Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

ircyk

lubnaerka z nowoczesnej wszystko wyżarła to i zakład upada

Mekeke

Wypłaty będą podobno jutro na kontach bankowych. Pierw idą wynagrodzenia najniższe możliwe że będą wszystkie. Osoby z paskami na kwotę powyżej 2800 mogą otrzymać dopiero poniedziałek lub wtorek. Info z biura finansów. Wystarczyło zadzwonić.

wkurwiony

(usunięte przez administratora) mielscie wyplaty?

Ruda
@wkurwiony

DALEJ NIE MA NA KONCIE. (usunięte przez administratora) ŻENADA.!!!!

robol

Pierw to niech ludzia wypaci zalegle pensje... iel to kuzwa mozna czekac

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

Leszno
Były majster

Hehe, widziałem ostatnio Hania jak się śmiał z tego jak was ru*ha. Mówił że sam nie wierzył że są tacy debile którzy będą dalej robić jak im się obetnie 40% wypłaty i da 3 tygodnie po terminie i nawet nie pisną.

Adrian

Drodzy użytkownicy, proszę, abyście przestali odnosić się do siebie w taki sposób, ponieważ niesmacznie czyta się tego typu komentarze. Wchodząc do tego wątku, liczę na uzyskanie merytorycznych informacji związanych z pracodawcą Zakłady Mięsne Henryk Kania. W ostatnim czasie czytałem artykuł, że sklepy, które biorą produkty z tej firmy, podniosą ceny, aby firma wróciła na właściwe tory. Myślicie, że to dobre rozwiązanie?

bz

Chodźcie (usunięte przez administratora) pod zakłady (usunięte przez administratora) Ileż można czekać !!?

@bz

Ciekawe kto pójdzie trzeba mieć jaja i tak ludzie nie przyjadą z okolic na strajk

bz

No i co z tym strajkiem?? !!

@bz

Bo się (usunięte przez administratora) boją starej daty żeby strajkować a ukraina poszla i ma swoje zapłacone

Ddf
@esa

Wiedziałem ze tak będzie. I dalej będzie was dyrekcja robić w konia. Wstyd ludzie wstyd.

@bz

Ja za tym żeby strajkować tylko kto pójdzie i kto ma nr tel do ludzi żeby przyjechać pod zakład a ochronę (usunięte przez administratora) ciecow

@bz

To chocie jutro pod (usunięte przez administratora) zakład jak stary (usunięte przez administratora)żył to było wszystko a teraz co (usunięte przez administratora) bo ludzi robic w (usunięte przez administratora) Strajkować jak ukraina

Edek
@esa

Skąd wiesz że dostali kasę? Z tego co ja wiem to do dzisiaj nie dostali wypłat.

Dawny

Ale was robią w (usunięte przez administratora) a wy dalej z podkulonym ogonem do pracy i czekacie aż wam łaskawie sypnie czymś co do nas należy. Tak myślałem ze nie odwazycie się bo się boicie. Ukraińcy są w każdym szczególe lepsi od was. I za to ich szanuje. A wy Polacy bądźcie dalej w(usunięte przez administratora)kopani. Powodzenia i ochraniacze sobie nałóżcie na tył tylko dobre bo będa wam potrzebne.

Derek

Czy ktoś dostał wypłatę? Macie już paski z wypłat? Podobno zakład ruszy stopniowo od soboty. Wynagrodzenie będzie uwaloneeee o 50% premi znajoc zycie. Fajnie się pracowało ale aby utrzymać rodzinę trzeba ją chyba raczej zmienić. Nigdzie nie zarobię tak jak u kani więc pozostaje wyjechać za granicę do szfagra.

wkurwiony

a to co teraz na umowie (usunięte przez administratora) mac mamy wypłąty zacznaczone od 10-20 nie na umowie jest 10 zenada

Dawny

I co wam to da. Niestety na gadaniu się skończy. Tak jak uwielbialiście na tym forum gadać która komu la...ę robi. A żeby się zorganizować to już nie jesteście tacy kozacy. Strach wami trzęsie bo już dawno powinniście wyjść albo zgłosić. Ochraniacie tych co nie potrzeba. Pracowałem tam parę lat i wiem że nie będziecie w stanie tego zrobić. Bo już dawno byście się zwolnili.

ksiegowy

Lepiej niech Prokuratura się Przyjży gdzie jest majątek który został wyprowadzony na bok. Kasa była wyprowadzana także przez firme transportowa która wystawiała faltury za usługi których nie było oraz za usługi wg zawyzonych cen.

Jawiem
@ksiegowy

Widzę że znasz.temat też tak uważam prześwietlić hk logistics

Gdzie sa wyplaty ???

esa

Nie ma wyplat to trzeba jak ukraina strajkować co nasze bo robią nas w h..a!!!!!!!!

Asd

W twojej d...e

Proponuję jutro iść strajkowac jak Ukraińcy jeżeli do wieczora nie wpłyną wypłaty na kanto

Robol

Jestem za do 18 ma byc kasa

@Gość

No i co znów przeniesiono produkcje na 18 czerwca ciekawe czy będą wypłaty dziś ☹????

Robol

Byly przelewy robione ??

ktos
@Gość

Ja już oddałem dyskietkę, wypowiedzenie podpisane. Ale jak będziecie strajkować to przyjadę na strajk

Magda

Wypłaty po 15 czerwca.

Macie wyplaty???

Aa

Jakieś info/plotki kiedy zakłady ruszają? Planowane dostawy?

bz

Wstawać z łóżek i czekamy na wypłaty

asd
@bz

Napij się kawy i czekaj . Może nie będziemy musieli czekać do 20 czerwca , a po wypłacie to (usunięte przez administratora) wie

Izaxx

Zaraz będzie tak że szefostwo zniknie a my zostaniemy sami nie narzekamy bosmanie

Bosman

Zamiast pisać jak to jest źle lepiej idźcie na spacer z rodziną nie pozdrawiam lesserow a teraz najwięcej krzyczą

Cierpliwy

Musimy poczekać co się wydarzy napewno marka nie zniknie a firma będzie produkować a do kumatych to g klasa za ponad 2 bańki gdzie się podziała?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.