logo Ronal Polska sp.zoo

Ronal Polska sp.zoo

Wałbrzych

Opinie o Ronal Polska sp.zoo

400+ 2017-03-09 11:56
Wyplata była, różnicy nie widać. Dziękujemy bardzo
Noname 2017-03-09 12:28
U mnie widać. Przy takiej samej ilości przepracowanych godzin wypłata mniejsza niż w poprzednim miesiącu.
On 2017-03-09 15:18
No i znów zrobili nas w ch macie 400+ nadgodziny brawo panie kierowniku że wstydu powinien się pan spalić a wy nadal przychodzcie i robicie na ich pensje i premie
400++++ 2017-03-09 16:10
Brawo brawo jeszcze raz brawo za cudowny program 400+ ktorego nie widac haha to jest śmiech na sali zeby dostac taka sama wyplate jak miesiac wczesniej z nadgodzinami i niby cudowna premia kokejny raz zostalismy oszukani
On 2017-03-09 16:25
A może tak strajk na początek włoski AA i nie panPiotr SS zrobi że 400 kółek
Oooo 2017-03-09 16:55
No dziękujemy bardzo pensja taka sama jak w tamtym miesiącu brawo brawo za szacunek dla nas .
Lakierniaaaa 2017-03-09 17:10
To u mnie lepiej, więcej nadgodzin mniejsza wypłata. To ja sie pytam gdzie jest 400+?! I z tego co wiem to w lutym koła jechały dobrze a nie to co w styczniu wszystko na dół. Nie wiem czy sie śmiać czy płakać
lakiernik juz były 2017-03-09 18:08
wypłata tragedia
W10 2017-03-09 19:00
A ja jestem zadowolony i wyraznie 400+ widac. Moze Panowie z W06 nauczą się liczyć.
Mafiak 2017-03-09 22:41
Nowe premie to pułapka dla mało rozgarniętych,pozdrawiam średnio rozgarniętych.
Ronal 2017-03-10 06:18
W mando 240 netto za 8 godzin na szmacie w sobotę.
on 2017-03-10 07:26
panowie nie narzekac firma się rozwija będzie coraz lepiej hmmm obyyyyyyyy
To znowu Ja 2017-03-10 08:49
Nie będzie. Chyba że zmienią prezesa, dyrektorów i kilku kierowników. To jest mafia. Przyczepili się do kasy Ronala jak kleszcze do psiej d...y i ciągną ile się da, pracowników mając za frajerów robiących na nich.
Premia?! Jaka premia??? To zagrywka żeby uspokoić przynajmniej tych niemyślących. Każdy kto używa mózgu wie że to jedna wielka ściema, chcą żebyśmy zamknęli mordy i dalej pozbawiali się własnego zdrowia i tyrali na rządzących dziadków.
BOB MARLEY!!! 2017-03-10 11:35
Nadgodziny? Przepraszam, ale nie mam czasu... Proszę o wybaczenie :) :* :*
Pimpek 2017-03-10 17:01
Panowie zastanówcie się przed przyjęciem do Ronala, ta firma się już skończyła, dlaczego doświadczeni ludzie się zwalniają i odchodzą do Gerlitz do Borbetu bo tam zarobią 3 razy tyle i wszystkie soboty i niedziele mają wolne. A tu praca na czterobrygadówki w dwie soboty i dwie niedziele po 12 godz. jednym słowem to wykańczalnia zdrowia jak jeszcze je macie. Zarobki idą w dół, żadnych podwyżek od kilkunastu lat, praca ciężka i bardzo szkodliwa bardzo dla zdrowia chemia i opary aluminium ( udowodnione naukowo-środki rakotwórcze) i... te śmieszne zarobki ok 2700 za taką pracę?
Refleksja nasuwa się sama !
Ronal 2017-03-11 08:20
Jak widać program +400zl zmniejszył nasze wypłaty. Brawo Ronal.
Ronal 2 2017-03-11 19:23
No brawo ronal daliscie popis wyplaty w dol o 400 plus my tego tak nie zostawimy !!!!! Gratuluję panie kiero.. .jak to się mówi obiecanej cacanki a głupie mu radość. Znów z nas kretynków zrobili !!!!!
Obserwator 2017-03-12 16:21
Powiedzcie mi jak to jest ze człowiek stara sie i zapierdziela na stole ( chodzi mi o ręczną OM w W10) wyrabia norme powiedzmy 100% i dostaje jakąs tam kase (ale trzeba sie nayebac jak wół) a te matoły z automatów robią na bieżonco czasami, siedzą grają w ciula i na tel. w gierki grająi zarabiają tak samo lub więcej? nie wspomne o chłopakach z kopiowania bo musza zasuwać na dwie maszyny i też mniej biorą, no jak to jest niech mnie ktoś oswieci
Automaty 2017-03-12 20:01
Poleciałeś po całości, dzięki komu masz te kola? Kto jest odpowiedzialny za cala produkcje, za wymiary, ciągłość produkcji? Dzięki nam! A co my się nie staramy ? Nie zapier_dalamy? Jak trzeba wrzucać kola to ciebie lub kogoś z ręcznej wołają ? Nie zapierda_lam sam! To nie nasz wina ze robimy na bieżąco, a kola na placu się odkładają tylko "planisty". Zdaje sobie sprawę ze również zapierd_alacie ale sami sobie jesteście winni (podziękujcie tym co pokazali ze można robić ponad normę, nawet po ich podniesieniu a normy i tak beda stale rosły) "MATOŁY". Co do kopiowani popieram w 100% oni maja przerąbane :(
Lakiernia 2017-03-14 10:17
Panowie macie jakiś pomysł? Tak nie moze być ze mamy dodatkowa kwotę a zabierają nam to z nagrody. Działajmy cos
ronal 2 2017-03-14 14:10
jestem za tym aby działac zróbmy z tym porządek w nas siła zgłośmy to gdzie tylko się da tak nie może być ze nas okradaja
Lakier... 2017-03-15 11:47
Głąby z was!!! Daliście się sfrajerować. Specjalnie obniżyli zarobki, a teraz wymyślili 400 + i na to samo wyszło. Dalej mają za darmo człowieka na nadgodzinach. Nawet ci co najgłośniej krzyczeli, że nie będą robić nadgodzin chodzą, chociaż im się to nie opłaca bo za paliwo się nie zwraca. Teraz gorzkie żale, pretensje możecie mieć tylko do samych siebie. RĘCE OPADAJĄ. OGARNIJCIE SIĘ W KOŃCU!!!
BOB MARLEY!!! 2017-03-15 20:07
Nadgodziny? ... :) :* :*
Maniek 2017-03-16 23:14
Czy ktoś wie co to za kontrola z PIP była?
jaja 2017-03-20 13:30
To jest kontrola którą wezwał nasz kolega PRACOWNIK, mają sprawdzać wszystko do końca marca. O rezultatach poinformujemy :)
Trzymam kciuki 2017-03-20 23:38
Mam nadzieje ze chociaz obróbka pokaże jakaś klasę bo przecież po lakierni niczego sie nie można spodziewać. Wszyscy cwaniaczyli na forum lub miedzy sobą a teraz czy jak była kontrola siedzieli cicho jak psy. Pozdrowienia z nocnej zmiany
BOB MARLEY!!! 2017-03-23 11:07
Nadgodziny? Przepraszam ale nie mam czasu... i nie będę miał :) :* :*
Pomocnik Odlewnia 2017-03-24 02:47
Bob jedna uwaga .... (usunięte przez administratora)
Lepik szyba w dol 2017-03-28 14:26
Na dziale ff dalej nie ma grafiku na kwiecien (27 marzec) a podobno sa zmiany. Lepik dawaj grafik bo do pipu cie podebie. Jeszcze z niego kierownika chca zrobic zenada bedzie jak bylo wczesniej
Joanna 2017-03-31 15:14
Czy macie może informacje o planowanej przez firmę rekrutacji? Na co obecnie mogą liczyć nowi pracownicy?
BOB MARLEY!!! 2017-03-31 20:56
Joanna - Nowi pracownicy mogą liczyć na ..... na .... ? ;)
Na nadgodzinki :* ;) ( najlepiej po 12/h) :* :) :)
Lakiernik z powołania:) 2017-03-31 21:22
A jaki dział Cię interesuje?
Gol 2017-04-01 10:38
Ciekawska Pani z Mando...
Pomocnik Odlewnia 2017-04-05 02:13
Ukraińcy przybywają z pomocą uciśnionym pracownikom W06 koledzy już nie musicie narzekać tylko bezpośrednio do kadr podanko o zwolnionko zanosić obiegóweczka i już cieszycie się niczym nie zmąconą wolnością
Tak od siebie życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy takiej gdzie nie trzeba zostawać na nadgodziny i wyrabiać norm i poklepani po plecach dostaniecie godziwą wypłatę
Salum maleikum moi bracia
przypadkowy obserwator 2017-04-05 02:23
Po takim tekście to trzeba nasłać PIP to jest jawny mobbing z tym do sądu trzeba glabie iść !!! Takich jak Ty to na stosie się powinno palić. Na szczęście pracuję w innym obozie pracy .
BOB MARLEY!!! 2017-04-05 23:02
Nadgodziny? Przepraszam, ale nie mam czasu... Pomocnik Odlewnia jest chętny więc jazda 12/7 :) :* :*
SOLIDARNY KOLEGA 2017-04-11 03:29
Witam. Widać że forum czyta dyrekcja RONALA na Orkana trochę lepiej się zaczęło pracować na ręcznej ale muszę przyznać że szczyt głupoty jest że obniżenia się normę na koła 20 i 22 cale tylko na jeden miesiąc a potem wraca się do normy 250 na zmianę chciałbym przypomnieć całej dyrekcji RONALA że badania ręcznej są nie ważne i widzieć minę nowego kierownika ręcznej gdzie dzielnie informuję o mniejszej normie na duże koła a po chwili norma się zwiększa śmiech
high power 2017-04-16 13:24
Wesołych !!! I zycze sobie by wam sie zachcialo robic nadgodziny , bo ktos musi je robic :) i bez narzekania proszę
Ronalowiec 2017-04-23 07:11
A ja podziękuję wszystkim debilom którym nie podobał się grafik(pamiętajcie 5 dni wolnego) , jakbyście się uczyli to mielibyście tylko na rano , więc po co narzekacie , zobaczycie jaki grafik doje**ą we wrześniu ,dzięki wam ,brawo bezmózgi . A teraz z pewnością będzie 4-1-4-2-4-1.
Brawo Wy!
4-1 2017-04-23 12:44
Co będzie to będzie. Zawsze się mówiło, że gorzej być nie może a tu co tydzień nowe usprawnienia żeby pracowało się lepiej (łatwiej) i grafik będzie zmieniony. Ja się zastanawiam ile Ronal płacił do PIP za tych parę lat niezgodnego z Polskim kodeksem pracy systemem pracy??? Teraz zabrakło pieniędzy...
Gol 2017-04-23 13:05
O dwóch wolnych weekendach nie wspomnę!!!
John 2017-04-23 22:34
Idioto. Teraz weekend wolny: sobota i niedziela bedziesz miał raz na 3 miesiące. I na okrągło będziesz w pracy. O nadgodzinach jakichkolwiek zapomnij. Ale wywalczyliscie. Brawo Wy !!!
Nik 2017-04-24 14:19
Jakim trzeba być bezmuzgiem, żeby cieszyć się ze zmiany systemu w którym ma się 5 dni wolnego i gwarantowane 2 weekendy wolne na rzecz systemu w którym trzeba będzie pracować nonstop z jednym niepełnym weekendem ktory wypadnie w środku tygodnia. Ty głąbie przypusujesz sobie to za zasługę?! Zmiana tego systemu to będzie największa porażka tej firmy. Żadne pieniądze nie wynagrodzą braku możliwości bycia z rodziną, a tak będzie w nowym systemie. Ludzie będą się masowo zwalniać. Niech dyrekcja weźmie to pod uwagę i nie słucha bełkotu kilku idiotów, którzy i tak sami się zwolnią prędzej czy później. Weźcie pod uwagę głos większości 99,9% załogi chce pracować jak do tej pory.
Odlewnia 2017-04-24 14:23
Banda debili narobiła syfu i się teraz pozwalają bo nie będzie miała wolnego
Ucho 2017-04-24 16:33
Teraz góra będzie miała wyjeba...ne na ludzi, zmienią grafik dla świętego spokoju żeby mieć PIP z głowy przez bandę zjeb...ow . Następnym razem pół główki wymyślą coś innego np. uniform gryzie w dupe i tak koło będzie się kręcić przez niedowartosciowanych nygusów których kręci robienie kwasu żeby podnieść swoje ego. Sami sobie robicie pod górę jeszcze będziecie tego żałować.
BOB MARLEY!!! 2017-04-24 16:36
Nadgodziny? Przepraszam, ale nie mam czasu... Jestem w McDonald... proszę o pokutę i przebaczenie haha :) :* :*
4-1 2017-04-24 16:45
Jaki idiotyczne. Czytaj że zrozumieniem posty pałacu. Też nie jestem za tym nowym systemem
John 2017-04-24 17:03
Nie jestem pałacem :) A Ty i podobni tobie jesteście idiotami. Ile Ronal płacił za system niezgodny z prawem? Po ch... piszesz takie bzdety? Odkąd firma istnieje ten system obowiązywał i ludzie go akceptowali i nadal akceptują. Ale znalazła się banda idiotów z zakładu W06, nygusów i nierobów co chcą zmieniać świat. Weźcie się za robotę a jak się nie podoba to wypad na kasę do Biedronki. Te wasze mącenie niestety wszystkim wyjdzie bokiem. Reformatorzy zasrani.
Johny Faja 2017-04-24 19:35
400+ też się zrzekłeś? Dzięki tym reformatorom masz więcej pieniędzy, no chyba że zawsze byłeś dymany na premi:-)Kogo to wina że system się zmienia no chyba że nie nasza.Chodziło o kasę a nie zmianę systemu. JEB..nij się w łeb.
Reformator :) 2017-04-25 10:48
Sprzedaliście się za 400zł, zresztą nie całe i nie dla wszystkich. System też wam nie pasował bo trzeba do pracy przyjść w weekend. Kto donosił do PIPu? Płakaliście i wypłakaliście. Teraz będziecie zap... na okrągło, za mniejsze pieniądze, prawie każdy weekend, bez prawa do nadgodzin, w mega rodzinnym systemie. Noo ...ale 400 + jest
Matoły, reformatorzy :)z w06.
Zostaw swoją opinię o Ronal Polska sp.zoo - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ronal Polska sp.zoo