Opinie o Extend Vision w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Extend Vision. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Extend Vision o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extend Vision w Kraków

Buuhahaha

buuhahaha!!!!! dooobre...piszą pracownicy buuuuuuhahaha!!!!!

Doprecyzuj proszę w czym tkwi problem z którym zwracasz się do użytkowników forum? Twój wpis jest chaotyczny i poruszasz w nim wiele kwestii, które nie są związane z pracą w firmie. Użytkownicy mają prawo zachować anonimowość na portalu GoWork.pl by mogli swobodnie wypowiedzieć się na temat pracy w danym miejscu. Administracja może usunąć ich wpis wyłącznie wtedy gdy łamią regulamin i/lub polskie prawo. Z regulaminem możesz zapoznać się tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli chodzi o zdanie dotyczące "złotego profilu" powiedz proszę co dokładnie masz na myśli? Informacje na ten temat nie są owiane żadną tajemnicą, nie trzeba ich także specjalnie szukać w Internecie - są dostępne na stronie głównej w zakładce "Opinie o Pracodawcach". O wszystkim możesz przeczytać tutaj: https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy Jeśli masz jeszcze inne wątpliwości dotyczące funkcjonowania serwisu, zapoznaj się także z informacjami zawartymi pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy

Ola

O’la Boga! Cóż to pani jeszcze nie wymyśli

Jakub

Polecam firmę ! Wszystko na czas! Fachowa obsługa , odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach ! Polecam w kraju i za granicą ! Pozdrawiam i mam nadzieję na dalszą współpracę.

Kris

Pracuje w firmie od lat, nie mam zastrzeżeń , nie mam pojęcia dlaczego tyle negatywnych słów ? Jak robisz wszystko co do ciebie należy otrzymujesz wypłatę , nikt nigdy nie zaplaci ci za siedzenie , nigdzie !

Jak dla mnie najlepsza firma zajmująca się sie organizowaniem stoisk targowych w Polsce.

That's the truth!

Piękna wizytówka firmy. Jeżeli wszystko było by w porządku, to nie było by tylu negatywnych komentarzy i wiadra pomyj. Chyba powinno dać to do myślenia niektórym ważnym.

@That's the truth!
@That's the truth!

Jeśli spełniamy twoich oczekiwań - nie obrażaj sie. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie nasze obietnice!

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Prael

Należy pamiętać, że pomawianie osób i firm jest przestępstwem, które zagrożone jest pozbawieniem wolności, podobnie jak działalność klasyfikowana jako nieuczciwa konkurencja, np. polegająca na publikowaniu nieprawdziwych lub negatywnych treści mających na celu manipulowanie opinią publiczną w celu oddziaływania na działalność zawodową osób lub działalność biznesową firm

Dno!
@Prael

Zabrakło argumentów? Czy po prostu prawda aż tak boli?

Tama

Śmieszne to wszystko i żałosne. Konkurencyjne firmy odsmarowują przedsiębiorców bez żadnych konsekwencji!

Jacek

Dobrze się pracuje w firmie? Podpowiedzcie coś, czy są potrzebni pracownicy?

Asia
@Jacek

Ciekawy sposob nawiazywania kontaktu z pracownikami przez forum ...

Robert
@Jacek

Jacku! Bardzo dobrze się pracuje! Pracownicy są potrzebni, kolejne osoby złożyły wypowiedzenie.

@Szalony, opinie zawierające mowe nienawiści nie są zgodne z regulaminem forum GoWork.pl jak również mogą mieć konsekwencje prawne. Zapoznaj się ponownie z regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin @True, wypowiedź jest wzięta w cudzysłów zatem nie jest to Twój punkt widzenia? Jednak mimo wszystko zamieściłeś opinie dotyczącą serwisu GoWork.pl w tym miejscu. Jaki jest cel Twojego działania? Forum pomogło wielu osobom nie tylko poznać opinię na temat pracy ale i dowiedzieć się o różnych następstwach aplikowania do firmy, benefitach, atmosferze czy możliwościach rozwoju. Jeśli chcesz dowiedzieć się na jakiej zasadzie funkcjonuje forum to szereg zasad dotyczących działania serwisu GoWork.pl, który znajduję się pod niżej wymienionymi linkami: https://www.gowork.pl/regulamin oraz https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy i https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy

Wolf
@Ewa

pamiętaj, że wilki nie przejmują się tym co mówią o nich barany

I have a dream
@Ewa

Niech pani spełnia marzenia. Niech pani zapomni o wszystkim co pani wmówiono i niech pani spełnia marzenia

True

„Jednym z miejsc, w którym do tej pory szukaliśmy informacji (jak myśleliśmy rzetelnych) był znany serwis gowork.pl, na którym to rzekomo pracownicy obecni jak i byli wyrażali opinie na temat pracy jak i samego pracodawcy. Okazuje się jednak, że to nic innego jak pic na wodę. Oczywistym jest iż do komentarzy w Internecie należy podchodzić ostrożnie, gdyż przepełniony jest on tzw. Trollami internetowymi, jednak to co wyprawia (usunięte przez administratora)woła o pomstę do nieba. Jeżeli szukasz pracy, nie kieruj się opiniami z gowork.pl, ponieważ prawda może okazać się zupełnie inna”

Grosik

No cóż...firma zamiast dac zarobić za powiedzmy szczerze ciężka prace, wydaje na etaty dla pań recepcjonistek, pań od fejsbuka, i pociotkow. Nie dają zarabiać i dużo ludzi się zwalnia. Płacą na czas ale bardzo mało, obiecują Bóg wie co ale w praktyce jest to kolejna poniżej średniej praca.

Krysia
@Grosik

to może pani (usunięte przez administratora) nauczą cię oszczędzać grosza. Grosz zaoszczędzony to grosz zarobiony!

pracujee

Tutaj trzeba mieć głowę do tego do się robi i mieć trochę pojęcia... pracuje od dobrych kliku miesięcy i nie mam zastrzeżeń. Wiadomo, że znajdzie się osoba która chce zepsuć całą atmosferę , ale to chyba jak w każdym miejscu - nie ma co się przejmować i robić swoje.

JA

ludzie zwalniajcie się, nikt nie jest niewolnikiem, ale robienie wokoło tego szumu i złej atmosfery to poniżej godności, są osoby które cenią Naszą firmę, a taki wiesiek latający od rana do nocy że jest źle to żenada !!! Wypuszczanie nowych że jest źle jest słabe jak radler.

Administrator 16.02.2018 09:28

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Extend Vision? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Jak sadzicie czy firma zdecyduje sie na podwyżki żeby zatrzymać pracowników?

Nick Carter
@Adam

W życiu! Podwyżka to jest ostania rzecz na jaką można liczyć od zarządu EV. Sądząc po obecnym bardzo niskim morale w firmie za rok zostaną tylko prezesi i księgowa. Ciekawe który z nich będzie docinał PCV a kto wyklejał ? Ciekawe ilu pracowników zwolni się do końca roku, ponoć już wszyscy szukają nowej pracy :]

@Nick...t C.
@Nick Carter

żyjesz w swoim świecie i ze swoimi strachami @Nick...t!

@@Nick...t C.

Panie Robercie podobno to zarząd ostatnio ma wielkiego stracha i się boi.

Wdzięczny

Extend Vision? Prawdopodobnie najlepsza firma wystawiennicza w Polsce!

Sympatyk

wiadomo, że Extend Vision przedstawia swoim Klientom nie tylko konkretną ofertę, lecz także proponuje szerokie doradztwo i fachową pomoc

Jan

Jeśli interesujesz się pracą w Extend Vision, a nowe wyzwania zawodowe traktujesz z entuzjazmem, napisz do firmy: kariera(ad)extendvision_pl Pozdrawiamy :-)

Dendrite International

'Nasza firma, Dendrite International (NASDAQ: DRTE), świadczy kompleksowe usługi dla firm farmaceutycznych na całym świecie. Posiadamy odziały w 26 krajach w tym 15 oddziałów w Europie; [...]przygotowując Międzynarodową konferencje Eye For Pharma w Paryżu bez wahania zleciliśmy wykonanie projektów firmie Extend Vision. Profesjonalizm, rzetelność, terminowość oraz życzliwa atmosfera współpracy – te słowa najlepiej oddają charakter firmy. Extend Vision to partner, na którym można polegać!'

M.O.T. Kraków

'Małopolska Organizacja Turystyczna wyraża podziękowanie dla firmy Extend Vision za profesjonalną współpracę w kwestiach związanych z wystawiennictwem. Systemy wystawiennicze tej firmy, poza rzetelnym i terminowym wykonaniem, odznaczają się wysoką jakością, estetyką i funkcjonalnością. Na podkreślenie zasłużyła także wysoka jakość obsługi: pracownicy Extend Vision wykazali się dużą otwartością na nasze potrzeby i sugestie. Wysoko cenimy sobie współpracę z Extend Vision i polecamy tę firmę wszystkim, którym zależy na profesjonalnej i szybkiej realizacji działań wystawienniczych.

Ocmer Łódź

'[...]Wyrażamy zadowolenie ze współpracy jednocześnie polecając firmę EXTEND VISION jako sprawdzonego i solidnego Partnera'

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Extend Vision?

Kandydaci do pracy w Extend Vision napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Extend Vision