Opinie o NSK w Wałbrzych Mariana Jachimowicza 17

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NSK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NSK o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK w Wałbrzych Mariana Jachimowicza 17

Życiowy

Taki stary a taki głupi... Skoro taka łatwa to po co z nią poszedłes do łóżka.... Znaczy się bzykasz co popadnie... byle dziura była... Jak byś był mądry to byś przynajmniej prezerwatywy użył....

Fifi

Dziekuje za info szok ze sie tak nie szanuje caly zaklad gad o niej

Zygi

Czy ktoś jest na tym forum czasami?

Rpk@.akwarium

Czesc! Pracuje juz pare dobych lat w ej firmie.Wiele widzalem slyszalem i przezylem.romanse,klutnie,wyzwiska,kradzieze,bojki itd.Ale to,co sie dzieje od kad odeszli odpoeiedzialni i skuteczni w tym co robili,ludzie jest godne likwidacji zakladu! Debil debila debilem pogania.ex dra mory na operatorow bo nie ma planu,sa reklamacje.Maszyny rozpi....one,alarmy, zasada 3z a osiol na palarni sobie jara. Trzeba zwolnic kilku cwaniaczkow to jeszcze bedziemy robili plany z usmiechem na tarzy.:-) Pozd.dla ludzi.

Masakra
@Rpk@.akwarium

Dokładnie ex na palarni a alarmy operatorzy usuwają bo im bardziej zalezy na planie ale coz później.....reklamacje.Drugi problem ze jak wolasz ex do problemy to jeszcze (usunięte przez administratora) dostaniesz.Pracuje w tej firmie 10lat i jakich tu zasadach obecnie piszecie4Z?! Przecierz sa kamery i menadżer może rozliczyc kazdego ex.z czasu na lini.A ci z najdluzszym starzem sa najgorsi.Na mojej lini moj ex znika na pol godz.co godzinę albo stoi przy lasecce i kokietuje.

@Rpk@.akwarium

Witam pracuję tam od października 2017roku. Taka Iwona z Głuszycy znacie ją?

@Rpk@.akwarium

Widzę kolego że trochę tam pracujesz,znasz Iwonę z Głuszycy na wormach teraz chyba pracuję pozdrawiam.

Rekrutacja to w dzisiejszych czasach normalna rzecz. Ludzie zmieniają pracę z różnych powodów.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie NSK? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

jaka

ogarnij się człowieku

ha ha ha xD

pracuje ...

xD

chyba często zmienia partnerów, wyrazy współczucia z powodu trypla xD

Iza

@jamci to, rzeczywiście w NSK jest teraz otwarta rekrutacja ale oferty pracy nie ma za wiele. Poszukiwanie pracowników wcale nie świadczy też na niekorzyść firmy, może zwyczajnie rozwijają oni swoją działalność i poszukują nowych specjalistów? Ktoś z aktualnych pracowników jest w stanie to potwierdzić?

quarter of inch
@Iza

Firma z kilkoma liniami montażowymi przy ciągłych usprawnieniach procesów czyli zwiększeniu efektywności produkcji i wdrażaniu robotów, gdy szuka pracowników to znaczy, że jest po prostu źle.

My wy oni

Z wielkim żalem pozegnalismy ex (usunięte przez administratora) ???? nareszcie jest normalnie że do pracy chce się chodzić, nikt nikomu nie ubliża i nikogo nie poniża. Dziekujemy menadżerowi. ????

Zatroskana

Bardzo dobrze wspominam NSK.Troche tam przepracowalam lat.I jak czytam te wpisy to przykro jest ze tak dobra firma bo NSK jest dobra firm ma takie problemy z kadra zarzadzajaca a mianowicie z ex i gl.Kiedys jak robil tam Daniel Robert Arek Radek Piotrek Michal Łukasz i bym dalej wymieniala to naprawde bylo inne zarzadzanie.Chlopaki jak kazdy mieli rozne opinnie ale w mo mniemaniu bylo lepiej.Przede wszystkim pod wzgledem organizacyjnym.Byly problemy jak i dzis ale chlopaki radzili sobie.A teraz no powiedzmy szczerze.Tragedia bo kolesiostwo miedzy gl a ax a op.Ex robia co chca i zero szacunku dla op.Wszystko pod okiem kamer ktore widza tylko to co wygodne dla szefostwa.NSKA WROCCIE NA DOBRE TORY.

Olga

Po 6 latach pracy mogę stwierdzić Kiedyś było zle teraz jest tragicznie zakłamanie , kolesiostwo i mobbing rotacja pracowników ogromna .

Hej

Czas na roszady i zmiany w grupach.Za dużo sie dzieje na liniach.......

Kto wybrał tego nar......mana na experta?!!

On

Zgadzam się z Pracownikiem. Jak nie masz układów z eks to nie masz nic. Jesteś traktowany jak osobnik drugiej kategorii. Niektórzy mają takie wtyki, że nawaleni przychodzą do pracy i nic im nie robią, a inni wylatują od razu z pracy. Nie ma tu sprawiedliwości w traktowaniu ludzi. Jeden ekspert z wykształceniem podstawowym uważa się za króla NSK. Poniża ludzi, a swoją przydupaskę "nosi na rękach". Ślini się do każdej nowej pracownicy, która trafi na jego dział. Fuj..... Tłusty ryj.....

Dla ON
@On

Potwierdzam " On"o ile to mowa o Andrzeju i Agnieszcze.

Operator

MOBBING

Iza

@cookies, @on, pełnię na forum rolę moderatora dlatego dopytuję o takie rzeczy. Skoro wcześniej pisaliście o takich praktykach odbywających się w NSK to staram się poznać ich szczegóły. Skoro są one prawdziwe, to przecież nietrudno przedstawić na ten temat argumenty.

Amber Goold

Jak się chce kogoś ustrzelic to nic nie poradzisz "nie poradzisz nic bracie mój .. gdy na tronie siedzi król "

On

Super Iza-detektyw a czy Ty tam pracujesz? Jeśli nie to milcz i nie komentuj. A może załatw mi podsłuch to zdobędę Ci dowody.

Cookies

Dobrze wiedzieć że ktoś jak pani Iza nad tym czuwa , oby jak najmniej takich przykrych sytuacji zazwyczaj ludziom chodzi o obustronny szacunek .

Iza

@Cookies, chociażby potwierdzenie innych pracowników, korespondencja, czy wykonywane obowiązki, wszystko tak naprawdę może być tutaj dowodem, jeśli dochodziło do takich sytuacji w NSK. Jestem tutaj po to żeby ustalić fakty, dlatego dopytuję o takie rzeczy, które mogą być istotne dla każdej ze stron.

Cookies

dowodu na mobbing ? dobre ....

Iza

@On, po części rozumiem Twoje wzburzenie, zawsze gdy ktoś jest nierówno traktowany to mu się to nie podoba (chociaż przydałyby się dowody na istnienie takich sytuacji w NSK), ale nie upoważnia to nikogo do obrażania kogoś w taki sposób. Jest to miejsce publiczne, gdzie należy używać zasad kultury.

Zostaw merytoryczną opinię o NSK - Wałbrzych

• Jak się pracuje w NSK?

Zobacz opinie na temat firmy NSK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NSK
2.4/5 Na podstawie 101 ocen.

NSK