Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Szalony

Czy wypłaty będą 10? Ktoś coś wie? Powinni się zapytam ludzi czy komuś pasuje inna zmiana a nie przenosić ludzi gdzie się chce ( jeśli to prawda) .Litosci. Bo zaniedlugo nikt nie będzie chciał tam pracowac.. Kiedy jakieś nowe wiadomości bo narazie to tylko ludzie gadają i nie wiadomo w sumie co prawda.

bezimienny
@Szalony

Jak nie będzie to będziemy stali przed zakładami jak Ukraina

@Szalony

będzie chciał tam pracowac Filipiny wietnam nepal hindu bangladesz już są załatwieni. Oni nie będą się wykłócać czy wypłata 10 cz 20. U siebie zarabiają 4$ /miesiąc Oni nie szantażują odsetkami. Nie byli tak durni żeby brać kredyty A wam nawet nie dziękujemy

robol

z ukrainy się śmialiśmy będziemy stali (usunięte przez administratora) przed bramą jak oni..

@robol

no i widzisz koleś? śmiałeś się? teraz my się z ciebie śmiejemy postój sobie a najlepiej sie połóż

choćmy pod bramę jak ukraina nie dajmy sie już okradać naprwade co człowiek ma powiedzieć banku ? czy tak można (usunięte przez administratora) z wypłatami ja chce zwrot kosztów odsetek za raty nie dość że na okrada człowiek chodzi na system czterobrygadowy a nie ma dodatku

Zwolnij się i poszukaj lepszej pracy a nie płacz na forum.

HH

Idz sobie pod bramę a najlepiej za bramę. Nie potrzebujemy takich

bz

Poczekajcie z wypłatami do jutra i wtedy zacznijcie strajk. Akcje powoli idą w górę, zobaczymy co to będzie

@bz

A co ma być? nic nie będzie. Strajkować to było w komunie. tera są prywatne zakłady . dostaniesz zwolnienie i mozesz se stać ile chcesz , ale nie przy bramie bo pogonimy

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Jawiem

Widziałem wczoraj żmije w Bielsku przypadek? Macie wypłaty bo ja nadal nie

@Jawiem

ja widzieł hipopotama, to co to znaczy?

Pracuś

Zanim robota ruszy to jeszcze poczekamy....Podobno mają plan... Wstępny harmonogram wprowadzania zmian: Spółka w swym komunikacie przedstawiła wstępny harmonogram wdrożenia środków restrukturyzacyjnych wraz z kosztami. Obejmuje on następujące kroki: 1. Rozmowy z dostawcami - w celu wznowienia dostaw i ustalenia cen – w okresie ok. 1-2 tygodnie, 2. Rozmowy z sieciami - w celu ustalenia nowych cen i wznowienia dostaw – w okresie ok. 1-2 tygodnie, 3. Pozyskanie kapitału obrotowego - umowy z inwestorami finansowymi w celu zapewnienia finansowania dostaw surowca, przerobu i finansowania należności – w okresie 2-4 tygodni, 4. Wznowienie produkcji – w okresie ok. 1-2 tygodnie od momentu pozyskania kapitału obrotowego, 5. Pierwsze dostawy – o okresie ok. 1-2 tygodnie od momentu pozyskania kapitału obrotowego, 7. Osiągniecie dotychczasowych wolumenów – w okresie ok. 3-6 miesięcy, 8. Budowanie nowego modelu finansowego – w okresie do 2-3 miesięcy. W tym celu zostaną zatrudnieni eksperci, w celu wsparcia spółki w przygotowaniu modelu finansowego restrukturyzacji, co zostało uzgodnione z głównymi wierzycielami finansowymi. 9. Optymalizacja poziomu zatrudnienia i wprowadzenie modelu elastycznego zatrudnienia związanego ze zmianami wolumenów produkcji – w okresie 2-4 tygodni, 10. Szczegółowa analiza posiadanego majątku trwałego pod kątem wykorzystania do produkcji zmodyfikowanego portfolio produktowego wraz ze sprzedażą środków trwałych niewykorzystywanych w procesie produkcyjnym – w okresie 2-4 tygodni.

@Pracuś

nie ekspertów potrzeba tylko filipińczyków i wietnamców. Mamy już załatwione

Robol

Oddajcie nam nasze pieniadze z odsetkami niech szanowny pip aie przyjrzy ze przez wszyatkie lata czlowiek pracowal bez dodatku cztsrorygadowego

Asdf
@Robol

Niema obowiązku żeby płacić dodatek do 4 brygadowki. A wyplaty beda do 20.

@Robol

jakie wasze pieniądze? to nasze pieniądze nie wasze . To co, nasze pieniądze mamy dać? A wy swoje nam dacie? na drzewo

robol

chłpie panie sikora mowi pan pare dni opoznienia zawsze sa oklo 4 a teraz 10 do pana to jest tylko pare dni spoko;)pamietajcie ludzie karma wróci im tak dbaja o swoich praconikow (usunięte przez administratora) ich obchodzimy maja nas za nic ale co tam powie do 20 i chlop mysli ze ludzie beda czakac zaraz beda dzownic do pipu i nie tylko ja bo jest naprwade nie powazne co wy robicie gdzie sa jakies prawa pracownika wy nawet sie nie potraficie okrelsic kiedy ruszy praca czy woogole ruszy albo to jest tylko granie na czas kazdy tak gada przedłuzyc o 3 miesiac i heja czemu pan nie powie ile jest w koncu te niby postojowe płatne naprwade wszystko tu juz zostalo napisane ludzie maja dosc takiego traktowania to jest ponizaznie mieszacie nas z gownem przeraszam ze to mowie ale ahh szkoda to pisac bo to i tak was nic nie obchodzi takich szarych roboli jak my... Pozdrawiam kumatych;) i wytrwałych nie dajmy sie ludzie garstka ukrainy potrafiło zrobic hałas a my co godzimy sie na takie cos....

@robol

dziekujemy polaczkom i ukrom. mamy już kontraktowanych z filipin i wietnamu

robol

pytam poważnie ludzie idziemy na brame oczekujemy konkretów banki wydzwania to samo telefon za co mam oplacic rachunki interesuje cie to szanowny panie kanio Ludzie idzemy pod brame?

@robol

Piszcie, dzwońcie do znajomych i organizacja...

@robol

Jak ktos z nas pierwszy nie stanie i nie zaprosi reszty to nie zorganizujemy strajku

@bz

Zaczynajcie już na poważnie, dzwońcie

@bz

Żeby na jutro rano wszyscy byli pod bramą

@bz

Piszcie tutaj czy macie już ludzi załatwionych na strajk i jakie zakłady i czy to już 100% pewne, że idziecie

Wws
@Gość

Chyba na piwko po pracy ????????

esa
@bz

Ja jestem za żeby strajkować to jak to pod bramę nasze się należą i za postojowe i nie ma wyplaty na czas jurto pod zakład za nasze pieniądze ????

@robol

a idzcie sobie gdzie chcecie My już mamy chętnych z filipin i wietnamu Mamy na nich dopłaty z rządu. Wy szukajcie sobie zmywaków

Ogarnięty

Macie przelewy;) kto powiedzial ze do 20 boże oni sobie sami pisza swoj kodeks pracy a do banku beda dzownić wyjasniac dalczego nie ma kasy odsetki tez nam zapłaca czyste bez prawie tutaj panuje wiodcznie wszystkim to pasuje jak nie idzie isc pod brame garska ukraińców poszła a my sie boimy taka prawda

@Ogarnięty

Jak nie ma przelewów to chodźcie już pod zakłady

Zgadzam się. Bądźmy siła! Ukraina mogła a my jako Polacy w swoim kraju nie będziemy walczyć o swoje?? Koniec tego oszukiwania nas na każdym kroku.

Wws
@Gość

Na ha. Pęknę ze śmiechu. W razie czego z piwkiem czekam czy to zrobicie. ????????????????

@bz

Nigdzie nie ide. Przelewy mam gdzieś. dostał gotofke i chwatit

Elcehez

Wypłaty mają być pomiędzy 15 a 20 czerwca

wstyd
@Elcehez

szanowny elczezie to prosze idz i sie uzeraj z bankami wytumacz im to ludzie maja rachunki czynsz dzieci gdzies na wakacje posłac opłaty interesuje to kogos halllooooooooooooooooooooo mnie to (usunięte przez administratora) obchodzi ze maja byc 15-20 gdzie tak jest zapisane czekaj zaraz sprawdze na umowie co pisze kazdego do 10 miesiaca tak ablo ja mam tylko inna umowe ludzie a wy jak macie miedzy 15-20 czy do kazdego 10 miesiaca

@wstyd

tą umową możesz sobie dooo ę wytrzeć Tera my tu rządzimy

żenada

smieszne to jest bardzo ze naawet nikt z wysoko podstawionych nie powiedzial kiedy beda wyplaty tylko czlowiek sie denerwuje i dowiaduje tego na forum no ludzie wezmy to jakos nagłosnijmy odsetki leca wakacje a tu takie cyrki na kołka widocznie mozna kopac szarego obywatela w (usunięte przez administratora) by sie nauczyli po 50 zł kazdego dnia opoznienia to by robili regularnie co 10 a nie odsteki leca w banku i na ratach kania nam to zaplaci sie pytam beda cos wieksze wyplate za takie opoznienia nie (usunięte przez administratora) go to obcohdi zebrac o swoje musimy i jeszcze tak jestesmy oszukiwani nie no wstyd i dramat

asd
@żenada

Przecież wiedzieliście że do 20 mają płacic , może wcześniej. Czemu się nie zwolnisz i nie jestes już w innej pracy , 2 tyg postoju mało czasu na zmiane pracy???. Kasę dostaniesz ale u Kanii już nie musisz pracować .

@asd

Ty przyglupie pytam sie co masz na umowie napisane kiedy masz miec pieniadze na koncie mam juz nowa prace 10czy 20 tak dowiedzielismy sie jakos w czerwcu

@asd

I jesCze jedno duzo ludzi tu zyje od 10 do 10 rozumiesz raty np maja dplacac do 10 moze nie mamy odlozne tyle milionoa na koncie jak Ty pomysl troche to nie boli

asd
@Kumaty

ty ciamajdo od pol roku masz wyplate z kiludniowymm poslizgiem a teraz Ameryke odkryłeś , skunsie?!

@asd

Wez tam koczkodanie idz (usunięte przez administratora) lizac niezle komus smarujesz (usunięte przez administratora) nara

@asd

Ludzie mu pisza o co chodzi a ten dalej swoje stary wez (usunięte przez administratora) sobie baranka o sciane moze zmadrzejesz

esa
@Kumaty

Trzeba iść i o swoje walczyć jak ukraina na (usunięte przez administratora) nędzy a ochrona pedaly robią a my musimy co nasze odebrać Strajk!!!!!!!!!

Medialny
@żenada

Szefostwo odpowiada tylko dyrektorzy nie przekazują informacji jak należy. Proponuję to zgłosić masowo do rzecznika prasowego to się za nich zabierze. Jego maila macie na stronie Henryka

Nova
@asd

Po pierwsze kto wiedział ?nam majstrowie tylko dzwonią i terminy przekładają a jak się pytasz to oni nie wiedzą

@żenada

to po ch brałeś lichwe pacynko lachovska , mózgu brak

Ktosik

Nie ma co słuchać ludzi bo tu jeden coś powie tam drugi i się robi zamieszanie czekać na jakieś dobre wiadomości.

Izabela
@Ktosik

Ile wypowiadających się tu osób, tyle rozmaitych opinii. Ale skoro zechciałeś wypowiedzieć się na bieżącym wątku, to zachęcam Cię, abyś napisał nam coś więcej o Zakładach Mięsnych Henryk Kania w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Wiele tu niepochlebnych opinii o tej firmie, ale może Ty opowiesz nam o jej atutach. Czy oprócz normalnego wynagrodzenia możecie liczyć na jakieś fajne benefity? Mam tu na myśli chociażby kartę multisport, dofinansowanie do wczasów, itp.

Blondi
@Izabela

Mamy wszystkie karty, na kręgle, golfa, squosha , co kto chce . jest fajnie szczególnie blodynkom

Ditola

pomożemy państwu całkowicie za darmo w znalezieniu legalnej, uczciwej i dobrej pracy! Mamy dla Ciebie mnóstwo ofert, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie! Skontaktuj się z nami już teraz! ☎ +48575583510 (+Viber) ☎ +48730381170 (+Viber) ☎ +48883914139 (+Viber)

@Ditola

Spier... niże tysiacia baksof nie rabotajem

TopCleaningService

Dzień doby ! Oferujemy prace dla osób z Ukrainy różne stanowiska pracy, atrakcyjne wynagrodzenie ! Za szczegółami dzwoń +48518740762 kom(viber) +48535008248 kom(viber) +48535006196 kom(viber) Прелдагаем официальную работу для граждан Украины, шырокий выбор вакансий, хорошые ставки ! За информацыей дзвоните : +48518740762 моб(viber) +48535008248 моб(viber) +48535006196 моб(viber)

@TopCleaningService

Uże tam byli Tysiacia baksof niże nie rabotajem

ktos

Zamiast tak płakać do zwolnijcie się, a jak macie postojowe to korzystajcie z wolnych chwil, dobrej pogody i odpoczywajcie

Ktos2
@ktos

Ile tego poatojowego masz 60 procent ale bedzie ciulanie na wyplatach zawala cala premie i zamiast 2000 bedzie 1470

wasza
@Ktos2

to i tak marne pieniądze,niewolnicza pensja,ja już mam nową pracę za 2950 netto

@wasza

Gdzie znalazłeś taką pracę?

Jak gdzie? w agencji towarzyskiej a dorobie przy trasie szybkiego ruchu,,,, i siostre tez posle pod latarnie do pracy..

@Ktos2

ale za friiko pajacyku

Ogarnięty

Witam długo tak będziecie ludzi trzymać w niepewnośći z takiego załuzenia sie nie wychdzi to jest tylko przeciagnie czasu nic po zatym dajcie ludzią zaległe wypłaty i odprawy każdemu i sie pożegnamy w zgodzie a nie robienie jakiejś komuś nadziei itp mam nadzieje ze te postojowe będzie wypłacane 100% ludzie co nie którzy tu znają kodeks pracy tak już jest głośno wszędzie w mediach itp naprwadę zero szanowana ludzi naprawde tylko robienie ich w konia mam nadzieje że pieniadze będa 10 bo za cos trzeba życ nie można o tak sobie powiedziec 20 itp wracając do postojowego CI którzy nie wiedzą Jeśli pracownik był gotowy do wykonywania swoich obowiązków służbowych, ale nie nie mógł ich wykonywać z przyczyn leżących po stronie pracodawcy, wówczas za czas nie wykonywania pracy przysługuje mu wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania. Wynagrodzenie to powinno być określone stawką godzinową lub miesięczną. Tylko w przypadku, gdy stawka taka nie została ustalona przy zatrudnianiu pracownika, przysługuje mu 60% miesięcznego wynagrodzenia. Należy jednak pamiętać, że w obydwu przypadkach wartość ta nie może być jednak niższa od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę.   Jeśli pracownik był gotowy do wykonywania swoich obowiązków służbowych, ale nie nie mógł ich wykonywać z przyczyn leżących po stronie pracodawcy, wówczas za czas nie wykonywania pracy przysługuje mu wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania. Wynagrodzenie to powinno być określone stawką godzinową lub miesięczną. Tylko w przypadku, gdy stawka taka nie została ustalona przy zatrudnianiu pracownika, przysługuje mu 60% miesięcznego wynagrodzenia. Należy jednak pamiętać, że w obydwu przypadkach wartość ta nie może być jednak niższa od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę. A tutaj coś o odprawie Odprawa z tytułu zwolnień grupowych Kwestię uprawnień do odprawy z powodu zwolnienia grupowego reguluje ustawa z dnia 13 marca 2003 r. o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników. Przepisy tej ustawy stosuje się do pracodawcy zatrudniającego co najmniej 20 pracowników, który rozwiązuje stosunki pracy z przyczyn niedotyczących pracowników. Zwolnieniem grupowym jest sytuacja, w której w drodze wypowiedzenia (lub na mocy porozumienia stron) pracodawca (w okresie nieprzekraczającym 30 dni) zwalnia co najmniej: 10 pracowników, gdy pracodawca zatrudnia mniej niż 100 pracowników, 10% pracowników, gdy pracodawca zatrudnia co najmniej 100, jednakże mniej niż 300 pracowników, 30 pracowników, gdy pracodawca zatrudnia co najmniej 300 lub więcej pracowników Ile wynosi odprawa dla zwolnionego pracownika? Pracownikowi, w związku z rozwiązaniem stosunku pracy w ramach grupowego zwolnienia, przysługuje odprawa pieniężna w wysokości: jednomiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy krócej niż 2 lata; dwumiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy od 2 do 8 lat; trzymiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik był zatrudniony u danego pracodawcy ponad 8 lat. Pozdrawiam więc lepiej sie nie zwalniać leci postowjoe 100% w razie bankructw będzie jeszcze odprawa i wypłata spokonie

@Ogarnięty

ludziąą to to samo co dooopąąą

Szczęśliwy były pracownik

Przyznaje się , przepracowałem na magazynie 2 mc, taki eksperyment:) jedyne co przyznam dwa mc wyjęte z życiorysu, dno żenada, zarobki głodowe, atmosfera na zasadzie kto na kogo doniesie ten jest best off, the best, pani księżna blond agata tak chyba ją zwali totalne nieporozumienie zero kompetencji, dziękuje ta praktyka przyda się do pisania pracy magisterskiej, pozdrowienia dla leni ze wschodu, pani agato k do szkoły na naukę - komedia

Anti
@Szczęśliwy były pracownik

Witam ,miałam okazję pracować w tej firmie. Nikomu nie polecam zarobki marne najniższe praca ciężką z mięsem na korytarzu smród ale co się dziwić .Na magazynie jakaś porażka że sklepu na niczym się nie zna ....tylko tacy zostali

Ciapaty mgp
@Szczęśliwy były pracownik

Szczęśliwy były pracownik bo źle trafiłeś

@Szczęśliwy były pracownik

Do pracy dołącz proszę moja wypowiedź Też tam pracowałem ale już się zwolniłen bo (usunięte przez administratora)nic nie umie zamówić wszystkiego brakowało A to nam się zbierało .Brak słów że kobieta na takim stanowisku liczyć nie umie .A zarządzanie totalne dno ....

Obserwator
@Szczęśliwy były pracownik

Ha ha ha na magazynie w Goczałach od przeszło roku nie ma nowych pracowników ???????????? nie pykło

Obeznany
@Obserwator

Hmmm od przeszło roku było paru po drodze, od roku nie

@Szczęśliwy były pracownik

Agatka? Ale jakie majtusie ... kazdy marzy że kiedys sie zdaży

Bruno

Kupiłem kiełbasę krakowska 300g za 10 zł a to sam (usunięte przez administratora) tłuszcz Dziekuje i pozdrawiam więcej sie nie nabiorę

Yogi
@Bruno

A kiedy krakowska była bez tłuszczu to jest normalna cena

@Bruno

Bierz z rajchu 100g za 30 zł . Mięsa nie ma prawa być

Szok

Dzisiaj 12. 04.19 i nadal nie ma kasy na koncie co za zaklad i jak chcecie żeby Polacy pracowali jak kasy nie wyplacacie jak tak dalej będzie to Polacy się pozwalniaja nikt za darmo wam pracować nie będzie. Ileż można czekac na pieniądze ludzie mają dzieci małe w domu opłaty i jak to tak kiedy wypłaty dotrą na konto się pytam.

bezimienny
@Szok

W Goczałkowicach Dzisiaj Wstrzymywali pracę i czekali na wypłaty. Zróbcie to samo u was. Koniec siedzenia cicho

postronny
@bezimienny

Dziwie się, że wy jeszcze nie zastrajkowaliście, zresztą nie wiem dlaczego wy w ogóle jeszcze trzymacie się (usunięte przez administratora) gdzie kiedyś płacili grosze, a teraz NIC nie płacą. Ja uciekłem stamtąd już dawno temu, nie żałuję, trudno o gorszą pracę. A tak w ogóle to czy "brygadzistka" (usunięte przez administratora) starego zakładu jeszcze tam pracuje? Dalej jest tak "kompetentna" i "uprzejma" jak kiedyś?

Pakman
@bezimienny

I co? Zapłacili?

@Pakman

Wypłata na 15 już ktorys miesiąc z rzędu.

@Szok

Pytaj sie pytaj. Ja pytam kiedy na marsie wyloduja My uże pouczyli

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.