Opinie o Union Montage Sp. z o.o. w Racibórz

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Union Montage Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Union Montage Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Union Montage Sp. z o.o. w Racibórz

Dawid

Polecam, robota jest i kasa sie zgadza

Czy pracodawca Union Montage Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Roman

Tak wprowadzając dodatkowe opłaty.

Edyta

Odradzam pracę w Union Montage jak i w Amer Sport...ludzie tam robią wyscik szczurów. Obgadują, knuja między sobą by się przypodobać kierowniczką. Jedyna firma która pobiera opłatę 36e za księgowa co w palę się nie mieści. Ciągle trzeba dopłacać za mieszkanie a mieszkania tragedia.

Basia

Pracowalam, przez Union na magazynach ze sprzetem sportowym, praca bardzo fajna, jesli chodzi o zarobki tez jestem zadowolona. Mila i zawsze pomocna obsluga w biurze. Teraz jade na nowa oferte, do pakowania wedlin, mam tam znajomych tez sobie chwala ta prace. Takze Polecam.

Tgh
@Basia

Hej a jak zaklad sie nazywa?

Pracownik Produkcji

Pytali mnie po niemiecku o różne rzeczy głównie jak się nazywasz gdzie mieszkasz ile masz lat... Brak jakich kolwiek szczegółów wszystko wychodzi po fakcie

Czy przeszkadzało by mi spanie z innym panem w łóżku hahaha

Krystyna

A mój chłop robi cały czas za elektryka i nie narzeko. Wiadomo, zawsze może być lepiej, ale robota je i kasa zawsze pasuje.

Wacek

Od 3 lat pracuje przez Uniona z Raciborza w Wiedniu jako Elektryk i chwale sobie, praca sie konczy dostaje nowa oferte, aktuzalnie od roku jestem na tej samej budowie, jesli chodzi wynagrodzenie to 2 zawsze z przodu jest. Takze ja polecam!

Kamila

Cześć, jechałam z uniona na magazyn do amer sport z chłopakiem i z dnia na dzień nas zwolniono bez podania przyczyny. Kiedy przyjechaliśmy do Polski i poszliśmy do biura Jedna z Pan powiedział, ze załatwi nam prace w atomicu, ale do tej pory ani jednego telefonu, odzewu .. wie ktoś jak można się dostać do atomica bez uniona ? Zna ktoś inna firmę pośrednictwa pracy, która kieruje ludzi do atomica ?

Albert
@Kamila

Nie zwolniono cie bez przyczyny tylko (delikatnie to ujmując) za bardzo pokazywałaś swoje pazurki a kierowniczce się to nie podobało i nie tylko jej.

@Kamila

Nie ma po co wracać heh

Patrick

Pracowalem a Austrii, w Niemczech, w Belgii i w Holandii w ciągu ostatnich 15 lat i niestety Union Montage to w moim odczuciu najgorzej zorganizowana agencja, w żadnej innej agencji ( bez zgłosi na kraj) nigdy nie pracowałem tak krótko jak w Union Montage ale niestety jeden wielki chaos, ciagle problemy z mieszkaniami i praca ( chociaż może po prostu miałem pecha) spowodowała , ze postanowiłem ( po 4 próbach- różne miejsca, różne firmy) zrezygnować. W sumie przepracowałem tam 6 miesięcy w okresie około roku- to już świadczy o tym ze nie zapewniali pracy od razu po skończonym zleceniu. Pamietam jak jechałem pod Wiedeń a tam praca jeden dzień- przyjechałem na końcówkę jak już wszyscy zbierali sprzęt, pomogłem posprzątać i powrót do domu, masakra. Na nic się zdały telefony do biura, proszę wracać my znajdziemy coś innego. Szczerze, jeszcze nigdy , nigdzie nie spotkałem się z takim podejściem do pracownika ale skoro taką mają politykę firmy to ich sprawa, ja nie zamierzam nikogo zachęcać ani zniechęcać do tej firmy- mnie się nie podobało i opisałem krótko swoje przygody. Nie będę podawał szczegółów bo to już dla mnie historia i nigdy więcej nie wróci. Niech każdy sam podejmie decyzje, jak dla mnie to była pomyłka życiowa.

Agnieszka

Twoje opinia jest bardzo negatywna, jednak nie zawiera konkretnych informacji. Czy możesz wyjaśnić co miałeś na myśli publikując taką opinię? To poważne oskarżenie - liczę na szczerą odpowiedź.

duduś

Mam wrażenie, że ktoś postanowił bardzo zdyskredytować firmę i wypisuje tu bzdury, ja polecam!

ola21

Nie polecam pracy w union montage wybierają ludzi do pracy wiek 50+ to dyskryminacja ze strony biura

Czy można zabrać ze sobą psa?

Nieroba

Nie polecam Firmy. Zarobki marne 1700€ i ni choo°°° wiecej i w dodatku oszukuja na wyplacie. Czlowiek zapie...... A oni jeszcze wiecej z niego kroja. GORACO NIE POLECAM!!!

Mi hi

Ogólnie masakra jest mieszkania katastrofa i daleko od miejsca pracy poza tym problemy z ubezpieczeniem i brak pomocy ze strony firmy nie polecam

Agnieszka

@Kamil pracowałeś za pośrednictwem Union Montage? Możesz opisać temat diet szerzej - tak, aby był zrozumiały dla pozostałych użytkowników, którzy chcieliby podjąć współpracę z tym pracodawcą? Rozumiem, że na brak pracy nie można narzekać? A jak z pozostałymi warunkami?

Kamil

Union Montage omijać szerokim łukiem, może i załatwiają robotę na okrągło, ale za to (usunięte przez administratora) was na dietach a w zasadzie brakiem ich. Diety sie należą można walczyc o ich zwrot..

Agnieszka

@Kuba jesteś zainteresowany pracą w Austrii czy może chciałbyś pracować w szeregach Union Montage tu w Polsce, jako koordynator pracowników tymczasowych? Co oprócz umowy jest dla Ciebie kluczowe, abyś zdecydował się na podjęcie pracy w Union Montage?

Kuba

Podpowiedzcie jaka umowę dostaje się na początek? Czy coś z socjalu jest?

Artur

Z calego serca polecam Union Montage! Mila atmosfera w biurze, Union nigdy nie zostawil mnie w trudnej sytuacji. Polecam!!!!

xXx

Witam, niestety firma pobiera prowizję od zaliczki 20%. Potrzebowałem 200€ zaliczki na pierwszy wyjazd ponieważ gdy zwolniłem się z pracy obiecywano mi, że od razu pojadę do Austrii, pracę znaleziono mi dopiero po miesiącu - już zaczynałem szukać czegoś innego - trzeba było za coś żyć w tym czasie to też zaliczka była potrzebna. Pracując na miejscu mieliśmy zapewniony nocleg, oraz 2 posiłki dziennie (zapewniała je firma w której pracowaliśmy - nie union). Zapewniono nas, że przy pozostaniu na weekend (2 zmiana w piątek, 1 w poniedziałek - prawie 1000km drogi - nie było sensu wracać) nocleg będzie opłacony. Przy wypłacie pobrano nam 97€ za 1 weekend. Wszystko rozumiem, ale firma union dostaje pieniądze z każdej przepracowanej godziny za pracownika, wypłacając płacę minimalną, a dodatkowo przy wypłacie pensji okazuje się, że pobiera dodatkowo pieniądze za inne koszty, obiecując coś innego. Koordynatorzy sympatyczni, ale mówiąc szczerze 2 razy bym się zastanowił czy po podliczeniu kosztów taki wyjazd się opłaca.

ccc
@xXx

a gdzis kolego pracowales? u rzeznika?czy jak tam?

• Jak się pracuje w Union Montage Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Union Montage Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Union Montage Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Union Montage Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Union Montage Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Union Montage Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 61 ocen.

Union Montage Sp. z o.o.