Opinie o Amiblu Poland Sp. Z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Amiblu Poland Sp. Z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amiblu Poland Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amiblu Poland Sp. Z o.o. w Gdańsk

Harry

Czy szefostwo Amiblu ma zamiar coś w końcu zrobić z rozchodzącym się wszędzie smrodem plastiku? Przecieć to skandal truć tak całą okolice! Gdzie są władze firmy, gdzie są władze tego miasta dlaczego w dalszym ciągu nikt z tym nic nie zrobił?

@Harry

Ano a tak właściwie o nikt z "zielonych" się jeszcze nie uruchomił?

Kiełbasa wyborcza

Zarząd i dyrekcje firmy tworzą ludzie o niskich kwalifikacjach, którzy wyciągają błędne wnioski i podejmują błędne decyzje, ale nie są w stanie uświadomić sobie swoich błędów z powodu niskich kwalifikacji. Niezrozumienie błędów prowadzi do wiary we własne prawa, a co za tym idzie, do wzrostu pewności siebie i świadomości własnej wyższości. (usunięte przez administratora)

Kiełbasa wyborcza Nowy wpis

Alicja Nowy wpis

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, warunki pracy okropne, śmierdzi, praca w warunkach szkodliwych dla zdrowia a środki ochrony osobistej bardzo słabe praca bardzo ciężka fizycznie w pyle i brudzie

Amiblu Nowy wpis
@Alicja

Mamy pełną świadomość, że praca na produkcji nie należy do najłatwiejszych, ale robimy wszystko, aby te obciążenia minimalizować. Podczas spotkania rekrutacyjnego jasno przedstawiamy ofertę i zabieramy naszych przyszłych pracowników na halę produkcyjną, aby mieli możliwość zobaczenia przyszłego miejsca pracy, czynności oraz warunków, w których są one wykonywane. Dodatkowo, każdy przypadek ewentualnych niedogodności oraz wątpliwości staramy się rozpatrywać indywidualnie. Dlatego zawsze prosimy o bezpośredni kontakt z przełożonym lub napisanie do nas na adres: zapytajamiblu@amiblu.com, dzięki temu będziemy mieć szansę zareagować.

@Harry

Ale masz dowody na to że to oni tak zanieczyszczają?

@Marta

Jakie dowody? Wystarczy przejsc obok fabryki, otwarte hale i wietrzenie smrodu. Na tym forum pracownik HR pisal ze to oni wiec czego Ty nie rozumiesz?

@Harry

Ano a tak właściwie o nikt z "zielonych" się jeszcze nie uruchomił?

Czy urlop w Amiblu Poland Sp. Z o.o. jest płatny 100%?

Ex Nowy wpis

Tak ale dziwne że ta fabryka jeszcze funkcjonuje. (usunięte przez administratora)i szefostwo tragedia. Nie polecam. Praca w pyle i smrodzie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amiblu Poland Sp. Z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Jakie są zarobki na produkcji?

@Kandydat

4000netto plus premie

Krystyna

hmmm 4000 netto plus premie, nieźle...od czego zależna jest premia i ile można max dorobić?

@Krystyna

Plus w premii styren i Kwarc jako czynnik rakotwórczy ale o tym się nie mówi.

Renata

jak to nie? raczej środki bezpieczeństwa są zapewniane? ktoś poruszał ten temat głośno w firmie? co mówią?

@Renata

Temat nadaje się dla inspekcji pracy raczej, ale mnie już na szczęście to niedotyczy. Warunki pracy są jakie są powinni poprawić i tyle.

Czy w Amiblu Poland Sp. Z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

$$$$

Nie ma żadnej reakcji pracownik ma pracować a nie wymyślać problemy

@$$$$

No wymyślać to bankowo nie, ale ja coś się napatoczy niefajnego to chyba trzeba mieć gdzie się poskarżyć? Czyli twierdzisz, że do góry nie ma co iść z tym nawet? :/

@Renata

Same kor wy żądza a lecz nie ma gdzie wcisnąć nosa :)

gruubo
@Piotr

niezła prymitywa w tych wypowiedziach hehe

@gruubo

No trochę tak, ale prócz prymitywy to treść zgodna z prawdą? ;p

oKurzyk

.. poziom wypowiedzi pokazujący poziom inteligencji .. :D ...

Wiadomo może o co chodzi z masowymi zwolnieniami i brakiem przedłużonych umów?

Hihihi
@pracownik

Cięcie kosztów zapewne...

Czy w firmie Amiblu można liczyć na jakieś dodatkowe profity poza normalnym wynagrodzeniem???

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Amiblu Poland Sp. Z o.o.?

najpierw w firmie musi być dobra atmosfera

kajman

typowy polski pracodawca naściemnia, że jak tu nie jest dobrze, a jak przychodzi co do czego to aż szkoda gadać. W systemie czterobrygadowym (nie bez powodu nazywanym niewolnicznym) masz wolne jak wracasz z nocki i dnia następnego, po którym i tak idziesz na rano, czyli zasadniczo wychodzi ci półtorej dnia odpoczynku po przypominam, dwóch dniach tyrania po 12h w tragicznych warunkach. Mógłbym napisać wiele złego ale wpłata przynajmniej porządna. Fakt, że narobisz się po prawie 200 godzin w miesiącu bez czasu wolnego dla siebie i bliskich ale zarobić można. Jedyni ludzie, którzy tutaj pracują na stałe tkwią tutaj po kilkanaście lat i samo to już wiele mówi o firmie

Karakan

Śmiechu warta firma . Nowy kierownik K.K Który guzik wie na temat jak funkcjonuje fabryka już nie wspominając o szacunku do ludzi którzy pracują fizycznie . Jedynie co go interesuje czy 5 s wypełnione i czy śmieci są w odpowiednim koszu . Dobrze że już nie pracuje w tym (usunięte przez administratora) . Nie pozdrawiam i nie polecam !

Ciężko jest w systemie 12/12 w Amiblu Poland Sp. Z o.o.?

Winder

O wiele lepiej niż w systemie 8 godzinnym. Więcej wolnego.

śmierdzący problem

Dlaczego tak śmierdzi lakierem/plastikiem w Osowej? To jest coś niepoważnego.

@śmierdzący problem

Witam serdecznie, jest to charakterystyczny zapach, który towarzyszy procesom produkcyjnym przy udziale żywic np. poliestrowych. Trwają liczne projekty, które mają na celu zminimalizowanie "śmierdzącego problemu". Prosimy o cierpliwość w tym temacie.

śmierdzący problem
@HR

Kiedy zakończą Państwo prace nad problemem chemicznego smrodu w Osowej? Bo jak śmierdziało, tak dalej śmierdzi. Smród to jedno. A co z oddziaływaniem tego smrodu na mieszkańców? Do kogo mamy się później kierować z kosztami leczenia za nowotwory? Do kogo mamy składać pozwy? Rozumiem, że do Państwa, tak? Smród wyczuwalny jest już przy okolicach Czerwonej torebki, Lidla. Jaki to jest promień oddziaływania!

Bart
@śmierdzący problem

Podpisuję się pod postem! Walczę z firmą Amiblu od pewnego czasu, pisząc do radnych oraz ochrony środowiska. Będę dalej kontynuował działania, ponieważ nie godzę się na trucie mieszkańców.

Aneta

Cześć, czy w firmie można liczyć na wewnętrzną rekrutację? Jaka jest ścieżka kariery? Czy trudno o taki wewnętrzny awans? Czy starania pracownika są dobrze doceniane przez pracodawcę?

Kacperek
@Aneta

Ogólnie do puki sam/sama nie zaczniesz łazić za kierownictwem i mówić o podwyżce to nic nie dostaniesz każdy patrzy na swoją (usunięte przez administratora) możesz latać jak głupi nikt tego i tak nie zauważy ani nie doceni

Dział HR
@Aneta

Pani Aneto, w Amiblu Poland Sp. z o.o. procesy rekrutacyjne komunikujemy wewnątrz firmy a niektóre rekrutacje odbywają się tylko w formie rekrutacji wewnętrznej, np. w dziale produkcji kształtek w fabryce w Dąbrowie Górniczej niedawno przeprowadzone zostały z sukcesem trzy tego typu rekrutacje. Dodatkowo, funkcjonuje u nas Program Poleceń Pracowniczych do uczestnictwa, w którym zachęcamy naszych Pracowników. Bardzo cieszy nas, gdy nasi Pracownicy wiążą z Amiblu Poland Sp. z o.o. swoją przyszłość i chętnie podejmują inicjatywy własnego rozwoju w strukturach firmy. Oferty pracy w Amiblu znajdzie Pani na naszej stronie internetowej oraz na innych portalach z ogłoszeniami o wolnych stanowiskach pracy. Zachęcamy też do bezpośredniego kontaktu z nami celem uzyskania dodatkowych informacji. Pozdrawiamy, Dział HR

Choclik

@Aneta. Dobre pytania zadajesz. Plus dla Ciebie

Czy pracodawca Amiblu Poland Sp. Z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dział HR

Dziękujemy za pytanie. W Amiblu Poland Sp. z o.o. stawiamy na rozwój naszych pracowników. W zależności od zajmowanego stanowiska pracy jest to doskonalenie poprzez zdobywanie nowych uprawnień, jak również poprzez udział w różnych szkoleniach zawodowych oraz takich, które rozwijają umiejętności miękkie. W przypadku pracowników fizycznych umożliwiamy zdobywanie wszystkich niezbędnych uprawnień kwalifikacyjnych takich jak: SEP, obsługa wózka widłowego, obsługa podestów ruchomych, suwnic czy ładowarek. Skierowanie na szkolenie odbywa się na bazie potrzeb i wymagań kwalifikacyjnych, które muszą być spełnione na danym stanowisku. Dodatkowo prowadzimy również szereg szkoleń wewnętrznych, które poszerzają wiedzę i umiejętności naszych pracowników. Program szkoleń dla pracowników umysłowych jest tworzony każdorazowo na bazie przeprowadzanych ocen rocznych, w których uwzględniamy potrzeby rozwojowe naszych pracowników. Obecnie epidemia COVID-19 ograniczyła nam i wielu innym firmom możliwości przeprowadzania szkoleń, jednak wierzymy, że niedługo uda nam się wrócić do pełni działań sprzed pandemii. Pozdrawiamy, Dział HR

@Dział HR

Tak firma robi szkolenia z SAP. Nawet brygadzisci mają problem. Przyjdzie ( pseudo kierownik) , który sam ma problem... , a potem sami ludzie sobie radzą.... może i ktoś się szkoli. Jednak ludzie na produkcji w tym brygadzisci sami sobie radzą. Wow pisać ktoś z hr to umie....

ten

Tam nikt nie pisze o szkoleniach SAP które niewątpliwie by się przydały, tylko SEP a to zupełnie co innego. SEP to raczej potrzebne na utrzymanie ruchu

Pracownik winder

Pozatrudniali więcej ludzi w biurze niż to warte... ich 5S. Zadałem pytanie Panu od linku. Co z szafa narzędziowa dalej nie ma opisów. No tak tort był itd byli przy tym manager dyrektor. Wow no projekt zakończony. A tu co nic usłyszałem. Projekt zakończyłem proszę do kierowników. Tyle że jeśli się ma dwóch kierowników, a dyrekcja nie potrafi określić który ma się czym zająć, to co... . Nawet z tego co wiem Pani od hr( ciepła posada ale po studiach, więc zasluzyla) ucieka z tego syfu. Na szczęście i ja uciekam. Cyrk co tam się dzieje ....

Wylosuj Nick
@Pracownik winder

Pani od HR ucieka??? Toż to szok!

Wojtek

Pogoń za wynikiem który ma się nie jak do wynagrodzenia za to zasady BHP na 5 instrukcja obsługi drabiny na 8 kartek brawo za wkład w bezpieczeństwo

@Wojtek

Tak ... tylko na kartce

TUR

Zastanawiam się nad kandydowaniem na stanowisko Pracownika Utrzymania ruchu może ktoś w skrócie napisać w jakim zespole się pracuje i na jakie oczywiście zarobki można liczyć W jakim systemie się pracuje oraz czy można liczyć na jakieś bonusy??

@TUR

Dobrze by było poczytać wszystkie opinie...

@TUR

@TUR, dziękuję za zainteresowanie ofertą pracy w Dziale Utrzymania Ruchu. Jesteśmy fabryką produkującą wysokiej jakości rury z włókna szklanego i żywicy - fabryka pracuje przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Tym samym nasi specjaliści z Działu UR pracują w systemie zmianowym po 12h, za co otrzymują dodatek. Kwestie wynagrodzenia poruszamy podczas spotkania rekrutacyjnego, dlatego zachęcam do aplikowania.

Wezmą każdego.

Daniel

Jak przebiega rekrutacja? Czy znajomość rysunku technicznego to wymóg czy do przyuczenia w pracy?

@Daniel

Panie Danielu, rekrutacja przebiega sprawnie i w miłej atmosferze :) Jeśli ta odpowiedź nie jest satysfakcjonująca, to poniżej przedstawiam poszczególne kroki procesu rekrutacyjnego: - po otrzymaniu CV Dział HR wraz z Kadrą Kierowniczą analizują profil Kandydata, - dział HR odbywa rozmowę telefoniczną z wybranym Kandydatem, - ostatnia prosta, czyli spotkanie w fabryce Amiblu i podjęcie decyzji przez obie strony. Dodam, że stawiamy na szczerość w relacjach od pierwszego momentu. Dlatego tak ważne jest dla nas spotkanie w fabryce, którą pokazujemy "od kuchni". Kandydat jest oprowadzany po hali produkcyjnej i ma możliwość zapoznania się z procesem, w którym powstają nasze wysokiej jakości rury. Zgodnie z ogłoszeniem wymagana jest podstawowa znajomość rysunku technicznego. Oczywiście wszystkiego można się nauczyć podczas zatrudnienia, więc nawet jeśli nie spełnia Pan 100% wymagań to i tak WARTO aplikować. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Amiblu Poland Sp. Z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Amiblu Poland Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amiblu Poland Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amiblu Poland Sp. Z o.o.?

Amiblu Poland Sp. Z o.o.