Łukosz Sp.j.zakład przetwórstwa mięsnego

Chybie

Opinie o Łukosz Sp.j.zakład przetwórstwa mięsnego

anonim 2011-01-27 22:50:59
Firma plusy w tym że zarobki są bardzo dobre( usunięte przez administratora )na czysto facet tyle zarobi,a kobieta zarobi ( usunięte przez administratora )netto.Firma rozwijająca się,solidna.Minusy to że kiedyś panował w tej firmie zajob na pracownikach.Ludzi traktowano jak bydło.Sobota,niedziela i w święta przychodziło się normalnie pracować.
adi 2011-04-05 19:58:34
Teraz nie jest inaczej, zwykły pracownik nie ma tu nic do powiedzenia, ma ( usunięte przez administratora )tedy kiedy kierownik sobie tego zyczy, niedziela, swieto, bez ograniczen godziń, a na koncu jeszcze nie wiadomo za co obcinają premię. Te 2 koła zarobisz ale jak popracujesz ze 220h, a praca lekka niejest, można sobie tylko zdrowie zniszczyć, nie polecam!!
anonim 2011-05-10 22:31:22
Kiedyś ta firma była lepsza o wiele więcej pracowników tam pracowało.Teraz jest tylko niewiele pracowników na zakładzie.Ta firma zeszła ( usunięte przez administratora ).Cały zarząd i dyrekcja to sami ( usunięte przez administratora ),a najgorsza to ta( usunięte przez administratora )przyjechała pracować na burakach i ( usunięte przez administratora )Jednym słowem ta firma to syf.
jkkbbbv 2011-05-18 22:44:57
a przewidują tam jakieś przyjęcia kobiet? też tam chciałabym pracować. Mam blisko tylko chyba ciężko tam się dostać.
anonim 2011-05-19 20:35:34
od kiedy ta firma zeszła tak na ( usunięte przez administratora ) czy to jest sprawka jakiejś osoby w kierownictwie czy szef zmienił sposób podejścia??
edi 2011-11-05 19:54:39
nawet pracuje tam [usunięte przez moderatora] po żółtacce.nie sprząta,obiera mięso i mietylko.
employee 2013-05-05 01:46:53
Dla pani dyrektor biznes jest biznesem. Nie patrzy czy ktos ma rodzine na utrzymaniu tylko krotko i konkretnie. Fajnie bylo ale narazie.
Henio 2013-05-31 23:45:34
employee - 2013-05-05 01:46:53

DOKŁADNIE TAK MASZ RACJE W 100%
PATRZY TYLKO KOMU UWALIĆ PO PREMII NIECH SPADA DO INDE
zico 2014-06-24 14:05:51
Omijajcie ten zakład szerokim łukiem ,zostali tam tylko ludzie bez ambicji bo tylko tacy dają się tak traktować !!!
kajko 2014-12-30 12:09:16
Da się "ugrać", pod warunkiem, że się będzie pracowało uczciwie, solidnie, bez kombinowania, zgodnie z wymaganiami zakładu :)
lola 2015-05-19 11:42:22
Zależy od działu - jedne pracują na akord, inne nie. Jedne są bardziej wymagające, inne łatwiejsze.
Dizel 2016-02-04 11:57:25
Praca na stanowisku Przedstawiciela kierownika Handlowego w firmie Łukosz nie godna polecenia.
Plusy: wypłata na czas i to co uzgodnione. I to jedyna zaleta tego pracodawcy.
Minusy: Przy obecnym układzie dyrektorskim to tylko chaos. Często komunikaty sprzeczne z rzeczywistością. Dzisiaj masz robić tak jutro całkowicie inaczej. Kompetencje poszczególnych handlowców, kierowników i dyrektorów się nakładają, co powoduje chaos. Jeżeli lubisz „rzucać mięsem” to praca dla Ciebie. Jeżeli lubisz sprzedawać poniżej kosztów zakupu, towaru z krótką datą za grosze, to również praca dla Ciebie.
Na przełomie 2015/2016 roku poleciało pięciu handlowców na siedmiu. O czymś to świadczy?
O narzędziach pracy nawet nie wspomnę, brak katalogów handlowych, dostęp do programów informatycznych w pełni uzyskałem po dwóch miesiącach, telefonu musiałem używać prywatnego bo służbowy nie działał…!!!!
Podsumuję: Poznałem właścicieli są ok. Poznałem dyrektorów Pan J.J. i Pan Z.P. żenada, trzymają się stołków za każdą cenę, w łyżce wody mogą zatopić!
rozita 2016-08-13 11:47:35
co to dokładnie znaczy że warunki są "masakra"? mimo wszystko jesśli jest tak wysokie wynagrodzenie że mogę dwa koła miesięcznie na rączkę zgarnąć to na wiele rzeczy jestem gotowa przymknąć oko, taki klimat
Zostaw swoją opinię o Łukosz Sp.j.zakład przetwórstwa mięsnego - Chybie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łukosz Sp.j.zakład przetwórstwa mięsnego