Opinie o Konzepta Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konzepta Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Konzepta Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konzepta Sp. z o.o. w Racibórz

WERONIKA Nowy wpis

Witam. W 2015 roku podjęłam w państwa w firmie prace w Niemczech w Dreznie w hotelu jako Pokojowa i potrzebuje moje świadectwo pracy czy jest szansa aby je otrzymać od was bo pilnie go potrzebuje. Moje imię i nazwisko Weronika Górka. Podam też maila w razie potrzeby kontaktu. werka130796@wp.pl

Czy firma Konzepta Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

POKOJOWKA Nowy wpis

Porazka... totalne dno... zlodzieje i oszusci !!!

Pracownik Nowy wpis

Pracowalem tam dosc dlugi okres czasu z racji na brak znajomosci jezyka i innych mozliwosci co miesiac nie zgadzalo sie wynagrodzenie i liczba pokoi. Trzeba bylo prosic sie o grafik pracy i o miesieczne rozliczenia, ogolnie wlasciciele firmy niewidzialni cos w stylu ktokolwiek widzial ktokolwiek wie :D Dziwne ze jeszcze nikt nie podal tego wszystkiego do TV bo to co jest napisane w ogloszeniach a to co zastaje sie na miejscu jest zupelnie inne. Jednym slowem Dramat, polecam ta prace tylko zdesperowanym...... Takie jest moje zdanie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Konzepta Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

DZIWNE ZE TYLE NEGATYWNYCH OPINII O FIRMIE POJAWILO SIE PO ZWOLNIENIU PANA NIBY "KOORDYNATORA" :)) JA NATOMIAST PRZECIWSKAZAN DO FIRMY ZADNYCH NIE MAM. PRACOWALEM I BYLEM ZADOWOLONY. TAK WIEC POLECAM.

Znajoma

Panią Repp tak jak i jej męża miałam okazję poznać. Firma jest na żonę, ale władzę sprawczą ma mąż. Dziewczyny narzekały, że ani do dentysty ani nigdzie bo ubezpieczenia nie ma, które jest obiecywane tak jak opieka koordynatora, który jak ktoś niżej wspomniał nie interesuje się niczym. Sam Koordynator odradza ludziom zwalnianie się za pomocą wypowiedzenia ponieważ istnieje możliwość nie uzyskania ostatniej wypłaty. Od taki porządek. Mieszkania są o niskim standardzie, wypłaty mierne a człowiek zapierdziela jak osioł. Mąż właścicielki teżma firmy, które nie płacą pracownikom. Kompletna porażka, odradzam!

brakmislow
@Znajoma

To co opisane powyzej zgadza sie w 100 procentach. Nie jestem w stanie policzyc ile razy bylam oszukana przez tych zlodzieji na pokoje i ile razy nie wyplacili mi wyplaty na czas. Mialam sytuacje ze bardzo bolal mnie brzuch i jechalam z bulem do zgorzelca zeby lekarz mogl mnie zbadac... nie ma zadnego ubezpieczenia i czlowiek siedzi w tym Dreznie jak w obozie pracy. Koordynator pracuje w hotelu jako meska pokojowka i sam sprzata pokoje a po pracy robi za kierowce karetki i wozi nas po lekarzach. Ciekawe co by sie stalo jakby ktos mial wypadek w prac :D:D Ja mam to juz za soba i jestem szczesliwa z dala ode tej firmy a w szczegolnosci z dala od tych wlascicieli. Ostatnio slyszalam ze bankrutuja !!! Bardzo mnie to cieszy bo za te 2 lata to naprade nalezy im sie. Takich ludzi omija sie z daleka !!!

PRZYSZŁY PRACOWNIK

BARDZO POMOCNA OPINIA. ILE WYTRZYMAŁAŚ/ŁEŚ JEST CIĘŻKO?

Polska firma zatrudniająca pracowników na terenie Niemiec. Pracownik podpisuje umowę na polskich warunkach, na umowie ma najniższa krajowa i zawod sprzątaczka. Mieszka w Niemczech (Dresden) bez meldunku, bez ubezpieczenia, żadnych świadczeń socjalnych, w mieszkaniu pracowniczym, płaci za łóżko 200 euro. Firma nie xapewnia opieki lekarskiej na terenie niemiec. Brak kart EKUZ, karty A1 obiecywane sa od jakis trzech lat. Wypłaty w euro, na zasadzie "ile zrobisz tyle zarobisz". Od wypłaty co miesiąc zabierane jest 200 eu za mieszkanie i 100 za składki ZUS ( nikt do konca nie wie co to dokladnie jest).. Zarobki miesięczne od 200 (nowi pracownicy w pierwszych miesiącach) do 800 (pracownicy z dłuższym stazem) na rękę. Szefowa Anna Repp - widmo, nie szanuje, nie interesuje się pracownikami, podobno ktoś ja kiedyś widział :), wypłaty często nie w terminie, niezgodne z rozliczeniem. Na miejscu obecny Koordynator, którego głównym zajęciem jest obrażanie się i trzaskanie drzwiami, zupełnie bez kompetencji. Mieszkania pracownicze o bardzo niskim standardzie, bez dostępu do internetu, położone w dość nie ciekawej dzielnicy. Odradzam prace w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Konzepta Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Konzepta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konzepta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Konzepta Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Ks. Stanisława Staszica 26 lok. 4
    47-400 Racibórz