Opinie o Fega Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fega Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fega Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fega Poland Sp. z o.o. w Wrocław

wolin

weris - 2013-09-23 19:28:37 Szczególnie jedna z pań była dla niego niewygodna. Ale pewnie nawet pozbycie się jej z firmy nie uchroni go juz przed pewnymi konsekwencjami. Tak to juz jest. Karma wraca. Niewygodna to mało powiedziane. Od lat się na nią czaił i szukał haków zeby się jej pozbyć no i w końcu nadarzyła się okazja i w końcu to zrobił. Ale na nic te jego zabiegi. """"""Jego losy się warza teraz i być moze jego przyszłość jest w rekach niektórych osob

weris

ssss

a - 2013-09-22 18:54:33 Znalazł pretekst i pozwalniał. Od dawna tak się pozbywa niewygodnych dla siebie ludzi. Zwolnił dobrych pracowników pod pretekstem oszczędności oczywiście nie swoimi rękami a na ich miejsce zatrudnił nowych. To się nazywa oszczędność. a kto mądrzejszy to sam wcześniej uciekł....

a

Sprzedawca

spotkanie z 2 osobami. Rekruterka z HR i kierownik działu handlowego. Pytają głównie o to jak się sprzedaje, czy zna sie techniki, trochę o asortyment- by czuć się w sprzedaży swobodnie. Rozmowa dość miła.

Jak wyżej.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
zzzzz

Nie trwoni kasy. Mało tego- jest bardzo oszczędny. Pozwalnial na początku roku pracowników w ramach oszczędności a na dzień dzisiejszy jest ich znowu tyle samo. Wszystko się sypie ale ogólnie jest fajnie.

mik

Nie. Bez przesady. Na pewno za swoje pojechał. Przecież zawsze tak było. On przeciez jest bardzo uczciwy. I nigdy nie trwoni firmowych pieniędzy.

nick

wypoczywa wypoczywa. i jak zwykle za firmowe pieniądze.

greis

Znowu żagielki........tylko pozazdrościć. Ale niech laduje chłopina baterie. Na pewno się mu to przyda.

Barrister

A co do steru. Dajcie naszemu kochanemu szefciowi spokój bo wypoczywa sobie teraz na żagielkach.

ikona

Ta firma juz jest rozłożona. Wspolczuje tylko osobie która będzie w przyszłości musiała przejąć po nim stery. Ale moze w końcu ktoś pójdzie z szefostwa wyżej po rozum do głowy i zrobią z tym sredniozadowolonym porządek raz na zawsze i dadzą komuś kto ma odpowiednią wiedzę i predyspozycje zeby odbudować ta upadająca firmę. Tylko co ze sobą zrobią ci wybitnie ambitni i oddani pracownicy ? I tu chwila refleksji.....lepiej się zastanówcie co wtedy z wami bedzie jak się znajdziecie z nim na zakręcie???

bvb

I jedno jest pewne - on tą firmę rozłoży.

bvb

Dokładnie tak. Większość ludzi w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie - bez ambicji, wygodnych i leniwych. Szef bez podstawowych kompetencji ale fajny bo nie wymaga, daje kase, samochody i inne rzeczy i sam rządzi tą firmą nikomu nie wolno się odezwać. Nawet nie musisz za dużo sprzedawać. Wystarczy tylko być posłusznym, przytakiwać i troche podonosić i już jesteś w gronie zaufanych. A tych którzy próbują się wychylać niszczy. Dlatego lepiej siedzieć cicho. Troche widziałem i wiem jedno tam nikt normalny nie może pracować.

stul

Oczywiście że nic mu nie zrobią i nic się nie zmieni. Od lat to obserwuję i już nie raz wyglądało że go wyrzucą o on cały czas ma się dobrze. Bo zawsze ma na kogo zwalić i potem śmieje się z nich. Więc teraz też tak będzie.

mik

W końcu. Jeżeli to prawda to jest to miód na serce wielu osób którym ten człowiek napsul krwi. I tak dziwnym jest ze to tak późno nastąpiło. Ale jak to mowia- lepiej późno niż wcale. Na każdego przychodzi koniec. A to raczej jest początek jego końca. I być moze teraz zapłaci za swoje niektóre nieprzemyślane decyzje i zachowania.

kyos

No chyba coś się niedługo zmieni bo podobno ostatnio szfostwo wzięło się porządnie za "prezesa" i podobno ma gorąco i zdaje się że w końcu już się przekonali jakie z niego ziółko.

hhhh

Niestety trzeba sobie powiedzieć jasno !!! Dopóki tą firmą będzie " zarządzać" obecny Prezes jak sam lubi się mianować to niestety nigdy nie będzie tam dobrze!!!!! Aby kierować umiejętnie firmą to przede wszystkim trzeba posiadać jakieś podstawowe umiejętności i kompetencje. W tym przypadku jest tego brak. Ale tak jak ktoś wcześniej wspomniał- dostał stanowisko z urzędu i raczej nikt nie sprawdził co ten jegomość potrafi. Ale co się odwlecze to nie uciecze...wszystko jeszcze przed nim. i na chwilę obecną - tak jak wcześniej wiele osób o tym pisało to lepiej omijać tę firmę szerokim łukiem. Być może wkrótce się coś zmieni i być może wtedy będzie to firma na odpowiednim poziomie i warto będzie ubiegać się o pracę w niej.

ABC

Kasa na imprezy i kolacje jest nie dla tych co robią wyniki tylko dla ludzi prezesa. Zawsze dostają ci sami a reszta może tylko posłuchać opowieści jakto fajnie było na imprezie. I tak samo jest z klientami. Zawsze ci sami zaufani i zawsze w tym samym lokalu.

J-23

Z urlopami bywały problemy to fakt ale dało się dogadać. A zatrudnienia się szykują szykują :) i faktycznie będą skoro tyle osób zwolnili a i sporo zrezygnowało. Kasa na kolacje z klientami prezenty itp. zawsze była, ale dla tych którzy robią wyniki, a reszta może zapomnieć. Musisz na to zarobić !!! i nic się nie dziw wszędzie tak jest.

bolo

Z urlopami nie ma zadnych problemów. Spokojnie bierzesz ile ci sie nalezy. Troche zawsze zostaje ale to sobie wybierasz w nastepnym roku. Ogolnie jest ok. Wyplaty w terminie, Nie przemeczasz sie za bardzo. I ostatnio się poprawiło bo sa dobre wyniki. Podobno beda nowe zatudnienia i szef czesto daje kase na wyjscia do knajpy albo sam cie zabiera.

fionka

jj - 2013-09-07 21:19:58 a czy w Fega Poland Sp. z o.o. są jakieś problemy z urlopami? i jaka jest atmosfera pomiędzy pracownikami?Co do urlopów, to tragedia. W oddziale Fegi, gdzie pracował mój mąż, trzeba było wypisać wniosek o urlop i przychodzić do pracy. Po zakończeniu tego fikcyjnego urlopu, wniosek był niszczony. Chodziło o to, żeby pracodawca miał w porządku w papierach, że wszyscy wybrali urlopy. Co roku obiecali pracownikom, że będą mogli odebrać sobie urlop w innym terminie, ale jak przychodziło co do czego, nie było mowy o urlopie. Są straszne niedobory kadrowe i dlatego nie ma mowy, żeby w ciągu roku wykorzystać więcej urlopu niż 2 tygodnie. O chorobowym nie ma mowy, a już w przypadku opieki na dziecko straszą zwolnieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Fega Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fega Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fega Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fega Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fega Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fega Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fega Poland Sp. z o.o.