Opinie o NSK w Wałbrzych Mariana Jachimowicza 17

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NSK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NSK o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK w Wałbrzych Mariana Jachimowicza 17

Efekt

Hmmm... Super. Mi się jeszcze nie udało. Gdzie podbijac...

Zygi

I jak tam było co?

@Efekt

Dawaj dam ci numer telefonu.

lider

Najgorsza firma w jakiej pracowałem jest tam paru takich co maja Ciebie z a nic (usunięte przez administratora) to są tacy co cie zrobia na szaro a firma sie cieszy bo biora kase do portfeli a reszta (usunięte przez administratora) inspekcja pracy powinna tam wejść

zaciekawiony

Witam Tyle różnych opinii ale nic o zarobkach ,ile można zarobić w NSKA?

Grzesiek

A to ciekawe informacje piszecie. Dobra firma ale jak można poczytać niektórzy chcieliby żeby miała problemy!

@Grzesiek

Bardzo ciężka praca, ludzie zwalniani za chorobowe które w tym zakładzie jest czymś strasznym, tutaj ludzie nie mogą chorować. Zarobki oczywiście niskie chyba , że robisz 10 lat lub jesteś skoczkiem który nic nie potrafi. Kolesiostwo. ludzie na wysokich stanowiskach często przypadkowi bez przygotowania. Oczywiście już tam nie pracuję, nie polecam!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie NSK? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Max

Uciekać i omjac póki mozna, nawet Ukraińcy już uciekają zakład na skraju upadłości a o zarobkach nie wspomne...

chybaty

W jakiej firmie NSK ma ubezpieczenie grupowe ???

@chybaty

Pramerica

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Na jaką umowę można liczyć na początek?

Iza

@Nie w nsk musisz pamiętać, że na forum obowiązuje regulamin, który jasno wskazuje, że wpisy obrażające inne osoby są na forum niedozwolone. Wszystkie opinie są ważne, jednak ważne, aby konstruować myśli w poszanowaniu innych. Czy możesz napisać, jak długo w takim razie pracujesz w firmie? Czy warunki zatrudnienia zmieniają się wraz ze stażem pracy?

Zdesperowana kura domowa

O której dokładnie kończy się popołudniowa zmiana? Bo będę musiała chłopu obiad wstawić, a nie wiem nigdy o której, a oboje nie mamy na koncie, żeby do siebie zadzwonić XD.

Olek

Podpowiedzieć jak się pracuje? Czy można w miarę dobrze zarobić?

Efekt

Co sie stalo z machiningiem? Połowy ludzi już tam nie ma...

Katarina

Ej! Chłopak ma Wielkie Serce!! ;)

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Warto aplikować?

praca
@Zainteresowany

słyszałem sporo złego o firmie

Aga

Jak ktoś zaczyna pracę to zawsze musi przejść trudniejszy czas!

Stella

Zastanawiam się czy dobra praca jest powodem ciszy na forum?

napewno_nie
@Stella

Na pewno nie jest dobra układy sa ciezkie i jako nowy dostaniesz słabe stanowisko na start masz jako operator masz duzo wiecej rzeczy do skrecenia zmontowania niz w innych fabrykach a pracowałem w kilku do tego na hali zakaz wnoszenia wody o wyjscie do toalety musisz pytac lidera wtedy mozesz wyjsc . DO tego prace zaczyansz 10 min wczesniej i koncyzsz 10 min pozniej czyli 5;50 14;10 zeby odpracowac dodatkowa przerwe . Dodatkowo japonska firma bardzo duza samodyscyplina pracowników co wrecz denerwuje jak wczesniej pracowlaes w innej firmie na strfefie gdzie nie było takiego rygoru ogolnie nie polecam

radek90

Witam niedziele sa platne 100% czy 200% ? i czy czesto one wypadaja pracujace jak ktos by chcial przyjsc

NowyPracownik

Cześć, niedługo zaczynam pracę w NSK ponieważ są dobre zarobki a potrzebuje pieniędzy. Możecie mi poradzić na początek jak dać sobie radę w tej firmie? nie boje się ciężkiej pracy i nie jestem nierobem ale po waszych komentarzach trochę się obawiam z pracą w tej firmie.

ddddd
@NowyPracownik

NowyPracowniku, idz do pracy przed podfirmę D Systems. Randstat mimo, że daje umowe o prace to oferuje stanowiska na montażu, czyli na najgorszej robocie.

@NowyPracownik

To kondolęcjie skłasam .Tam rączke myje koleżeństwo nie szanuje sie pracowmika

Kamil

Jak się pracuje w firmie? Słyszałem dużo dobrego i mam zamiar aplikować.

biczys

Zarobki są OK jesli chodzi prace na strefie.Praca jak kazda inna,trzeba sie przyzwyczaici miec odpowiednie nastawienie.Debile,maminsynki i nerdy niech idą pracować do Mc'donalda...ale i tak moze byc za ciezko xD

Jola

dzieki za konkret

Co tam się dzieje w tym nsk na przerwach długich po szatniach i toaletach.

gość

Witam mam pytanie co to jest za test po którym albo przyjmą do pracy lub nie no i który trwa 45 minut

celnik
@gość

Test jest lajtowy. szczerze to przyjmą każdego kto tylko chce pracowac. Mamy taka absencje iż kazde rece do pracy beda dobre. Ale co sie dziwic. Może i kasa nie jest najgorsza ale nasi gl to juz inna bajka lekko mówiąc baranki które za stołek dadza sobie jaja ogolic a ludzie to widza i dla tego po czesci jest taka duza absencja mimo podwyżek.

Nik
@celnik

Co do Gl.tez nieodpowiedni ludzie na stanowiskach bo wszyscy normalni juz odeszli z tego zakładu-DLACZEGO ??? a teraz cóż....M.N pijany spi na stole w czasie integracji i wszystkim UWZ rozdaje.Brawo kadrze rządzącej.

berbeć
@Nik

To fakt --M.No. poszlalal. Jak na GL zasnąc pijanym przy stole to przegiecie ale cóż zdarza się najlepszym. A oczywiście kadra menagerów nie zareaguje bo i po co??hehe szkoda opowiadac co tam sie jeszcze działo.

Re re
@Nik

Śpiący na stole ORGANIZATOR IMPREZY -hmm

lelek
@berbeć

Jak tam Osa???ROBILEM U NIEGO I NIE ZA DOBRE MAM WSPOMNIENKA

....
@lelek

Wiecznie nafaszerowany psychotropami. Nikomu UWZ nie daje bo ma kredyty do splacania-tłumaczenie Gl.na pozimie!!! Bez matur,po zawodowkachna stanowiskach i nie ma co sie dziwić ze na psy ten zakład spada....wyuczeni po studiach na lini produkcyjnej. Zaklad przewrocony do góry nogami-NIESTETY BO SZKODA

@lelek

Osa???.....Każda grupę rozwali gdzie się pojawi!!!

babol

Co tam się dzieje w NSK??...

To prawda ale menadżer to koleś, nigdy go nie ruszy, prędzej jak operator zachoruje w sezonie grypowym, w NSK to jest niedopuszczalne.

Zostaw merytoryczną opinię o NSK - Wałbrzych

• Jak się pracuje w NSK?

Zobacz opinie na temat firmy NSK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NSK
2.4/5 Na podstawie 101 ocen.

NSK