Zaklad Przedworstwa Miesnego LUKOSZ

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o Zaklad Przedworstwa Miesnego LUKOSZ

Wrzasky 2013-04-18 19:38
jak to przeczytałam chce się tam zatrudnić sa przyjęcia? i jakie trzeba spełniać warunki by sie tam dostać ???
olooooooooo 2013-05-31 16:33
pracowałem tam pół roku na pakowni i wiesz co dzieki bogu mnie zwolnili.Jest tam taka baba kołczem tępa jak but każdy chce jej natrzaskac taka wredna.Chcesz sie meczyc zapraszam do łukosza
kolo 2013-05-31 23:33
olooooooooo - 2013-05-31 16:33:53

Pracowałem tam kilka lat i wszystko było ok dopóki się nie zmieniła kadra
i co najgorsze to dyrektorka na piwie to się może i zna ale nic poza tym!!!
farbowana 2013-06-10 20:01
Co do tej firmy to powiem tak że jak bym miała drugi raz tam iść i pracować to wolałabym se strzelić w łep pracownik pracownika gnoi w szczególności na produkcji szkoda gadać pracowałam tam rok i dziękuje za takom prace wiem że robią tam takie wredne osoby w szczególności na zwyczajnej współczuje dziewczynom z jelit odbija się to na nich [usunięte przez moderatora] trzymajcie się tam jakoś nie ma to jak byłyście na myjce zawsze uśmiechnięte a teraz poddenerwowane nie wyspane nie zdziwię się jak jesteście na tabletkach. Najfajniej jest na myjce cisza spokój fajna atmosfera dobre traktowanie Ci co tam pracują wiedzą o kogo mi chodzi o [usunięte przez moderatora] spoko dziewczyna tzn kobieta z dużym poczuciem humoru dużo nauczy człowieka przede wszystkim daje szanse i nie idzie kapować jak komuś coś nie wychodzi :) pomaga bardzo dużo daje otuch i nakręca do pracy za to jej dziękuje super się z tobą pracowało nienawidzę [usunięte przez moderatora] z pakowni jest wredną małpom która myśli że jej wszystko wolno traktuje ludzi jak śmieci tak jak [usunięte przez moderatora] z produkcji myśli że co ona jest kierownikiem albo dyrektorem pozostałe dziewczyny takie sobie lubią docinać i żadzić każdym kto tam robi?? Ciesze się że już tam nie pracuje bo do głowy szło dostać jedzenie ble atmosfera po części fatalna każdy pod każdym dołki kopie nie ma zgrania same kłótnie najwięcej na produkcji na zwyczajnej o głupie cym-bry i jelita [usunięte przez moderatora] wiedzą o co chodzi. Najlepszy z tego działu je [usunięte przez moderatora] z nimi zawsze jaja były a co do pozostałych kierowników i kołczy unikać jak ognia. Życzę powodzenia tam u Łukosza i miłego dostawania do głowy mam nadzieje że nikt nie wyląduje na gliwickiej w Rybniku :P
jasiek 2013-08-20 11:06
te a wogóle macie tam jakies fajne laski bo ino narzekacie a nic nie piszecie czy sa jakies dupeczki fajne bo to potem inaczej robota idzie :)pozdro i czekam na odp bo moze sie tam przyjme
lokata 2013-09-08 08:06
powiem ci tak ze super tam nie ma dyra ino szuka pretekstu aby ino dysciplinarnie zwalniac wogóle jakies zakazy robi chodzby my w przeczkolu byli nie dojze tel. nie wolno miec to szatnie zamyka no no tragedia gorzej niz w wiezieniu pomału wszyscy odchodzą bo on traktuje ludzi choby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale wkącu dyra sie przekona
ariel nowak@wp.pl 2014-04-22 20:36
ZERO SWIERZEGO POWIETRZA
ariel nowak@wp.pl 2014-04-22 20:39
ZERO SWIERZEGO POWIETRZA
anonim 2014-06-19 14:28
Pracowałam tam kilka miesięcy koszmar!!!Kierownik bez wykształcenia,przymusowe godziny pracy,a pracownicy 7 złoty na godzine od kilku lat.
ryś 2014-07-30 11:12
"Karza zostać" czy każą zostać ??
Ciekawa 2014-08-11 18:17
Widzę, że Łukosz stawia nowe budynki z tyłu. Czyżby nowe miejsca pracy?
anonim 2014-09-10 13:22
uwaga na dział eksportu a to za sprawą Pani Grzegorzek, kto zna wie oczym mowa koto nie zna niech się cieszy
tina 2015-01-31 14:25
Witam. Szukam kogoś kto poświęciłby mi chwilę i porozmawiał (np. GG) o tym, jakie obecnie panują tam zasady i warunki.
Moje GG 6650711
miko 2015-02-02 09:26
Tina złóż podanie, popracuj, nie ma się czego bać. Może się okazać, że Ci się spodoba. Nie każdemu każdy charakter pracy odpowiada, wiadomo. Jednak każde doświadczenie cenne i zawsze można się czegoś nowego nauczyć.
tina 2015-02-03 17:20
Miko, zastanawiam się nad złożeniem podania, ale bladego pojęcia nie mam jak ta praca wygląda. Dlatego chciałabym, żeby mi ktoś przybliżył jakie tam są stanowiska/działy, czy jest się przypisanym do jednego konkretnego czy też zmienia się stanowiska? Są jakieś normy do wyrobienia w ciągu zmiany czy jak to wygląda? Byłabym wdzięczna za wszelkie odpowiedzi :)
miko 2015-02-04 15:01
Działy produkcyjne są różne, w zależności od zakładu (firma ma 4 zakłady!). Zazwyczaj jest się przypisanym do jednego stanowiska, ale w zależności od potrzeb zakładu/ zdolności i chęci pracownika można zmieniać działy. Co do norm to Ci nie powiem, każdy szef ma swoje zasady, na pewno jest konkretna praca, którą trzeba wykonać, żeby zrealizować zamówienie klienta.
tina 2015-02-05 08:41
Dziękuję :-)
Moze nie będzie tak strasznie.
jo 2015-02-12 12:30
może mi ktoś powiedzieć ile sie czeka na przyjęcie , badania zrobiłem i wszystkie papiery oddałem już w piątek na ''bramie'' mija juz tydzień i nikt nie dzwoni ...
indor 2015-03-21 23:51
Pewnie że woda jest w końcu to podstawa do wędlin tam gdzie się schładza towar tam to leci woda pod dostatkiem
erwin 2015-03-23 08:46
woda, posiłek, kawa, herbata, cukier jest :)
zico 2015-03-23 09:07
Wszystko jest a po posiłku jelita masz napewno wyczyszczone ***
BYŁY 2015-06-27 19:12
Witam pracowałem tam przez pewien czas i powiem tak mało płacą a praca jest ciężka
i nie wiadomo ile godzin dziś przyjdzie ci pracować,wycisną z ciebie wszystkie soki i wywalą na zbity pysk.Dyrektor tylko chodzi i sie przypierdala za byle co jak cos to -500 zł od wypłaty albo won z pracy,dziwie sie ludzią że tam pracują
przecież mozna pracować w lepszych warunkach.zero warunków do pracy
erwin 2015-06-29 11:02
Jest też druga strona medalu - są ludzie, którzy pracują w Łukoszu po 12 lat i dłużej, także różnie jest, nie zawsze tak jak BYŁY opisuje.
erwin 2015-07-20 11:06
Tak, ale trzeba się wykazać szczególnym zaangażowaniem i solidnością w pracy, a nie tylko "chęcią awansu".
lutek 2015-07-24 20:26
Wez gosciu checia awansu przestan pieprzyc glupoty bo sie czyrac nie chce ta firma to jest czysty wyzysk ludzie pracuja tam po 13 godz za 1644 bo tyle mają na umowie idziesz do pracy i nie wiadomo o ktorej wrocisz jeździsz w delegacje nie ma cie po pare dni za frajer nawet zlamanego grosza nie dadzą ludzie nie zatrudniajcie się w tej firmie bp nie warto jeszcze dyrektor jak przychodzi co do czego to zawsze umyywa ręce i drze kopare i zawsze jest na innych choc pn mącismiech na sali
Dizel 2016-02-04 11:56
Praca na stanowisku Przedstawiciela kierownika Handlowego w firmie Łukosz nie godna polecenia.
Plusy: wypłata na czas i to co uzgodnione. I to jedyna zaleta tego pracodawcy.
Minusy: Przy obecnym układzie dyrektorskim to tylko chaos. Często komunikaty sprzeczne z rzeczywistością. Dzisiaj masz robić tak jutro całkowicie inaczej. Kompetencje poszczególnych handlowców, kierowników i dyrektorów się nakładają, co powoduje chaos. Jeżeli lubisz „rzucać mięsem” to praca dla Ciebie. Jeżeli lubisz sprzedawać poniżej kosztów zakupu, towaru z krótką datą za grosze, to również praca dla Ciebie.
Na przełomie 2015/2016 roku poleciało pięciu handlowców na siedmiu. O czymś to świadczy?
O narzędziach pracy nawet nie wspomnę, brak katalogów handlowych, dostęp do programów informatycznych w pełni uzyskałem po dwóch miesiącach, telefonu musiałem używać prywatnego bo służbowy nie działał…!!!!
Podsumuję: Poznałem właścicieli są ok. Poznałem dyrektorów Pan J.J. i Pan Z.P. żenada, trzymają się stołków za każdą cenę, w łyżce wody mogą zatopić!
weteran 2016-02-08 19:51
tragedia. Praca po 12-14 godzin placone za 8.Nigdy nie wiesz kiedy wyjdziesz. Zero szacunku.Masz byc wdzieczny ze jest praca.Za smieszna kase wymagania ze kon by sie usmial. Dzieki bogu czlowiek sie w pore obudzil znalazl prace w normalnych godzinach za normalna kase i z super ludzmi.
byla 2016-04-03 21:49
wpisujesz 8 godzin siedzisz 14 ot co
olek 2016-04-25 12:12
A jak jest w oStródzie? wie ktoś coś
Armani 2016-07-05 04:59
Nie będę złośliwy. ...ale odradzam pracy w tym zakładzie
Jak zobaczysz produkcję wędlin to zostaniesz wegetarinem☺
kat 2016-09-06 08:23
mam doświadczenie pracując w zespole IT, informatycy - dramat, zero jakichkolwiek kompetencji, nie mówiąc o "cudownym" managerze, który powinien się wrócić najlepiej do epoki brązu bo to prostak i nic sobą nie reprezentuje. Cała świta "intelektualna" gardzi zwykłymi pracownikami na produkcji, to żałosne. Absolutnie odradzam a osobom zatrudnionych przy pracy fizycznej życzę duże wytrwałosci, bo tylko dzięki nim ta frima przędzie, chociaż inni pracownicy tego nie doceniają, szkoda życia
Czarna mamba 2016-09-10 09:02
pracowałem długi czas i nie polecam nikomu obóz pracy .A dyrektorka to zasrana Złodziejki tylko tam wykorzystuja na początek człowiek zarobi tam 1200zł i jak w tych czasach ktoś ma wyżyć razem z rodziną paranoja. A co o brygadzistach to nie umieją nic w szczególności Produkcja Zbyszek O jest tak głupi i kompletnie nic nie umi z kont się ci ludzie biorą . Na tym zakładzie nie ma żadnych szkoleń w pierwszy dzień człowiek przychodzi do pracy i już musi zapie........ wyzysk jakich mało tylko głupek jeszcze tam robi za 8 zł na godzinę zgroza . A o szacunku to szkoda gadać nowa dyrektora tego zakładu nie ma pojęcia o niczym zero zainteresowania zakładem kompletne dno za czasów Pana derektora Daniela było o wiele lepie nikomu nie polecam tej pracy i tego towarzystwa
Zibi 01 2016-09-10 10:06
Pracowałem tam 2 lata i masakra nie wieże co tam widziałem non stop jakieś nieogarnięcie zero organizacji pracy kompletne dno .Kierownicy na nockach śpią w Akwarium .Zero jakiejś motywacji do pracy po 12 godzin masakra jednego miesiąca miałem przepracowane 77 nadgodzin jakaś Masakra.A widziałem take rzeczy ze zgroza co i jakie mięso dają do hod dogów , fuj nawet pies z ochrony nie chce tego jeść a ludziom na stołówce dają jakieś jedzenie co ich ala technolog zrobił co o niczym nie ma pojęcia dno ,dno i jeszcze raz dno nikomu nie życzę tam pracować nawet Ukraińcy nie chcą tam robić w tym chlewie , kto ma choć trochę oleju w głowie to nie będzie szukał tam pracy
klops 2016-09-15 20:22
Jasne, jeśli za dyrektora Daniela było lepiej to chyba nigdy tam nie pracowaliście.
Za jego czasów nigdy nie wiedzielismy kieyd do roboty pojdziemy na ile godzin i za ile dostaniemy zapłacone. Teraz przynjmniej wypłaty sie zgadzaja i nie ma cyrków z sobotami i niedzielami.
Widac poprawe, oby tak dalej.
zibi 01 2016-09-17 09:55
Klops to ty tam nie pracowałeś poprawę hahahahah z tą dyrektorką złodziejką co uwala za wszystko a teraz jak 47 kamer zamontują to nawet wysrać człowiek nie będzie się mógł . To jest najgorszy zakład z jakim miałem do czynienia .
Klops 2016-09-21 21:26
Moja wypłata się zgadza i nikt nie mam mi za co uwalić, nawet na ostatnim pasku miałem więcej. Zamiast zajmować się wypisywanie glupkowatych komentarzy patrz swojej roboty to nikt ci nic nie uwali. A skoro tak ci źle to zawsze możesz prace zmienic.
Klops 2016-09-22 23:31
Pracuję w innym dziale ale słyszałem, że pracują nad nowymi bardzo dobrymi produktami, może załapiemy się na degustacje.
puk puk' 2016-09-25 12:02
a co to są konkretnie za nowe produkty możesz napisać? jako smakosz jestem fanem wyrobów mięsnych tej firmy i chętnie spóbuję jakichś nowości, pozdrawiam
maczo 2016-12-14 00:08
nie nie pasuje tylko sami nie wiedzielismy w co sie ładowalismy
anonim 2017-02-06 22:25
na dzień dzisiejszy z zakładu pracy robi si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] karny, groźby ze sie nie wyjdzie z pracy jak cały towar nie zostanie spakowany. Harów po 10 godzin dziennie, i jeszcze źle bo podobno za dużo zarabiamy , co jest absurdalnie i śmieszne w tych czas, żeby godnie żyć z takiej wypłaty. Nagany i brak premii za nieumyte ręce czy wystający mały kosmyk włosów. Zakaz malowania się, czyli zero make-up. Nie wolno brac swojego jedzenia z domu, a na stołówce pustki albo trzeba jeść co sie pakuje czyli faszerowane chemią z najgorszego parówki czy kotlety, po których nie jedną z dziewczyn boli pózniej brzuch, Bo dziennie jedo i to samo jeść to jest niedorzeczne. Nowa Pani dyrektor bardzo przesadza, nie docenia naszej pracy. Nie rozumu jak my ciężko pracujemy za marne grosze, a jeszcze nam chce obcinać wypłaty. Musze wspomnieć o licznych kamerach na każdym kroku, Czujemy sie jak w jakimś show. zero prywatności, jeszcze w łazienkach niech zamontują. Zamiast zakupić krzesła na stołówke, bo czasami nie ma na czym usiąść, to kamery są najważniejsze. Maszyny na zakłdzie nie są na bieżącą konserwowane, psują sie co chwile, co spowalnia naszą prace. ale oczywiscie to jest nasza wina, pracowników i potem my obrywamy. Nie polecam nikomu tam pracować,
anonim 2017-02-06 22:28
Masz całkowitą racje
anonim 2017-02-06 22:39
Masz rację , nowa pani dyrektor to ****brak słów, tylko same wulgaryzmy mi sie cisną na język, niech w końcu ktoś z tym coś zrobi, bo my jesteśmy ludzmi, nalezy nam sie szacunek, bo harujemy równo, a jesteśmy traktowani jak śmieci, na zakładzie brak osoby która by broniła praw pracowników, ale oczywiście to by nie przeszło. wszyscy cicho będą siedzieć, bo boją sie stracic prace, a mają rodziny na utrzymaniu, rozumiem to, ale coś w końcu sie musi zmienic bo sie brzydnie pracowac tam
ZNESMACZONA 2017-04-02 18:03
NA ZAKŁADZIE PANUJE SYF SPRZĄTANE JEST DO PORZĄDKU JAK SA AUDYTY NA PAKOWNI PANUJE TAKA ATMOSFERA ZE LEPIEJ NIC SIĘ NIE ODZYWAĆ NIEKTÓRZY LIDERZY MAJA SIĘ ZA BÓG WIE KOGO OBRAŻAJĄC GROŻĄC NAGANA PANI PSEUDO LIDERKA Z PAKOWNI TO ZAROZUMIAŁA WREDNA MAŁPA Z SWOIM BŁAZNEM GÓWNIARZEM Z WIELKIM EGO CO SIĘ PANOSZY, A PANI DYREKTOR GRATULACJE. STANOWISKA NA PEWNO SIĘ NA TO STANOWISKO NADAJE PANI CHYTROŚĆ I OSZCZĘDNOŚĆ ORAZ WYZYSK I TRAKTOWANIE LUDZI KIEDYŚ SIĘ NA PANI ZEMŚCI BO KARMA ZAWSZE WRACA,POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACUJĄCYCH W TYM OBOZIE.
Ktoś 2017-06-13 09:58
Narzekać każdy umie a wywalczyć swoje zjednoczyć się i przeciwstawić to już problem... Dużo gadki a jak przychodzi co do czego to nikogo nie ma żeby się odezwać. W tej chwili zatrudnione osoby na stanowisku dyrektorskim dobrze rokuja największy problem to niezmienna od dawna załoga kierownicza robiąca wszystko żeby im wypłata się zgadzała kosztem pracowników fizycznych. Szczególnie jedna osoba która swoimi pomysłami co chwile wszystko miesza wprowadzając totalny chaos. Trochę przeraża mnie ilość obcokrajowców na zakładzie którzy pracują po 12 godzin za 6zl/h nie wiadomo czy nie zastąpią nas za niedługo kolejny powód by czuć się niepewnie i niekomfortowo w pracy. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie przy trzeciej Pani dyrektor bo za wcześnie jeszcze by oceniać. Oświadczenie chęci zmian było deklaracja że będzie lepiej zobaczymy jak w tym przypadku będzie wyglądać to w pranooktyce
XYZ 2017-06-24 21:24
Powie ktos jak wyglada praca zarobiki itp na stanowisku dzialu technicznego?
nowy pracownik 2017-08-04 11:52
jak wyglada praca na magazynie i jak z zarobkami na rozmowie gadka ze chlopaki nie schodzą poniżej 2500zł a na umowie 13,30 zł BRUTTO wiec ta premia to chyba WIELKA skoro na godzine sie tak malo zarabia( albo walą wiele nadgodzin?) prosze o info bo mam rozmowe o prace w tej firmie, a i czy nastepna umowa to podwyzka?
Edyta 2017-08-07 13:54
@nowy pracownik, piszesz, że słyszałeś, że tyle się zarabia ale może to kwoty jakie każdy dostaje na początku? Zapytałeś czy ważne są uprawnienia? Praca na magazynie ma różne stanowiska, pewnie każde jest inaczej płatne?
kama 2017-08-08 19:59
Witam wszystkich,
jak oceniacie nową Panią dyrektor?
zainteresowany 2017-09-20 13:05
witam, ktos orientuje sie jak wyglada praca w jakosci? na jakie zarobki mozna liczyc? pozdrawiam
Rozczarowana 2017-10-17 21:57
Masz racje coraz wiecej ukraincow ktorzy migaja sie od roboty. A nowa pani dyrektor nic nowego nie pokazala. Jest jeszcze gorzej niz byly. Na pewnym dziale pan dyrektor nr 2 zatrudnil nowych brygadzistow i bardzo "sympatycznego" pana kierwonika. Oczywiscie wszystko grupka znajomych z madeja wrobla. Pan nowy kierownik to cham jakich malo. Udaje ze cos umi a na niczym sie nie zna. Wysmiewa sie z pracownikow co slowo to klnie. Juz nie jeden stosowal mobbing w tej firmie ale ten pan to juz szczyt wszyskiego a to dopiero poczatki jego rzadow. A pani dyrektor niby taka mila chetnie kazdego wyslucha a nie widzi jakich ludzi zatrudnia. Rzygac sie chce ta robota
Zostaw swoją opinię o Zaklad Przedworstwa Miesnego LUKOSZ - Czerwionka-Leszczyny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zaklad Przedworstwa Miesnego LUKOSZ