NSK

Wałbrzych

Opinie o NSK

NSK 2016-06-01 14:52
A weźcie się może by tak porządnie "( usunięte przez administratora )w kadrach tej firmy to może troszkę zmądrzejecie, bo już durniejsi to już napewno nie będziecie... Przecież ten wpis jak i parę innych to od razu widać, że pisany przez kadry mający niby zachęcić ludzi do aplikowania, że niby super praca, super firma itp. No cóż podczas procesu rekrutacyjnego również kandydaci osądzają was co za firmą jesteście. Już sam fakt, że na rozmowie mówicie, ze na pewno zadzwonicie (czy ktoś przejdzie rozmowę czy nie przejdzie) a później zero odzewu od was świadczy o bardzo niskim poziomie waszej firmy. Zresztą pisanie takich komentarzy nic nie da. Ktoś kto przejdzie rekrutację i tak później pracując u was zobaczy na własne oczy co wy i wasza firma tak naprawdę sobą reprezentujecie. Samo to "zadzwonimy" a później g... a nie dzwonicie dużo o was mówi.., Tak więc zamiast pisać debilowate komentarze zachwalające pod niebiosy waszą firmę sugeruję poprostu wprowadzić jakąs kulturę i poziom w waszej firmie a nie pisać bzdury. Jak będziecie porządną firmą na poziomie to i bedą chętni do pracy u was. Zastanówcie się kogo szukacie. Na SQA trzeba kogos mądrego, a liczenie na to że ktoś poczyta bzdurny komentarz i we wszystko naiwnie uwierzy to niestety nie jest szukanie ludzi mądrych tylko naiwnych durni. Tak więc zastanówcie się czy ktoś durny, naiwny, skłonny uwierzyć w wasze kłamliwe komentarze nadaje się na SQA i czy z kolei ktoś mądry nadający się na SQA będzie wierzyc we wszystko co mu napiszecie na jakimś forum. Niestety ale jedno z drugim w parze nie idzie. Tak więc świadczy to o tym, że kompletnie nie nadajecie się do selekcji specjalistów. Bo nie ma ludzi mądrych i durnych, a wasze wiejsko-marketingowe komentarze świadczą że takich próbójecie szukać.
gumus 2016-06-09 07:33
BEZNADZIEJNA FIRMA
operator nakurwiator 2016-06-15 15:09
zalezy przez jaka podfirme d.system 15 z groszami bez sobót jak robsz soboty to okolo 2k
gość 2016-06-22 11:19
Witam mam pytanie co to jest za test po którym albo przyjmą do pracy lub nie no i który trwa 45 minut
celnik 2016-06-29 23:30
Test jest lajtowy. szczerze to przyjmą każdego kto tylko chce pracowac. Mamy taka absencje iż kazde rece do pracy beda dobre. Ale co sie dziwic. Może i kasa nie jest najgorsza ale nasi gl to juz inna bajka lekko mówiąc baranki które za stołek dadza sobie jaja ogolic a ludzie to widza i dla tego po czesci jest taka duza absencja mimo podwyżek.
gość 2016-06-30 10:33
Witaj jeśli jesteś z Wałbrzycha to polecam agencję Randstad oni dają umowę ja jestem przez nich przyjęta.
bakugan 2016-07-15 23:28
Praca jak każda inna , jednym odpowiada innym nie , jeden nażeka a drugi chwali , grunt to dobre nastawienie i dogadanie sie z ludzmi , bo calkiem inaczej sie pracuje jak jest jakas atmosfera a najlepsza to taka gdzie można się pośmiać :-) a z tego wszystkiego najlepsze sa przerwy i polewa jak sie wszyscy ładuja do kibla czy na fajke
Nik 2016-09-28 12:18
Co do Gl.tez nieodpowiedni ludzie na stanowiskach bo wszyscy normalni juz odeszli z tego zakładu-DLACZEGO ??? a teraz cóż....M.N pijany spi na stole w czasie integracji i wszystkim UWZ rozdaje.Brawo kadrze rządzącej.
berbeć 2016-09-28 13:33
To fakt --M.No. poszlalal. Jak na GL zasnąc pijanym przy stole to przegiecie ale cóż zdarza się najlepszym. A oczywiście kadra menagerów nie zareaguje bo i po co??hehe szkoda opowiadac co tam sie jeszcze działo.
Re re 2016-09-30 00:43
Śpiący na stole ORGANIZATOR IMPREZY -hmm
..... 2016-10-20 13:11
Zastanawiam się jak to jest że 6linia 40minut szybciej konczy pracę .Sztuki poodkladane gdzie popadnie GDZIE JAKOŚĆ A REKLAMACJI....ho ho.
Inne działy nie nienandarzaja ze wszystkim.
Rogalik 2016-11-27 15:59
A co na temat Ireneusza?
Operator NSK 2016-12-16 01:00
Pracowalem w gorszym miejscu, tutaj podobala mi sie praca ale po ponad roku troche inaczej to wyglada. Po pierwsze duzo zalezy na jaka zmiane sie trafi. Mi sie udalo na odpowiednia, rozni sa ludzie, czasami sa spiecia, ale razem spokojnie sobie radzimy. Jednak na innych zmianach, to jest dramat, klotnie, wrzaski, wyzwiska. Zmiana, ktora po nas przychodzi zaczyna od donosow. Sami nie robia tego, co wymagaja ale na donosach buduja swoje uznanie, bo z planem sie nie wyrabiaja i trzeba po nich nadrabiac. Pracownikow albo na styk albo za malo, problem jest z jakimkolwiek urlopem. Nadgodziny, nie raz slyszalem, ze nie mam nic do gadania, ale jak sie postawisz to w koncu dadza spokoj. Raz uleglem, bo GL zaszantazowal mnie ze nie przejmie mnie z podfirmy jak nie zostane. Paczki i wigilia odwolane, bo Solidarnosc wymyslila sobie bal karnawalowy tylko dla pracownikow, czyli 20 chlopa na jedna babke, pomimo sprzeciwu wiekszosci pracownikow. Soboty w pracy: po pierwszej zmianie norma, ze zmuszaja, po drugiej coraz czesciej, nocki niekiedy od niedzieli. Na drugich zmianach ludzie narzekali, ze nie maja przez to weekendu i nie chca isc w sobote, wiec NSK stwierdzilo, ze od nowego roku zaczniemy zmiany na odwrot, nie 3 2 1 tylko 1 2 3 tak, zeby dac dluzszy weekend po sobocie na druga zmiane, co ewidentnie pokazuje, ze od nowego roku zaczna sie jeszcze wieksze przymusy na soboty. Petycja podpisana przez znakomita wiekszosc w tej sprawie nic nie dala. Zatrudniaja Ukraincow, ja nic do nich nie mam, tylko, ze tlumacz opiekuje sie nimi przez 3 dni po 15 minut. Potem musimy dogadac sie sami, gdzie my ich jezyka nie znamy a oni naszego. Czesto przez to sa problemy, bo sie nie dogadasz ale winny jest zawsze Polak i nie mowie, ze to ich wina, bo im tez musi byc ciezko jak przez 8h geby do nikogo nie otworzy albo jak czegos nie wie i nie umie zapytac, ale wina NSK ze do takich sytuacji doprowadza. Nie wszyscy to rozumia i pojawiaja sie dziwne hasla w toaletach, NSK straszy policja i grafologiem, ze strach teraz isc do wc zeby nie musiec chodzic po komisariatach. Na innych dzialach od goscia slyszalem, ze ekspert zmusza go do nadgodzin na sile i straszy brakiem premi albo zwolnieniem, choc robi 30-40h nadgodzin w miesiacu. U wozkowych to norma, ze po 4h nadgodziny robia, bo pracownikow nie ma. Osobiscie jakies wyzwiska czy ponizanie mnie nie spotkalo, ale na sasiedniej zmianie tocza sie rozmowy o mobbing na linii ekspert-operatorzy i to juz ktos wyzej wspomnial o tym ekspercie. Jak ktos wali nadgodziny dzien w dzien to po 6miesiacach przez zaklad przyjmuja, jak ma zycie poza praca to po 10 miesiacach. Niby norma to po 1000h pracy ale wtedy to ma sie obiecane, ze ma byc. Stawka tylko 70 zl brutto sie rozni od stawki w randstadcie. Jedynie tyle wiecej, ze tansza jest stolowka i kasa na wakacje i swieta. Jak ktos sam na siebie pracuje to w ciagu roku jakies 800 zl socjalu mu wpadnie. Integracje itp chlania, bo inaczej ciezko to okreslic sa dla wszystkich. Jezeli chcesz robic nadgodziny, nie masz obowiazkow rodzinnych ani szkoly, szybko pracujesz, to nie powinno byc zle. Sa + i spore minusy ale wszedzie tak na strefie jest i bedzie jeszcze dlugo. Warto jedynie docenic, ze jak ktos potrzebuje prace to w Walbrzychu ma ja od zaraz, nie wszedzie tak jest. Ja jak sie zdenerwuje to moge podziekowac i za tydzien isc za plot do konkurencji. Praca to nie wiezienie i nie warto na sile w niej siedziec ale nie warto tez rezygnowac po pierwszych jakis problemach. A jeszcze jedno, jak jestes ladna mloda dziewczyna, to wszystko ci wybacza. Smiech czasem ogarnia jak przy takiej stoi 3 ekspertow a operator potrzebuje pomocy to ekspert nie slyszy. Ogolnie oceniajac w NSK propaguja jakosc etyke i bezpieczenstwo. Sa to puste slowa jesli chodzi o etyke i bezp. zwykla fikcja na papierze. A jakosc jak jest zle to zasluga produkcji, jak jest dobrze to dzialu od handlu. Generalnie kazdy wie co idzie, eksperci zmuszaja do puszczania czesci poza norma, bo takie sa maszyny i narzedzia po regeneracji i nic nie mozna zrobic. Ogolnie idzie wszystko, liczy sie sztuka. Nie wiem czy administracja wszystkich stara sie oklamac frazesami o jakosci, czy moze nie maja zielonego pojecia co sie na produkcji dzieje
Wts 2016-12-16 01:13
Na tej zasadzie sie dzieje, ze linia robi wiecej niz zaklada norma, bo sa w stanie zrobic sztuka w 40-pare sekund, a np wtska moze zrobic w 52 sekundy i juz nie odkladaja jak kiedys tylko odejmuja z licznika, po to zeby nikt nie widzial, ze tak mozna, a zeby skonczyc wczesniej albo miec wiecej przerwy. Jest to tylko kosztem innych dzialow, gdzie to maszyna dyktuje tepo pracy i nie przyspiesza. Mialem sytuacje, ze na poczatku zmiany 34 sztuki zapasu, potem 20 sztuk ponad norme, przewaga 25 nad linia, a i tak poszla skarga, ze musza chodzic po pare sztuk i nie maja nic na podlodze poodkladane. Po prostu odjeli sobie z licznika, zeby wczesniej skonczyc, a my z ekspertem wahadlowo na przerwy chodzimy, zeby nabic im sztuki. Dawniej byla akcja o odkladanie i tego juz nie robia, teraz odejmuja z licznika
Jacobs 2017-01-21 14:06
Cóż zakładu stanowczo nie polecam jedno wielkie kolesiostwo i zakłamanie ,praca sama w sobie nie jest zła ale atmosfera jaka tam panuje jest nie do przyjęcia dla normalnego człowieka ,sorry ale nawet inteligenty mobbing jest niedozwolony.Straszny bałagan i zła organizacja pracy.Połowa funkcjonuje na tabletkach uspokajających łącznie z biurami .Powodzenia dla tych którzy tam pracują
lelek 2017-01-30 21:32
Jak tam Osa???ROBILEM U NIEGO I NIE ZA DOBRE MAM WSPOMNIENKA
zainteresowany 2017-02-12 12:18
Witam
Czy możecie mi Szanowni Państwo udzielić informacji jakie są u Was zarobki?bo słychać różnie że 2000 netto
inni ze 3000 netto po prostu napiszcie
Rpk@.akwarium 2017-02-18 17:39
Czesc!
Pracuje juz pare dobych lat w ej firmie.Wiele widzalem slyszalem i przezylem.romanse,klutnie,wyzwiska,kradzieze,bojki itd.Ale to,co sie dzieje od kad odeszli odpoeiedzialni i skuteczni w tym co robili,ludzie jest godne likwidacji zakladu!
Debil debila debilem pogania.ex dra mory na operatorow bo nie ma planu,sa reklamacje.Maszyny rozpi....one,alarmy,
zasada 3z a osiol na palarni sobie jara.
Trzeba zwolnic kilku cwaniaczkow to jeszcze bedziemy robili plany z usmiechem na tarzy.:-) Pozd.dla ludzi.
JAM 2017-03-25 17:43
Ja zarabiam 3150 netto jako fizyczny ale nie napiszę co robię bo zaraz bedzie zajazd na moja osobę i dział inni wyrobnicy 2100 netto i bija się o soboty
Ja 2017-03-29 00:57
Cała prawda!!!!!!!!
Pracuje juz 10 lat w tej firmie i jest coraz to gorzej.
Robi się piekło- wyniki jako taki są ale jakim kosztem.......hm.
.... 2017-03-29 01:07
Wiecznie nafaszerowany psychotropami.
Nikomu UWZ nie daje bo ma kredyty do splacania-tłumaczenie Gl.na pozimie!!!
Bez matur,po zawodowkachna stanowiskach i nie ma co sie dziwić ze na psy ten zakład spada....wyuczeni po studiach na lini produkcyjnej.
Zaklad przewrocony do góry nogami-NIESTETY BO SZKODA
Ja 2017-03-29 01:16
Osa???.....Każda grupę rozwali gdzie się pojawi!!!
babol 2017-03-30 00:17
Co tam się dzieje w NSK??...
NowyPracownik 2017-04-05 17:27
Cześć, niedługo zaczynam pracę w NSK ponieważ są dobre zarobki a potrzebuje pieniędzy. Możecie mi poradzić na początek jak dać sobie radę w tej firmie? nie boje się ciężkiej pracy i nie jestem nierobem ale po waszych komentarzach trochę się obawiam z pracą w tej firmie.
Taki jeden Polak 2017-04-06 00:21
Pracowałem tam 3 lata zakład całkiem w porządku , ale jak wszędzie są ludzie i *ludzie * :)
Jeśli chodzi o Grup Liderów to nie jest zle co prawda są wymagający , ale też często idą na rękę .
Oczywiście ..gdzie drwa rąbią tam wióry lecą , dlatego przestrzegam przed cwaniactwem .
Będziesz w porządku dla innych to możesz liczyć na wyrozumiałość i wsparcie ...
Tak jest wszędzie więc nie napisałem niczego odkrywczego daj coś od siebie , a będzie dobrze
Przy okazji pozdrawiam Machining :)
ddddd 2017-04-12 01:16
NowyPracowniku, idz do pracy przed podfirmę D Systems. Randstat mimo, że daje umowe o prace to oferuje stanowiska na montażu, czyli na najgorszej robocie.
ja 2017-04-16 15:07
D.Systems polecam
Były spawacz 2017-05-07 14:31
Mała, chyba Tobie dobrze koło pióra (czyt. piczy) zrobił, że tak cukrujesz :D
DM 2017-05-19 16:53
Witam wszystkich ! Niedługo będę przystępować do pracy na NSK. Podpowiedzcie mi, gdzie można w pobliżu NSC wynająć ładne mieszkanie (kawalerka). Czy jeździ jakiś transport do NSC ?
Zawiedzony 2017-06-03 20:13
Ja mam pytanie.P.Menadżerze- Czy to jest uczciwe w stosunku do innych jak ekspert jest ciagle najara.....ny i nie wyciągane są w stosunku do niego przez przełożonego żadne konsekwencje ponieważ to przyjaciel?
dżokej 2017-06-05 13:21
Dokładnie jest tak na produkcji TYPOWE KOLESIOSTWO!!!
Niesprawiedliwe dla innych ekspertów,dla ludzi i grupy....
dżokej 2017-06-05 13:21
Dokładnie jest tak na produkcji TYPOWE KOLESIOSTWO!!!
Niesprawiedliwe dla innych ekspertów,dla ludzi i grupy....
..... 2017-06-07 07:12
Nocka to masakra.Od paru operatorów czuć alkochol a eksper tak najarany że nieobecny.Pytam się P.Tomku czy ciche pozwolenie na to jest...?!
IRYTUJE MNIE TO CORAZ BARDZIEJ W TEJ PRACY.
bawara 2017-06-08 20:59
Może wreszcie zabiorą sie za ex bo fakt Oni to już nawet nie zważają na nic. Najarani no i ten alkohol coraz częściej. Ale cóż co Wy chcecie od menagera jak to GL pozwalają na to powszechnie. Potrzeba chyba jakies wietrzenie kadry
janek 2017-06-14 16:22
jakie wynagrodznie przez podfrime idzie wyciaganc 2500 bez sobot i nadgodzin ?
abba 2017-07-09 11:41
prędzej wyciągniesz kopyta niż przez podfirme 2500 zł. bez sobót i nadgodzin
Iza 2017-07-24 08:49
@abba to w takim razie jak dokładnie prezentują się stawki za pracę w NSK? Na jakim stanowisku pracujesz? Firma oferuje aktualnie wiele rekrutacji - forumowicze skorzystają z każdej rozbudowanej opinii na temat tego pracodawcy.
Jamci to 2017-07-25 14:02
Firma oferuje aktualnie wiele rekrutacji

Wszystkie Firmy na strefie oferują wiele rekrutacji takie czasy-- pokolenie się starzeje , praca na zachodzie nie jest już problemem a szkoda bo dobra firma

chętnych jak na lekarstwo
Iza 2017-08-14 10:55
@jamci to, rzeczywiście w NSK jest teraz otwarta rekrutacja ale oferty pracy nie ma za wiele. Poszukiwanie pracowników wcale nie świadczy też na niekorzyść firmy, może zwyczajnie rozwijają oni swoją działalność i poszukują nowych specjalistów? Ktoś z aktualnych pracowników jest w stanie to potwierdzić?
piotr,1972 2017-08-27 18:21
witam serdecznie witam pracowników Nsk Facetow ..chcilbym ostrzec przed jedna pracownica ,,Beata Bielawska pracuje na plytkach ta kobieta jest bardzo szybka po 2,,3 piwach jest wasza ale mnie zarazila i teraz niestety biegam po lekarzach,, wiec uważajcie na ta cycata farbowana bladyne
Pracownik 2017-08-28 14:33
Witam jestem operatorem zatrudnionym przez firmę NSK. Szczerze to zależy bardzo jak się trafi, raz lepiej raz gorzej jak wszędzie. Jeżeli szukasz pracy na przetrzymanie to śmiało, jeżeli na dłużej to stanowczo odradzam. Kryminaliści robią obok siebie z ludźmi po studiach, mieszanka. Ukraińców co raz więcej.
Zarobki zależy od stażu, premii , nadgodzin do których czasami będziesz zmuszany. Można zarobić 1700 i 2700 netto jest to zależne od tego co napisałem. Eksperci, w większości ludzie z przypadku nie mający pojęcia o zarządzaniu ludźmi, czasami jednak ktoś w porządku też się znajdzie, jak wszędzie. Ja juz tylko myślę o zmianie pracy. Przepracowałem 3 lata i przez ten czas na mojej linii zmieniło się ok 70-80% ludzi. Rotacja kosmiczna, ja się na nieszczęście zasiedziałem ale już się budzę z letargu. Jeżeli sytuacja zmusza to trzeba pracować, ale jeżeli jest okazja to lepiej omijać szeroki łukiem ten zakład. 3 zmiany, nadgodziny, soboty, zazwyczaj zapierdol. Z dwoma sobotami i premiami 2500 netto bez tego 1700 takie są realia.
On 2017-09-01 18:34
Zgadzam się z Pracownikiem. Jak nie masz układów z eks to nie masz nic. Jesteś traktowany jak osobnik drugiej kategorii. Niektórzy mają takie wtyki, że nawaleni przychodzą do pracy i nic im nie robią, a inni wylatują od razu z pracy. Nie ma tu sprawiedliwości w traktowaniu ludzi. Jeden ekspert z wykształceniem podstawowym uważa się za króla NSK. Poniża ludzi, a swoją przydupaskę "nosi na rękach". Ślini się do każdej nowej pracownicy, która trafi na jego dział. Fuj..... Tłusty ryj.....
Iza 2017-09-03 18:18
@On, po części rozumiem Twoje wzburzenie, zawsze gdy ktoś jest nierówno traktowany to mu się to nie podoba (chociaż przydałyby się dowody na istnienie takich sytuacji w NSK), ale nie upoważnia to nikogo do obrażania kogoś w taki sposób. Jest to miejsce publiczne, gdzie należy używać zasad kultury.
Cookies 2017-09-07 11:59
dowodu na mobbing ? dobre ....
Iza 2017-09-13 16:30
@Cookies, chociażby potwierdzenie innych pracowników, korespondencja, czy wykonywane obowiązki, wszystko tak naprawdę może być tutaj dowodem, jeśli dochodziło do takich sytuacji w NSK. Jestem tutaj po to żeby ustalić fakty, dlatego dopytuję o takie rzeczy, które mogą być istotne dla każdej ze stron.
Cookies 2017-09-14 13:29
Dobrze wiedzieć że ktoś jak pani Iza nad tym czuwa , oby jak najmniej takich przykrych sytuacji
zazwyczaj ludziom chodzi o obustronny szacunek .
On 2017-09-14 20:42
Super Iza-detektyw a czy Ty tam pracujesz? Jeśli nie to milcz i nie komentuj. A może załatw mi podsłuch to zdobędę Ci dowody.
Amber Goold 2017-09-15 10:09

Jak się chce kogoś ustrzelic to nic nie poradzisz

"nie poradzisz nic bracie mój .. gdy na tronie siedzi król "

Iza 2017-10-01 17:27
@cookies, @on, pełnię na forum rolę moderatora dlatego dopytuję o takie rzeczy. Skoro wcześniej pisaliście o takich praktykach odbywających się w NSK to staram się poznać ich szczegóły. Skoro są one prawdziwe, to przecież nietrudno przedstawić na ten temat argumenty.
Operator 2017-10-08 02:37
MOBBING
Zostaw swoją opinię o NSK - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NSK