Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

nieszczęśliwy

nie polecam pracy na tym zakładzie wpylaty są tragiczne nie na czas brak podsawowego wyposarzenia rekawic ubrań ukraincy no i gruzini naprwade przyjdz zobacz ucieknij pozdrawiam

Ciekawski

Co się dzieje na zakładzie że roboty brak? Czyżby koniec marki Henryka?

Asd

A jak ma się sytuacja z ochroną? Zgrywają niewiadomo kogo, czy mają pozytywne podejście do ludzi?

Hhdd

Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu?

Master78
@Hhdd

Dostaniesz 2500-3000 brutto na umowie o pracę + premia, którą zawsze mogą obciąć albo wogóle nie dać jak pójdziesz na L4. Robisz wszystko od maszyn po naprawę klamek i wymianę żarówek w biurowcu i przetykaniem kibli. Weekendy przymusowe bo wiecznie brakuje ludzi na dodatek słabo płatne, nieważne sobota, niedziela czy święto wychodzisz na tym prawie tak samo jak na zwykłej dniówce, nie ma 100 czy 200% stawki jak gdzie indziej. Ubrania robocze dostaniesz potargane po kimś z narzędziami też słabo.

a
@Hhdd

Jak wygląda praca w dziale IT?

Jakub
@Master78

Czy z upływem czasu są możliwości, aby wynagrodzenie na stanowisku pracownika utrzymania ruchu wzrosło? Pracodawca potrafi docenić zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków przez zatrudnionego pracownika? Większość pracowników podejmując zatrudnienie w danym miejscu, liczy na to, że z czasem będą mogli cieszyć się lepszymi warunkami zatrudnienia, dlatego zastanawia mnie, jak wygląda to w przypadku firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania.

Master78
@Jakub

O to, co gdzie indziej jest tzw. podwyżką inflacyjną trzeba tam walczyć, chodzić, prosić, przypominać itd. Jak sam się nie upomnisz to nawet za 10lat nic nie dostaniesz. Oczywiście wszystko to jest w tzw. "premii", którą zawsze mogą obciąć, żadnego aneksu żeby podnieść podstawę nie będzie. Kiedyś jak musieli ludziom którzy mieli minimalną podnieść, bo wzrosła płaca minimalna to potem była mniejsza premia, żeby wyjść na 0.

Bartek
@a

W IT są wszystkie minusy pracy na biurowcu, czyli siedzenie w pracy "gratis" pół godziny dłużej, "darmowe" dyżury w weekend oraz w tygodniu po godzinach, wynagrodzenie rozbite na podstawę + "premię" która de facto powinna być w podstawie, ale wtedy by jej nie mogli obcinać za byle co itp.

gytrdt
@Master78

Pracowałem na starym i na nowym zakładzie. Maskara. To nie jest utrzymanie tylko podtrzymanie ruchu. Warsztat wygląda jak jakaś maskara. (usunięte przez administratora) i wszędzie bałagan. Na nowym jest inaczej. Warsztat nowszy. Praca nawet po trzy miesiące bez wolnego i jeszcze pretensje jak nie chcesz przyjść. Podwyżki a co to jest. Nieważne czy jesteś dobry czy do (usunięte przez administratora) wypłata ta sama. Więc nie ma się co starać ze wiesz lepiej. Jak pokażesz to i tak cię zgnoją. Naprawdę zastanów się. Ja pracuje teraz gdzie indziej i nie dość ze kasa raz tyle to warunki jeszcze 10000000000% lepsze. Omijaj z daleka. Niech ukraińcy robią u niego.

Opo12
@gytrdt

Radzio jak tam na tirach też MASAKRA?

Mistrz
@Hhdd

Tak jak wcześniej pisał nie utrzymanie tylko podtrzymanie. Do tego atmosfera do (usunięte przez administratora) Zarówno pracownicy jak i strzelający focha jak 15 latek dyrektor. Stary zakład to ruina dziwne ze jeszcze stoi. Zastanów się chlopie i nie idź do bagna. Nie bedziesz miał weekendów wolnych a teraz podobno nawet z wypłatami się spóźniają.

basior
@a

firma ma chyba kłopoty finansowe na wypłaty trzeba czekać coraz dłużej ,zaczyna robić się nie wesoło

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

Kasjanna

Pytanie odnośnie asystentki na dziale handlowym? Jak to wygląda? Tak jak piszą inni pracownicy biurowi poniżej?...

nikola
@Kasjanna

Powiem Ci tak - nie jest źle, ale wszystko zależy od osoby. Bo masz dwie dziewczyny, które w ciągu 2-3 lat z asystentki zostały junior key account. Da się więc awansować. Poza tym atmosfera nie jest zła, a jako asystentka wspierasz key accountów w bieżącej pracy. I tyle.

Zipp
@Kasjanna

Dramatycznie pewnie nie jest, o ile w handlowym ktoś akurat nie ma złego humoru - wtedy bywa nieciekawie. Oczywiście mam na myśli KAMów, bo dziewczyny są naprawdę w porządku. Jeśli zależy Ci na sensownej kasie (o ile nie uwalą Ci premii za niewiadomo co), która rzadko trafi na Twoje konto w terminie, lubisz się wkurzać, że dookoła nic nie działa poprawnie (albo masz totalnie w poważaniu, że wszyscy dookoła mają wszystko w D...E) I ze wszystkim musisz się szarpać to polecam tę firmę. Jeśli jednak cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy i wypłatę na czas (która świadczy o szacunku pracodawcy do pracownika) to lepiej sobie daruj. Życzę Ci dobrej decyzji...

Pracownik administracji

Jak wygląda praca w biurze? 1. Pracujesz od 7-15:30 (tak 8,5 h pracy) ale oczywiście masz płacone za 8h. Gdy jakiegoś dnia musisz wyjść po 8 godzinach i 15 minutach to musisz się prosić o zgodę na wyjście i OCZYWIŚCIE MUSISZ ODPRACOWAĆ TE 15 MINUT!! Jak rozmawiasz z przełożonym o tych godzinach to w odpowiedzi usłyszysz "ciesz się że nie każemy Ci przyjść na dyżur w sobotę" 2. Na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście nikt cie nie informuje że takie są godziny pracy i te pół godziny na przykład są do wybrania gdy musisz wcześniej wyjść. Po podpisaniu umowy, baaa dopiero w pierwszym dniu pracy dopiero ci mówią, że wychodzimy o 15:30 a nie o 15. 3. Na rozmowie też pytają jakie są oczekiwania finansowe, mówisz ze chcesz tyle i tyle, a potem dowiadujesz się ze masz minimalną + premię uznaniową. Jak chcesz to wyjaśnić z nowym przełożonym, że nie tak się umawialiście to usłyszysz, będziesz zarabiać tyle ile chcesz razem z premią. Szkoda tylko ze nie mówią ci ze mogą ci ją po prostu zabrać. 4. Kiedyś usłyszałam że może te 30 minut ekstra to przerwa w pracy, ale prawda jest taka że nie mamy w ogóle przerwy. Niby należy nam się 15 minut a w praktyce wygląda to tak, ze siedzisz caly czas przy biurku i tam jesz, pijesz etc, bo musisz być cały czas pod telefonem i mailem! Jak w trakcie twojego posiłku (czyt, 15 miniut) ktoś coś chce to musisz przerwać i zająć się tematem. 5. Premia uznaniowa - ktokolwiek widział ktokolwiek wie za co ona jest. Po prostu jeśli kierownik chce to ci da, nie chce nie da. Były miesiące że trzeba było dłużej przysiedzieć codziennie (nadgodziny oczywiście niepłatne) bo trzeba było przygotowywać jakieś raporty etc. no i oczywiście ani złotówki więcej na wypłacie za to. Ale weź chorobowe na 1 dzień i koniec, nie należy ci się bo byłaś chora. Ale to że z domu siedziałam na telefonie i po powrocie nadrobiłam wszystkie zaległości nikogo to nie interesuje. 6. Wypłata wynagrodzenia na 10? HAHAHAH przeanalizowałam cały zeszły rok, tylko 4 razy dostałam wypłatę tak jak powinnam według umowy! Reszta oczywiście od dnia do nawet 4 dni po terminie. Przy okazji, za ostatni miesiąc jeszcze nie dostałam a jest 15.01! Czyli już mamy rekord 5 dni! Może najwyższy czas aby kadry przygotowały jakieś aneksy z datą wypłaty?! Może na 20! 7. Pracujesz w biurze ale nie zdziw się, że na kilka godzin dostaniesz zaproszenie na produkcję. Jak jest potrzeba to po prostu idziesz i kleisz coś na opakowaniach albo układasz w pudełkach. Oczywiście za to też nic nie zobaczysz. Pewnie ktoś zaraz powie ze to w czasie swojej pracy, ok zgodzę się, Ale po powrocie do biurka na przykład po 4 godzinach czytasz maila z pretensjami od kierownika dlaczego twoja praca jest nie zrobiona. No heloł, przecież sam kazal mi iść na produkcję lepić naklejki. 8. Generalnie jak coś Ci się nie podoba, nikt nie trzyma Cię na siłę. To zdanie usłyszałam ilekroć próbowałam z kierownikiem o czymś porozmawiać. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w tej firmie śmiało składaj CV, ale zastanów się czy warto tracić czas.

@Pracownik administracji

Sama prawda! Super, że inni też chcą opisać jak wygląda praca w HK. Do tej pory tylko produkcja pisała co tam się dzieje, ale w terenie jak i w tym pięknym przeszklonym budynku jest jak jest...

@Pracownik administracji

NIE BÓJMY SIĘ MÓWIĆ JAK JEST W TEJ FIRMIE. POLSKIEJ FIRMIE... O WIELE LEPIEJ JEST U ZAGRANICZNEGO PRZEDSIĘBIORCY NIŻ U POLAKA. Jest to bardzo przykre, jak Polacy mają wspierać swoje przedsiębiorstwa skoro tak są traktowani, a Prezes co chwila nowy samochód... Przykre. Nie dajmy się wykorzystywać.

@Pracownik administracji

100% racji!! z tym że nie raz pracuje się dłużej niż do 15.30. Dodałbym jeszcze, że osoby bliżej lub dalej związane z "szefem wszystkich szefów" mogą robić praktycznie co chcą...

Produkcja
@123

To rob na produkcji na paczkowni ciekawe czy bylbys taki madry narzekasz a ani godzine bys niewytrzymal na produkcji wiec biurowiec skacz sie wypowiadac I popatrz jak inni charuja zakladzie wy nawet swieta macie wolne

@Produkcja

A to tylko produkcja ma prawo wyrazić swoje zdanie? Nie, forum jest ogólnodostępne wiec tutaj każdy może wyrazić swoją opinię. Nie masz pojęcia ile ludzi z biura kiedyś pracowało na produkcji chociażby w czasie studiów więc się nie wypowiadaj że by nie wytrzymali. Ty jak masz dość też się możesz zwolnić i szukać pracy gdzie indziej, każdy jest kowalem własnego losu i sam pracuje na to jak wygląda jego życie. A co do świąt, tak mamy wolne bo nam żadna ustawa nie zezwala na pracę w święta pracownikom administracji i wielu innym zawodom, chociażby w handlu etc, wam niestety tak bo produkujecie żywność! Może zamiast obrażać innych wykorzystasz internet do wyższych celów i się czegoś nauczysz wystarczy sobie w Googlach poszukać. Sorry ale taki mamy rząd, który takie a nie inne przepisy wprowadza, taki mamy klimat, a że pracodawca to wykorzystuje (bo może) to już jest inna kwestia.

Nie tylko o produkcje chodzi na kazdym dziale jest ciezko

Produkcja też ma święta wolne, wiem, pracowałam na paczkowni, więc niech nikt głupot nie opowiada. Niedziele i soboty się idzie jak w grafiku wypadnie, ale święta są wolne.

I gdzie jest wypłata?

Robol

Wy juz zacznijcie przekewy robic bo 10 to niedziela aby nie bylo powtorki z rozrywki

@Robol

Pisałem właśnie, że wypłaty znowu z opóźnieniem

@eko

A to potwierdzone info?

Mg

Zamiast biadolić odmówicie pracy i czekajcie na przelew.

Prawda
@Mg

Odmowisz pracę to polecisz bez premii i Ty stracisz

Mg
@Prawda

I takie myślenie doprowadza do takich sytuacji

Koopa
@Mg

Biuro ma weekend wolny Pracownicy produkcji nie

Ona
@Koopa

A co to ma do kwestii wypłaty?

MarianoItaliano

No i 4tys zł na koncie. Oby tak dalej ????

basior
@MarianoItaliano

za 2 miechy-hihi

@MarianoItaliano

2 tyś standardowo. Ale wypłaty przed 10. Szok :O

@eko

Biurowiec oczywiście nie dostał

Zarząd

No przecież nie mogą dostać wszyscy

FranekKimono

Chyba, że ktoś sobie załatwił "po cichu" wypłatę razem z produkcją... Są równi i równiejsi

Firma dno prosimy wiecej ukraincow i gruzinow stawka 14. Dlaczego nie 14.70 praca system czterobrygadowa zero dodatku (usunięte przez administratora)jestesmy w bialy dzien on ma swoj kodeks i swoje prawo

Pytanie dlaczego dni robocze sa pisane od poniedzialku do piatku a pracujemy w systemie czterobrygadoaym co z dodatkiem za ten system

eko

Za Styczeń znowu nie będzie wypłat na czas.

Płatności

W sprawie zapłaty za fakturę proszę dzwonić pod nr 530 717 744

Robert

Jaki numer musi odwalić jeszcze panienka z magazynu kierowniczka Agata- ma aż takie plecy czy jej przełożeni są ślepi, aż razi w oczu co ona odwala ale mało kto o tym mówi- żenada!!!!

Krystyna

A jak płacą i jak jest na pakowalni na ul. Spokojnej ten mały zakład?

as z 5 klasy

właściel Kania otrzymuje 800 zł na każdego Ukra plus są uproszczone zasady zatrudniania ww. Podziękujcie rządzącym że Was tak (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Najlepiej po prostu nie kupować produktów tym bardziej że Ukry zwożą do Polski różne choróbska

Aneta
@as z 5 klasy

To nie jest odpowiednie miejsce na tego rodzaju dyskusje. Bardzo Cię zatem proszę, żebyś następnym razem miał to na uwadze. Wnioskuję, że nie wypowiadasz się jako pracownik Zakładów Mięsnych Henryk Kania? Zakłady Mięsne Henryk Kania to idealne miejsce dla ludzi ambitnych, pełnych entuzjazmu i szukających inspiracji w rozwoju zawodowym, dla których zdobywanie profesjonalnych doświadczeń stanowi dużą motywację do pracy i satysfakcję osobistą. Są jednym z największych producentów mięsa czerwonego w Polsce, zatrudniają prawie 2000 pracowników. Co więcej, korzystają ze standardowych form zatrudnienia takich, jak zatrudnienia w ramach umowy o pracę, jak i bardziej elastycznych form współpracy. Bylibyście zainteresowani pracą tam? Odsyłam Was zatem na ich stronę: https://henrykkania.pl/kariera/informacje Co sądzicie o tych ofertach pracy?

Pozbawiony
@Aneta

Opłacone opinie to jest to !

śmiech na sali
@Aneta

ja kandyduje na Koordynator Prac Pracowników z Gruzji Nawet Ukraince nie chcą u was robić, wszystkich cyckacie na wypłatach, to teraz czas na Gruzinów hahaha

black

hahahaha

Rumski
@as z 5 klasy

Skąd wiadomo, że ma do każdego UKR 800zl?? Jak to możliwe??

Chciałem aplikować na PH na terenie małopolski, ale widzę że Chyba nie warto z tego co czytam poniżej.

Byly
@Zainteresowany

Masz rację, nie warto. Poszukaj czegoś innego bo to jest nieporozumienie. Chyba że nie zależy Ci na wypłacie, lubi wolontariat i pasjonuje Cię pomoc najbogatszym :)

Zly

Ukraina ma 14.70

Paczkownia

Przypominal ze niektorzy z nas maja 13 na gdz a jak sie niemyle stawka powinna byc ,14,70

Robert

Dalej pracuje na magazynie w Goczałkowicach księżna kierowniczka Agata czy poszli do rozum do głowy i ją pogonili, a jak radzi sobie jej bystra siostra Karolina

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.