Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Kiko

Wypłaty mają być wypłacone do 20 czerwca

@Kiko

Skąd taka informacja. Znowu plotki rozsiewacie.

O co te nerwy do 10 jeszcze 5 dni a Wy już płaczecie. Żenujące. A za dni które zaklad stoi będzie postojowe. Ludzie ogarnijcie się. Teraz dużo szczekacie a na zakładzie do D.py wchodzicie przełożonym. Kto pracuje w Goczałkowicach ten wie o kim pisze. (usunięte przez administratora) z wędzarni np. I paru innych

robol

niech każdy zadzwoni do pipu i tyle koniec naprwade teraz my będziemy żebrać o swoje pieniądze...

naprawde wstyd ale ja już powiadomie odpowiednie instytucje naprwade... bo tak nie bedzie że czlowiek siedział ciale cicho.

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

Leszno
Robol

Karta multisport dofinamsowanie do wczasow kobieto ty zaklady chyba pomylilas to nie tu pozdrawiam

Robol

Normalne atuty kobieto ty pijana jestes jak to piszesz atutoa brak piszesz normalne wyplaty czyli co masz na mysli od ponad pol.roku nie ma ich na czas normalne wynagorzenie boze tego sie czytac nie

jj

Co się dzieje w zakładach?

Nic

Niiiiccc

jj
@Nic

znaczy się produkcja nie idzie?

Hhhhh
@jj

Produkcja nie idzie Strajk Zwolnienia To w sumie nic ????????????

jorguś
@Hhhhh

Kogo niby zwolnili?

Jjjjj
@jorguś

Trochę już osób ;) I dalej lecą ;) Pzdr

Jorguś
@Jjjjj

Jakos nie widziałem żeby kogoś zwolnili

Ggggg
@Jorguś

To źle patrzyłes.... ;) Przecież nikt tu tobie nie napisze z imienia i nazwiska co i jak. Nie przesadzaj ;) Chciałbym żeby ta firma wyszła z tego wszystkiego obronną ręką, aleeee nie zapowiada się Pzdr

Jorguś
@Ggggg

To napisz jakie działy chociaż

Neg
@Jorguś

Handel.

Henryk Kania
@jj

Robimy kiełbaski dla Pana.

Ffgf

A taki miał być zakład amerykański. Niestety na kłamstwie i poniżaniu ludzi daleko się nie zajedzie. Tyle milionów długu a tutaj jednak podstawowe błędy w ekonomii. Miliony poszły na RS8 i na ten zakład w Goczałkowicach to jest przykład totalnych przekrętów dzięki którym tak firma stoi. Szkoda tylko ludzi którzy tam pracują.

Pyta Cz
@Ffgf

Co to jest RS8?

amstaff

wcale nie jestem zdziwiony czytajac to wszystko.dokladnie 13 lat temu zrezygnowalem z pracy w hk. i nie zaluje. a potem wujechalem do uk- zdobylem nowy zawód i tak jest OK.Pamietajcie - nikt nikogo na sile nie trzyma. pozdrawiam wykrawaczy.czesc.

Co dalej z oddziałem w Mokrsku od czwartku przychodzą emaile że ruszamy pełną parą ......W takim razie dlaczego pracownicy dalej siedzą w domu ?? Czy osoby które wysyłają takie emaile moga nie walić ściemy a napisać jakie są realia

Amik

Jestem na l4 i nie wiem czy nastawiać się na powrót do Mokrska czy szukac innej roboty? Cały zakład stoi czy coś tam idzie? Z góry dzięki za odp.

bezimienny

Poczekaj, ciężarówka musi dojechać z padliną

Elo

Też mi sie wydaje, że to nie kwestia auta z padliną. Problem leży o wiele głębiej.

HK

Spółka posiada zadłużenie finansowe w łącznej kwocie, według stanu na dzień 23.05.2019 - 636.671.194,98 zł, z czego kwota w wysokości 472.119.156,98 zł przypada na zadłużenie wobec banków: Bank Handlowy w Warszawie S.A., Alior Bank S.A., SANTANDER BANK POLSKA S.A., a kwota w wysokości 164.552.038,00 zł stanowi zadłużenie z tytułu obligacji wyemitowanych przez Spółkę. Do dnia 24 czerwca 2019 r. Spółka zobowiązana jest spłacić lub zrefinansować część obligacji w kwocie nominalnej 50.000.000,00 złotych (Obligacje Serii F). Na dzień 5 czerwca 2019 r. oraz 12 czerwca 2019 r. Spółka zwołała Zgromadzenia Obligatariuszy obligacji Serii F w celu zmiany Warunków Emisji (por. Raporty bieżące nr 7/2019 z dnia 15 maja 2019 r. oraz nr 8/2019 z dnia 22 maja 2019 r.). W dniu 5 czerwca 2019 r. przypada termin spłaty części finansowania udzielonego Spółce przez Alior Bank SA, to jest kwoty 30.000.000,00 z tytułu kredyty w rachunku bieżącym oraz 30.000.000,00 z tytułu kredytu odnawialnego w rachunku kredytowym.

bezimienny

Z tego co wiem to albo od Czwartku ruszamy albo od Poniedziałku. na Goczałkowicach mamy mieć jakieś zmiany

Agencja INTERIM

Chętne osoby z okolic Skoczowa i obywateli Ukrainy zapraszamy do pracy w Skoczowie. Produkcja spożywcza. Telefon: 730633006.

Witalij

Zapraszam wszystkich chętnych obywateli Ukrainy do pracy w Nowym dworze mazowieckim Viber 723805724. Legalna praca,wynagrodzenie na czas.

Gorbaczov

Drodzy Towarzysze z Ukrainy. Faktycznie zarząd wyjechał, a dyrekcja miała urlop i z uwagi na błąd księgowania wypłaty za kwiecień i maj wyszły i wròciły. Dyrekcja i zarząd informuje was, że już jest wszystko w porządku. Przelewy będą wysłane po 17 i 19. Za problemy przepraszamy. W ramach przeprosin za zaistniałą sytuację zapraszam na mały poczęstunek. Prezydent Dyrekcji.

Witalis
@Gorbaczov

Hahahahshahah w wyniku błędu ja co miesiąc od roku. Hahahahaha

Oleksandr

W ZM Henryk Kania nie ma pracy. Ja juz znalazlem nowa w Poznaniu. Dobre pieniadze na czas, zakwaterowanie nawet awans dostalem na start. Jak ktos z Ukrainy zainteresowany to dzwoncie - Workcraft p. Iuliia 519491230.

Olha
@Oleksandr

wlasnie dzwonilam do p. (usunięte przez administratora)i dzis jade do pracy do Poznania :)

Gorbaczov
@Olha

Uwaga to ściema i oszustwo. Wracam z Poznania. Wydała pieniądze navdarmo

Mark
@Oleksandr

uwaga wyjazdy do Niemiec w peep show. Bez powrotów.

more435

zapewne niskie koszty prowadzenia produkcji ( koszty pracy i pradu pomogly ) niebawem wiele firm to samo spotka

MP

Osoby z Ukrainy zainteresowane pracą proszę o kontakt telefoniczny: - 601 399 444 - 693 060 703 Posiadamy oferty pracy w różnych rejonach Polski w branży związanej z przetwórstwem spożywczym.

Konrad

Do pracowników z Ukrainy przyjmę chętnie od razu ok 30 osób praca normalna zakwaterowanie dobre i pieniądze na czas oraz awans jak tylko.przyjedziecie zapraszam 725 049 755

bezimienny

W Pszczynie nie mają roboty, w Goczałkowicach mają mało roboty. Przenoszą ludzi z Pszczyny do Goczałkowic i ludzi więcej niż roboty

Logistyka
@bezimienny

Nie macie roboty bo nikt nie chce wysyłać surowca. Z wiadomych przyczyn. Ktoś zorientowany może wie czy JMD zamierza anulować umowę lub czego sobie nie wyobrażam ukarać zakłady za brak w dostawach.

Artem
@bezimienny

Шукаєш роботу? Маю роботу в місті Катовіце Зателефонуй на номер - +48570348775 Артем( вайбер, ватс апп, телеграм)

Ona

Czy ktoś coś wie co sie z Kania dzieje? Czy spodziewać sie upadlosci? Szukac nowej pracy?

Eldo

Jak najszybciej!

Mad
@Ona

A co ty nieczytata jesteś ??? Odpowiem Ci. Jest super. Wypłaty wysokie i na czas

Logistyka
@Ona

Stanie w banie z tym zwalnianiem. No nie jest dobrze mozliwe, że zakłady zostaną sprzedane innej firmie ale napewno pracownicy będą mieć pracę. A czy wypłatę t już niewiem.

Przedstawiciel Handlowy

Praca przedstawiciela handlowego 1. Premia uznaniowa - albo ktoś uzna albo nie. Różnie to bywa, a po za tym njie wiadomo co robić aby tą premię dostać 2. Wynagrodzenie nie jest terminowe. W roku 2018 opóźnione aż 6 razy, w tym roku w styczniu też... 3. Brak sprecyzowanego planu działania - sam nie wiesz co robić, bo wizja zmienia się co telefon 4. Oni dla Ciebie nie zrobią nic bo nawet w terminie nie zapłacą, a Ty musisz jechać np na sklep o 20 w piątek bo była jakaś kontrol, musisz odebrać sznurek do kiełbasy i jedziesz z Nim do Pszczyny n ok. 19 5. Ogólnie tragedia. Klienci nie chcą widzieć już ani nikogo z Kani ani produktów Kani. 6. Teraz jest mnóstwo ogłoszeń na PH, bo najpierw zatrudniają A później zwalniają. Z resztą we wcześniejszych opiniach widać jaka jest atmosfera skoro ludzie chcą strajkować. 7. O jeszcze taka jedna sprawa - niby PH A jednak pracownik produkcji. Trzeba być gotowym na to że ktoś zadzwonii powie ci że masz jutro być o 7 w Pszczynie bo pracujesz na produkcji... mnie coś takieto spotkało 2 razy po 2 tygodnie plus pojedyncze dni

@Przedstawiciel Handlowy

Bosko opisane. W biurach praca wygląda podobnie!

@Przedstawiciel Handlowy

Wystarczająco dużo informacji! Dzięki!

Byly

Sama prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.