Opinie o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Call Center Inter Galactica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

anonim122

Czy ta firma prowadzi obecnie rekrutacje?

KingDiamond

3000 zł? Czy mówimy o tej samej pracy? To w jaki sposób do tej pory liczona była moja premia sprzedażowa to jeden wielki przekręt. Jakieś magiczne przenoszenie umów z jednego tygodnia na drugi by tylko obniżyć moją premię z danego okresu to jeden z powodów dla których stąd znikam. O ile praca jest całkiem znośna i nawet niekiedy przyjemna, o tyle kwestie finansowe (premie? co to takiego?) i niektórzy \\\\\\\"managerowie\\\\\\\" (styczności z zarządzaniem nie mieli zapewne nigdy) są jakimś nieporozumieniem.

matkacórki

Umowa-zlecenie nie jest stosunkiem pracy, jest to umowa cywilno-prawna, zatem PIP-owi nic do niej.

kristofer89

Faktycznie....umowa zlecenie charakteryzuje sie tym ze nie mozesz byc obarczonym obowiakiem pracy w okreslonych godzinach tak wiec wszelkie kary finansowe z powodu nieobecnosci (spoznienia) nie maja prawa bytu...Potwierdzam bo na swoim magicnym kierunku pt zarzadzanie asobami ludzkimi mam elementy prawa pracy i mialem to na zajeciach. Kazdy zada sobie pytanie w takim razie: dlaczego firma ccig funfcjonuje na takich zasadach juz tyle lat skoro mija sie to z prawem.?? ANo dlatego e tego typu naduzycia sa scigane dopiero na wniosek poszkodowanego ( czyli w tym wypadku pracownika ccig) wiec dopoki nikt o to nie zawalczy i nie zglosi do PIP to proceder bedzie trwal nadal..

Czy kandydat na stanowisko Jesteś młody? Chcesz zarobić? Aplikuj do nas! w firmie Call Center Inter Galactica ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Cenzurowany.

W artykule powyżej polecam uwadze 2 akapit....mi sie nie chce pisać tego po raz 3 ( bo za kadym razem moj post znika gdyz komus jeste bardo niewygodne byscie posiadali taka wiedze) wiec wklejam z kodeksu pracy fragment

Cenzurowany.

Umowa zlecenia jest umową cywilnoprawną uregulowaną w Kodeksie Cywilnym (art. 734 - 751 KC). Z uwagi na fakt, że do tej umowy nie mają zastosowania przepisy Kodeksu pracy osobie wykonującej zlecenie przysługują tylko takie prawa jakie bezpośrednio wynikają z treści umowy. Należy jednak pamiętać, że jeżeli z treści umowy zlecenia wynika konieczność wykonywania pracy w warunkach podporządkowania, osobiście oraz odpłatnie, w określonym miejscu i czasie, to umowa ta jest w rzeczywistości umową o pracę. Z art. 281 pkt. 1 Kodeksu pracy wynika, że takie zachowanie jest wykroczeniem przeciwko prawom pracownika i podlega karze grzywny. Ponadto, inspekcja pracy może prowadzić czynności kontrolne w przypadku świadczenia pracy przez osoby fizyczne, bez względu na podstawę prawną jego świadczenia. Sam zainteresowany albo inspektor pracy może wnieść powództwo o ustalenie istnienia stosunku pracy, jeżeli wbrew nazwie łączącego strony stosunku odpowiada on cechom stosunku pracy. W takiej sytuacji „pracownik” może domagać się np. zapłaty wynagrodzenia za godziny nadliczbowe.

vd

znowu wielkie trudności z wypłata pensji za lipiec to jakas kpina

ewq

masz racje tam jest coraz gorzej

były konsyltant

Smieszne po prostu śmieszne co się tam dzieje. wcale nikomu nie polecam by tam poszli. nie dość że teraz kary takie naliczają że z wypłaty dostane może 100zł to jeszcze nie otrzymam premi za szkolenia. firma nie działa sprawnie, brakuje numerów brakuje telefonów, sprzęt jest stary i szwankuje. jak chce ktoś tam iść to tylko na własne ryzyko. żałuje że zmarnowałam długi okres czasu na pracy tam.

bbb

aaa. ciekawy wywód, niestety nie do końca zgodny z prawdą, jeśli chodzi o zarobki. ogólnie widać, że postrzegasz pracę w tej firmie jako zło konieczne, w związku z czym... dlaczego się nie zwolnisz, lecz krytykujesz? pracuję w firmie 2 lata i moje zarobki nie są zgodne z tymi, jakie przedstawiasz. znam osoby, które awansowały i po 1. pracujesz na pełny etat, czyli 160 godzin/ miesiąc 2. nie płacą Ci marnych groszy, bo wyciągasz często ponad 3.000 zł Z innej beczki. Skoro rzucasz obelgi na forum zamiast zmienić pracę na taką, która da Ci satysfakcję i godziwe zarobki, to z całą pewnością jesteś tchórzem, który z powodu braku: - efektywnego doświadczenia - wiedzy - umiejętności interpersonalnych - umiejętności intrapersonalnych - odwagi - umiejętności poważania autorytetów (wybacz, ale skoro Twój przełożony nie stanowi dla Ciebie autorytetu, to nawet, gdyby Twoim przełożonym był (usunięte przez administratora), byłbyś w czarne (usunięte przez administratora)) po prostu boi się zmiany pracy. Nie jest sposobem narzekanie. Sposobem jest umiejętność zmiany swojego życia na lepsze - według własnych potrzeb. Nie chowaj głowy w piasek, tylko zrób coś ze swoim życiem i nie oczerniaj innych.

eq

w CCIG jest dużo stresu, praca niezwykle absorbująca emocjonalnie. wiecznie tylko wynik i wynik, kary o np nie spytanie klienta o nip itd. No i managerowie niestety strasznie manipulują konsultantami, są dla nich fałszywi, wykorzystują ich naiwnośc i co chwile straszą zwolnieniem. Jak sie nie dostosujesz to wypad taka mają filizofię. Teraz pracuje w salonie, mam wieksze premie niż tam i do tego mniej stresu, nie musze juz tak sie scierać. Ale to dzieki ccig bo tam zdobyłam potrzebne doswiadczenie.

Pajęczyca ;-)

Czy Trzeba, ubiesz sie normalnie , spodnie jakas bluzka itp liczy sie jakie masz gadane. Uczniow traktuja pozytywnie Trenerzy pomagaja

Krystian

Witam. Mam 3 pytania: 1) (sorry) czy na rozmowę rekrutacyjną mam się elegancko ubierać? 2) Jak wygląda owa rozmowa? 3) Jak traktują uczniów?

Pajęczyca ;-)

Mi Sie Podoba Pracuje W CCIG Prawie 3 Lata! Zajeb..Ludzie. Mozecie Mowić Co Chcecie Ja 8.90 Nie dostane w żadnej pracy za siedzenie na pupie i tak naprawde nic nie robienie!!!

tik tak

Dula - najlepszy menago świata :D!!!

chce tam pracowac

ktory projekt jest najfajniejsze? slyszalem ze keeping jest ciekawy. a jak tam wyglada sytuacja z menadzerami i trenrami?

jaja

beznadziejna robota. [usunięte przez moderatora] sama kłamie na potęgę, [usunięte przez moderatora] ile wlezie jak kokota na gorącej linii a głupi ludzie dają się nabrać. oczywiście że każde się kłamać klientom ile się da byle tylko wepchnąć stare netbooki i lewe telefony. sam zmuszany do tego byłem wielokrotnie pod groźbą nadgodzin, plus oczywiście dawka wyzwisk.

hetman

prawdą jest to, że za okłamywanie klientów można wylecieć z pracy, albo dostać karę pieniężną. na pewno są tacy, którzy sami z siebie okłamują klientów, ale nie jest to dozwolone

Czy faktycznie?

Dostałam propozycję pracy w Opolu, ale martwi mnie jedna rzecz i chciałabym wiedzieć cz faktycznie tak jest. Czy to prawda, że każą okłamywać klientów?

Kinia

Słuchajcie, trafiłam na szkolenie i jestem na Projekcie DDOL (aktywacja na bazie zewnętrznej) slyszlam ze to bardzo trudny projekt ale za to zarobic mozna dobrze..? ktos cos wie.?;D

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Wrocław

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Call Center Inter Galactica