Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Czy ktoś coś słyszał o paczkach na święta?

bezimienny

Pewnie nie będzie tak jak fartuchów, czepków, rękawiczek

ukr

Ja słyszoł. uze maju

Kiko

Nowy zakład miał SMS że idą w poniedziałek start

Ktosik

W poniedziałek idziemy do pracy taki był SMS no faktycznie gadali że od wtorku do soboty a idęmy w poniedziałek to nie wiem.

Miki
@Ktosik

To znaczy ze produkcja rusza? Mi nic nie przyslali i nie wiem co robic? W ktorym zakladzie i gdzie robisz?

Szalony

3 zmiany to się zastanówcie czy od poniedziałku do piątku czy od wtorku do soboty.

Maxi
@Szalony

To znaczy? Produkcja ruszyła wkoncu?

Mini
@Maxi

Na starym nie na nowym nie wiem

były
@Szalony

Ja teraz pracuję od poniedziałku do piątku. Ma to swoje plusy i minusy

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

Mitek

Są już pierwsze dostawy, wracamy do pracy. A tak dobrze się wypoczywało ;-)

Miko
@Mitek

A gdzie są te dostawy i z czego to jest produkowane? Bo mój mąż pracuje w zakładzie i dalej jest na urlopie. Nic mu nie wiadomo aby zakład ruszał.

Adrian
@Mitek

Jak długo trwał przestój i czy był płatny. Co roku o tej porze zakład staje z produkcją? Chętnie posłucham na ten temat. Na stronie https://henrykkania.pl/kariera/oferty-pracy pracodawca rekrutuje nowych pracowników na produkcje i do biura. Czy to oznacza, ze podczas przestoju trochę osób odeszło?

@Miko

Niech zgłosi się do zakładu i się dowie

Asd
@Mitek

Podobno ci co sa dalej na postojowym .będę mieli urlopy do końca roku. Nie jest źle!

W Mokrsku ponoć w piątek zakład rusza ale z czym i co tam będą robić z garstka pracowników którą została .... Chyba że biuro zacznie robić fizycznie

Nn

Właśnie ponoć ruszamy ... od jakiegoś czasu.. tylko ze nic nie wiadomo do konca czy jednak ruszamy

Bogdan

Na jutro mam się stawić do pracy. Powoli zaczniemy uruchamiać linię produkcyjną. Podobnie zakład najgorsze chwili ma już za sobą.

asd
@Bogdan

wolumeny od jutra codziennie beda się zwiakszac. Wracamy z postojowych

Lysy

Z tego co słyszałem Ukraińcy nie przyszli porostu do pracy za brak wypłat. To jest postawa i tak powinniście zrobić. Po (usunięte przez administratora) lazicie i tak kasy nie dostajecie, lub spóźniona wypłatę. Olać skursysyniw złodzieji.

esa
@Lysy

Masz (usunięte przez administratora) kasę już dawno na koncie a co mię Ukraińcy obchodzą ruszyła produkcja

Inwestorzy giełdowi

Ruszyła produkcja i jaki jest stan załogi?

@Inwestorzy giełdowi

Skład załogi bez zmian

emce

jakież to uwagi?

Ktosik

Co 3 zmiany będą porażka

Nikt

Po co Wam 3 zmiany w końcu będzie czas gdzie zacznie się robota i kto wam w weekend przyjdzie nikt bo 3 zmiany to 3 zmiany od poniedziałku do piątku. Wiec lepiej niech zostanie tak jak do tej pory było.

Smyk
@Nikt

Na 3 zmiany więcej się zrobi niż na 4 brugadowce?? Ty na 4zarobiz ledwo 3000 a ja m 4500 halooo dodatek nocny itp.

Szok

Tylko nie trzy zmiany trzeba szukać innej pracy

spokój

Pieniądze na koncie.

Mała mi
@spokój

Tylko nie to trzeba szukać inne roboty.

były

postowjoe to oni chya sobie policzyli po 60 masja swoj kodeks rpacy nic trzeba (usunięte przez administratora) wypowiedzenie nie dam sie ruchac troche godności ludzie znalazlem nowa prace 2600 na reke premie kwartalne 300 zł paczki festyny karta multisport co miesiac jakies darmowe wejsciowki do kina a tu boze czas sie zatrzymal w miesjcu na start 16.50 i co najwazniejsze jest dodatek do systemu czterobrygadowego pozdrawiam wytrwałych

Ola

Ktoś się orientuję ile jest postojowe płacone?

Seba

Zwykła formalność, ja bym się tym nie przejmował. Tak naprawdę, firmie nie opłaca się zabierać samochody, lepiej zaczekać na kasę

Ddfdfd
@Seba

Ok. Masz rację nie ma się czym przejmować. 800.000.000 długu ale nie ma się czym przejmować. Spoko masz podejście. A auta są w leasingu wiec opłaca im się zabrać. Inny bardziej wiarygodny może z nich korzystać. Mylisz pojęcia.

mehhh

wyplaty? nie wiem czy to mozna nazwac wyplata .. ostatnio tyle zarobilem jak sie zatrudnilem w tej firmie. To było 4 late temu..premie chyba wszystkim zabrali.. dniówki łącznie z urlopami to chyba też po swojemu policzyli..współczuje osobom które ledwo wiążą koniec z końcem bo po tej wypłacie i za pewne kolejnej to do gara nie bedzie co włożyć..

Racja
@mehhh

Podpisuje się rękami i nogami pod tym co napisałeś. Strach pomyśleć jak policja te postojowe

asd

wypłaty już są , za nie długo nowy inwestor się ujawni

Maria
@asd

Od kogo informacja ?

Maria

Powoli wznawiana jest produkcja.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.