Opinie o Extend Vision w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Extend Vision. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Extend Vision o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extend Vision w Kraków

chetny pracownik

bardzo was uprzejmie prosze, odpiszcie czy mam szanse

pracownik chetny

z wielka przyjemnościa dostarcze dodatkowych informacji, jesli moje doswiadczenie i kwalifikacje beda odpowiadać waszej firmie

'Zgadzam się z poniższymi wpisami, istnieją wiele lat na rynku a ja współpracuję z nimi od 2005 roku. Dla mnie najważniejsze jest to, że potrafią za każdym razem przygotować projekt, który odpowiada moim oczekiwaniom. Potrafią dopasować się do mojego budżetu nawet wtedy gdy mam ograniczone finanse. Polecam firmę szczerze. Izabella T.'

Darek S.

Zdecydowanie polecam. Spędziłem w firmie ponad 4 lata i był to dla mnie bardzo dobry okres. Firma pro-rodzinna, na poziomie, nigdy nie czułem presji... Wielki szacun dla (usunięte przez administratora)

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
@Boguś

Boguś sio, sio - panu już dziękujemy

Extend Vision

Firma Extend Vision od lat i nie tylko na forach internetowych uprawia czarny PR w stosunku do innych osób a w szczególności w stosunku do firm konkurencyjnych lub osób które w przeszłości świadczyły usługi na rzecz firmy Extend Vision. Próby wywierania wpływu na opinię publiczną poprzez pomawianie i dezinformowanie oraz rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, nawoływanie do potępiania a także próby wpływania na zatrudnienie pracowników w firmach konkurencyjnych to fałszywe, nieuczciwe i nieetyczne działania firmy Extend Vision. Zgodnie z art. 14 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz. 1503, z późn. zm., dalej „ustawa”), rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd wiadomości o swoim lub innym przedsiębiorcy albo przedsiębiorstwie, w celu przysporzenia korzyści lub wyrządzenia szkody stanowi czyn nieuczciwej konkurencji. Rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd informacji o przedsiębiorstwie lub przedsiębiorcy, zgodnie z art. 26 ust. 1 i 2 ustawy może powodować także odpowiedzialność karną (za wykroczenie).

Luka

'Dobra firma, przyjazna rodzinna atmosfera, przychylne i otwarte nastawienie pracodawcy do pracownika niespotykane w innych firmach. Mozna na nich polegac w trudnych sytuacjach'

Janek

Polecam, dobra organizacja pracy i zarobki ok!

Job

'praca w dobrej atmosferze i za dobra kasę, jak najbardziej!'

Znów to szuranie...

"Wznoszą się prostaczkowie i osiągają niebo - a my ze swoją wiedzą pogrążamy się w piekle." Św. Augustyn Znów to szuranie, bełkotu chór, Znów na ulice wylazło z nór Dwieście tysięcy, trzysta tysięcy Poprzebieranych świątecznych zmór. Zieje pustynią zeszklały wzrok, W otchłań zapada każdy ich krok, W ultra-kolorach, w meta ubiorach Łażą rozwlekle przez cały rok. To oni - sprawcy brzuchatych bab, Sznycla, gazety, tryumfów, klap, Skrótów, paszportów, forsy i sportów, Słowa "gustowny" i słowa "schab". To oni - naród, społeczność, wiek, Styl i epoka, i dziejów bieg, Ten sam odwieczny wróg niebezpieczny, Podsłuch powszechny, masowy szpieg. Rozstąp się, bruku upiornych miast! Rozstąp się, niebo, zbrojownio łask! Biesa tępego, biesa głupiego Oświeć i przeraź gradem swych gwiazd!

@Bogusław D.

W nawiązaniu do ostatniego wpisu warto przytoczyć ponownie dla pełnego obrazu : Pomimo wszystkich sytuacji, kiedy wielokrotnie nadszarpnięte zostało w firmie zaufanie , właściciele firmy E.V. jako nadrzędny cel przyjmują zasadę obdarzania pełnym zaufaniem swoich pracowników, partnerów i kooperantów! W firmie E.V. było już kilka sytuacji, podobnych do zachowań osoby, która w tak wylewny sposób przedstawiła powyżej swoje wyjście z E.V. ( i dla jasności obrazu z wyprowadzeniem transakcji wartych kilkaset tysięcy złotych do swojej firmy). Może warto przy tej okazji przytoczyć fragment ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, na którą tak bardzo powołuje się ta osoba. Art. 11. 1. Czynem nieuczciwej konkurencji jest przekazanie, ujawnienie lub wykorzystanie cudzych informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa albo ich nabycie od osoby nieuprawnionej, jeżeli zagraża lub narusza interes przedsiębiorcy. 2. Przepis ust. 1 stosuje się również do osoby, która świadczyła pracę na podstawie stosunku pracy lub innego stosunku prawnego – przez okres trzech lat od jego ustania, chyba że umowa stanowi inaczej albo ustał stan tajemnicy. Zaznaczyć przy tym również należy, że p.Bogusław D. założył firmę konkurencyjną do swojego pracodawcy jeszcze w trakcie trwania stosunku pracy. Wypis z rejestru CEIDG Data wpisu 2012-12-13 15:13:16 Założenie działalności gospodarczej Numer wniosku 001697626/2012
 Z ostatnich wpisów na tym forum można również wyczytać jak p.D bez żadnych dowodów okrzyknął się Wikileaks forów internetowych, oczerniając przy tym osobę przywoływaną przez niego z imienia oraz swojego byłego pracodawcę. To tylko potwierdza, że jeśli ktoś ma coś na sumieniu, to ma wrażenie że wszyscy go obserwują, piętnują i potępiają. Zastanawiające jest też, czy takie wpisy nie podpadają pod paragraf za naruszenie dóbr osobistych przywołanej przez p.D z imienia osoby i reprezentowanej przez niego firmy .

A gdzież by tam

16.11.2015. Pani Premier w nowym gabinecie w pierwszym dniu urzędowania. Wchodzi do niej sekretarka i mówi, że przydzedł jakiś facet. Pani Premier żeby zrobić dobre wrażenie, jaka to ona jest teraz ważna i zapracowawana, każe mu czekać. Po 20 minutach każe go wpuścić, ale by zrobić na nim wrażenie podnosi słuchawkę telefonu i zaczyna fantazjować, mówiąc do słuchawki: "Tak..., tak... jasne, przekaże Putinowi że na pewno się na to nie zgodzimy, nie...nie ma mowy, tak...to nasze ostatnie słowo". W końcu odkłada słuchawkę i udaje, że dopiero w tej chwili zauważyła faceta i pyta: -Co pana tu sprowadza? -Jestem z telekomunikacji. Przyszedłem podłączyć telefon!

Ela

'Bardzo polecam, ogromna kultura organizacji, szacunek dla pracownika, zaufanie, współpraca na wysokim poziomie. Pensja bardzo ok chociaż trzeba na nią zapracować. Po 7 latach pracy w Extend Vision zawsze będę tą firmę wspominała jako ogromnie pozytywne przeżycie ! Dajecie rade!'

@aug

Dobrze napisane @Aug, bo to co mamy i my z tej przygody, to po prostu najczystsza radość !

B.D.

Robert, zdecyduj się w końcu czy piszesz do Pani Anety czy do mnie bo już nie wiem czy oszalałeś czy jestem Panią Anetą :) a tak w ogóle to noji? ps... Twoje zachowanie mało że nie odstrasza od odchodzenia z Extend Vision to może nawet zachęcać.

aug

Pracowałem w EV przez 6 lat i dla Mnie był to dobry czas .Jak każdy pracodawca ma swoje wady ale w ogólnym rozrachunku duży plus dla właścicieli za stworzenie miejsca pracy przyjaznego dla pracowników.

No co ty

Pewnie, że kobieta jest jak herbata w torebce - z jej mocy można zdać sobie sprawę tylko w gorącej wodzie

Zysk i strata

'Ażeby dostać kawałek kiełbasy, Zgodnym sposobem wziął chłopiec trzy basy. Ledwie się strzepnął i skarbem nabytym Łzy ocierając, powąchał go przy tym, Biegnie ze szkoły wygłodniały żaczek: - Stój! - krzyczy - nie jedz. odkupię przysmaczek. - Mądryś! - odpowie właściciel kiełbasy - Dopiero za nią dostałem trzy basy. - Dajże mi pięć, a daj ją zjeść! - Targ w targ - wyrzepił mu sześć I dał, Co miał. Grosz na groszu - lichwa czysta, Jednak kapitalista, Rozważywszy sobie, Coś się w głowę skrobie. - Nie tylko to szkolne żaki Biorą z handlów skutek taki; Często Gęsto, Los szalony Gdy z rachubą pójdzie w tuzy, Stratą - plony; Zyskiem - guzy'

Darek S.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Extend Vision?

Kandydaci do pracy w Extend Vision napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.