PMiW Łukosz sp. z o.o.

Opinie o PMiW Łukosz sp. z o.o.

Zgadzam się z moim przedmówcą. Robicie z czyjegoś życia tanią sensacje. Żal mi was!!! Może powinniście zacząć oceniać samych siebie zanim wejdziecie w czyjeś życie z butami, bo to co tu wypisujcie jest Żałosne!!!

Ludzie dajcie im spkój czy wy naprawdę nie macie ważniejszych problemów ?

hehehe L.P.

Przepraszam za głupi zart

Alex

i twoja mama tez ma problem z glowa , jestes kretin .

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PMiW Łukosz sp. z o.o..
eheheheh

co on robi???? w pracy nie widziałem go juz 2 tygodnie chyba wyjechał ale nic nikomu nie powiedział

Alex podziwiam cie za odwage ja znam ta sytuacje od podszewki poniewaz tam pracowalam i wiem co sie dzialo jezeli tam JESZCZE pracujesz to radze szukac innej pracy bo przy najblizszej okazji wylecisz tak jak zrobil to zemna Z.O

filemon

Panowie i Panie, wszystko jest widoczne Waszymi oczami żle i strasznie, jakbym tam pracował też bym tak sądził. sam Dyrektor wie jak jest. a teraz pomyślcie że.... jego Szef czyli ten Najwyższy mówi że chce osiągnąc wiekszą norme ileś tam ton na dobe (nie znam sie nie pamiętam ile to było, b(usunięte przez administratora) o niektórych rzeczach,) i ten cały szef każe mu zwolnic te 35 osob a podnieśc norme. niewazne jakim sposobem i niewazne czy ta(usunięte przez administratora)pozdrawiam

wierny kibic

Moi drodzy!!! Nie jestem pracownikiem tego zakładu, ale od bardzo dawna WAM kibicuję i z całego serca życzę, aby WASZE problemy wreszcie się skończyły. Pracowałem za to w firmie budowlanej MIRCO w Czerwionce. Też tak szef traktował pracowników jak ten Wasz dyrektor. Ale nie łudźcie się - takich złych ludzi licho nie bierze!!! Po trupach osiągją swoje cele. A pracownik dla nich to nie człowiek - tylko pospolity gamoń i parobek. Szkoda mowic. poczytajcie sobie opinie o firmie mirco - tak samo jak u Was, tylko branża inna. ŻYCZĘ WAM POWODZENIA i na bieżąco będę śledził WASZE losy.

Miesny boy jeszcze sie nie raz spotkamy nie martw sie....:):)pozdrowionka

Witam wszystkich pracowników tego jak że zjebanego zakładu pracy, współczuje tym którzy jeszcze tam pracują tak przy okazji, ale coś robic trzeba, zarobic, wiadomo! Pracowałem tam jakiś czas niestety, ale powiem wam że sytuacje wyczułem w pierwszy dzien, co tam sie dzieje, i jaka patologia sie szerzy w tym biurze, wiec długo nie musiałem sie zastanawiac nad niczym... Odrazu przeszłem do rzeczy, a robienie psikusów to moja specjalnośc!!!! Myśleliście sobie że tylko wy tam możecie pic mleko w biurze, masełko, musztarda , ketchup, taaaak, takim to(usunięte przez administratora)dobrze nie! Wypijałem wam hekto litry jak tylko miałem ochote na te mleko,(usunięte przez administratora)

mięsny boy

a wy tylko praca i kasa wazniejsze jest to (usunięte przez administratora)mnie to kreci mam nadzieje ze sie wkącu spotkamy pozdrawiam cie(usunięte przez administratora)

tak czytam te posty o tej firmie , ludzie dlaczego Wy nie zgłosicie tego do odpowiednich instytucji , które chronią pracownika , przecież pracownik też ma swoje prawa ! pracownika trzeba szanowć!

Po sąsiedzku

Pracuję w sąsiednim zakładzie-Dynamic Technologies.Parę dni temu unosił się w powietrzu fetor,gdy wiatr zawiał od Łukosza...Mam pytanie,czy u Was w zakładzie też tak śmierdzi?Koszmar i wyrazy współczucia.

Jelitko :P

A ja to bym tylko chciał żeby(usunięte przez administratora)w robocie hehehe

Mędrzec Sześciu Scieżek

Ludzie,Mędrzec szykuje coś specialnego . Vol.2 juz niebawem. Pozdrawiam

zobaczycie jak zamontuja kamery to poleci tyle samo osob pewnie dyrektor bedzie caly czas siedzial i patrzyc w monitor zebys kogos uwalic.. ci co zostali teraz beda uczyc nowych na stazu . jestem ciekawy co zrobi z pracownikami ktorym koncza sie umowy w przelomie grudnia i lutego. wyrzuci czy nie wyrzuci o to jest pytanie

segenege

Podsumowując praca jest OK tylko niektórzy ludzie w większości z biura mnie słabią

gal anonim

powiem krótko. Ludzie trzymajcie się z dala od tego zakładu. Jest źle a podejrzewam, że będzie jeszcze gorzej. Na razie nic się nie zapowiada żeby miało się zmienić na lepsze. Już robimy po 10 godzin dziennie. A co następne?? Może po 12 na dzień i weekendy?? Pozdro for all cool guys:))

Zawiedziona

Ach gdzie te stare dobre czasy gdy na pakowni coachem był [usunięte przez administratora]. :((

Bartłomiej B

Drogi Mędrcu Sześciu Ścieże, miło Mi bardzo że zostałem Tu wyróżniony z innymi, choć przyznam szczerze słowo (usunięte przez administratora), wystarczyło napisać puszysty bądź otyły było by bardziej prawdziwie i adekwatne do mojej nadwagi. Z wyrazami szacunku (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PMiW Łukosz sp. z o.o. - Chybie

• Jak się pracuje w PMiW Łukosz sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PMiW Łukosz sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMiW Łukosz sp. z o.o.?

PMiW Łukosz sp. z o.o.