Opinie o NSK w Wałbrzych Mariana Jachimowicza 17

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NSK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NSK o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK w Wałbrzych Mariana Jachimowicza 17

bobek

Widzieliście ogłoszenie na multi skila?/preferencje jak na brygadziste . A Ci skoczkowie to zazwyczaj jedno maszynowcy. masakra jakaś,,

Maciek

Jestem po rozmowie ale zawiedziony ponieważ przez Polluxa zaproponowali na umowe zlecenie także odmówiłem

gość
@Maciek

Witaj jeśli jesteś z Wałbrzycha to polecam agencję Randstad oni dają umowę ja jestem przez nich przyjęta.

Taki jeden Polak

Warto spróbować , może Ci się spodoba i nie czytaj za dużo .. wszystkich nigdy nie zadowolisz ..powodzenia

Maciek

Hej właśnie dzwonili do mnie z Polluxa zaproponowali mi prace u was na umowe zlecenie warto przyjśc do was bo widzę że opinie negatywne

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie NSK? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
magda

Ja pracuję w tym zakładzie trzeci dzień i nie mogę wyjść z szoku. Praca jak praca, ale cała reszta.... Banda znerwicowanych i niedowartościowanych polaczków próbuje coś pokazać, tylko jeszcze nie wiem co. I prośba do decydentów, nie bierzcie ludzi z Toyoty, tam pracownik jest szanowany a potem przychodzi tu i dostaje jak obuchem w łeb.

Witam, 7 02 2015 skończyłem pracę w NSK dlatego chciałabym podziękować wszystkim za współpracę, za okazaną życzliwość , pomoc której nie do końca rozumiałem . Szczególnie podziekowania kieruję do wszystkich z Mach 1.2, bo z Wami pracowałam najdłużej. Są wśrod Was osoby, o których mogę powiedzieć,że są i mam nadzieję nadal będą dla mnie kimś więcej niż tylko współpracownikami. Jak każdy człowiek popełniłem kilka błędów dlatego korzystając z okazji chciałbym przeprośic R.Rowińskiego i Jolę z J.T za nieprofesjonalne zachowanie. Jednocześnie życzę wszytkim powodzenia oraz wielu sukcesów zawodowych i osobistych. P.Karpiński

mika469

Pracuję w firmie ponad dwa lata. Śmiech na sali. Eksperci zachowują się jak grupliderzy,np.pani Jola,pani ekspert z st ze zmiany gruplidera Ernesta . Operatorzy widzą,że na to nikt nie reaguję. Prześwitlcie kamery z nocek na jadalni ! Jedyny na dzień dzisiejszy ,godny uwagi jest p.Rowiński. Osoba godna naśladowania względem pracy,oddzielania spraw osobistych,szkoleń i otwarty dla pracowników.

Gawron

Związki Zawodowe w Nsk Wałbrzych to żenada.Wstyd i hańba!!!!!!!!!

baltazar
@Gawron

Związki jak to związki.Podpisały coś o co chodziło prezesowi.Wielu ludzi straci zamiast zyskać ale to chyba każdy wie a zarząd zadowolony. Tyle problemów w firmie ale co tam nikt nic nie robi. A pani gl dalej bezkarna?bylo pismo i chyba nie ujrzało światła dziennego??brawo.

kafek
@baltazar

Która to taka???

ostatnie miejsce na Strefie W Wałbrzychu

Pracuje na lini i nie tylko jedna sie lecze psychiatrycznie a wieksza polowa z nas.A głowę trzeba mieć w około siebie bo każdy każdego podpier... Dobrzy ludzie odchodzą a większość szuka już lepszej pracy. Nie szanują starych pracowników-bo za dużo zarabiają i dostają propozycje nie do odrzucenia...w zamian zatrudniają ludzi z bransoletkami na nogach.

dziad
@ostatnie miejsce na Strefie W Wałbrzychu

Witam. Przeszedłem wszystkie możliwe działy w Nsk. Nie do końca prawda że za lizanie d... awansujesz. SAM awansowałem błąd pomogłem w awansie kilku osobom które po prostu na to zasługiwały. Jako jeden z nie licznych stawałem po właściwej stronie czyli obrona ludzi. Proste jest to ze bedąc ex czy gl zawsze bedziesz w oczach ludzi alfonsem dziwką itp. A sam na integracjach walasz sie po krzakach. Atmosfera jest prosta jak masz tward (usunięte przez administratora) i jaja nie dajesz sobie wejść na głowe oraz nie dajesz podstaw do złej oceny twojej pracy możesz zajść wyżej. Njestety nasz naród nie jest solidarny i gol (usunięte przez administratora) za 15 zl podwyżki. Osoby które narzekają po prostu niech się zwolnią jest wiele alternatyw w podobnych pieniążkach. Czy jest ciężko owszem czy gorzej jak w ronalu napewno nie czy toyota ma lepiej nie różnicz z kasą to wszystko. Na zakończenie świadecto pracy z Nsk czyli automotiv otwiera super pracę za granicą manualnie jesteśmy nie do pokonania przez obcokrajowców a zagraniczni szefofie ciężko dochodzili do siebie widząc jak można zorganizować sobie pracę na stanowisku do odważnych świat należy pozdrawiam

zenada NSK

Menadżerowie w przeszlosci byli nikim-dla swojej pracy sprzedali by swoja matke za 10zl.....dla zachowania stolka i utraty wynagrodzenia-12tys. A co do zwiazkow....czas zeby pewne meile zostaly ujawnione i rozdane pracownikom jak pani Gl.z produkcji zdobyla swoje obecne stanowisko!!! Czas w waszych rekach

gihi
@zenada NSK

A o jaką panią chodzi i o jakie maile??? Czyżby o Panią A..?Podobno nadal coś działa w tym kierunku? Lepiej by się zajęła swoim chlopem bo jak się dowie to jej nogi z (usunięte przez administratora) powyrywa :-D

Zenadka
@zenada NSK

Żenada, masz rację ktoś wkoncu powinien ujawnić to w jaki sposób awansowała niechaj sprawiedliwości stanie się zadość! I precz z romansami w NSK niechaj każdy wypracuje sobie stanowisko ale rękoma na linii produkcyjnej a nie czym innym!Gdzie ci ludzie maja oczy i czym myślą bo głowami raczej nie!

nori_nediam

a i zapomnialem dopisac. testy kwalifikacyjne polegaja na skreceniu jakiejs konstrukcji w oparciu o instrukcje. cos jak skrecanie mebli

delgado

Tak jak piszesz.Prezes zaborczy a menagerowie dadza se ogolic by tylko byl zadowolony.Sa bezwzgledni i niema dla nich znaczenia czlowiek.Przykre bo to fajni ludzie ale za stanowisko to oddali by wszystko.I szkoda tylko ze ta firma to kiedys byl wzor.Dzis wywalaja tych starych biora nowych a najczescie z Faurencji.

paulllooooooo

Witam, nie wiem po co wypowiadaja sie ludzie, ktorzy byc moze w NSK nie pracuja...nie wiecie jak to wszystko wyglada, ile jest obowiazkow, czego wymagaja przelozeni od swoich pracownikow, jaka jest atmosfera itp. Szanse dostania sie do firmy jest proste przede wszystkim przez znajomosci... a eliminacja jest pracownikow z najdluzszym stazem i umiejetnosciami....Pracowalem tam 4 lata i na wiele sytuacji sie napatrzylem wiec odradzam tam pracę tam nie licza sie ludzie tylko wykresy, wykonywania pracy za innych oraz oszczednosc pieniedzy na pracownikach. Zarobki nie powalaja , poniewaz Operator na reke moze zarobic okolo 1400 zl na firmie i w podfirmie tez, juz nie ma nadgodzin jak bylo kiedys a jesli sa to do odbioru za dzien wolny a w dniu wyplaty jest goła pensja..... Wiec nie chwalcie tak zakladu bo nie wiecie o czym mowicie tym bardziej ze prezes jest zaborczy i tak zawsze postawi na swoim....

Ciekawe kto to pisze te dobre opinie. Omijać z daleka ten zakład. A dostać się może każdy, widać to po ludziach, przychodzą na 4 godziny i już ich nie ma. Jakie testy.

agnes

w NSK żle nie jest, zarobki też są w normie choć mogłyby być lepsze, umowa na 1 rok po okresie próbnym a stawka 1900zł brutto. niema co nażekać.

klika
@agnes

Nie jest źle. Właśnie takich ludzi na strefie potrebują:). A może by tak 3500 zł to by było dobrze. W ronalu się cieszą że arabiają 4000 zł a niemiec a 2500euro nie podjął by się tam pracy. Pracownicy sie cieszą że mają 1000 euro, a oni że znaleźli takich ludzi którzy produkują 20 calowe felgi dla snobów za centaki.

kasia29

Slyszalam ze w NSK wielu pracownikow produkcji otrzymalo bonus 500zl za brak absencji, prawda?

kozu
@kasia29

Tak dostali w wyniku losowania po roku pracy, źenada!

weldzisłaff

Witam. Problemem który się najczęściej powtarza jest zła selekcja pracowników na etapie podfirmy. Ludzie nie mają pojęcia jak trzymać klucz w rękach. W NSK otwrto nową salę treningową. I drugi problem, mylślę że najważniejsze, to brak świadomości że są to układy kierownicze. Najmniejsza wada lub usterka może spowodować wypadek, to nie telewizor czy pralka.

Kermit
@weldzisłaff

Teraz trzeba przejść testy żeby się dostać do NSK, niezłe sito ponoć

mapet

Witam.jesli chcesz sie przyjac? Nie radze, albo dobrze slodzisz, albo jestes zwyklym szaraczkiem.ci drudzy maja szanse, nic nie umieja, a to byl piorytet zakladu:sopy, umiejetnosci, przezbrajania, usuwanie alarmow itp! Teraz-wystarczy, ze gruplider nic nie umie, a wysluguje sie innymi chroniąc swoj tylek! Dyrekcja się dziwi absencji, zwolnieniom? Niech sięgnie głębiej.

Rolf

A cóż to za nowy Prezes - czyżby Pan(usunięte przez administratora) juz nim nie jest??

ola

jak wyglada sytuacja w logistyce?ok?

Zostaw merytoryczną opinię o NSK - Wałbrzych

• Jak się pracuje w NSK?

Zobacz opinie na temat firmy NSK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NSK
2.4/5 Na podstawie 101 ocen.

NSK