logo Ronal Polska sp.zoo

Ronal Polska sp.zoo

Wałbrzych

Opinie o Ronal Polska sp.zoo

Joanna 2017-03-31 15:14
Czy macie może informacje o planowanej przez firmę rekrutacji? Na co obecnie mogą liczyć nowi pracownicy?
BOB MARLEY!!! 2017-03-31 20:56
Joanna - Nowi pracownicy mogą liczyć na ..... na .... ? ;)
Na nadgodzinki :* ;) ( najlepiej po 12/h) :* :) :)
Lakiernik z powołania:) 2017-03-31 21:22
A jaki dział Cię interesuje?
Gol 2017-04-01 10:38
Ciekawska Pani z Mando...
Pomocnik Odlewnia 2017-04-05 02:13
Ukraińcy przybywają z pomocą uciśnionym pracownikom W06 koledzy już nie musicie narzekać tylko bezpośrednio do kadr podanko o zwolnionko zanosić obiegóweczka i już cieszycie się niczym nie zmąconą wolnością
Tak od siebie życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy takiej gdzie nie trzeba zostawać na nadgodziny i wyrabiać norm i poklepani po plecach dostaniecie godziwą wypłatę
Salum maleikum moi bracia
BOB MARLEY!!! 2017-04-05 23:02
Nadgodziny? Przepraszam, ale nie mam czasu... Pomocnik Odlewnia jest chętny więc jazda 12/7 :) :* :*
SOLIDARNY KOLEGA 2017-04-11 03:29
Witam. Widać że forum czyta dyrekcja RONALA na Orkana trochę lepiej się zaczęło pracować na ręcznej ale muszę przyznać że szczyt głupoty jest że obniżenia się normę na koła 20 i 22 cale tylko na jeden miesiąc a potem wraca się do normy 250 na zmianę chciałbym przypomnieć całej dyrekcji RONALA że badania ręcznej są nie ważne i widzieć minę nowego kierownika ręcznej gdzie dzielnie informuję o mniejszej normie na duże koła a po chwili norma się zwiększa śmiech
high power 2017-04-16 13:24
Wesołych !!! I zycze sobie by wam sie zachcialo robic nadgodziny , bo ktos musi je robic :) i bez narzekania proszę
4-1 2017-04-23 12:44
Co będzie to będzie. Zawsze się mówiło, że gorzej być nie może a tu co tydzień nowe usprawnienia żeby pracowało się lepiej (łatwiej) i grafik będzie zmieniony. Ja się zastanawiam ile Ronal płacił do PIP za tych parę lat niezgodnego z Polskim kodeksem pracy systemem pracy??? Teraz zabrakło pieniędzy...
Gol 2017-04-23 13:05
O dwóch wolnych weekendach nie wspomnę!!!
John 2017-04-23 22:34
Idioto. Teraz weekend wolny: sobota i niedziela bedziesz miał raz na 3 miesiące. I na okrągło będziesz w pracy. O nadgodzinach jakichkolwiek zapomnij. Ale wywalczyliscie. Brawo Wy !!!
Nik 2017-04-24 14:19
Jakim trzeba być bezmuzgiem, żeby cieszyć się ze zmiany systemu w którym ma się 5 dni wolnego i gwarantowane 2 weekendy wolne na rzecz systemu w którym trzeba będzie pracować nonstop z jednym niepełnym weekendem ktory wypadnie w środku tygodnia. Ty głąbie przypusujesz sobie to za zasługę?! Zmiana tego systemu to będzie największa porażka tej firmy. Żadne pieniądze nie wynagrodzą braku możliwości bycia z rodziną, a tak będzie w nowym systemie. Ludzie będą się masowo zwalniać. Niech dyrekcja weźmie to pod uwagę i nie słucha bełkotu kilku idiotów, którzy i tak sami się zwolnią prędzej czy później. Weźcie pod uwagę głos większości 99,9% załogi chce pracować jak do tej pory.
Ucho 2017-04-24 16:33
Teraz góra będzie miała (usunięte przez administratora) na ludzi, zmienią grafik dla świętego spokoju żeby mieć PIP z głowy przez band [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ow . Następnym razem pół główki wymyślą coś innego np. uniform gryzie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tak koło będzie się kręcić przez niedowartosciowanych nygusów których kręci robienie kwasu żeby podnieść swoje ego. Sami sobie robicie pod górę jeszcze będziecie tego żałować.
BOB MARLEY!!! 2017-04-24 16:36
Nadgodziny? Przepraszam, ale nie mam czasu... Jestem w McDonald... proszę o pokutę i przebaczenie haha :) :* :*
4-1 2017-04-24 16:45
Jaki idiotyczne. Czytaj że zrozumieniem posty pałacu. Też nie jestem za tym nowym systemem
John 2017-04-24 17:03
Nie jestem pałacem :) A Ty i podobni tobie jesteście idiotami. Ile Ronal płacił za system niezgodny z prawem? Po ch... piszesz takie bzdety? Odkąd firma istnieje ten system obowiązywał i ludzie go akceptowali i nadal akceptują. Ale znalazła się banda idiotów z zakładu W06, nygusów i nierobów co chcą zmieniać świat. Weźcie się za robotę a jak się nie podoba to wypad na kasę do Biedronki. Te wasze mącenie niestety wszystkim wyjdzie bokiem. Reformatorzy zasrani.
Johny Faja 2017-04-24 19:35
400+ też się zrzekłeś? Dzięki tym reformatorom masz więcej pieniędzy, no chyba że zawsze byłeś dymany na premi:-)Kogo to wina że system się zmienia no chyba że nie nasza.Chodziło o kasę a nie zmianę systemu. JEB..nij się w łeb.
Reformator :) 2017-04-25 10:48
Sprzedaliście się za 400zł, zresztą nie całe i nie dla wszystkich. System też wam nie pasował bo trzeba do pracy przyjść w weekend. Kto donosił do PIPu? Płakaliście i wypłakaliście. Teraz będziecie zap... na okrągło, za mniejsze pieniądze, prawie każdy weekend, bez prawa do nadgodzin, w mega rodzinnym systemie. Noo ...ale 400 + jest
Matoły, reformatorzy :)z w06.
:) 2017-04-26 23:32
AMEN!!!:)
Maciek 2017-04-27 09:08
A wystarczy tylko zabronić na fajeczkę chodzić co 10 minut i kawkę, zabrać na bramie telefony. Do tego przebadać psychiatrycznie naszych przełożonych, zweryfikować ich kwalifikacje i od razu będzie lepiej. A za ten cyrk w ostatnich dniach na kompletacji zrobić film szkoleniowy pod tytułem " jak można wszystko spieerdolić zatrudniając swoją rodzinę" . Przez 4 lata nasza wyśmienita elitarna kadra nie doszła do wniosku dlaczego takie buble produkujemy. 16 osób stoi przez kilka godzin i oczom nie wierzy co widzi. Oni chyba nawet nie orientują się gdzie się znajdują.
Brawo! 2017-04-27 16:55
I dobrze niech zmienią ten grafik ludzie się pozwalniaja i ronal sie posypie... Tylko patrzeć jak ludzie będą się zwalniać.
hik 2017-04-28 09:03
przecież ten grafik nie został stworzony dla ciebie, tylko dla zakładu, żebyś mógł w dni "przysłowiowo wolne" napierdzielać nadgodziny. kumasz, czy nie?
oj biedny ten kraj, robią ich w ciula dorabiając ideologię, że to grafik dla pracownika i wy w to wierzycie?
Tygrysek 2017-04-28 10:09
Nasza firma nie jest jedyną w Wałbrzychu. Zobaczcie ile płacą w Lidlu, Biedronce czy Castoramie. A Wy rok się męczycie przez podfirmę mocno wierząc że dostaniecie 4000 netto przechodząc pod Ronal. Nie jest , nie była i nie będzie to firma szanująca ludzi którzy przynoszą zyski. Liczy się prestiż stanowiska Kierownika, szacun na osiedlu i wśród znajomych, a to że jest to koszmarny człowiek to już nikogo nie obchodzi. My jesteśmy zwykłymi cyferkami w statystykach, jak nie my to inni i tak ten świat jest złożony. Nasze problemy można rozwiązać w kilka dni, pytanie tylko po co rusza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zacznie śmierdzieć i po co to komu. Po 16 lat tak pracujemy i kolejne też damy radę. Niebawem doją kolejni bracia, szwagrowie, kuzynki kierowników za których trzeba będzie pracować. Ilość asystentek przerośnie liczbę ludzi na obróbce czy lakierni. Już teraz 100 % naszego funduszu socjalnego zostaje w Dworzysku czy Marii wychlana i przejedzona, a o imprezie zakładowej nadal cisza. Taka kolej naszej szarej rzeczywistości Polskiego pracownika i pracodawcy. Miłego dnia życzę wszystkim.
Podfirma 2017-04-28 21:51
Podfirma właśnie pokazała na co ja stać, nie płacą zusu i okradają ludzi na potęgę!
Remigiusz 2017-04-29 13:18
Jak to możliwe że do firmy nie zapukał prokurator i inspekcja pracy a podfirma nadal podsyła nam ludzi. Nawet nasi pracownicy nie mają za złe że przez niemal rok nie mieli opłacanych składek, i ten czas nie zalicza się do stażu pracy. W sumie pół bańki to wcale nie tak dużo, zawsze można więcej. Ciekawe co byłoby gdyby taki pracownik uległ wypadkowi? Ale najważniejsze że jest się głupim pracownikiem Ronala któremu można wszystko wcisnąć. A ktoś wcześniej pisał że ludzie wywalczyli nowy grafik....już wiecie jak to się stało i dzięki komu?
Podfirma 2017-04-29 15:38
Jedna wielka patologia. Brak słów...
P 2017-04-30 18:56
Ze zmianą grafiku odpowiadają dwie osoby z lakierni.O co kaman z tymi skladkami podfirmy?Jakich składek nie odprowadzali?
Bob 2017-04-30 20:51
Jak taki jesteś poinformowany to pewnie jesteś jednym z nich... Jak pracujesz przez podfirme to się dowiesz niebawem.
twoj majster 2017-05-01 09:29
Zapisywać się i robić nadgodziny gamonie!
Krzychu 2017-05-01 20:59
Jaka lakiernia ? U nas nic nie słychać o nowym grafiku także pracujemy w starym systemie :) pozdrawiam
Pff 2017-05-01 22:30
Nie długo usłyszysz. Jak zawsze na ostatnią chwilę :)
Lakkiernik 2017-05-02 01:21
Jak usłyszymy to będziemy masowo się zwalniać :)
Nommmm 2017-05-02 08:01
I tak się ludzie zwalniają, więc nie zrobi to na nich większego wrażenia... :)
Ktoś 2017-05-02 17:35
Dyrekcja jeszcze chyba nie wie że system 4-1 = 70% zwolnień. Od września będą wielkie przyjęcia do ronala w06. Zapraszamy.
Król Julian :) 2017-05-02 20:20
Wszyscy dobrze wiedzą co jest grane. Może i będą ale nikt nie będzie tu chciał pracować, jeszcze przez pod firmę? Wątpię. Już się pewnie rozniosło miedzy ludźmi jaki to Ronal " wspamiały " jest. Mają wyszkolonych ludzi ale wszystko robią aby się zwalniali no i się zwalniają. Nie potrafią zatrzymać ludzi.Ukraińcy się nawet wypieli bo wolą za większe pieniądze pracować na budowie niż w kołchozie gdzie panuje wyścig szczurów i atmosfera jak " Na Wspólnej "
Lord 2017-05-03 00:49
Ale wy robole naiwni jesteście. Myślicie, że na złość zrobicie, że się zwolnicie? Hahahaha. Na każde wasze miejsce jest po kilkuset chętnych do pracy. To zarząd i dyrekcja jest górą a wy tylko tanią siłą roboczą. Macie tyrać aż zdechniecie, a jak zdechniecie to cała armia bezrobotnych jest chętna żeby was zastąpić. I tak w każdej fabryce.
BOB MARLEY!!! 2017-05-03 01:54
Nadgodziny? Przepraszam ale nie mam czasu... :)) haha :* :* :))
BOB MARLEY!!! 2017-05-03 20:43
Nadgodziny? Przepraszam ide ze swoim chłopakiem do kina :))) :* :* :))
Mociumpanie 2017-05-04 11:56
Taaaa armia, chyba emerytów
bizon 2017-05-04 13:09
BOB MARLEY ty chyba coś bierzesz twoje komentarze to brak słów.............
Misiek 2017-05-04 17:25
A ja się pytam dlaczego firma która ma zaległości w ZUS-ie na prawie 500 tys złotych zmienia nazwę i nadal oprowadza nowych pracowników po zakładzie. Mąż przepisał firmę na swoją żonę i nadal będą kasę robić na naszych pracownikach. Nasi koledzy nie mogli pójść do lekarza bo nie byli ubezpieczeni a nasza dyrekcja przymyka oko na takie przestępstwa na terenie zakładu. Nawet mail firmowy jest inny niż nazwa firmy. Może jednak ktoś zawiadomi PIP i prokuraturę czy nadal ludzie będą pracować w systemie bezskładkowym na czarno?
Panie dyrektorze czy jadąc naszym parkingiem zauważył Pan ścianę śmieci jakie zostały wyprodukowane w Pana zakładzie, a koła pełnowartościowe po kilku latach magazynowania stoją pod drugim płotem i czekają na zezłomowanie. Brak mi słów co się dzieje i jak zarządzany jest nasz zakład.
Zmiany... 2017-05-04 18:48
Masakra, ta firma sama się pogrąża coraz bardziej... Kwestia czasu jak wpadnie prokuratura i zrobi porządek. Dopiero będzie kabaret. Chyba niedługo zmieni się zarząd, dyrekcja,kierownictwo i reszta... I to raczej nie bedzie biaba w Marii :)
Jay-z 2017-05-04 23:58
Przecież Szwajcarzy chcieli żeby pracownicy Ronal a zarabiali jak na zachodzie.Więc kto się nie zgodził ? Różnica między pracownikami na zachodzie jest taka że oni zarabiaja po 3,4 tys euro a dyrekcja 7 ×więcej. W Polsce natomiast zarabiamy 3,4 tys zł a dyrekcja 15×więcej. To robi różnicę w zarobkach ? Skąd ta dysproporcja ? Kto nas wałuje ? Kto bierze nasza różnice w zarobkach ? Kto się nie zgodził na zachodnie wynagrodzenia?Ten co najbardziej nabycia kieszenie .
Obietywna 2017-05-05 09:12
Załóżcie związki zawodowe !!!!!
Nie będziecie mieć takich problemów. Uważasz, ze jestes tanią siłą roboczą???!!! Wytęż mózg i pomyśl. Związków zawodowych nikt nie ruszy !!!! Powodzenia :)
BOB MARLEY!!! 2017-05-05 09:47
A jak nie związki to Zapal LoLka i się uśmiechnij... aha i zero nadgodzin :))
... 2017-05-05 11:17
W tej firmie to mało realne...
Znudzony tym wszystkim 2017-05-14 20:53
Przepraszam bardzo, ale wypłaty to postanowili nam płacić w ratach? Skoro tak to liczę na jakieś odsetki. Program 400 plus to ściema, czy ktoś wie jak to jest wogole naliczane?
Dolce Kubana 2017-05-14 21:04
400 + ponoć będzie w postaci kiełbaski śląskiej z grilka i pajdy ze smalcem w czerwcu w Góralskiej XD
Waldek 2017-05-17 13:07
PREMIE NA W06 SĄ TAK UBOGIE JAK WYPOWIEDZI ZARZĄDZANIA LUDZI W TYM ZAKŁADZIE. ZAMIAST WYŻEJ JEST NIŻEJ. A MIAŁO BYĆ LEPIEJ.
OM 2017-05-18 12:02
A nie zastanawia Was dlaczego w W 10 jest inaczej? Panowie jaka praca taka płaca :-)
Zostaw swoją opinię o Ronal Polska sp.zoo - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ronal Polska sp.zoo