Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

Edyta

@nit, przeczytaj proszę regulamin- Twój komentarz obraża inne osoby, co jest zakazane na forum! Rozumiem, że nie odpowiadały Ci głównie zarobki? Długo pracowałeś w Direct People Polska? Czy firma daje możliwość rozwoju?

Złodziejska agencja pracy Direct People jeeszcze istnieje? Gregor Popanda i Aneta Popanda to specjaliści od oszukiwania pracowników direc people. Omijajcie to biuro z daleka.

bolek
@Anonim

i to jest w 100 procentach prawda ja pracuje w progressie 19 lat i to co sie teraz dzieje w glowie sie nie miesci ale sa jeszcze inne drogi szkoda sie denerwowac

Edyta

@Nit, mam na myśli szkolenia, które dają jakieś konkretne umiejętności, potrzebne do pracy na danym stanowisku, ale nie tylko. Może są organizowane szkolenia językowe? Daj jeszcze znać, gdy rozpoczniesz pracę, opisz swoje pierwsze wrażenie. Czy wszystko przebiegło bez problemów?

Edyta

@nit, jesteś obecnie zatrudniony w Direct People Polska? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Czy firma oferuje pracownikom szkolenia podnoszące kwalifikacje? Firma zajmuje się pośrednictwem pracy, ale może znajdzie się na forum ktoś zatrudniony bezpośrednio w centrali? Napiszcie, czy możecie polecić tego pracodawcę.

Nit
@Edyta

Myślę że jak dobrze pogadasz z liderami z firmy gdzie pracujesz to da się, nie wiem też o jakie kwalifikacje ci chodzi, co do uitzendbureau to nie wiem mam zacząć pracę w następnym tygodniu, ale wydaje mi się że bardziej zależy na jaką pracę trafisz, z tego co wiem w prodrive Eindhoven ludzie chwala jak i pracę tak i pieniadze

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Animous

Edyto wszystko to co napisałam jest prawdą . A ludzie nie będą o tym głośno gadać bo się boją i będą pracować za te psie pieniądze i biura żerują na takich ludzich . A warunki w szkole są tragiczne wolała bym już w bungalach mieszkać .

nit
@Animous

nikt ci nie kaze mieszkac na firmowych lokalizacjach idz na prywatne

Edyta

@Czarny, Twoja opinia łamie regulamin forum - https://www.gowork.pl/regulamin - gowork.pl ma służyć wymianie informacji o pracodawcach, a nie obrażaniu innych osób. Proszę o pisanie komentarzy które zachowują podstawowe zasady kultury wypowiedzi - opinie mające na celu obrażanie innych osób będą usuwane z forum.

Czarny

(usunięte przez administratora) A koordynatorzy to spedalone myszka miki biuro nadaje się pod sad

V jak vendetta

A ja przestrzegam przed Direct Baan z Bodegraven Holandia , wykorzystuja ludzi do pracy a potem nie placa kasy, koordynatorzy michal i tomek handluja narkotykami dla kryminalisty marcina "lolka", warunki mieszkalne fatalne, malo godzin i oszukuja na godzinach, ich samochody to zlomy psujace sie , to najgorsze biuro pracy w Holandii, te biuro to sciema, nie daj w ogole salarisow, omijajcie Direct Baan szerokim łukiem, w biurze gwiazdy ktore tam pracuja patrycha i marlena nie maja pojecia o pracy i holenderskich przepisach, ten biuro to jest PATOLOGIA !!!

Edyta

@Animous, czy to wynagrodzenie, o którym napisałeś w swoim poście było tygodniowe? Jakie jeszcze inne warunki pracy miałeś zapewnione przez Direct People Polska? Co mógłbyś powiedzieć o swoim zakwaterowaniu na czas pracy? Na pewno znajdą się osoby, które chętnie zapoznają się z Twoją wypowiedzią na pytane przeze mnie kwestie.

Animous

Agencja nie normalnie działa . Oszukują z kasą jak masz wolne w tygodniu a idziesz w sobote do pracy to liczą to normalnie po 100 % a nie po 150% wypłaty są tragiczne nie przekroczysz 200€ tragedia .

Wiktor

Czy firma normalnie działa?

Maciek

Jest coraz to gorzej . Przejeli dawną szkołe po dawnej agencji sherpie . Nie ma godzin pracy a nawet jak przepracujesz pięć dni to masz 150 € . Oszukują na każdym kroku .

Edyta

@Justynka, jak w momencie, w którym pracowałaś w Direct People Polska prezentowała się ta firma? W jaki sposób zorganizowana była codzienna praca? Czy warunki zatrudnienia były, w Twojej opinii, satysfakcjonujące?

Justynka

Pracowałam w tej firmie parę dobrych lat temu i ogólnie było w miarę w porządku. Czy przez te parę lat mogło się tak wiele zmienić?

Edyta

@gruby to przykre, że spotkało Cię takie traktowanie, tak nie powinno być w żadnym miejscu pracy. Piszesz o mobbingu. Czy doświadczyłeś go raz, czy sytuacja powtarzała się wielokrotnie? Zgłaszałeś swoje uwagi do swoich przełożonych? Zareagowano odpowiednio?

gruby
@Edyta

Nie zglaszalem bo bylem swiadkiem jak kilka osob sie poskarzylo "czerwonym" i po tym wylecieli z pracy. "Zieloni" sa nietykalni niczym swiete krowy.

kejti

pracowal ktos z was w eindhoven przy pakowaniu papryki i pomidorow?

gruby
@kejti

Pracowalem. Takiego mobbingu nie widzialem w zadnej innej pracy. Liniowi/e dra mordy i traktuja innych jak smieci choc wlasciwie oni sa smiecmi bo ich stanowisko to przerost formy nad trescia.

Marcin 11

Nie polecam! nigdy więcej tu nie przyjadę! Byłem pierwszy i ostatni raz! W pracy tragedia.. Jesteś ponieiwierany i traktowany, jak pies. Czerwone berety chcą i wszystkim sterują! Wydzieraja się, traktują Cie jak gówno. Bungale tragedia.. Nie ma ciepłej wody, ogrzewania, wilgoć. W każdym tygodniu dostajesz wolne. Nawet jeśli masz druga zmianę. Więc pracujesz cztery dni w tygodniu. Każdy dostaje różne wypłaty, chociaż pracujecie tak samo. Liczą sobie jak chcą. Zostajesz na nadgodzinach za darmo, bo i tak Ci tego nie policza. Sortowanie i pakowanie warzyw Eindhoven. Stanowczo odradzam. Directpeople (usunięte przez administratora) firma.

Oszukany !

Ta firma to prawdziwe nieporozumienie, przestrzegam wszystkich przed jakimkolwiek kontaktem z ta firma , to sa oszusci , ktorzy tylko czekaja az ktos wpadnie w ich rece, a pozniej martw sie sam. Oszukali mnie podstepem i ja zglaszam to do inspekcji dlatego , ze to podstawowa czynnosc w takiej sytuacji. Prawdziwi oszusci !!!!

Paulina2804

Nigdy w zyciu. Pracowalismy z chlopakiem ja na stawce 7 cos, on ponad 9 te same godziny, plus sobota 150% platna, w tydodniu ponad 40h, a moj solaris wynosil 150e, mojego chlopaka 7e wiecej hahahahah (usunięte przez administratora) nie ludzie. Zlodzieje, nic wiecej. Zglosilismy wczesniej, ze chcemy zrezygnowac po czym nie wyplacili nam za 2 tygodnie pracy, solarisy rowne 0.00. Dzwonisz, chcesz sie dogadac, bo nie maja prawa tak robic i ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) do tej pory nie zobaczylismy nic. Nie wspominajac o jakims wakacyjnym, czy urlopowym. Baraki totalne dno, jak mozna trzymac ludzi w czyms takim?! Smrod, brud, plesn, zimno. Do tego (usunięte przez administratora) koordynator` haha az brak slow, duzo by mozna bylo jeszcze tego wymieniac. NIE POLECAM!! Banda zlodzieji bez szacunku do ludzi i nic wiecej. Jesli ktos ma jakis pomysl jak im dowalic i jak mozna odzyskac pieniadze czekam na jakies propozycje :)

Magda

Niegdy nie jedzcie do Valkenswaard z direct people. Bungale sa koszmarne pod prysznicem który jest czarny chodzą ślimaki, śmierdzi gazem w domkach a firma jest beznadziejna. Zero szacunku do pracownika, wiecznie jakies problemy, rzadko kiedy można przepracować piec dni w tygodniu, konsultanci kłamią, koordynatorzy napewno nie sa dostępni przez cała dobę, czasami wcale nie sa dostepni. Szczerze odradzam wszystkim którzy maja choć odrobine szacunku do siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE