PMiW Łukosz sp. z o.o.

Opinie o PMiW Łukosz sp. z o.o.

animrok

jak mam pytanie przyjeli mnie na STANOWISKO - Pracownik produkcji opiszcie mi co pełni itd

tak popieram mimo ze bercik i krzysiek naciskaja zeby zostawac po godzinach, sa dobrymi brygadzistami zawsze mozna z nimi pogadac jak czlowiek z czlowiekiem jak rowny z rownym 2 najlepszymi brygadzistami :)) nie raz pomagaja pracownikom w trudnych chwilach gdy dyrektor chce kogos opieprzyc badz przed weterynarzem.. do reszty ludzi trzeba mowic przez pan i zero szacunku do pracownika coz sie dziwic jaki Wódz (dyrektor) taka armia:) (coachowie i inni na stanowiskach)! TOTALITARYZM jesli ktos wie co takie pojecie znaczy:))

Mędrzec Sześciu Scieżek

No NARCYZ Ty to masz wysokie ambicje w zyciu.Pewnie skonczyłeś studia filizofię ,lub coś pokrewnego,albo etap swojej edukacji zakończyłeś na gimnazium ,Nie potrafasz znaleźć innej pracy niż rozbiór kurczaków(usunięte przez administratora)dziennie.ALbo poprostu boisz się innej pracy, bo rozbiór,pakowanie czy robienie kielbasy to twój max. Pracuje w Łukoszu w Leszczynach sporo czasu i muszę poprzec większość negatywnych opinii które napisali inni. Nadgodziny obowiązkowe,bo jeśli powiesz,ze nie możesz zostawać to szybko znajdą kogos innego na twoje miejsce. Sama praca nie jest cięzka. Brak jakiegokolwiek deputatu bardzo mnie dziwi. Gdyby psychopata (usunięte przez administratora)troche inaczej podchodził do pracowników,myśle,ze i podejscie pracujacych byłoby inne,ale niestety DUMA tego Pana nie pozwala mu na to.Na temat (usunięte przez administratora)lepiej nic nie będe pisał bo by mi dnia nie starczyło.Jedyną spoko osobą na wyższym stanowisku jest(usunięte przez administratora). Yo

na rozbiorze to można wyciągnąć kopyta a nie trzy koła, im więcej pracujesz tym mniej zarabiasz,

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PMiW Łukosz sp. z o.o..

fenomen zakladu nie zna granic nie mozna napic sie wody na bramie nie mozna napic sie kawy badz herbaty podczas pracy w bardzo niskiej temperaturze. Moga pic herbate, kawe.mleko jedynie ludzie ktorzy ciezka pracuja fizycznie ktos taki jak brygadzista czy technolog z planista na czele przy swoich laptopach w biurze. szatnia dla pracownika od kiedy wejdzie na zaklad jest zamknieta nawet podczas przerwy. Jedynie co zwykly pracownik tej firmy moze to walic jak kon nadgodziny i zjesc jakies scierwo na sniadanie i napic sie czegos tylko podczas przerwy. Brawo AVE Lukosz!

hehehe

taa(usunięte przez administratora)na rozbiorze?? a powiedz mi ile ty godzin w miesiacu przepracowales?? i ile sobót musiales przepracowac? zeby na lukoszu zwykly pracownik mial zarobic 3 tysiace musialby dziennie walic po14 godzin i isc kazda sobote do pracy . chyba jest jestes kims na stanowisku to wtedy tyle zarobisz:) potweirdzam wszystko to co wyzej napisali ! jest to [(usunięte przez administratora)

zadowolony

Wcale nie macie racji, praca na zakładzie jest ok... jak wszędzie po prostu trzeba pracować, a zarobki też są na poziomie na rozbiorze(usunięte przez administratora)idzie wyciągnąć...

MACIE TUTAJ RACJE W 100%....

zibi

Nie polecam zatrudniać się tam nikomu!! U Łukosza większość kierowników to rodzina albo znajomi albo ci co łarzą i donoszą lub podlizują się kierownictwu non stop. Są dzięki temu nie tykalni więc wydaje im się, że mogą wszystko, a że sami tak naprawdę nic nie potrafią,bo dostali robote nie na podstawie(usunięte przez administratora) jak ci się nie podoba to wypad! nie ma szans liczyć na uczciwe traktowanie,(usunięte przez administratora) Aż dziw,że nie wpadła tu jeszcze żadna niezapowiedziana kontrola, gdyby tak się stało to pewnie zakład by stanął. Jak ktoś ma tu coś mądrego do powiedzenia to już tu nie pasuje, kierownictwo potrzebuje(usunięte przez administratora)Polecam jak ktoś gdzieś się chce zahaczyc na chwilę.

ryś
@zibi

"Karza zostać" czy każą zostać ??

Tak moze mezczyzni zarabiaja(usunięte przez administratora)ale firma moim zadaniem jest wrecz nie (usunięte przez administratora)ktorzy niewiem gdzie ukonczykli te szkoly wyzsze .Na wyplatach sa roznice miedzy innymi pracownikami ,nie szanuja zdania pracownikow .Karza zostac po godzinach ktore nie sa platne tylko do wybrania .Nie przestrzegaja higieny na zakladzie np:maszyny nie sa dokladnie wyczyszczone itp rzeczy.Segregowane i sprzatane jest kiedy wiadomo jest ze bedzie kontrola weteryniarza innych przedstawicieli.Zwalnianie ludzi z glupich i nie wyjasnionych przyczyn.Jest jescze wiele rzeczy minusowych na tym zakladzie moja opinia jest prawdziwa i na faktach zadrudnij sie i sam sie przekonaj !!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o PMiW Łukosz sp. z o.o. - Chybie

• Jak się pracuje w PMiW Łukosz sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PMiW Łukosz sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMiW Łukosz sp. z o.o.?

PMiW Łukosz sp. z o.o.