PMiW Łukosz sp. z o.o.

Opinie o PMiW Łukosz sp. z o.o.

Edyta

@Maniek, rozumiem, że jesteś zainteresowany zatrudnieniem w Zaklad Przedworstwa Miesnego LUKOSZ. Jeżeli znajdziesz interesującą dla siebie rekrutację w firmie i zdecydujesz się na wzięcie w niej udziału, to proszę Cię o opisanie jej przebiegu i warunków zatrudnienia, które zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Edyta

@Młode wilki, polecasz współpracę z Zaklad Przedworstwa Miesnego LUKOSZ. Czy mógłbyś jednak rozwinąć swoją opinię i napisać jakie cechy tego pracodawcy powodują, że zatrudnienie u niego jest korzystne? Na jakim stanowisku pracowałeś w firmie i w oparciu o jakie warunki?

Młode wilki

Super pracodawca, polecam z góry

Edyta

@Ja, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Zaklad Przedworstwa Miesnego LUKOSZ. Czy pomimo braku uzyskania odpowiedzi na Twoje pytanie na tym forum, to zdecydowałeś się na złożenie swojego CV do firmy? Jeżeli zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, to proszę Cię o opisanie jego przebiegu innym użytkownikom forum.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PMiW Łukosz sp. z o.o..
Wkurzony

Odradzam zakupow wyrobow gotowych np Co4rdon Bleu to poprostu cos nie jadalne totalnie (usunięte przez administratora) i trucizna

zainteresowany

witam, ktos orientuje sie jak wyglada praca w jakosci? na jakie zarobki mozna liczyc? pozdrawiam

kama

Witam wszystkich, jak oceniacie nową Panią dyrektor?

Edyta

@nowy pracownik, piszesz, że słyszałeś, że tyle się zarabia ale może to kwoty jakie każdy dostaje na początku? Zapytałeś czy ważne są uprawnienia? Praca na magazynie ma różne stanowiska, pewnie każde jest inaczej płatne?

Ktoś

Narzekać każdy umie a wywalczyć swoje zjednoczyć się i przeciwstawić to już problem... Dużo gadki a jak przychodzi co do czego to nikogo nie ma żeby się odezwać. W tej chwili zatrudnione osoby na stanowisku dyrektorskim dobrze rokuja największy problem to niezmienna od dawna załoga kierownicza robiąca wszystko żeby im wypłata się zgadzała kosztem pracowników fizycznych. Szczególnie jedna osoba która swoimi pomysłami co chwile wszystko miesza wprowadzając totalny chaos. Trochę przeraża mnie ilość obcokrajowców na zakładzie którzy pracują po 12 godzin za 6zl/h nie wiadomo czy nie zastąpią nas za niedługo kolejny powód by czuć się niepewnie i niekomfortowo w pracy. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie przy trzeciej Pani dyrektor bo za wcześnie jeszcze by oceniać. Oświadczenie chęci zmian było deklaracja że będzie lepiej zobaczymy jak w tym przypadku będzie wyglądać to w pranooktyce

na dzień dzisiejszy z zakładu pracy robi si (usunięte przez administratora) karny, groźby ze sie nie wyjdzie z pracy jak cały towar nie zostanie spakowany. Harów po 10 godzin dziennie, i jeszcze źle bo podobno za dużo zarabiamy , co jest absurdalnie i śmieszne w tych czas, żeby godnie żyć z takiej wypłaty. Nagany i brak premii za nieumyte ręce czy wystający mały kosmyk włosów. Zakaz malowania się, czyli zero make-up. Nie wolno brac swojego jedzenia z domu, a na stołówce pustki albo trzeba jeść co sie pakuje czyli faszerowane chemią z najgorszego parówki czy kotlety, po których nie jedną z dziewczyn boli pózniej brzuch, Bo dziennie jedo i to samo jeść to jest niedorzeczne. Nowa Pani dyrektor bardzo przesadza, nie docenia naszej pracy. Nie rozumu jak my ciężko pracujemy za marne grosze, a jeszcze nam chce obcinać wypłaty. Musze wspomnieć o licznych kamerach na każdym kroku, Czujemy sie jak w jakimś show. zero prywatności, jeszcze w łazienkach niech zamontują. Zamiast zakupić krzesła na stołówke, bo czasami nie ma na czym usiąść, to kamery są najważniejsze. Maszyny na zakłdzie nie są na bieżącą konserwowane, psują sie co chwile, co spowalnia naszą prace. ale oczywiscie to jest nasza wina, pracowników i potem my obrywamy. Nie polecam nikomu tam pracować,

maczo

nie nie pasuje tylko sami nie wiedzielismy w co sie ładowalismy

puk puk'

a co to są konkretnie za nowe produkty możesz napisać? jako smakosz jestem fanem wyrobów mięsnych tej firmy i chętnie spóbuję jakichś nowości, pozdrawiam

Klops

Pracuję w innym dziale ale słyszałem, że pracują nad nowymi bardzo dobrymi produktami, może załapiemy się na degustacje.

zibi 01

Klops to ty tam nie pracowałeś poprawę hahahahah z tą dyrektorką złodziejką co uwala za wszystko a teraz jak 47 kamer zamontują to nawet wysrać człowiek nie będzie się mógł . To jest najgorszy zakład z jakim miałem do czynienia .

Klops
@zibi 01

Moja wypłata się zgadza i nikt nie mam mi za co uwalić, nawet na ostatnim pasku miałem więcej. Zamiast zajmować się wypisywanie glupkowatych komentarzy patrz swojej roboty to nikt ci nic nie uwali. A skoro tak ci źle to zawsze możesz prace zmienic.

klops

Jasne, jeśli za dyrektora Daniela było lepiej to chyba nigdy tam nie pracowaliście. Za jego czasów nigdy nie wiedzielismy kieyd do roboty pojdziemy na ile godzin i za ile dostaniemy zapłacone. Teraz przynjmniej wypłaty sie zgadzaja i nie ma cyrków z sobotami i niedzielami. Widac poprawe, oby tak dalej.

Czarna mamba

pracowałem długi czas i nie polecam nikomu obóz pracy .A dyrektorka to zasrana Złodziejki tylko tam wykorzystuja na początek człowiek zarobi tam 1200zł i jak w tych czasach ktoś ma wyżyć razem z rodziną paranoja. A co o brygadzistach to nie umieją nic w szczególności Produkcja Zbyszek O jest tak głupi i kompletnie nic nie umi z kont się ci ludzie biorą . Na tym zakładzie nie ma żadnych szkoleń w pierwszy dzień człowiek przychodzi do pracy i już musi zapie........ wyzysk jakich mało tylko głupek jeszcze tam robi za 8 zł na godzinę zgroza . A o szacunku to szkoda gadać nowa dyrektora tego zakładu nie ma pojęcia o niczym zero zainteresowania zakładem kompletne dno za czasów Pana derektora Daniela było o wiele lepie nikomu nie polecam tej pracy i tego towarzystwa

@Czarna mamba

Masz rację , nowa pani dyrektor to ****brak słów, tylko same wulgaryzmy mi sie cisną na język, niech w końcu ktoś z tym coś zrobi, bo my jesteśmy ludzmi, nalezy nam sie szacunek, bo harujemy równo, a jesteśmy traktowani jak śmieci, na zakładzie brak osoby która by broniła praw pracowników, ale oczywiście to by nie przeszło. wszyscy cicho będą siedzieć, bo boją sie stracic prace, a mają rodziny na utrzymaniu, rozumiem to, ale coś w końcu sie musi zmienic bo sie brzydnie pracowac tam

kat

mam doświadczenie pracując w zespole IT, informatycy - dramat, zero jakichkolwiek kompetencji, nie mówiąc o "cudownym" managerze, który powinien się wrócić najlepiej do epoki brązu bo to prostak i nic sobą nie reprezentuje. Cała świta "intelektualna" gardzi zwykłymi pracownikami na produkcji, to żałosne. Absolutnie odradzam a osobom zatrudnionych przy pracy fizycznej życzę duże wytrwałosci, bo tylko dzięki nim ta frima przędzie, chociaż inni pracownicy tego nie doceniają, szkoda życia

Armani

Nie będę złośliwy. ...ale odradzam pracy w tym zakładzie Jak zobaczysz produkcję wędlin to zostaniesz wegetarinem☺

olek

A jak jest w oStródzie? wie ktoś coś

byla

wpisujesz 8 godzin siedzisz 14 ot co

Zostaw merytoryczną opinię o PMiW Łukosz sp. z o.o. - Chybie

• Jak się pracuje w PMiW Łukosz sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PMiW Łukosz sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMiW Łukosz sp. z o.o.?

PMiW Łukosz sp. z o.o.