Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Pitolek

Ja tam na pracę nie narzekam. Jest ok zarobki tez ok. Byłoby mi szkoda jakby Heniek upadł. Docencie to co macie bo zawsze moze być gorzej

Janem
@Pitolek

Pracuję już tu kilka lat wiele razy się narzekało Ale tera się w sumie docenia to co jest

niech to zbankrutuje moze inny wlasciel bedzie i sie poprawi doceni nas i bedzie lepsze wynagrdzoenie i mniej machlojek jęsli marzysz o pracy wpadaj do kani wysoko stawka jedyne 10 zł na godzine dupaj w systemie czterobrygadowym bez dodatku kazde świeta no i oczywiscie w śpioszkach bo juz nawet na ciuchy do pracownikow nie ma a co dopiero na wypaty kazdego 10 potrzebujemy wiecej ukraincow i gruzinow jazda gdzie ta pani monika jest wyjasni nam to jak sie sprawy mają tak chwalila ten zakład a teraz biedna myszka co ma do powiedzenia

sczyt marzeń 10 zł na godzine;D pozdrawiam was naprwade i podziwiam za głupote

Pani Moniko dlaczego nie dostajemy ekwiwalentu za pranie kazdemu sie to nalezy gdzie pani jest jak ludzie maja mnostwo pytań. Wie pani że ekwiwalent kazdemu pracownikowi sie nalezya a szczegolnie teraz na kazdym zakladzie jest takie coś ale my jestesmy niby ciemni za takich ludzi nas wlasnie macie gdzie dodatek do czterobrgadowki pani monko gdzie ekwiwalent za pranie to sa podstawy ale co tam niech ten zakład wkoncu plajnie moze bedzie lepiej z nowym pracodawcą pozdrawiam wytrwałych

pracownik produkcji

Z tego co można wyczytać w internecie ekwiwalentu za pranie nie dostaniemy, dopóki sami nie będziemy prać ubran roboczych. Dopóki robi to pracodawca, czyli dostarcza bezpłatnie odzież i obuwie roboczą i zajmują się ich praniem nie wypłaca się ekwiwalentu bo nie ma za co. Chociaż w sumie ostatnio ciężko z tą czystą odzieżą u nas ale tak w sumie pisze na każdej stronie w internecie. Jest podany też konkretny paragraf z kodeksu pracy, ze niby w zakładzie gdzie produkowana jest żywność to nie ma takiej opcji zeby pracownicy sami prali ubrania robocze bo im sanepid tego zabrania. Więc o ekwiwalencie mozna zapomnieć. Moja siostra pracuje na produkcji kartonów w Tychach i dostają 30 zł co miesiąc do wypłaty za ekwiwalent wiec tez sie chyba nie ma co napalać na wysokość tego ekwiwalentu :D

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Robol

Brak dodatku do cztsrborygadkowki roznica w wyplatach okolo800 ten sam zaklad kazdy inny dzial rozne wyplate co skasujecie prawdziwa opinie

Mam pytanie do Pani (usunięte przez administratora)dlaczego kasujecie posty dotyczące dodatku do systemu 4-brygadowego i ekwiwalentu za ciuchy pranie itp. Macie dalej zamiar nas okradać?

Niech sie pani Monika wypowie dlaczego nie ma dodatku do systemu czterobrygadowego i dlaczego kazdy dział ma roznice w wyplatach i to nie małe bo czasem po 800 zł .300zł

Wypłata znowu na 15? To jest już kpina, który to miesiąc z rzędu?

Mała Mii

Zgłoś anonimowo do PIP

@Mała Mii

Nie wierzę w tą instytucje. Już raz zgłosily to osoby z mojego działu, podobno na starym zakładzie był PIP i co? I chyba nic jak widać, bo wypłat jak w terminie nie było tak nie ma nadal.

Bylwers

Gdzie teraz pani Monika co sie wypowiada o zakładzie ze super ? Wyplate dawac wy gnoje

@Bylwers

Tylko biuro nie dostało jak zwykle?

Poke

Dużo ludzi z produkcji tez nie dostało

Apolinary Dyzma

Proszę nie marudzić, jak co miesiąc. Wypłata jak śnieg, kiedyś przyjdzie.

Cichy

Ktoś się czy kasa już przyszła?

Asjupiter
@Cichy

I nic z tym nie zrobimy bo odsetki od zwłoki są śmieszne.

eko

Ja dostałem wypłatę 8 marca. Pozdrawiam Nowy zakład

Zwykły produkcyjny
@eko

Noooo co dyrektor to dyrektor. Wiadomo, że dostał.

Największy h** to A. Stalmach

Ciapaty mgp

Ja ty chyba sie powiniesz puknąć w głowę

Brunetta

Ogólnie praca na zakladzie nie jest zła. Pracowałam na przyprawach. Ale wspólpracownicy to istny kurw* dołek... Najlepzze akcje wypierdziela ta Bruneta z tym brodziatym ciapatym... kto to widział żeby on sie pieprzyła z nim, z bratem jego i trzeci jeszcze ( podobno jej były) przywozil ją pod zakład.. i najlepsze jest to że robią to w pracy, a kierownictwo tego nie widzi, albo tez ją pieprzą... Ogólnie zaklad polecam, ale szeroki łukiem omijajcie magazyn przypraw na korczaka.

Nowa

Mozesz powiedziec cos wiecej

@Nowa

W sensie co wiecej chcesz wiedzieć? Zarobki są ok jak na tą prace. Ale atmosfera porazka...

Nowa
@Brunetta

Co tak naprawdę sie dzieje na dziale przypraw

@Brunetta

To bardzo ciekawe co piszesz, jednak kompletnie mija się z celem, dla którego powstało to forum. Radziłabym Tobie abyś do tego typu plotek założył jakieś oddzielne forum czy też bloga lecz pamiętaj tym samym, że tego typu oskarżenia są karane. Piszesz o jakiejś osobie, podając cechy jej wyglądu i stanowisko na jakim pracuje. Jeśli chcesz udzielać się na tym forum, to pisz o rzeczach, które są istotne dla przyszłych pracowników Zakładów Mięsnych Henryk Kania, opinie które dodajesz będą usuwane.

@Monika

Jest to istotne dla przyszłych pracowników. Napisałam że zarobki są ok, ale prace na magazynie przypraw odradzam ponieważ jest tam dramat ze współpracownikami. Bo wiadomo czlowiek przychodzi do pracy dla pieniędzy ale atmosfera na stanowisku pracu jest bardzo wazna. A jeżeli kogoś kręcą romanse, glupie docinki napalonych "samców alfa", i obgadywanie za plecami to niech się tam przyjmię. A kadry niech się w końcu za to wezmą, a nie olewają to...

@Brunetta

Bruneta gdzie ty pracowałaś bo wg mnie to ty nawet u nas nie byłas tylko słyszałaś to i owo a jak wszyscy wiemy ludzie wiedzą wiecej o innych niż o samych sobie wiec proszę podaj fakty a nie farmazony z palca wyssane

@Brunetta

Brunetta Ty w życiu nie bylaś u nas na magazynie Twoje insynuacje są wyssane z palca a jeśli się mylę to zapraszam do nas z powrotem i powiedz to samo mi prosto w oczy. Poza tym to jest oszczerstwo ścigane paragrafem i zgłaszam to w odpowidnich instytucjach zobaczymy jaka bedziesz wtedy mądra

ugyf

czy ktos w tym zakladzie wezmie sie za tych leserow na zwolnieniach lekarskich.co by bylo jakby wszyscy brali na swieta zwolnienia.gdzie premie kwartalne dla tych co szanuja prace.jedni i ci sami pracuja a ciagle te same nazwiska na l4.w innym zakladzie poszli by na zielona trawke.wracaja do pracy i podwyzki chca.na podwyzke trzeba sobie zapracowac.katastrofa lotnicza.perfidni podpisuja umowy na stale podwyzki i leza w domu i sie smieja z tych co (usunięte przez administratora) na nich.w koncu ktos na gorze sie obudzi i zrobi z nimi porzadek.

@ugyf

Taki wazny jest a o sobie pisze jakby nie bylo to kazdy jest leserem w tym zakladzie a pozatem podwyzki sie kazdemu naleza co za wstyd robic za1900 albo 2100 wiec lepiej sie za kadry wescie bo ten zaklad to kpina

@Kasia

Kasia nie zgodzę się z Tobą 1% to nie leserzy sumiennie pracuja mimo waruków a 0.5% nadal zbhtnio sie praca przejmuje

Pojawiło się ogłoszenie na magazyniera na magazynie przypraw- trochę mało danych w ogłoszeniu. Praca jest w pszczynie czy goczałkowicach- mi zależy na goczałkowicach Jaka jest atmosfera, kierownictwo, na ile zmian mam nadzieje że nie ma czterobrygadówki i na jakie realne zarobki a nie wyssane z palca można liczyć Poczytałem trochę postów- głównie narzekania na jakąś kierwoniczkę z przypraw , ale mało szczegułów n/t pracy

@Zainteresowany

Widzę że na forum pracowniczym nie da się uzyskać infoemacji- szkoda

Nołnejm
@Zainteresowany

Na temat działu przypraw chyba boją się wypowiadać

@Nołnejm

To może jest fajnie i robota spoko

Produkcja
@Zainteresowany

W Pszczynie chyba mają dobrze no to widać ciągle wesołe miasteczko u nich i uśmiechnięci ciągle zawsze mili i bez konfliktowi na nowym podobno jest różnie przez kierownictwo

@Zainteresowany

Dwa razy bym sie zastanowił osobiscie albo nawet trzy nad wyborem zakładu

robol ruchany w biały dzien

to jest robota zapraszamy do pracy system czterobrygadowy 1950 nocki nie nocki świeta dupaj brak łachmanów złodziejstwo wstydzcie sie tej wyplaty zaraz tam nikt nie bedzie pracowac juz i tak jest garstka pracownikow nie szanujecie nie zalezy wam na ludziach ochłapy naprwde okradaja nas w biały dzien

@robol ruchany w biały dzien

Gaadu gadu a paniunia agtunia i tak lubi członki, pozdro dla przypraw i dodadków i jej pochlastów,agaciunia do boju dużo masz do wyrwania

prawik
@Zainteresowany

która to jest pani agatka gdzie ona robi jak ona wyglada moze zagadam do niej

Malwina
@robol ruchany w biały dzien

Najwieksza bzdura jaką słyszałam . W systemie 4ro brygadowym dobry pracownik zarobi ponad 2700zl.

Malwina
@Malwina

Tylko trzeba pracować, a nie udawać.

Mała Mii

A wiecie że na, macie jedną z pracownic w nietypowej pozie wystarczy wpisać na fb demotywator a na tej stronie znaleźć obrazek kontroli drogowej i tekstu "Pokażcie, bo będzie mandacik" i wejść w komentarze a ta gwiazda siedzi na WC.

Jorg
@Mała Mii

Napisz to po polsku bo nikt nie wie o co ci chodzi

Ryjek
@Jorg

Nie ma już tego zdjęcia, gdzie jedna z pracownic kanii dodała zdjęcia do komentarza na demotywatorach oficjalnym profilu na fejsie

Byly robol

Omijac ten oboz z daleka pozdrawiam

Denis

Małe romansidło wisi w powietrzu na magazynie przypraw, (usunięte przez administratora)znalazła adoratora, nawet taka poczwara znalazła w końcu pocieszenie haha, no komedia

xyz

z sedesem ze surowca ?

@Denis

No no, moze więcej szczegółów?

Dajwid
@xyz

Ale news, przynajmniej nie będzie taka wredna , a przy okazji ten jej adorator jest ślepy albo zezowaty, kto ją chce wogóle, troche przechodzona, ale nic będzie pociesznie

Ciekawski
@Denis

A o kim to mowa? Ktoś z magazynu?

Danusia
@Denis

A niech sobie blond kierowniczka agatunia romansuje, a kto jej zabroni, każdy ma prawo do szczęscia i miłości, ja jej będe kibicować bo ją lubie i szanuje

Ala

Co z ubraniami na starym zakladzie to jest kpina kiedy one beda ???

stasia
@Ala

jak będzie nowy właściciel o ile będzie

ggg

Dlaczego w tym zakladzie polacy maja 30 minut przerwy a ukraincy 15.polak pracujacy w innym kraju traktowany jest takjak kazdy .W Polsce jest zerem.UMOWA smieciowa.Sa cieple posilki a nie moga zjesc spokojnie.Bo za kazda minute przedluzona musza zaplacic.Przykre

Ktosiek
@ggg

to prawda co miesiąc umowa jest przedłużona, śmieciowa co prawda umowa o prace. chyba sobie kpisz, że przerwa jest 15 minutowa, a nieeee 30 minutowa. a co do ukraińców to prawda, za każdą dłuższą minutę okradają za 1 zł :( a jedzenie na starym zakładzie porażka jak wymiociny to wygląda, na nowym mają chociaż dystrybutor wody a na starym nieeeeeeeee. Najlepsze żarcie to na Rubinie w Ćwiklicach przy ul Spokojnej 20. Dach przeciekający na starym zakładzie, podczas ulewy, szatnie zmienione, za to na Rubinie przyjebane bo każdy ma swój haczyk tak na na nowym, zostaw tam ciuchy na ziemi to ci wywalą. Kaniosław ma 3 zakłady, jedna polityka firmy a mimo to na każdym inne standardy

@ggg

Nie prawda przerwa jest dla kazdego 15 min czy to polak czy ukrainiec czy gruzin nie ma znaczenia wszyscy rowno a jak kto siedzi dluzej to jego sprawa bo ma odliczone zza wyjatkiem osob ktore maja stale pensje bo oni maja inaczej a ukraina ma inne umowy I tez inaczej placone

Kristof

A to jest jakiś temat tabu że nie można niczego się dowiedzieć o pracy na magazynie przypraw, no chyba że pracują tam sami ukraińcy co nic po polsku nie kumają, zresztą tyle się nasłuchałem o tym zakładzie że wole sobie bagienko odpuścić

zws

prosze napisac jak teraz wygląda praca u kani

Ala
@zws

Fatalnie. A dlaczego pytasz?

zws
@Ala

szukam pracy dlugi czas i nie umiem znalesc a szukam na produkcje i zastanawiam sie czy nie podjac tu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.