Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

to jest chore proponuje aby kierownictwo zaczeło chodzic na zmiana nocna ukraincy spia po kątach naprawde jak wogole praca sie toczy na nockach to jest zenada no tak po (usunięte przez administratora) polakowi dac wiecej zarobic lepiej tym garbatym spokojnie mamy ukraincow gruzinow co bedzie dalej wietnam filipiny chiny ale ten zakład sie stacza z roku na roku podwyzka czlwoieki od nowego rokui jest 14.70 my to znowu dostaniemy z opoznieniem za rok albo dwa paranoja

AntyCiapak

Nie no to jest już jakiś żart. Podwyżki dla ukrasow. Stawki wieksze niz Polak. W jakim kraju obcokrajowiec zarabia więcej niż ichniejszy obywatel ? Warunki jakie im stworzyliscie to jest istne sanatorium. Polecam zmienić nazwę z zakładów mięsnych na sanatorium Henryka Kani. Leżą, śpią, lenią się. Ale lepiej dac zarobić Ukraińcowi niż swojemu... wracać do swojego (usunięte przez administratora) brudasy! Tobie walą urlop bo roboty nie ma a oni lażą po zakładzie 12h i kasa leci. Czy to naprawdę nikt nie widzi co się dzieje ? Halo zarząd pobudka z tego ukraińskiego snu bo puszczacie zaklad z torbami

Sławomir
@AntyCiapak

Mam rozumieć, że tylko pracownicy z Ukrainy otrzymali od nowego roku podwyżki wynagrodzenia? Próbowałeś może dowiedzieć się, dlaczego pracownicy z Polski ich nie otrzymali? Ciekawi mnie, jak taką decyzją uzasadnia firma Zakłady Mięsne Henryk Kania. Na przyszłość pamiętaj również proszę, aby w swoich wpisach nie obrażać innych osób, gdyż jest to zakazane zgodnie z obowiązującym regulaminem.

I jak tu się zatrudnić skoro nie ma żadnych pozytywnych opinie o tym zakładzie, naprawdę jest tak źle czy to tylko opinie wiecznie niezadwolonych pracowników

Rozsadny
@Zainteresowany

Odradzam, naprawdę. Jest sporo pracy na rynku, poszukaj gdzie indziej. Nie pakuj się w to, chyba że chcesz sprawdzić czy to prawda

Irka

Henryk widze ze lubisz obcokrajowcow niz dac zarobic swoim

trufel
@Irka

po co to sprowadzają? trochę ogarniętych ludzi i mozna zrobić tą samą robotę co tabuny ze wschodu co jeszcze niektórzy łaske robią,ze trzeba tu pracować ale po co dać polakom zarobić więcej jak można więcej kasy wydać na ukrainę ,która i tak kasę wywozi do siebie nie napedzając polskiej gospodarki,widać zarządowi jest obcy patriotyzm obywatelski i gospodarczy,my polacy nigdy nie byliśmy szanowani przez naszych rodaków bogaczy,za to obcy mają wiesze poważanie niż swoi

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

Gdzie jest jałmużna

Tony

Dalej nie dostaliście kasy. Żenujące.

@Tony

Ja miałam przelew wczoraj ok 17.

Magda
@pracownik

Straszny żal i smutek, jak za ciężką i mało przyjemną pracę dostaje się tak mało i po czasie. Całkowity brak szacunku.

qwerty

Pracowałem na produkcji na starym zakładzie kilka lat temu przez kilka lat, wypłaty były niskie, stawka 9-11 zł brutto na godzinę, premii ok. 120-200 zł brutto, netto ok. 1300-1900 zł. Warunki pracy gorzej niż tragiczne, ale wypłata praktycznie zawsze była na czas, spóźnione były może kilka razy, gdy 10-ty wypadał w niedzielę. Od kiedy tak się pogorszyło? Ile teraz zarabiacie na produkcji lub pakowaniu? Macie już te wypłaty?

Kris
@qwerty

Wróć zapłacz, dno , politowanie, żenada, (usunięte przez administratora)

qwerty
@Kris

Wracać nie zamierzam choćby dlatego, że teraz zarabiam ok. 3200 zł netto, a wypłatę mam 6-8 dnia miesiąca. Myślałem, że Kania będzie teraz poprawiał warunki pracy i płacy, bo (ponoć) już nie ma kto pracować...

Zadwolony

A mi się dobrze pracuje i nie stękam tyle

...
@Zadwolony

No to albo coś z Tobą nie tak albo jesteś z zarządu, bo tam się kasę szarpie, bo niewolnicy na to pracują. Jest 14 dalej wypłaty nie ma, a odsetki za brak spłaty kredytu już są..

@...

Potwierdzam! Wypłata najwcześniej będzie jutro bo już jest godzina 23 a przelewu brak, więc będzie już 5 dni spóźnienia! Jak tak można traktować swoich pracowników? Nie raz musieliśmy z biur iść na produkcję kleic etykiety albo układać standy i co? Coś za to mieliśmy? Oczywiście że nie, nawet zwykłego dziękuję! Po prostu nam kazano! A kto się zbuntowal to bez premii przez najbliższe miesiące! To (usunięte przez administratora)!!!!!

pracownica

Super, dzisiaj jest niedziela, 13 stycznia a wypłaty nie ma;/ zarąbiści jesteście! czego ja mam rachunki zapłacić? Kredyt w banku? I odsetki za zwłokę!??? ZŁODZIEJEEEEE! Ludzie najlepsze co możemy zrobic to się zwolnic i niech sobie zarzad z kania na czele sami pracują!

Paczkownia

Polacy zrobmy protest przed zakladem niech Pszczyna wie jaki kania to zlodziej

masakra
@Paczkownia

Dokładnie. Zróbmy protest jak górnicy

Żenada

wstyd nie dość że okradaja nas brak dodatku do czterobrygadowki zero dodatku, dodatki za swieta brak do wybrania dnia za to to nigdy nie ma na czas wyplat ile to bedzie jeszzce trwać gorzej juz na tym zakładnie nie moze być chore nie dość ze polaków jest garstka to jeszcze takie cyrki nam robia co ta teraz ukrainiec jest tam bogiem a nas mają za śmieci tak nas własnie traktuje ten zakład Pozdrawiam wytrwałych tyle obietnic gdzie sa pieniadze te wasze obiecane za trzech króli kłamstwa to wam wychodzi najlepiej

Pluto

Tradycja. Co 2 miesiąc przychodzi 10 i wypłaty nie ma. Wstyd. Ale oczywiście dla zarządu $$$ jest. Po co tyle darmozjadów? Heniek nie widzi że jego kasa idzie w błoto ? Zero pojecia o zarządzaniu zakładem

co kasujesz posty co za łeb czlowieku wez idz lepiej wyjdz

niech to zamkną nawet wyplat nie umią zrobić w czasie zenada brak kasy

(usunięte przez administratora)czy wyplaty nie moga być w temrinie

Henjo

nie rozumiem zdziwienia. A czy byly kiedyś na czas?

byłą jałmużna?

Mocny

Chcą by ludzie pracowali jak malutki samochodziki ale zawsze problem z wypłatą jest. PARANOJA

Zdumiony

Pani bożynka to pikuś , gwiazda kiero z przypraw agaciunia to jest gwiazda, kim się kieruje heniek że takie beztalencia przyjmuje, tumann i obszczumór bez chłopa , nadaje się ewentualnie do odśnieżania, za jakie grzechy ją trzymają dajcie jej deputat mięsa i chłopa!!!

Tak ten zaklad wykancza ludzi a inspekcja pracy ma to w d....zyczymy ci henryku zeby ci ten zaklad zamkneli

Chciałem podjąć pracę na produkcji, ale jak poczytałem opinie to delikatnie mówiąc jestem zażenowany tym co tu ludzie opisują, faktycznie jest tak źle czy tylko niezadowoleni pracownicy wylewają swoje żale

smutny
@Zainteresowany

co z stowka za trzech króli czy to tylko bajka była;) kolejna

Ala

Tylko ze ludzi coraz mniej do pracy wiec ten zaklad dlugo nie pociagnie

Paczkownia

Pip powinien zobaczyc jak kierownicy traktuja polakow pani bozenko nie jest pani wstyd ze masz tak malo polakow bo niechca u ciebie pracowac sama nadgodziny zapie..

Daniel
@Paczkownia

O czym mowa , nie od dziś wiadomo że pip uprzedza o swoich kontrolach, a (usunięte przez administratora) i tak tu się noc nie zmieni, no może poza gówniaanymi wyrobami o najazdem ukraińskoego motłochu

smutny

przydałby sie ten pip za te prawo jakie tam panuje a jutro pracujemy;)??????? i za ten system wynagrodzenia i prac w świeta ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.