Opinie o Extend Vision w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Extend Vision. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Extend Vision o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extend Vision w Kraków

Jak traktują pracowników? Z szacunkiem i w taki sposób jak sam chciałbym aby mnie traktowano. Niby niewiele, ale takie podejście podoba mi się! Atmosfera, samodzielność, kultura w traktowaniu innych choć nie raz pewnie niektórym opr by się przydał!

profesjonalizm

Firma o wyjątkowej kulturze i b.dobrej organizacji pracy. Byłem pod wrażeniem wykonania stoiska w Paryżu. Wszelkie formalności wzięli na siebie profesjonalnie. Polecam do współpracy!

@b.d.

Wspólnicy twoich wspólników nie są naszymi wspólnikami p. Bogusławie D. Jak już coś piszesz, to rób to chociaż z talentem!

ble

Słaba stawiająca extend vision w fatalnym świetle prowokacja Robert, a może powinieneś pisać na forach brajlem? Robiłeś z siebie już durnia pisząc po forach do mnie po chińsku i alfabetem morsa, czy na pewno wszystko ok ze zdrowiem? Przypomnij sobie: alfa 2015-11-10 17:51:59 ..-. .. .-. -- .- -....-..----..-..- .--.---.-...-.-..-....- Alfabet życia 2015-11-13 15:41:12 ..-. .. .-. -- .- .--- .- -.- .. .-- .-.. .- ... -.-. .. -.-. .. . .-.. -. .. . -.. --- -.. -. .. .--. --- .-.. . -.-. . -. .. .- 客人 2015-11-16 00:10:40 本公司与

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
@Bogusław

Myślę, że nie powinniśmy prosić Cię o szczerość, ale o milczenie Boguś

bleee

w końcu zakulisowa twarz extend vision :)

takijeden

Pracuje w firmie od dłuższego czasu i jakoś nie widzę opisywanych problemów, fakt z osób które odeszły raczej nikomu się nie wiedzie stąd pewnie te gorzkie żale, są i tacy co wracają, generalnie cieniasy pozostaną ciency i będą szczekać po internetach, Boguś "chodź tu prosiaczku" pamiętasz aferę którą po tych słowach nakręciłeś hrabio jaśnie oświecony handlowcu i jedyny namaszczony przez muzę reklamy człowieku.

Nostradamus

Twoja maska tak się zużyła, że widać przez nią twoją twarz Boguś!

Klo

Pan Robert bije na głowę Krzysztofa Jackowskiego, zawsze wie kto do niego pisze... litości.

@D.

Istotnie, pana wypowiedź to ironia robienia z niedostatku wiedzy oznaki wyższości p.D

ble

To prawda, milczenie to przyzwolenie na takie działania jak chorobliwe szkalowanie 6-8 byłych pracowników oraz współpracowników firmy Extend Vision z którymi p. R. nie był wstanie rozsądnie i po ludzku się rozstać. Tu należy szukać przyczyn bo raczej mało prawdopodobnym jest aby wszystkie te osoby okazały się nieuczciwe, chyba że te działania to ten nadrzędny cel firmy o którym mowa wyżej :)

Ad D.

Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno panie D., bo im większa tutaj histeria, tym bardziej oczywiste kłamstwo!

@bleee

A zatem Pan Robert jest ekspertem od prawdy. Od dawna ma z nią problem więc manipulując samodzielnie postanowił ją ukształtować i wyspecjalizował się w uprawianiu czarnego PR w stosunku do innych osób. Takie nierozważne anonimowe podszywanie się i nawoływanie do potępiania i piętnowania innych ludzi oraz próby wpływania na zatrudnienie pracowników w innych firmach to działania nie mające nic wspólnego z wiarygodnością takich osób. Jego nierozważne zachowanie nie tylko obciąża samego siebie ale też najbliższe jego otoczenie.

@bleee @B.D.

Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od prawdy p.D.B., bo wiekszość wie, że z suchej szmaty woda nie poleci, jakbyś nie wykręcał!

@R.J

Zarząd Extend Vision a ściślej p. R.J. od lat i nie tylko na forach internetowych uprawia czarny PR w stosunku do innych osób a w szczególności w stosunku do firm konkurencyjnych lub osób które w przeszłości świadczyły usługi na rzecz firmy Extend Vision. Manipuluje otoczeniem dezinformując i rozpowszechniając fałszywe informacje, nawołuje do potępiania i piętnowania innych ludzi a także próbuje wywierać wpływ na zatrudnienie pracowników w innych firmach, to fałszywe, nieuczciwe i nieetyczne działania konkurencyjnej firmy należącej do tego człowieka. Próby wywierania wpływu na opinię publiczną poprzez pomawianie i dezinformowanie. Zgodnie z art. 14 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz. 1503, z późn. zm., dalej „ustawa”), rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd wiadomości o swoim lub innym przedsiębiorcy albo przedsiębiorstwie, w celu przysporzenia korzyści lub wyrządzenia szkody stanowi czyn nieuczciwej konkurencji. Rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd informacji o przedsiębiorstwie lub przedsiębiorcy, zgodnie z art. 26 ust. 1 i 2 ustawy może powodować także odpowiedzialność karną (za wykroczenie).

bleee

Zarząd Extend Vision to mistrzowie w profesjonalnym uprawianiu retoryki w stosunku do swoich pracowników jak i innych podmiotów. Manipulowanie ludźmi to codzienność w tej firmie, wraz z profesjonalnie przeprowadzoną rekrutacją mydlenie oczu, składanie obietnic potem rzeczywistość okazuje się zaskakująca.

@D.B.

Kłam­stwa nie staną­ się prawdą tyl­ko dlatego, że komuś się wydaje że uwie­rzy w nie więcej osób p.D.B Warto przytoczyć jeszcze raz dla pełnego obrazu : W firmie E.V. było już kilka sytuacji, podobnych do zachowań osoby, która w tak wylewny sposób przedstawiła powyżej swoje wyjście z E.V., w tym przypadku -jak pisze w roku 2013 ( i dla jasności obrazu z wyprowadzeniem transakcji wartych kilkaset tysięcy złotych do swojej firmy). Postępowanie sądowe, o którym wspomina wskazana powyżej osoba zostało zawieszone na etapie przedsądowym w sprawie o zaniechanie przez p.D. czynów nieuczciwej konkurencji z inicjatywy firmy E.V., a nie zainteresowanego, tym bardziej nie z rozstrzygnięcia sądu. Może warto przy okazji przytoczyć fragment ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, na którą tak bardzo powołuje się ta osoba. Art. 11. 1. Czynem nieuczciwej konkurencji jest przekazanie, ujawnienie lub wykorzystanie cudzych informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa albo ich nabycie od osoby nieuprawnionej, jeżeli zagraża lub narusza interes przedsiębiorcy. 2. Przepis ust. 1 stosuje się również do osoby, która świadczyła pracę na podstawie stosunku pracy lub innego stosunku prawnego – przez okres trzech lat od jego ustania, chyba że umowa stanowi inaczej albo ustał stan tajemnicy. Zaznaczyć przy tym również należy, że p.D założył firmę konkurencyjną do swojego pracodawcy jeszcze w trakcie trwania stosunku pracy. Wypis z rejestru CEIDG Data wpisu 2012-12-13 15:13:16 Założenie działalności gospodarczej Numer wniosku 001697626/2012
 Z ostatnich wpisów na tym forum można również wyczytać jak p.D bez żadnych dowodów okrzyknął się Wikileaks forów internetowych, na których 'widzi' wszechobecny czarny PR na swój i nie tylko swój temat, oczerniając przy tym osobę przywoływaną przez niego z imienia. To tylko potwierdza, że jeśli ktoś ma coś na sumieniu, to ma wrażenie że wszyscy go obserwują, piętnują i potępiają. Zastanawiające jest też, czy takie wpisy nie podpadają pod paragraf za naruszenie dóbr osobistych przywołanej przez p.D z imienia osoby i reprezentowanej przez niego firmy. Pomimo wszystkich sytuacji, kiedy wielokrotnie nadszarpnięte zostało w firmie zaufanie , właściciele firmy E.V. jako nadrzędny cel przyjmują zasadę obdarzania pełnym zaufaniem swoich pracowników, partnerów i kooperantów!

Ad Extend Vision , p. Robert J.

Firma Extend Vision od lat i nie tylko na forach internetowych uprawia czarny PR w stosunku do innych osób a w szczególności w stosunku do firm konkurencyjnych lub osób które w przeszłości świadczyły usługi na rzecz firmy Extend Vision. Rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji oraz nawoływanie do potępiania i piętnowania innych ludzi a także próby wpływania na zatrudnienie pracowników w innych firmach to fałszywe, nieuczciwe i nieetyczne działania konkurencyjnej firmy Extend Vision. Próby wywierania wpływu na opinię publiczną poprzez pomawianie i dezinformowanie. Zgodnie z art. 14 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz. 1503, z późn. zm., dalej „ustawa”), rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd wiadomości o swoim lub innym przedsiębiorcy albo przedsiębiorstwie, w celu przysporzenia korzyści lub wyrządzenia szkody stanowi czyn nieuczciwej konkurencji. Rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd informacji o przedsiębiorstwie lub przedsiębiorcy, zgodnie z art. 26 ust. 1 i 2 ustawy może powodować także odpowiedzialność karną (za wykroczenie).

ad Bogusław D. 2017-03-06 11:55

Nie wszystko co jest dozwolone jest uczciwe p.D.B. Jeśli nawet wszystko jest dozwolone Co prawnie nie zostało zabronione To nie wszystko co dozwolone jest uczciwe i godziwe Resztę proszę dopowiedzieć sobie sam p.Bogusławie D.

art. 26 ust. 1 i 2

Firma od lat i nie tylko na forach internetowych uprawia czarny PR w stosunku do innych osób oraz firm konkurencyjnych, rozpowszechnia nieprawdziwe informacje oraz nawołuje do potępiania i piętnowania innych ludzi a także próbuje wpływać na zatrudnienie pracowników w innych firmach, to niektóre z nieetycznych działań firmy Extend Vision. Rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd informacji o przedsiębiorstwie lub przedsiębiorcy, zgodnie z art. 26 ust. 1 i 2 ustawy może powodować także odpowiedzialność karną (za wykroczenie). Zgodnie z art. 14 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153, poz. 1503, z późn. zm., dalej „ustawa”), rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd wiadomości o swoim lub innym przedsiębiorcy albo przedsiębiorstwie, w celu przysporzenia korzyści lub wyrządzenia szkody stanowi czyn nieuczciwej konkurencji.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Extend Vision?

Kandydaci do pracy w Extend Vision napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Extend Vision