatos....ia przeszedl samego siebie ale jak zobaczycie liniowa a.e i ja...ke i pare innych to sie sami przekonacie. Od poczatku zaiwanialem tam jak wol, po 4 tyg awansowalem na tzw. bakkowego i sie zaczelo..... dodam jeszecze ze najbardziej nie kompetentna osoba jest koordynator pawel na valkenie, byla jszcze kaska-ale byla za dobra dla ludzi i za duzo chciala pomoc nam i poleciala, no niestety zrobiono to w bialych rekawiczkach ;-) odradzam to biuro i ostrzegam wszystkich przed nimi. Ps. pamietajcie w kazdym obozie trafi sie dobry czlowiek. Dzieki Grzesiu za tabletki inyczej bym tam padl ;-)

mycior

Pomagają w wyrobieniu numeru Sofii. Jedziesz któregoś tam dnia busem do Eindhoven i masz wyrobiony. Nic za to nie pobierają z tego co się orientuję.

gosia78

W każdej firmie skubią,od tego są te firmy pośrednicze,skubią w pl i skubią w nl,ale na pewno tam lepiej zarobisz jak tu.

Helka

To nawet nie chcą pomóc w wyrobieniu tego numeru SOFI ??

MarshaLL

no ale konkrety jakis, pracował ktos tam ?Załatwiaja wszystko? Są te godziny faktycznie? Nadgodziny? Po 3 tyg podobno podwyżka jeśli będe sie w pracy spełniał. I jak wygląda tam sprawa z językiem? Gadasz z kimś przez te słuchawki czy co?

ona

ODRADZAM!!!! Jak najdalej od DP skubia cie na każdym kroku a mieszkania katastrofa tak samo jak babki z biura a jak ktoś nie ma sofi to już calkiem niech się tam nie pcha bo dostanie 60euro na miesiąc a sofi nie będzie naprawdę odradzam!!!!!

Jadzia
@ona

Skubia skubią bo direct people lubi skubac ludzi z eurasow w nl.

MarshaLL

witam, dzwonili do mnie dzis z tej agencji z oferta pracy w Oss niedaleko Eindhoven. Praca na magazynie przy zamowieniach w jakims systemie VoiceSpeek. Pracował ktoś z Was na tym stanowisku? Jak w ogóle wyglądają warunki mieszkalne, idzie w ogóle dobrze zarobic? Na poczatek niby 9,24E na h. Zapewniał facet że będą nadgodziny, prosze o szczerą opinie bo w Polsce nic mnie nie trzyma.

@MarshaLL

Pracowałem kiedyś na systemie Voice-speak w Zwolle przez biuro EEnA w Albert Heijn. To tak, jak system SAP na terminalu/skanerze z dołączonymi słuchawkami. Praca polega na zbieraniu z poszczególnych lokacji magazynowych towaru, który może być układany na paletach, "koszach na kółkach". Natomiast, jeżeli chodzi o zakwaterowanie w tej agencji - nic mi nie wiadomo.

@MarshaLL

Pamiętaj, że agencja o której mowa potrąca za przejazdy z/do pracy codziennie 4/6 euro. Zadzwoń do agencji i zapytaj o warunki mieszkalne.

ktoś inny

Chciałbym również dodać, że proponowano mi pracę w branży logistycznej (operator wózków widłowych - bocznych). Proszę o jak najwięcej informacji.

gosia78
@ktoś inny

przepraszam to nie do Ciebie miało być,jeszcze raz przepraszam

@gosia78

Ok.Wybaczam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE