Opinie o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Call Center Inter Galactica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

ddas

Nie musisz... miałem kolegę w grupie szkoleniowej który też zrezygnował w trakcie szkolenia i nie miał z tym żadnych problemów. Z tym że jakiś dobry powód rezygnacji musisz podać.

Me

Mam pytanie byłam na dwa razy na szkoleniu mam podpisaną umowę ale jednak chcę zrezygnować. Obowiązuje mnie 30 dni wypowiedzenia?

fish

hgfd - na jakim projekcie dzieją się takie cuda??

Mateo

Cześć! Czy ktoś z Opola z CCiG mógłby mi coś powiedzieć, napisać na temat Unit Managera? Kto to? Co to? Czym się On zajmuje? Sprawdza się? Z góry dziękuję

Czy kandydat na stanowisko Jesteś młody? Chcesz zarobić? Aplikuj do nas! w firmie Call Center Inter Galactica ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Green Capital S.A.
adele

ja już mam

hyfjk

kiedy dostaniemy rozliczenie za rok 2011?

aaaaa

3 kola wyplaty ? dobre :) ogolnie powiem ze zle sie dzieje w naszym ccig. Do ludzi ktorzy planuja sie zatrudnic: jak mozna okreslic pracodawce ktory na skale masowa przeprowadza rekrutacje, a co tydzien przychodza nowi ludzie ? :) Gra pozorow najlepiej opisuje caly ten syf .

aleale

Dzięki za odpowiedź,mam jeszcze jedno pytanie.Jakie mogę mieć problemy z wynagrodzeniem? O co chodzi?

sonik

Hej:) Czytam i czytam, a własnie chcę się tam zatrudnić... Ludziska- ile moge tam zarobić, pracując po 8 godzin? Ile max.? Ile minimum?

qwer

bim pogadaj do nich tych z HR. one sa spoko i zrozumieją.

byly ciekawski..

slyszalem ze Wozniaka wywalili..? no no no...na kazdego przyjdzie pora...Wie ktos moze co bylo przyczyna..?

olo

kilka razy słyszałem tego kawałę, menadzera. pytanie do jego timu: jak wy z nim wytrzymujecie??????!!!!!!!!!jest strasznie wkurzającuy

dfghj

wydaje mi się że najbardziej nerwową pracę mają managerowie, z jednej strony muszą użerać się z konsultantami, a z 2 strony musza spełniać warunki jakie stawia im PM

Marcela ddo

Hej robaczki jest tam kto jeszcze z naszej paczki widzę ze dalej ccig szaleje hehe pozdrowka sle z nl

kata

wymgaa ale jest w porządku. gorszy jest ten nowy na po poludnie

ciekawy

a co powiedziecie o Jońcu?

sequel

w tej pracy poznajemy prawdziwą naturę człowieka, egoistyczną naturę . myślę że warto aby każdy przynajmniej miesiąc popracował by doświadczyć tego jak można manipulować ludźmi wyzysk szmacenie manipulacja cos jak film Experiment

trolololo

Nie pracuję już w ccig, ale jak czytam te opinie, to ręce opadają. Pracowałam z [usunięte przez moderatora] od samego początku i macie rację- jest okropna. W końcu czegoś wymaga od was w pracy- jak tak w ogóle można... A.K. jaka jest jaka jest, ale ten kto z nią pracował, wie bardzo dobrze, że za swoimi ludźmi stoi murem- niejedną osobę wyborniła jak powinęła jej się noga. Już nie wspominając o tym, że od kiedy o kompetencjach pracownika świadczy jego wygląd? Co do ccig- firma nie ma najlepszego podejścia do pracownika, ale mimo wszystko macie do dyspozycji nienajgorszy socjal, płacą tyle, na ile zgodziliście się podpisać umowę. Każdy chyba czyta to co podpisuje, dlatego pretensje można mieć jedynie do siebie. Trochę dystansu ludzie :)

dk.wi

słyszałem że [usunięte przez moderatora] jest tak gruba że jak na nią ktoś wejdzie to potrzebuje przewodnika hehehehehhehe :D a tak powaznie to w tej firmie pracowałem długo bo prawie 2 lata ;) niektórzy mogą skoajrzyć mój nick z tym co pisze, ale od czasów marleny sie tam tylko [usunięte przez moderatora], [usunięte przez moderatora] spowodowała że ona marlena wyleciała i że alek wyleciał, dla mnie ta firma to śmiech na sali... widze napis ccig to mnie na wymioty bierze... uważajcie na [usunięte przez moderatora] ona jest antychrystem!! korzysta z mocyn szatana!! a swoje rogi chowa w swojej rozczochranej czuprynie!! a tak przy okazji to nie pozdrawiam mojej starej ekipy, bo[usunięte przez moderatora] wywalila ich do domu, bo robili wynik a nie chodzili z nią na imprezy, buehehehehhe... co za typka... to juz nie tapeta na [usunięte przez moderatora]... to regips buehjehjeheheh.

jogi

a co myślicie o Menagerce Magdzie z drugiej zmiany ? myślicie ze jest miła czy jak niektórzy Menagerowie wchodzi w tylki

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Wrocław

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Call Center Inter Galactica