Opinie o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Call Center Inter Galactica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

Nappa

jeśli ktoś jest zdesperowany, ale serio, baaaardzo zdesperowany, to może zaryzykować. Ja pracowałem tam rok temu, przez parę miesięcy, i żałuje, to jedna wielka ściema. Niby reklamują się elastycznym grafikiem, ale swoje i tak musisz zrobić więc, jeśli studiujesz dziennie, zapomnij o jakimkolwiek życiu prywatnym, zarobki wprawdzie w porządku, ale premie zależne od projektu, w moim projekcie, żeby wyjść ponad próg, trzeba było 4-5 dobrych umów żeby coś zdziałać. Kadra menadżerska? Kpina! Jest może 2 ogarniętych, reszta to przypadkowi ludzie, którzy mieli większe lub mniejsze "parcie na szkło". Jedynym pozytywnym aspektem, jest atmosfera i ludzie, którzy są naprawdę spoko(wyłączając menadżerke, która traktuje się jak wyższe sfery), bo bez tego można tam naprawde zwariować

ccigjakonic

osobiście nie polecam pracy w tym gównie jakim jest CCIG! ale najbardziej nie polecam tutaj pracy z menagerem PANEM (usunięte przez administratora)nie bede podawala calego imienia, bo na sama mysl odechciewa mi się, wywiera tylko na wszystkich presje, i w dodatku jest cholernie nie mily ;xx.. przez niego rezygnuje z tego. pozdrawiam

urodzona_by_"Żądźic"

WITAM KONSULTANTÓW, CHCIAŁEM ZAPYTAC CZY NADAL JEST MENAGEREM TA CO "URODZIŁA SIE BY RZĄDZIĆ". I CIEKAWE CZY PANNA (usunięte przez administratora)NADAL WYCHODZI Z ZAŁOŻENIA ZE JEST NAJLEPSZYM MENAGEREM CALEGO CCIG. POZDRAWIAM CIE(usunięte przez administratora):)

Krystian

Pracowałem tam od samego początku (krzesła żesmy wnosili zeby było gdzie siedzieć), przez prawie 2 lata byłem najlepszy a mimo to mnie zwolnili bo robiłem z siebie księcia :D ale nalezało mnie sie w koncu byłem top 1. Praca była ok, trzeba lubić ten typ pacy, atmosfera tez ok ale zarobki idz pan w ..uuuj potem 4 lata w tp sa tez na słuchwace ale tam to juz była kasa :D a teraz siedze za granica i robie to samo ale za kolosalne pieniadze w porownaniu z tym co sie w polsce zarabia :P chcesz zarobic = wyjedz z polski. (a i dla tych co chcą najpierw skonczyc studia = nic wam polskie studia nie daja, za granicą mało kto je uznaje a jak sobie przeliczycie ile kasy mozna zarobic przez te 5 lat.... decydujcie sami).

Czy kandydat na stanowisko Jesteś młody? Chcesz zarobić? Aplikuj do nas! w firmie Call Center Inter Galactica ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
kasia

mam pytanie , wie ktoś może gdzie można się zgłosić z prośbą o przeniesienie do innego teamu ? gdyż w opolu nie idzie tego załatwić,

asdfg
@kasia

A na jakim jesteś projekcie? Zgłoś się do któregoś z SM albo porozmawiaj ze swoim TM.

były manager

CCIG - ciekawe dlaczego już 3 dyrektorów w krótkim czasie zrezygnowało z pracy -zapytaj o to, powęsz trochę to zobaczysz o co tak naprawdę chodzi... 1. ogólny problem to brak stabilizacji -ale to kwestia branży - ot taka specyfika 2. Kadra managerska - w większości wiedząca o co chodzi ale trafiają się przypadki "ja manager":) wówczas uciekaj do innego bo jak będzie foch to Cię zwolni... 3. Zarobki -średnie(konsultanci - to zależy mogą wyciągnąć kilka tysięcy), na managerskich stanowiskach biorąc pod uwagę zakres odpowiedzialności - słabe,(praca dla pasjonatów lub desperatów:)) 4. warunki pracy -w Opolu znacząco odbiegające od standardów w firmie, 5. współpraca z DSO - są osoby na bardzo wysokim poziomie i tez i takie których poziom przemilczę - uważaj na nią:), czy brać kredyt pracując w CCIG - jeśli masz inne stabilne źródło to przemyśl - jeśli tylko z CCIG to odradzam z uwagi na brak stabilizacji, aaa i jeszcze jedno - na wszystko musisz mieć maila bo jak nie to koniec...pamiętaj też że Kielce niezależnie od prawdy i tak cię wykończą...chyba kompleksy i ta specyficzna mentalność...

olol

Jak jest z wypowiedzeniem, czy np. jeśli złożyłem wymówienie i nie dam rady dotrzymać tych 30 dni ( bo mam już inną lepszą pracę) dostanę za to jakąś karę jeśli nagle przestanę przychodzić do pracy? mogą nie wypłacić mi wypłaty? proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam wszystkich pracujących :) dodam, że menager kazał przepracować 30 dni i nie da się z nim inaczej dogadać

fghj

(usunięte przez administratora)ekonomiczny na pracownikach. Chodzi o to by obdzwonić jak najwiekszą ilość klientów za jak najniższy koszt (wynagrodzenie pracownika). Niby normalne zachowanie w korporacji (dążenie do maksymalizacji zysku) ale jednak odczuwa się zdziwienie? kiedy uświadamiasz sobie ze zarabiając 2,5 tys zł miesiecznie za dośc cieżka i wymagajacą mega zaangażowania pracę zarabiasz tyle ile wynosi całośc zobowiązania dwóch klientów ktorych obsługujesz. Ogólnie z premiami student w Opolu raczej nie zarobi więcej nigdzie indziej, elastyczny grafik to tez mega plus. Ale jednak tak na serio i na dłuższą metę moga pojawić się skrzywienia psychiczne., Pzdr ;D

wazka

CCIG Opole: jeśli masz dobrą passę ze sprzedawaniem umów jest ok, ale jeśli tylko będziesz mieć gorszy okres wtedy już odczuwa się presje. Po za tym, żadnej pomocy od managera się nie dostanie (albo dostanie zależy do jakiego teamu się dostaniesz) Rekrutacja: przychodzisz na luźną pogawędkę z panią z działu rekrutacji. Oddzwaniają i umawiaja się na szkolenie. Pewnie każdy taką rozmowe przechodzi. Szkolenie: OK, ale rzeczywistości i tak nauczysz się na słuchawce. Scenki często odbiegają od tego jaki naprawdę jest klient. Egzamin: ściema (zależy pewnie na jakiego trener się trafi ale pewnie duża większość przechodzi) Praca polecam ludziom, którzy mają stalowe nerwy, potrafią pracować pod presją i zbytnio nie przejmują się problemami klienta bo po co najlepiej go odesłać do salonu. Z zalet to tylko tyle, że mimo presji praca fajna no i super ludzie. Opinia oczywiście oparta na moim własnym doświadczeniu.

czy ktoś może napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w ccig ?

pablo

Justyna - 2013-06-21 20:55:02 Jak można aplikować? :)Skontaktuj sie bezposrednio z koordynatorem rekrutacji : (usunięte przez administratora), on sie tym zajmuje to bedzie wiedzial co, kiedy i jak.. w kazdym razie pocztek lipca bedzie juz rekrutacja. pzdr

Justyna

Jak można aplikować? :)

didel

słyszałem że nie ma już trenerów. co się z nimi stało?

kabaczek

Na początku praca wydaje się naprawdę super. Jeżeli jesteśmy w stanie utrzymać dobry wynik (ok 4-5 umów dziennie) to jest ok. Sam potrafiłem tak robić i mieć fajne zarobki. Jednak kiedy masz gorsze dni to nacisk od managerów jest niesamowity. Presja wywierana na pracownikach naprawdę jest duża i coraz ciężej realizuje się cel dzienny. Po pewnym czasie nie wytrzymałem i złożyłem wypowiedzenie. Czasami żałuję ale kiedy przypomnę sobie jacy to oni są fair w stosunku do pracownika to od razu mi przechodzi. Podsumowując: jeżeli masz dobrą bajerkę na klienta i umiesz przekonywać ludzi, to ta praca jest dla Ciebie.

p

sosnkowskiego 20, opole, 6 maja rusza szkolenie,

Agusia

Jak się do stać do TP na infolinie?

p

praca na infolinii przychodzącej TP w opolu, kolejny nabór uruchomiony:) zapraszamy:)

KonsultantkA

Ja w CCIG Opole pracuje już od ponad 2-lat. Prawda jest jedna to nie jest praca dla wszystkich, bynajmniej nie dla kogoś kto liczy na zarobek, jak siedzi i nic nie robi, poza popychaniem głupot z kimś obok. Co do grafiku, jeżeli umiesz postawić na swoim to problemu z tym nie ma, chociaż bez przesady, 5 czy 10 godzin tygodniowo to niewiele. Na koniec zarobki, zarobki, zarobki. Dwa lata temu może i były lepsze, wiadomo rynek się zmienia, klienci tez. Każdego miesiąca moje zarobki nie są niższe nic 1000 zł, dodając do tego premie za umowy, konkursy za jedne z lepszych wyników na projekcie pula w zależności plus 500- 600 zł. Więc niech mi ktoś nie mówi, że zarobki są kiepskie. Jak jesteś (usunięte przez administratora) a nie pracownik to nie masz pieniędzy proste jak budowa cepa.

stara konsultantka

Kiedy dostaniemy pity zeby sie rozliczyc????

konsul-tant

szczerze wspolczuje ludzia ktorzy nieswiadomie wzieli rozmowy bez limitu bez telefonu, nowa umowe. Po pierwsze to do abonamentu który juz maja np 89 zł dokłada im się oczywiscie działajac na nieswiadomosi klienta jeszcze raz przewaznie 88,88 gdzie klient jest przekonany ze na jego stary numer zostaje przypisana w.w usługa. W momewncie podpisania umowy ma 10 dni na odstąpienie od umowy. wszytko pieknie ładnie klient dostaje karte sim ktora zawierusza się w papierach, niedoczytuje co podpisuje i tak mija miesiac i wraz z kolejnym okresem rozliczeniowym otrzymuje rachunek na kwote 89 zł abo + 88.88 RBL= 177,88 czego napewno sie nie spodziawali. Tak więc 10 dni mineło i przez najblizszy rok rachunki po 177 zł(no ale faktem jest ze kto nie czyta umowy przy kurierze (usunięte przez administratora) a kurier zawsze się spieszy!). A wszystko pod hasłem " NOWA AKTYWACJA NUMERU TELEFONU". pozdrawiam klientów i konsultantów

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Wrocław

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Call Center Inter Galactica