Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Błażej

Ale wymyślacie głupoty

Były już pracownik

Układy i przekręty a cierpimy my powinni kupić więcej helikopterów i Mercedesów nikt nie jest debilem i ludzie widzą a teraz wciskają nam bzdury

Pracowanik

dokłądnie tu juz powininen działać dawno pip i wkroczyć cba

robol

oni sie z pracownikiem nie licza mają nas za totalnych śmieci nik nawet nie ma jajec okrelić co dalej byle na kradli nikt za to nie beknie ja tylko czekam jak bedzie wyliczone te niby postowjoe i jak bedzie bankructow kazemu pracownikowi nalezy sie odprawa a i postowjoe 100 procent nie 60 pamietajcie ludzie nie dajmy sie juz (usunięte przez administratora) z naszych pieniedzy

Magazyn1
@Pracowanik

Najlepiej niech prokurator sprawdzi z kim Heniek robi interesy

Kiero

Ktoś wie kiedy rusza produkcja?

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

Leszno
Prsyprawy

Czekamy jak sytuacja się rozwinie czy gangusie się dogadają

Pracuś

Przecież do Oddziału w Mokrsku towar jedzie od ponad tygodnia, półtusze idą chyba idą pieszo ???? Poczekajmy ????

kazio

lubnaerka wyżarła wszystko to i zakład upada

Izaxx

Czyżby (usunięte przez administratora). miała na to wpływ ??

Zwalniam się
@Izaxx

Raczej nie Teresa tylko (usunięte przez administratora) bo kto inny jeździ 3 osiową G klasą ale siedzi i niewiadomo czy jego macki przylepiły się do firmy

karol

nie ma co upadek, szukaj czlowieku lepszej pracy

ktos

Wypowiedzenie w Czwartek złożone. Pozdro Goczałkowice

asd
@karol

(usunięte przez administratora)dał czas na restrukturyzacje. Za nie długo do pracy

Kaban
@asd

Heniek cwany lis. Z wykształcenia prawnik. To wszystko ukartowane pod jego dyktando zeby wyrolowac banki

jebaćhadziaja
@karol

W Dv żle było to teraz szukaj enzel

Byku

Bob widać masz wiedzę i rację. Szacun.

Robuś

Czas szukac pracy,banki wypowiedzialy umowe i brak wyplat zgloszono to do prokuratury.Prawie pewne ze produkcja bedzie wstrzymana i upadek i kania pojdzie pracowac na budowe.

fizol
@Robuś

robuś spokojnie wypata musi być wypłacona za maj te pare dni postojowych to samo dotyczy czerwca + opdrawa pracownicza to juz mu nie przejdzie poszło na cała Polske każdy wie co i jak kasa do 20 kto takie terminy daje robilismy za friko co tam mowilem pojmdzy do pipu i tyle niech płaci zalegla wyplate itp mozna tak siedziec w domu miesiacami postojowe leci 100 płatne to na to samo wychodzi czy robisz czy nie

Gyhh

Wreszcie buc jeden dostanie za swoje. W internecie piszą o podejrzanych interesach na kwotę 400 mln a oni mówią że przez cenę surowca choć sprowadza najtańszy chłam z Danii. A ta firma z którymi robili podejrzane interesy to Rubin Energy. A nie wiedzą że to Kania tylko inna nazwa. Śmiech na sali. Szkoda mi was ludzie bo przez takich ludzi jak G....k W....a B....r i inni jesteście na bruku. Żądali uczciwości i sami jej nie mieli. Kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później karma wraca.

Ddha
@Gyhh

Poza tym jest jeszcze hotel na mariackiej w Katowicach. Może niech sprzeda będzie na wypłaty. Ciekaw jestem ile tam zostało wyprowadzonych pieniędzy z firmy.

To sie w głowie nie mieści naprade w święta iść do pracy ludzie maja rodziny itp kiedy macie zamiar wyplacac za sobote czy wogóle macie wy pracodawcy sobie za dobrze macie gdzie dodatki do czterobrygadowki te wasze 2100 to wszedzie sie juz zarobi a tu człowiek (usunięte przez administratora) w świeta soboty niedzieli jakies system nic trzeba wziąśc podziekowac temu czemuś bo to sie juz w pale nie mieści aby chodzic w najwieksze swieto do pracy od nastpengo roku wielki piatek dniem wolnym od pracy cieakwe jak to ominie ta praca to dla ludzi co nie maja rodzin itp jak sie jest młodym nie polecam nikomu naprwae raz takie pieniadze dwa za atmosfere brak życia tylko kania kania a 3/4 nierobiszy zaczynajac od niebieskich konczac po czerwonych zdrowych świat i spokojnyc z rodzina nie kania nie ma to jak spedzic wielka soboe i świeta w robocie

mariola

z tego co słyszałam, to w Kani wiążą łańcuchami i nie da się zmienić pracy nawet jak ludziom nie pasuje - dlatego rozumiem, że mimo że jest ci tam źle, to nie zmieniasz pracy. Ale skoro tyle tam jesteś, to może ktoś mądrzejszy nauczy ci gdzie stawiać przecinki. Albo przynajmniej jakikolwiek przecinek bo tego bełkotu na 10 linijek nie bardzo można było ogarnąć

@mariola

(usunięte przez administratora),ile ci za to płaca masz przecinek czujesz sie lepiej z tym jakis nierobisz nastpeny co godzinke na papiersokq na palaarni kolejny obibok

Yogi

Kazdy ma co do pracy wybór można ją zmienić jak się nie podiba że 4brygadówka ja tam nie pracuje

Robol

Narazie nie szukam nalezy nam.sie odprawa wiec spokojnie ☺

Ktos

Jak by ogłosili bankructwo to wypłat nie zobaczymy. Teraz nie wiadomo czy się podniosą czy już nie ma szans...Niech ktoś da znać jak mu coś wiadomo na temat wypłat czy jeszcze je dostaniemy.

ui
@Ktos

Do kiedy postojowe . przeciez wiecznie nie bedziemy czeka???

jj
@ui

1. Kluczowi Dostawcy zostaną zaspokojeni poprzez zapłatę 100% łącznej kwoty wierzytelności głównej oraz kwoty odsetek za okres do dnia poprzedzającego dzień otwarcia przyspieszonego postępowania układowego, w 16 (szesnastu) równych ratach kwartalnych, płatnych począwszy od pierwszego dnia kwartału rozpoczynającego się po dniu uprawomocnienia postanowienia sądu restrukturyzacyjnego o zatwierdzeniu układu („Data Początkowa”). 2. Obligatariusze zostaną zaspokojeni w drodze emisji na rzecz posiadaczy Obligacji jednej serii nowych obligacji Dłużnika („Obligacje Restrukturyzacyjne”) na następujących warunkach: a) wartość nominalna Obligacji Restrukturyzacyjnych będzie równa 100% łącznej kwoty wierzytelności głównej oraz kwoty odsetek z Obligacji na dzień poprzedzający dzień otwarcia przyspieszonego postępowania układowego, b) kupon odsetkowy będzie wynosił 3,5 % w stosunku rocznym, c) odsetki będą naliczane i płatne w okresach półrocznych („Okres Odsetkowy”), d) pierwszy Okres Odsetkowy rozpocznie się po upływie 48 (czterdziestu ośmiu) miesięcy od Daty Początkowej, e) data wykupu Obligacji Restrukturyzacyjnych przypadać będzie na koniec 84 (osiemdziesiątego czwartego) miesiąca od Daty Początkowej, f) Obligacje Restrukturyzacyjne nie będą amortyzowane. Posiadacze Obligacji, którzy nie obejmą Obligacji Restrukturyzacyjnych zostaną spłaceni w terminach i kwotach, jak Pozostali Wierzyciele. 3. Wierzyciele Finansowi objęci układem z mocy prawa lub za ich zgodą, zostaną zaspokojeni poprzez zapłatę 100% łącznej kwoty wierzytelności głównej oraz odsetek za okres do dnia poprzedzającego dzień otwarcia przyspieszonego postępowania układowego, w równych ratach miesięcznych płatnych przez okres 96 (dziewięćdziesięciu sześciu) miesięcy począwszy od dnia, w którym upłynie okres 48 (czterdziestu ośmiu) miesięcy od Daty Początkowej. Każda rata układowa będzie oprocentowana w wysokości 2,0 % w stosunku rocznym. Odsetki będą naliczane od Daty Początkowej. Odsetki naliczone od raty układowej będą należne i płatne w przewidzianej dacie spłaty raty układowej. 4. Wierzytelności ZUS, zobowiązania podatkowe i pozostałe zobowiązania publicznoprawne objęte układem zostaną zaspokojone poprzez odroczenie i ratalną spłatę 100% wierzytelności głównej wraz z należnościami ubocznymi za okres do dnia poprzedzającego dzień otwarcia przyspieszonego postępowania, w równych ratach miesięcznych płatnych przez okres 96 (dziewięćdziesięciu sześciu) miesięcy począwszy od dnia, w którym upłynie okres 24 (dwudziestu czterech) miesięcy od Daty Początkowej. 5. Drobni Wierzyciele zostaną zaspokojeni poprzez zapłatę 80% kwoty wierzytelności głównej w równych ratach miesięcznych płatnych przez okres 24 (dwudziestu czterech) miesięcy począwszy od Daty Początkowej. 6. Pozostali Wierzyciele zostaną zaspokojeni poprzez zapłatę 80% kwoty wierzytelności głównej do wysokości kwoty 100.000 złotych oraz 40% kwoty wierzytelności głównej powyżej kwoty 100.000 złotych w równych ratach miesięcznych płatnych przez okres 48 (czterdziestu ośmiu) miesięcy począwszy od dnia, w którym upłynie okres 24 (dwudziestu czterech) miesięcy od Daty Początkowej.

Kris

No jak zatrudnia się takie (usunięte przez administratora)prosto z ulicy jak panie agaciunia z przypraw goczałkowice to czego się spodziewacie, żal tylko ludzi którzy musieli pod nią pracować

Polska
@Kris

Widać masz krotkie spojrzenie i widać płytkie. Jakby nie było jakaś Agata jest winna długom na ponad 800.000.000. Napisałem Tobie zera żebyś wiedział. A jak masz info to prokuratora stoi przed tobą otworem. Złóż zawiadomienie. Śmiało bądź odważny. Miej jaja. A jak nie to nie odzywaj się jak nie wiesz. Bo to jest karalne. Idź do zarządu masz prawo powiedz im o tym niech cię poznają. Kozak tutaj a realu portkami trzęsiesz. Nawet nie masz odwagi się zwolnić bo może do innej pracy się nie nadajesz. Pozdziekuj Panu Kani ze ciebie zatrudnił. Takiego d.......a jak ty.

Wypat 10 nie bedzie. Ok 20 maja byc najszybciej oewne info

Ktos2
@Adam

A odstetki beda naliczane to samo dotyczy rat zaciagnietych w banku

SRADAM
@Ktos2

Wypłaty będą nie później niż ostatnio dla pracowników produkcyjnych, proszę nie siać fermentu

@SRADAM

A ostatnio kiedy byly? 17 wiec blisko 20

SRADAM
@Adam

14 były, to nie 20

Czy ktoś wie ile procent stawki będą wypłacali postojowe? Proszę o odpowiedź osoby które wiedzą a nie slyszały lub wydaje im się.

wasza

formalnie 60,ale chyba pieniędzy w tym miesiacu nie będzie. 121000zł mają tylko na koncie

NICK
@wasza

Kodeks pracy stanowi, że pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania - 60% wynagrodzenia. W każdym przypadku wynagrodzenie to nie może być jednak niższe od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę. Co to oznacza? Stawka osobistego zaszeregowania to nic innego, jak otrzymywane przez pracownika wynagrodzenie zasadnicze, bez żadnych dodatków i premii. Jeśli w umowie o pracę jest określona stała stawka miesięczna lub godzinowa to przysługuje 100% wynagrodzenia zasadniczego tj. bez premii, dodadków. Jeśli w umowie jest stawka godzinowa to obliczając należne wynagrodzenie za jedną godzinę przestoju, należy podzielić wynagrodzenie, które pracownik otrzymuje, przez liczbę godzin pracy przypadających w danym miesiącu. Jeśli w umowie nie została określona stawka godzinowa ani miesięczna to przysługuje 60% wynagrodzenia.

bz

Eeeee ciągniemy na urlopach teraz. Mi już się kończy urlop przez te kłopoty firmy a będę potrzebował z tydzień urlopu !!! (usunięte przez administratora)

@bz

Jest postojowe nie musisz wykorzystywać urlopu.

Robol

Postojowe jest niech juz nie kombinuje i nie okrada z urlopu nas moze 10 staniemy my po brama ha dobre rzeczy jakie haha jak wyplat na czas nie ma na swieta nic zero kasy paczki to szkoda zachodu a ty tu o jakis kartach dodatkach to nie tu czlowieku

@Robol

Jest postojowe. Przełożeni mieli poinformować pracowników. Więc nie siej fermentu.

Kiko

Wypłaty mają być wypłacone do 20 czerwca

@Kiko

Skąd taka informacja. Znowu plotki rozsiewacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.