Opinie o TZMO S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TZMO S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TZMO S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TZMO S.A. w Toruń

Madzias

Ile zarabia się na stanowisku pakowacza? Jest ogłoszenie na ich stronie i trzeba podać oczekiwaną stawkę to wolę podać realną. A i czy wszyscy pracownicy muszą być zaszczepieni na covid?

@Madzias

I jaką kwote podałaś? Nie widze tu żeby ludzie skarzyli się na zarobki, to moze warto podać nieco wiecej niz stawka rynkowa

Oferty pracy

Sporo ofert pracy się ostatnio pojawiło. Ludzie odchodzą po tym jak firma została w Rosji?

Nikoś
@Oferty pracy

Nie, po prostu firma schodzi na dno.. Starsi pracownicy mają tę pracę w (usunięte przez administratora) A młodzi z energią nie wauwarzani. Ta firma już straciła na wartości, gdzie największym atutem do rozwoju są pracownicy..

@Nikoś

Czyli rozumiem że nie ma co liczyć na jakieś szkolenia, awanse itp u was?

edziu

Pojawiło się ogłoszenie: Przedstawiciel ds Aptek. Jaka podstawa na tym stanowisku w TZMO ? 7000 brutto osiągalne? i jakie auto? Do dyspozycji? GPS?

Ona
@edziu

Miałam rekrutacje na to stanowisko , przeszłam wszystkie etapy. Próbka pracy i opel corsa , rejon gdzie drogi fatalne z wysokim wskaźnikiem wypadków. Podziękowałam. Sam proces rekrutacji bardzo pozytywny.

@Ona

Przez drogi zrezygnowałaś? A nie mogłaś poprosić po prostu o zmianę rejonu?

Wiki

Nie wstyd Wam wspierać putinowski reżim? Żenujące wyjaśnienia firmy w sprawie pozostania w Rosji

Edward
@Wiki

To jest forum o pracy a nie o politykowaniu. Wiadomo że masz dużo racji ale takie wpisy są tu zbędne. No chyba że wiesz coś o warunkach zatrudnienia to chętnie poczytam ;)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TZMO S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. personalnych?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Lika

TZMO - ПОСМОБНИКИ ВОЙНЫ! НА ДАННЫЙ МОМЕНТ, 05-05-2022 TZMO ПРОДОЛЖАЕТ ПРОДАЖУ СВОЕЙ ПРОДУКЦИИ В РОССИЮ! ПОЛУЧАТЕЛЬ ООО "БЕЛЛА-ВОСТОК", КОТОРАЯ НАХОДИТЬСЯ В ЕГОРЬЕВСКЕ. ПЕРЕВОЗЧИК: ПОЛЬСКАЯ ТРАНСПОРТНАЯ КОМПАНИЯ STĘPNICKI SP.J. ŁUKÓW. ДАННЫЙ ПЕРЕВОЗЧИК ВЕЗЕТ В БРЕСТ, А ОТТУДА ПЕРЕГРУЖАЮТ НА БЕЛОРУССКОГО ТРАНСПОРТНОГО ОПЕРАТОРА. ПОЛЬСКАЯ ТРАНСПОРТНАЯ КОМПАНИЯ STĘPNICKI SP.J. ŁUKÓW - ПОЛУЧАЕТ ДЕНЬГИ НА СВОЙ СЧЕТ ОТ РУССКОЙ КОМПАНИИ ООО "БЕЛЛА-ВОСТОК". TZMO - ПРОИЗВОДИТ ПЕРЕВЯЗОЧНЫЕ МАТЕРИАЛЫ!

Browder

Polecam Zarządowi książkę Billa Browdera Czerwony alarm. Może to otworzy im oczy

Małgorzata
@Browder

A może z grzeczności złożyć się i podarować w prezencie?

Zainteresowana

Mógłby ktoś coś więcej napisać o stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży internetowej w Bella-Handel na ul. Przelot? Jaka atmosfera w zespole, jakie orientacyjne zarobki? Polecacie tę firmę? Jak tam jest? Proszę o opinie pracowników Bella-Handel.

Jak długo trwa proces awansu w TZMO S.A.?

Gorg

Zależy jakie masz drzewo genealogiczne.

Jack
@Gorg

Ew czy jesteś "asystentką"?

@Jack

Serio tylko o tego zależy awans? To nie liczą się już umiejętności i zaangażowanie?

Romek

wsólpracują z Rosjanami - zero empatii

Czy rozmowa rekrutacyjna w TZMO S.A. odbywa się również w języku angielskim?

kandydat

Część rozmowy była po angielsku. 3 pytania - opowiedzieć coś o sobie, swojej obecnej pracy i jakie plany na przyszłość.

Gosia

Jakie są godziny pracy w szczecinie?

Wie ktoś przez jaka agencje zatrudniani są obcokrajowcy do TZMO ?

duszyczka
@Paweł

z tego co mi wiadomo to obcokrajowców nie zatrudniają

John

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w biurach? Jestem mgr logistyki i zastanawiam się na aplikacja do TZMO. Pozdrawiam

Moni

Stanowczo odradzam ! Nie pchaj się bo to strata czasu ! Atmosfera do przyjaznych nie nalezy ! Agencja płaci grosze za tak ciężką pracę ! Ta firma to porażka .Najgorsza atmosfera hala 7 ,8 i 5 brygada B Stanowczo odradzam ,nigdy więcej .Po 8 miesiącach zachorowalam i juz tam nie wrócę ,znalazłam pracę za te same pieniądze ,na 2 zmiany i w milej atmosferze ,az chce się chodzic i pracować ;-)

Laleczka
@Moni

Pracuje już tu kilka lat i faktycznie zgadzam się z negatywnymi opiniami....jeśli chcesz mieć miejsce na lżejszych i dobrych maszynach rzeczywiście trzeba trzymać palec w (usunięte przez administratora) i donosić .....jednak najgorsze jest w tym że te osoby latają donoszą a i tak odwrócą się i obgadują tych co do nich latają.????????????????za nic świecie nie będę donosiła idę do pracy pracować 8 godzin i dowodzenia ....pracować trzeba ...i faktycznie hala 5,7,8 najgorsza a mechanik na 8 wielki książę jak ma dobry humorek jest ok a jak nie to jedzie po wszystkich .....szkoda bo praca nienalezy do ciężkiej ale atmosfera tragedia!

duch
@Laleczka

a co powiesz o 10 hali?tam jest masakra

@Laleczka

Potwierdzam w całej rozciągłości wypowiedź.

Dawid
@duch

Czemu akurat na 10 jest tak źle? Opowiedz coś więcej :d

duch
@Dawid

żle to mało powiedziane robią się grupki tzw.psiapsi i jedna z drugą obgadują jesteś z 10 hali idziesz na inną halę i już złość na te osoby co pozostają albo jeszcze zastępują na maszynie no bo przecież to moja maszyna a ja musze iść na inną hale (usunięte przez administratora)

Bella prac.

Mam pytanie do pracowników firm nalezących do TZMO, czy u was także zabrane są dodatki w postaci premii? Bo u nas w Belli zabrali wszystkim premie, pomimo tego że produkcja idzie pełną parą i brakuje ludzi do pracy, a kierownictwo próbuje wmówić wszystkim że niby jest inaczej..

CL
@Bella prac.

W CLu nie zabrali, sprzedaż idzie pełną parą.

Plasta
@Bella prac.

Nie zabrali i nie dokładają jest standard 20pro

Mario

Dlaczego firma zmusza pracowników do szczepień gdzie to jest nie legalnie i stanowi to zagrożenie dla pracowników i dla ich zdrowia Można powiedzieć że to jest (usunięte przez administratora) .Praca za szczepienie Jak można tak traktować ludzi rząd z was robi głupców a wy wszystko tolerujecie na swoją korzyść .w końcu ludzie się zbuntują i co wtedy zrobicie.ZAKŁAD UPADNIE

@Mario

Po co piszesz takie bzdury . Nikt nikogo nie zmuszał.

Arek

Żałosna korporacja, mojej żonie nie przedłużono umowy po powrocie z urlopu macierzyńskiego, mimo wcześniejszego stażu na stanowisku, wizerunkowo to są na dnie.

ping

Nam też jest bardzo przykro, że Działowi Personalnemu TZMO jest przykro, i jesteśmy bardzo wzruszeni tym, że postępujecie zgodnie z przepisami prawa. Dziękujemy bardzo z zachęty do zadawania pytań Waszemu działowi, ale pozwolimy sobie nie skorzystać z Waszej uprzejmości, bo znamy już potencjalne odpowiedzi na zadane przez nas pytania. Serdecznie pozdrawiamy

@Arek

w jakim dziale pracowała?

Asia33
@Arek

Potwierdzam w 100 % ,wizerunek firmy schodzi na (usunięte przez administratora) i coraz bardziej cieszy się negatywnymi opiniami ...Bravo TZMO niedługo Bella stanie się gorszą firmą niż Kopernik ????

Dawid
@Asia33

Widzę że Twoje zdanie o TZMO nie jest najlepsze. Jak długo tam pracowałaś, możesz mi powiedzieć? No i może znajdziesz też jednak jakieś plusy pracy w tym miejscu, jak sądzisz?

Gabriela

Czytając poprzednie wpisy zauważyłam, że większość ma zastrzeżenia co do atmosfery pracy w TZMO.. A może ktoś wypowiedziałby się o innych warunkach zatrudnienia w firmie? Ja chciałabym się dowiedzieć czy można np. liczyć na premie? Ile one wynoszą i za co są przyznawane? Ile wynosi podstawa i ogólne miesięczne wynagrodzenie? Ktoś mógłby napisać? :)

lena

Odradzam prace w tej firmie, ludzie z HR opierają swoje ego o księżyc, bajkopisarze . Popracujesz, a potem Cie wywala , nie wiadomo czemu. Po trzech miesiącach, przeszłam do innej firmy i tak naprawdę to powinnam podziękować że mnie wywalili. Młodzi ludzie omijacie TZMO Toruń IMO skoda czasu na tą firmę nikt nie doceni tam Waszego zaangażownia, w TZMO nawet chyba nie czytali podstawowych książek o psychologi biznesu.

frytka
@lena

TZMO zawsze inwestowało w piękne Pałace na żółkiewskiego niż w Pracownika ,no i już niema tych pracowników .;D co tu gadać o tej firmie obudzi się z ręką w nocniku . Pozdrawiam

@lena

o jakim dziale mowa? w jakim Cię tak potraktowano produkcja spedycja?

@lena

również odradzam pracę w tej firmie , nie tylko młodzi maja przechlapane. Mnie zwolniono po 25 latach pracy w ramach "redukcji etaów" . Pracowałem ciężko na sukces tej firmy tak w kraju jak i za granicą a tu akuku ............. na pięć lat przed emeryturą " (usunięte przez administratora)" bo nie mówisz w dwóch językach , nie masz mgr. - wstyd nam za ciebie , nie możesz dalej u nas pracować

Optymista
@lena

W jakim dziale pracowałaś?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TZMO S.A.?

Maja

Nie polecam pracy w tej firmie ,jesli szukasz zatrudnienia i zależy Ci na dobrej atmosferze to nie znajdziesz jej napewno w tej firmie. Ludzie pracujący tam po kilka lat to jedna ,wielka rodzina ,jesli ktos nowy się pojawia patrzą krzywo,zadzierają nosa ,zdarza się ,że trafisz na maszynę ,gdzie przez całą zmianę nikt z Tobą słowa nie zamieni ,az sucho masz w ustach ,bo nie maszdo kogo buzi otworzyć .Odradzam !

Zostaw merytoryczną opinię o TZMO S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w TZMO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TZMO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TZMO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TZMO S.A.