gospodarstwo usługowe Grzegorz Świerkot

Studzionka

Opinie o gospodarstwo usługowe Grzegorz Świerkot

zniesmaczeni :((((( 2009-12-03 22:53:38
Praca niewdzieczna choc bardzo odpowiedzialna. cała firma na głwie pracowników każdego z osobna... a jeśli chodzi o pieniądze to zarobić idzie choć i tak cie ocyganią przy wypłacie i zamiast dostawac 100% wypłaty która ci sie należy to dostajesz góra 60% i to jeszcze w trzech-czterech ratach ("bo wiesz nie mam teraz pieniędzy")-a co ja mam jeść ziemie i popijac wodą z rzeki?!!!?!!!?!!! najlepiej jakbyś charował 24h/dobe 7dni w tygodniu a o pieniądze sie nie pytał, zwalniaja cie a potem sie zastanawiaja czemu ludzi brakuje a przecież tyle roboty jeszcze jest do zrobienia.... ciekawa praca lecz kto ma własą godność człowieka i nie pozwoli sobie na określanie go przez np. M.Cepok (psełdo majster warsztatu i siostrzeniec szefa)"pojebem" czy "ułomem" itd. to nie polecam z całym szacunkiem. Abyście nie doświadczyli również tej przykrości jak byli pracownicy jak i obecnie pracujący..............................
fizyczny 2009-12-14 21:10:54
zgadzam sie z wami w 100%!!!!!!!!!!!!!!!! pozro i nie polecam mnie też wykantował
Niezadowolony i oszukany 2010-02-05 00:28:43
Praca w tej firmie od rana do nocy,a najlepiej gdybyś na okrągło robił, no i o pieniądze nie pytał.Tacy pracownicy to się szefowi najlepiej podobają.Przecież nie bedzie pożyczał żeby pracownika zapłacić po sąsiadach czy po rodzinie ale na wszystko go po za tym stać(wyjazdy kilka razy w roku i tak dalej...)Co chwile inna stawka za wykonaną robote.Ten człowiek jest bez honoru i bez wstydu!A ten Marcinek to jest dopiero kawał....Gdzie sie to urodzilo to nie wie,zero poszanowania do innych,w ogóle to wszyscy do niego same debile!Tak to jest kiedy nigdy sie nigdzie nie pracowało,a od początu tylko u wujka ludzi szmaciło innych.Jeden drugiego wart
anonim 2011-03-10 19:19:08
Ot cała prawda i tyle
marcin 2012-03-07 13:11:43
byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i siedział tam wyszczekany młodzieniaszek, którego zagasiłem teorią TOC. Z grzeczności zostałem do konca spotkania ale naprawdę dzięki wielkie za ostrzeżenie-a "pan siostrzeniec - bo rozumiem że o nim mowa - jest kiepskim sprzedawcą a zarządza kijem i marchewką - to bardzo nieprofesjonalne - szkoda czasu
eno 2012-10-14 01:00:15
a ja osobiscie z nim \"zgrzytu\" nie miałem wedlug mnie prywaciarz,który coś powie to dotrzyma słowa
72-35 2015-04-21 21:29:30
a co z pracą sezonową? jak to wygląda ?
zenada 2015-05-25 16:18:19
zenada totalna
zenada 2015-05-25 16:19:15
ta jasne
luźny 2016-01-30 22:45:48
Witam, a praca przedstawiciela co o niej możecie powiedzieć ?
anoonimm 2016-06-04 22:25:10
witam
mam odmienne zadnie co do pracy Tam. Praca ciężka ale nikt z siedzenie nie płaci.
jak ktoś nie chce pracować to nie jest praca dla niego. Jak dobrze pracujesz i masz troszeczkę oleju to da się zarobić.
LexiTiger 2016-07-10 15:42:40
Witam,
Jak wygląda praca na stanowisku operatora kombajnu zbożowego? Idzie się z gościem dogadać czy raczej nie? Dobrze płaci doświadczonym kombajnistą?
Pozdrawiam
rfu 2016-07-10 20:28:31
No to skoro wypłata pojawia sie w terminie, to nie jest tak źle, bo każdy lubi dostawać wynagrodzenie o czasie. Ale jaka jest atmosfera? Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o gospodarstwo usługowe Grzegorz Świerkot - Studzionka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gospodarstwo usługowe Grzegorz Świerkot