Opinie o NSK w Wałbrzych Mariana Jachimowicza 17

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NSK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NSK o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK w Wałbrzych Mariana Jachimowicza 17

Neckbanger

Hej wiadomo coś odnośnie podwyżek w tym roku ? Ile procent wywalczyli Panowie związkowcy ?

gg

uciekajcie z tego zakładu xd

Stary pracownik
@gg

Zakład obłudy, zaklamaniia, falszywiści, układów - układzików. Uważaj na ex jedoliniowców... rozumy postracali tzn. BÓG NA LINI wszystko im wolno i rozliczy cie z minuty dłużej w kiblu a sam może 2 godz. w pracy. Nizyszy poziom to operator który się nie rotuje z innymi bo dostał lżejsza maszynę za doniesicielstwo i tak klepie kilka lat. Więc zarządzanie w tej firmie zerowe aby liczba na koniec się zgadzała. Widać po rekrutacji w tej firmie...... WK.... WIA MNIE TO ŻE NIKT TEGO NIE Widzi-czy kierownictwo ślepe - jaka przyszłość tej firmy......

@Stary pracownik

To jest normalne (sic!!!) "zajawisko" w korpo-szczurowni... Tu włosa na czworo dzielić, rowera na strychu (u Niemca) odkrywać nie wspomnę o ha-Meryce.

NighaWorker
@Stary pracownik

Nie ma Zjednoczonych i w miarę znających prawo pracy. Ludzie przychodzą wmawiając sobie że to tylko na chwilę później że wypłata na czas a po totalnym upodleniu budują gołębnik i tam wlewają w siebie wszystkie frustrację.

NighaWorker

Niestety, nic nawet nie zmierza w tym kierunku.

Tu dzieją się cuda, ekspertów zwalniają za głupotę, za coś jest jest robione od początku zakładu i będzie robione do końca istnienia. A kolega menadżera awansował za coś za co powinien być zwolniony. Cyrk na kółkach.

Co konkretnie masz na myśli z tym awansem???

Popytaj w pracy to się dowiesz

Twojstary

Ludzi się zwalnia bo awansowali koledzy T.Sz., którzy razem z nim wódkę pili. trzeba było zrobić im miejsce

...
@Twojstary

A kto kontroluje i za czyja zgodą nadgodziny i soboty... Ex szwędają się tylko i nic nie robią.

Twójstary
@...

A kto ma to kontrolować? Od nadzoru na danym dziale jest manager.

...
@Twójstary

Więc nic się nie zmieni w tej firmie - czyli brak słów - kulturalnie mówiąc!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie NSK? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Zorba

Witam Ile można wyciągnąć w nsk?

Krokodyl Gieniu
@Zorba

4 tyś netto

@Zorba

z nadgodzinami ok. 3 na rękę

@były pracownik

Oczywiście, można tyle wyciągnąć. Razem z nogami.

G
@Krokodyl Gieniu

Chyba jako expert

Bartek

Czy Pan Rowiński dalej mobbinguje ludzi pracy ?

@Bartek

Rowek już 4 lata +/- nie pracuje...

Belial

Cześć ludzie pracy. Trochę poczytałem tych Waszych opinii i powiem szczerze, że nogi mi się(usunięte przez administratora).ugięły. Ale nic ,jak sam nie spróbuję to tak naprawdę się nie dowiem. Chodzi mi tyłko o to kiedy zakład robi urlopy,czy zamyka się 3/4 fabryki jak np toyota. Pros,e o odpowiedź.

@Belial

Urlopy są, uświęconą tradycją Gospodarzy. Bywały czasy że "uświęcone tradycje" spadały na pobocze... Kiedyś na szkoleniach tłumaczono - urlop planuj i wykupuj - na początek sierpnia... ZAWSZE.

Banderoza

Ostatnio cisza na Naszym forum.Nobchya jest tak dobrze.Dzis wyczytalam ze od stycznia 2020 r minimalna pensja to 2600.W ciagu miesiecy ma byc 3000 a w 2023 ma byc 4 tys.Sa to dane przedstawione przes PIS i przypuszczam ze zrobia wszystko aby do tego dojsc.Ale moje pytanie a zarazem rozterka.Skoro tak to Ulrainiec przyjedzie i dostanie prawie tyle co ktos co robi 5 lat Nie chce myslec jak dojdziemy do 4 tys dla op w 2023r.A co wtedy ze starymi operatorami.ex i gl???Im nie da sie wiecej.Podobnie bylo w jednym Panstwie i firmy sie zawijaly bo koszt utrzymania operatora byl za duzy.Boje sie tego.Co Wy na to?

Marta Sulecka
@Banderoza

20 lat w UNI EUROPEJSKIEJ Mamy godnie zarabiać , żyć jak się nie podoba to do Japoni wynocha

Kura
@Banderoza

Akurat tą firmę już dawno powinni zawinąć za to co się tam wyprawia.

Ananasek
@Banderoza

To jakie są zarobki bo nie wiem czy startować

Kura
@Ananasek

Najniższa krajowa.

@Banderoza

Politycy jedno mówią drugie robią więc z tymi płacami to spokojnie może to ciągnąć za sobą duże bezrobocie, ale te 2600 juz daje do myślenia, w NSK operator z wieloletnim stażem zarabia tyle co w większości zakładów na starcie, ale przyzwyczajenie robi swoje i boją się odejść. Będę ratować się pracownikami z Ukrainy w razie braków kadrowych. Tu opłaca pracować się ekspertom i operatorom z wieloletnim stażem reszta traci czas.

Pracownik2

Dzięki za konkretną odpowiedź.

Borys
@Kura

Zgadzam sie .Robi sie coraz gorszy syf.No nie swiateczny dodatek niezly ale reszta syf.Jestem na montażu i tam jest dramat ostatnio.Mistrzowie to na nockach tylko komputerek i bog wie co tam przegladaja a operatorzy z ex niejednokrotnie zapierdzielaja bez nadzoru.Ale no na ranszych to sprzatanie od rana aby na 8 bylo ok.Obluda i zenada.Ludzie wyksztalceni chyba.

@Borys

Co do wykształcenia liderów to obawiam się że są to ludzie którzy nawet matur nie mają,żadnych studiów skończonych-zenada!!!

Myślę że Na danym symtaniwisku to powinny być studia ukończone i tak się dziej na strefie i w innych zakładach. Mistrzowie nie mając studiów i chcąc utrzymać swoje stanowiska uczą się. Takie czasy nastały a jak mną dyryguje gruplider zaledwie po szkole zasadniczej to i poziom na Lini też świadczy - mowa o słownictwie i samo kulturze. Kadra zarządzająca Podstawowy

Nsk
@Banderoza

W Kielcach pracownik nsk wyskoczył z 9 piętra. To daje do myślenia.

Czy NSK ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zgredek

Od6 do 6

Zgredek

A kto mówi, że przeszkadza?

wwwwww

Kasa jako tako była ok, ale ogólnie mobbing i słaba atmosfera. Rozwój jest możliwy, ale wstecz.

Pszczółka
@wwwwww

Tak zwany progres w dół ;)

Haha
@wwwwww

Do tyłu iść zawsze łatwiej

Rafał.T alkon

Dyskoteki na nocnych zmianach,zwłaszcza linia numer 6 grup lider p.Rafał T o wszystkim wie,norm nie ma bo każdy rządi, reklamacje są muza z głośników grub liderzy śpią na stołówce bo tam kamer nie ma,podpierdalaja siebie na wzajem (usunięte przez administratora) grub liderów zwłaszcza linia numer 6

Stary pracownik
@Rafał.T alkon

Cała odpowiedzialność za dana sytuację odpowiada menadżer, kierownik.... Osoba która daje stanowisko danej osobie,,,,no niestety patrząc ostatnio na awanse to niestety stwierdzić można że nie ma już kogo wybierać a firma nie szuka osób z zewnątrz tylko tylko bierze co popadnie - zły wizerunek NSK wśród innych firm na strefie. Osoby na stanowisku bez wykształcenia, kultury osobistej....itp.Gdzie woda sodow uderza do głowy. Pracują jeszcze w tej firmie osoby które pamiętają ze grała muzyka na Lini GL zakładał rękawice i na linie szedl za grupa... To były czasy to były TIMY i nie było aż tyle reklamacji. A teraz jak słyszysz slowa od GL że mu stanowisko nie pozwala i że nie wypada albo dwie lewe ręce ma!!! SORY ale kadra zarządzająca JEST MASAKRA no niestety najlepszych pozwalniali ale o nich pamiętamy jako starzy pracownicy i niech ROZWIJAJĄ SIĘ W NOWYCH FIRAMCH

Dodam

Rafał ????

????
@Dodam

Jest ok,...

Anonm

Kto kopcił moja żonę przewidywana nagroda i wspólne picie.

starywyga
@Anonm

To zależy kim ona jest bo tu dużo takich

@starywyga

Już nie pracuję pracowała w roku 2017/do 2018 nie mogę ci tutaj powiedzieć jak ma na imię i nazwisko z początku robiła na maszyningu potem na workachpriv?

@starywyga

Na łormach czy jakoś tak.

Anonm

Nie pracuję już włosy delikatnie pod ru.e niebie...e oczy inicjały I.P.

Ananasek

Wszyscy

Repyc
@Anonm

TWOJA ZONA NIE WIEDZIALA WCZESNIEJ ZA JAKIEGO ZJEBA WYCHODZI...OGARNIJ SIE PAJACU

Urszula
@Anonm

O czym Wy w ogóle piszecie? To nie jest miejsce aby wypisywać takie rzeczy a tym bardziej poruszać jakieś swoje prywatne sprawy. Jest to publiczne pracownicze forum, na którym ludzie chcą dowiedzieć się czegoś o pracy w firmie i wymienić doświadczeniem. Proszę o niezamieszczanie takich wpisów.

Maxi
@Anonm

Ja jak.miała 18lat ale nie chciała połykać to ja zostawiłem a co ty.nie dajesz radę to.pomocnikow masz?

Paulina

Witam czy dla kobiet jest praca pracowałm w amazo

walbrzych nsk

Chcialbym sie dowiedziec kiedy mam zaczac prace na wozek widlowy w nsk prosze o kontakt pozdrawiam ARKADIUSZ LADWIK

Jak w końcu z tymi pieniędzmi?

2000 jest chociaż na rękę?

Dziewczyny jaki styl panuje w NSK?

Obserwator

Temat STYL W NSK. Były odpowiedzi (na pieska, na misjonarza....) Czyżby, sprawy są ucinane, bo komentarze nikną, a powiadomienia z tekstem nie. Admin czyżby chodziło o takie sprawy jak w Kurii? , że je Pan(i) usuwa. Jeżeli jest jakiś "styl wykonywania pewnych zadań zawodowych to się określajcie a nie usuwajcie komentarze. Chyba problem istnieje jakby to nie rozumieć. Zależności zawodowe mogą jeszcze innym doskwierać a to jest "be".

Stefan

Zachowania czystości nie powinno sprawdzać szefostwo tylko każdy z nas jest dorosły i powinien przestrzegać pewnych zasad.

ABC

Witam Państwa. Piszę do Was z Kielc. Chcielibyśmy się dowiedzieć czy są u Was jakiekolwiek plany czasowego zamknięcia fabryki z powodu koronawirusa? Albo choćby wprowadzają jakieś środki zmniejszające ryzyko zakażenia? Proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.

svs
@ABC

Nic ! Wycisnąć jak cytrynę. Termometr na bramie, lub jego brak bo cieć zapomniał, albo nie umie włączyć i jazda w tłum. Dziś spotkałem około 300 osób + kierowcy, paczki i cały ten (usunięte przez administratora) niemyjący rąk po kiblu.

ABC
@svs

Czyli niestety to samo co u nas. Dzięki za odpowiedź. Uważajcie na siebie.

Onkolog

Ja też to widzę. Albo forum i każdy kto chce coś napisać To jeżeli łamie prawo to i tak za to może odpowiadać, ale czemu ktoś udaje demokratę a pewne posty usuwa? Też to widzę i się dziwię adminowi.

jurek

Dajcie kontakt do Wałbrzycha numer tel. na produkcje

Ignacy
@jurek

Jeżeli chcesz tam pracować to raczej numer do psychiatry ;). Firma jest na etapie zwalniania pracowników, jeżeli kiedyś będą przyjmować to nie wiem kogo, chyba będą się musieli posiłkować więźniami. Warunki pracy już prawie więzienne, wszędzie kamery , ludzie rozliczani z czasu co do sekundy. Bezpośrednim pracownikom dali nowe ciuchy, za brak koszuli w spodniach można wylecieć z roboty.Najlepsze że to koszulki polo, i faceci z tymi koszulkami wepchanymi w spodnie wyglądają jak z programu "chłopaki do wzięcia" ????????.

Zostaw merytoryczną opinię o NSK - Wałbrzych

• Jak się pracuje w NSK?

Zobacz opinie na temat firmy NSK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NSK
2.4/5 Na podstawie 101 ocen.

NSK