Opinie o Fega Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fega Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fega Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fega Poland Sp. z o.o. w Wrocław

zet

zaczęto porządki robić zamiast w firmie to na GW. Usunięto prawie wszystkie wpisy które były zamieszczone od 19.08.2016. Czyżby prawda tak mocno zabolała? pytanie nasuwa się jedno - czy wpisy były niezgodne z regulaminem gw ( ta opcja raczej odpada bo nie było w nich nic niezgodnego z regulaminem ) czy usunięto je na czyjeś żądanie?

Obserwator

A może trzeba by bylo zatrudnić jeszcze więcej osób do marketingu ...? Jedna osoba obsługiwała by klawiaturę a druga myszkę od komputera itd.itp....

AA

W końcu głos rozsądku się odezwał " zacznijcie uczciwą prace" z akcentem na uczciwą

fan ryżego Bońka

ponoć Bońkowi wczoraj ktoś strzelił gola :) a to dopiero początek.

K. Błaszczykowski
@fan ryżego Bońka

Jeszcze tylko trzy bramki mają być. Mecz z góry jest ustalony i jak to mówią wyniki już wydrukowane.

Sprzedawca

spotkanie z 2 osobami. Rekruterka z HR i kierownik działu handlowego. Pytają głównie o to jak się sprzedaje, czy zna sie techniki, trochę o asortyment- by czuć się w sprzedaży swobodnie. Rozmowa dość miła.

Jak wyżej.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Zenon

Tak napewno w spożywce, tu to się naprawde wykazują i rozwijają

Paweł Jak zawsze Transparentny

Fajna, to była kiedyś i fktycznie pracować w tej firmie kiedyś to inni z branży zazdrościli. Ale teraz to upadająca firma która nie ma celu ani pomysłu na przyszłość. Szuka aby tylko było dziś i teraz. Każda konkurencja przy naprawdę małym wysiłku wygrywa z FEGą każy temat. Teraz tylko marża się dla nich liczy i starają się na każdym na kim mogą zrobić marżę. I nie ma szacunku dla klienta który pomaga PH na koniec miesiąca i zamawia co mu nie potrzebne na ten czas, bo wali sie go jak można po rogach. Ale jak widzę i obserwuję to coraz więcej klientów odwraca się od FEGA. I z każdym miesiącem jest ich więcej. Jak dla mnie to firma " statek który już nabiera wody i nie ma kogo aby wypompowywać tę wodę, a kto mógł to już dawno wyrzucił szalupę i odpłynoł nią jak najdalej aby wiry wraku nie porwały ich". to takie moje spostrzeżenia. Co wartościowe osoby to już dawno odeszły z tego "ogarniętego płomieniami burdelu" większość co została to nie udaczniki lub ci którzy się boją zmian. Ale życzę powodzenia kapitanowi i jego majtkom. Może się uda i przyjdzie wiatr>:)

Dydona

Firma z potencjałem. Dobra na początek kariery handlowca. Trochę trzeba się orientować w asortymencie, ale to nie warunek konieczny. Dobre zarobki. Super gadżety. Marketing stara się jak może. Gazetki, szkolenia itp. Niestety są też minusy. Dyrektor Zarządzający jest jak dziecko. Łatwo nim manipulować. Raczej naiwny i krótkowzroczny. Atmosfera w dziale handlowym wręcz cmentarna. Mega parcie na sprzedaż. Coś słyszałam o fuzji z inną większą firmą. Pewnie FEGA zniknie za kilka lat... Jeśli się wychylasz i chcesz pracować ambitnie to raczej wylecisz, czasem bez podania przyczyny, bo się komuś z kierownictwa nie spodobasz. Poczucie stabilności w firmie raczej na grubym minusie. Słowem, dobre dla koni pociągowych, klapeczki na oczy i (usunięte przez administratora) a owsa nie braknie ;)

franki

to prawda co miesiąc jest podwyżka, tak regularnie jak okres u kobiety.

franki

to prawda co miesiąc jest podwyżka, tak regularnie jak okres u kobiety.

franki

tak regularnie jak okres u kobiety, co miesiącjest podwyżka

sid

Żart jakiś? Wydaje mi się, że w firmie handlowej samochód dla ph to standard. To jest podstawowe narzędzie pracy. Co to w ogóle za pytanie.

kabel

owszem niech mówi ale tylko sprawdzone w 100% przez siebie sytuacje a nie spekulacje usłyszane na ulicy bądź zmyślone.

Jaś

Nowego prezesa powinni szybko znaleźć. Jak będą się kierować tymy samymi kryteriami jakie ma obecny to znajda w mig. Brak kompetencji, zero umiejętności, doświadosobnikow, jest trochę takich osobnikow.

mason

Gadżety są, fajne auta są, jest wszystko ale nie dla tych którzy wykazują się dobrą pracą ale dla tych którzy donoszą, wchodzą w (usunięte przez administratora) bez wazeliny najwyzszemu. Dla osób bez honoru i ambicji firma jak znalazł. A Ci którzy mieli honor i zawsze głośno wypowiadali to co mysleli już tam nie pracują i potrafią spojrzeć codziennie w lustro.

kabel
@mason

ty a skąd u Ciebie taka wiedza? jeżeli pracowałeś lub pracujesz to po co powiedz śmiało jak tam jest a nie pół słówkami. a jeżeli nie wiesz to nie komentuj

siejak

no i jest wakat na prezesa

konus

Na fb ostanio było ogłoszenie że pani od hr da pracę :-) :-) :-) :-) chyba sekretarki potrzebuje. Wal śmiało do niej jak w dym.

mars

ponoć nie tylko temu z zakupów uderzyła sodówka, Boniek ponoć też próbuje z siebie wielkiego szefa robić. Generalnie kompromitacja. Bo jakie on ma kompetencje? Jego pracownicy mają większe niż on. więc z czym do ludzi? A temu małemu rycerzowi to na rękę, że ludzie się zwalniają. Bo im mniej starych pracowników tym mniej o nim wiedzą a byłoby o czym opowiadać, przekręty....przekręty a głównie przekręty

Rotacja zawsze będzie. W Fedze największą jest w zakupach ale to wina kierownika tego działu. Reszta działów żyje swoim życiem i jakoś nie słychać o kolejnych zmianach.

misiek

A mówisz o tym psim kuta..ie z Poznania. Tak faktycznie kwał ch.... reszta dziada.Ale może ktoś przetrze oczy i zobaczy,kim on jest. nie bez powodu go wy... z ELEKTROSkandalu. Ini dalej pracują tylko on odpadł.

killer

Koledzy Niemcy, dacie radę pogonić tego polskiego pasożyta zanim całkowicie firmę rozłoży?

new

Czy coś zmieniło się na lepsze w firmie? Nie ukrywam, że chciałbym złożyć tam papiery, ale po przeczytaniu Waszych opinii, mam coraz bardziej mieszane uczucia co do słuszności mojej decyzji.

Cyber
@new

tak, jest super,jest Super wiec o co ci chodzi!! Poczekaj jeszce chwilkę do końca wakacji a będzie więcej wolnych wakatów.

nero

A co Ty myslisz że nimce o tym nie wiedzą? Od dawna wiedza. A w ogóle to jakieś spustoszenie się robi. Wypowiedzenie za wypowiedzeniem pracownicy składają.chyba sie zaczyna ulewac!!!n

Zostaw merytoryczną opinię o Fega Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fega Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fega Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fega Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fega Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fega Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fega Poland Sp. z o.o.